Ремонт настінних годинників Львів. Настінний годинник – обов’язковий атрибут затишного житла. Як антикварні з зозулею, так і сучасні годинники незвичайного дизайну відразу ж створюють особливу атмосферу в кімнаті і надають затишок і спокій. Це обумовлено зручністю, ми завжди маємо можливість підняти очі і дізнатися точний час, точністю ходу – як правило, відхилення точності ходу настінних механізмів становить до 20 секунд на добу і естетичністю виробів – настінний годинник в приміщеннях створюють особливу атмосферу затишку, елегантності. Але незважаючи на приказку “працювати як годинник”, годинниковий механізм теж може приходити в непридатність. Причини для поломки різноманітні, як і варіанти ремонту. Але якщо вам необхідний ремонт настінних годинників у Львові, незалежно від причини, ми з радістю візьмемося за цю задачу.

Що може зламатися в годиннику

Загальновідомо, що ремонт настінних годинників Львів – досить серйозне завдання. Такі годинники мають складні механізми і сотні деталей. Найбільш частими проблемами, з якими стикаються власники настінного годинника є:

 • забруднення годинникового механізму. Якщо годинник давно не змащувався і не чистився, бруд або пил, що потрапили всередину приведе до помилки. Виправляється це легко: майстер прибере старе мастило і пил з механізму і наново змастить деталі.
 • неправильний хід годинника. Відстаючі або поспішають годинник безумовно ускладнює життя власнику. Майстер допоможе розібратися, чому годинник не йде “в ногу з часом” і усуне неполадки.
 • повна поломка і зупинка годинника. Якщо трапилося так, що годинник зупинився, ми з’ясуємо причину несправності і обов’язково полагодимо механізм.

У нашій майстерні ремонт настінних годинників у Львові від кращих майстрів.

У механічних годинників, які працюють від пружини, неполадки часто починаються з механічних причин. Щоб такі годинники працювали справно і показували правильний час, пружину регулярно підкручують. Через це деталі механізму поступово зношуються і стираються, що і призводить до поломок.

Кварцовий механізм, який працює від генератора, досить крихкий. Його легко пошкодити, якщо неакуратно переносити, вішати або (особливо) упускати годинник. Ми чинимо і механічні, і кварцові годинники.

Чому варто звернутися до нас

Будь-які несправності та поломки годинників – це наша спеціалізація. Якщо з настінним годинником є ​​неполадки, ми можемо:

 • замінити будь-які деталі в будь-якому з видів годинникових механізмів;
 • замінити або відполірувати скло в годиннику;
 • почистити, відремонтувати або повністю відновити циферблат годинника;
 • перевірити герметичність і точність ходу годинника;
 • полагодити будь-яку несправність годинника з зозулею;
 • перевірити джерело живлення кварцових годинників і замінити його, якщо є необхідність;
 • почистити і змастити механізм;
 • відрегулювати механізм;
 • відполірувати корпус настінного годинника;
 • провести повну реставрацію, якщо це необхідно.

Ремонт настінних годинників у Львові здійснює багато чергових майстерень. Наша компанія багато років займає провідні позиції на ринку послуг з ремонту годинникових механізмів і заробила репутацію надійної, відповідальної майстерні. Майстри-годинникарі нашої компанії FIXME мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи в галузі ремонту і обслуговування всіх марок і типів годинників, починаючи від складних сучасних механізмів і закінчуючи настінним годинником, виготовленими більше ста років тому.

Бездоганною роботою і точністю ходу відрізняються настінні маятникові годинники. Довговічністю відрізняються механічні настінні годинники. Однак, як і всім годинниковим механізмам, цьому годиннику потрібно правильний догляд та регулярна профілактика. Ми якісно, ​​і з гарантією, виконуємо як ремонт настінних антикварних годинників Львів, так і ремонт підлогових, настільних, кишенькових і наручних годинників. Після ремонту, майстер налаштовує точність ходу механізмів і тестує роботу настінного годинника, включаючи ефективність функціонування хронографа, автопідзаводу, календаря.

Якщо не потрібно чекати доставки деталей – терміново відремонтуємо годинник менш ніж за добу. Якщо годинники старі і з заіржавілим механізмом, але дорогі вам як пам’ять – ми зможемо подарувати їм друге життя.

Фахівці, які будуть працювати з вашими годинниками, раз на рік проходять сертифікацію в Швейцарії, тому навіть новітні механізми будуть їм знайомі і зрозумілі. Крім того, у кожного з них не менше семи років досвіду роботи з часовими механізмами. Для роботи ми використовуємо тільки якісне швейцарське обладнання.

Якщо ви замовляєте повний ремонт або реставрацію годинника – ми дамо вам гарантію на справну роботу механізму на 12 місяців.

Ремонт настінних годинників своїми руками

Припустимо, що до вас в руки потрапив годинник. Це можуть бути годинник вашого дідуся, друга, знайомого, або навіть ваш власний годинник, про який ви давним-давно забули. Він колись зупинився і перестав показувати час. У пошуках необхідних інструментів ви перевернули квартиру «з ніг на голову» і, за допомогою підручних засобів, примудрилися розкрити його.

