Ремонт мийок високого тиску Львів. Мийка високого тиску – прилад який застосовується для очищення різних поверхонь, з його допомогою можна відмити що завгодно – гараж або підсобне приміщення, автомобіль або двір присадибної ділянки.  Так само можна використовувати цей агрегат навіть для садових робіт або чищення килимів.

Як показує практика, найчастіше багато власників приватних будинків активно використовують даний пристрій, роблячи це з метою ефективної та якісної очистки прилеглої території, що сміливо можете зробити і ви.  Більш того, варто взяти до уваги, сучасні магазини готові запропонувати споживачам велику різноманітність моделей обладнання даного типу, а значить, завжди можна відшукати саме той варіант мийки високого тиску, який ідеально підійде вам за всіма параметрами, особистих вподобань.

Види мийок високого тиску, що приймаються в ремонт

Все  мийки високого тиску і АВД відрізняються особливими технічними характеристиками, такими як тиск і продуктивність (витрата води), вага і потужність, дизайн і розміри.  І кожна мийка вирішує певні завдання користувачів відповідно до цих параметрів, виходячи з фінансових можливостей, потреб, побажань і обсягу роботи.  Наші майстри проводять ремонт мийок високого тиску Львів з будь-якими параметрами:

 • Побутового і професійного класу – тривалість безперервної роботи побутових мийок близько 2 годин при робочому тиску від 20 до 150 бар; професійних – 1 робоча зміна від 8 до 15 годин, при тиску від 150 до 200 Бар і більш, витрата близько 1000л / год.  Відповідно вони розрізняються не тільки параметрами, але і призначенням – професійні мийки використовуються на автомийках, будівельних майданчиках, різних виробництвах.
 • Мийки з бензиновими (дизельними) і електричними двигунами. За принципом роботи – велика частина мийок високого тиску працює від електричної мережі або акумуляторів (зустрічаються рідко), інша частина апаратів працює на бензиновому або дизельному паливі (бензиновий / дизельний двигун).  Відповідно ці мийки, також, мають різне призначення – як правило електричні мийки працюють від мережі або акумуляторів з напругою 220 Вольт – побутові, електричні працюють від мережі з напругою 380 Вольт – професійні, і мийки з бензиновим / дизельним двигуном – тільки професійні.
 • Мийки високого тиску з підігрівом води та без; з підключенням до напірного водопроводу і з забором води з ненапірної ємності, з використанням миючого засобу в струмінь води.
 • Стаціонарні та мобільні мийки високого тиску.

У кожного з перерахованих видів і класів мийок високого тиску є свої полюси і мінуси в експлуатації.  Наприклад: побутові мийки менш шумні, дешевші, мобільніші і легше професійних мийок, вони, ж в свою чергу, могутніші і більш ефективні;  апарати з підігрівом води відчищають складні забруднення без застосування хімії і працюють в зимовий період, але їх габарити значно більші;  мийки з живленням від електромережі – залежать від «розетки» працюють в межах доступності електромережі, акумуляторні і бензинові (дизельні) мийки – повністю автономні в пересуванні.

Мийка високого тиску – вдале вкладення коштів.  Функціональність приладу дозволяє використовувати його в різних побутових цілях, тому такий прилад буде дуже корисним в побуті.

Для довгої служби приладу, дотримуйтесь пунктів експлуатації, які вказані в інструкції по застосуванню.  Навіть при правильній експлуатації трапляються певні поломки, які в будь-якому випадку потрібно усувати.  Це може бути викликано різними причинами.

Часті поломки які виникають під час роботи мийок високого тиску це:
 • вихід з ладу двигуна;
 • поломка насоса (пошкодження плунжерної пари, сальників, валів, підшипників);
 • поломка ручки регулювання тиску;
 • несправність запірного клапана, шланга, штанги, форсунок;
 • вихід з ладу нагрівального елементу;
 • пошкодження блоку управління.

Ці дефекти є типовими для всіх видів мийної техніки і пов’язані вони найчастіше з неправильною експлуатацією обладнання.  Серед них: неналежна експлуатація (не проводиться технічне обслуговування), підключення мийки до водного джерела з водою неналежної якості (брудна, не фільтрована вода), заморозка апарату, використання неякісної паливної суміші (масло, бензин, дизель), чи не схваленого корпорацією палива  , або перепади і скачки напруги електромережі, використання не рекомендованих насадок і шлангів і пістолетів, багатогодинна безперебійна робота АВД, механічні пошкодження агрегатів пристрою: корпусу, вхідних і вихідних штекерів, насоса і т.п.

Але, на жаль, і побутові, і професійні, електричні, акумуляторні і бензинові (дизельні) апарати, з підігрівом води та без, такі корисні, і зручні помічники можуть зламатися.  Не варто засмучуватися і бігти купувати нову наворочену модель. Для виправлення неполадок зверніться за допомогою до професіоналів в сервісний центр компанії FIXME який надає послуги з  ремонту мийок високого тиску у Львові.

У нас працюють тільки професійні інженери, які швидко визначать і усунуть несправність вашої мийної техніки, в найкоротші терміни, і за помірну плату, яка буде в рази менше вартості нового агрегату.  Безумовно для довгої надійної роботи будь-який апарат високого тиску потребує своєчасного обслуговування і ремонт.

Як заощадити на ремонті?

Найдієвішим способом зниження витрат на обслуговування мийки високого тиску “Штиль”, “Хускварна” і “Чемпіон” є чітке дотримання правил її експлуатації.  Щоб обладнання прослужило вам максимально довго, а ремонт був потрібний як можна рідше, необхідно слідувати нижче наведеним рекомендаціям:

 • Потрібно стежити за кількістю води, щоб її рівень завжди відповідав витраті. В іншому випадку можна пошкодити насос.
 • Не можна допускати перегину шланга, так як це може привести до підвищення тиску і рівня води, що, в свою чергу, загрожує руйнуванням обладнання.
 • Необхідно уважно стежити за якістю використовуваної води. Застосування забрудненої рідини може викликати серйозну поломку, яка зажадає дорогого ремонту мийок високого тиску Львів.
 • Після експлуатації техніки потрібно вилити всю воду, особливо в холодну пору року. Також не можна забувати скидати тиск в насосі.
 • Необхідно регулярно проводити техобслуговування пристрою і своєчасно міняти витратні компоненти.
 • Підключати техніку потрібно до мережі з якісним електроживленням. Стрибки напруги можуть вивести електродвигун з ладу.