Але чи варто так поспішати? Можливо, цей годинник ще можна відремонтувати.

Відкладіть «розчленування» і ознайомтеся з цим дописом, в якому ми розповімо вам, з чого слід починати, щоб в закінченні досягти бажаного результату.

Якщо ви новачок і раніше ніколи не мали справ, пов’язаних з ремонтом годинникового механізму, то вам варто ознайомитися з декількома правилами, яких дотримується будь-годинниковий майстер.

 1. Годинниковий механізм – це дуже складний «організм», в якому всі його елементи працюють, як єдине ціле. Тому ремонт настінних годинників Львів повинен бути дбайливим і акуратним. Ви повинні розуміти, як вони працюють, адже деякі деталі механізму годинника настільки малі, що пошкодити їх не складе особливих труднощів.
 2. Пам’ятайте, що для дбайливого вилучення складових частин механізму потрібні відповідні спеціалізовані інструменти. В іншому випадку, ваш ремонт призведе до оберненопропорційного результату.

Варто також відзначити, що навіть якщо якимсь дивним чином ці інструменти виявилися у вас під рукою, але при цьому ви не маєте жодного уявлення про механізм годинника – вони вам не допоможуть. Якщо не впевнені в своїх силах і не володієте достатнім досвідом – краще віддайте ваш годинник в майстерню. Професіонали своєї справи відремонтують його належним чином.

 1. Часові механізми часів Радянського Союзу за складністю ремонту не поступаються своїм більш іменитим і дорогим побратимам з Швейцарії.
 2. Як і більшості інших механізмів, годинникам потрібно змащування. Без нього вони працювати не будуть. Пам’ятайте, що під словом мастило ми маємо на увазі спеціалізовану речовину, призначену саме для годинникових механізмів, а не вазелін або, ще краще, масло соняшнику. Останні два варіанти не годяться навіть в якості тимчасового вирішення проблеми. Мастило повинно наноситься на що вимагають того частини механізму, з точним дотриманням кількісних пропорцій речовини. Якщо ви думаєте, що годинниковий майстер, проводячи ремонт настінного годинника Львів, рясно поливає весь механізм з величезною маслянки, то ви сильно помиляєтеся.

 1. Якщо з яких-небудь причин ви все ж не хочете віддавати годинник в професійну майстерню і не можете позбутися від бажання провести відповідний ремонт самостійно, придбавши спеціалізовані інструменти, знайте, що годинникового набору за 200 гривень, якій можна купити в більшості інтернет магазинів буде недостатньо. Це марна трата грошей. Якісний годинниковий інструмент коштує дорого, а його придбання для разового ремонту не найраціональніший вчинок.
 2. Перед тим як починати роботу, ознайомтеся з відповідною літературою. Для новачка ми рекомендуємо книгу «Конструкція і технологія збирання механічних годинників» С.М. Тагірова. Вона відрізняється чіткістю і граничною стислістю викладеного в ній матеріалу. Після її прочитання, на більшу частину ваших питань буде дана відповідь. Погодьтеся, немає нічого гіршого новачка, який не розбирається навіть в азах тієї справи, за яку він вирішив взятися, та ще й обсипати вас постійними питаннями: «що, та як?».
 3. Пам’ятайте – не варто торкатися складових частин годинникового механізму руками. Для цих цілей необхідно використовувати пінцет, рукавички, напальчники чи, на худий кінець, зубочистку.
 4. Зібралися зробити ремонт настінних годинників Львів своїм хобі? Будьте готові до великих фінансових витрат.

Чергові інструменти початкового рівня, призначені в першу чергу для збірки годинників, коштують близько чотирьох тисяч гривень, для мінімального ремонту – від сорока тисяч. Купити все відразу в будь-якому випадку не вийде. На збірку повного комплекту інструментів може піти все життя. Те ж правило застосовується і до навчання ремонту.

Терпіння – невід’ємна риса характеру будь-якого годинникового майстра. Без нього в цій справі нікуди. Перш за все, вам варто чесно відповісти самому собі на одне просте запитання: «чи потрібно вам це все?».

Покладемо, що ви все ж обзавелися необхідним інструментом і обладнали свій робочий простір. З чого почати? Не знаєте? Ми підкажемо.

Визначте поломку або несправність механізму годинника, яка призвела до його неправильної роботи або зупинці. У 80-ти% випадків – це потрапляння на деталі механізму бруду і висохлого мастила. Такого роду порушення роботи механізму можна визначити на око. Їх головними ознаками є чорні триби і висохлі маслянки. Вирішенням цієї проблеми є розбирання годинникового механізму, очищення всіх його частин від забруднень і змащення.

Пам’ятайте про терпіння, описане нами вище? Що ж, саме в такі моменти воно вам знадобиться. Поспіх – ваш страшний ворог.

Найважливішою частиною цього ремесла, якому вам потрібно буде навчитися, є розбирання та збирання механізму годинника. Для навчання підійдуть старі, які не підлягають ремонту годинники – це кращий варіант. Від помилок ви не застраховані, як і будь-яка інша людина, а при подібному навчанні їх не уникнути.

Удачи в ваших починаннях!