Ремонт музичних центрів Львів. З далеких часів музика була одним із способів вираження не тільки думок, а й відображення внутрішнього світу людини. Співаки за допомогою пісень і переливів звуків змушували своїх слухачів в буквальному сенсі «розпливатися» в усмішці відчуваючи умиротворення і спокій. Не дарма чоловіки співали серенади своїм дамам серця, адже саме музика часом змушує серце битися в унісон музичного ритму. Йшли роки, з’явилися нові музичні жанри, а з ними разом і інструменти, за допомогою яких вдавалося отримати потрібне звучання. І людям крім того, що вони чули улюблені пісні на виступах колективів, часом хотілося перенести почуте в межі власного житла, щоб це допомогло скрасити часом сірі вечори.

Ніяке сімейне торжество не обходиться без веселої святкової музики, а поломка музичного центру може зіпсувати довгоочікуване свято. Якщо ваш улюблений пристрій перестало видавати звуки або став їх спотворювати, то потрібен ремонт музичних центрів у Львові.

Незабаром, завдяки технічному прогресу стали з’являтися перші прилади, що дозволяють як записувати, так і витягувати звуки, що було воістину великим відкриттям тих часів. Поступово ця технологія розвивалася і модернізувалася, що призвело до появи високоякісного студійного обладнання, яке дозволяло записати композиції високої якості, але і музичні центри, які встановлювалися в будинках і квартирах, з метою відтворення записів улюблених груп і вокалістів. На сьогоднішній день, ви, як активний користувач сучасних технологій, володієте можливістю купити будь-який вподобаний вам музичний центр, із запропонованих на вітрині. Там, де в загальній масі стоять моделі, виробництва відмінних один від одного компаній, колись розташовувався ваш музичні центр. Протягом деякого часу, обраний вами прилад дозволяв щодня прослуховувати улюблені пісні, але вже сьогодні з якоїсь причини вам потрібен ремонт музичного центру у Львові.

Де у Львові можна отримати ремонт музичних центрів недорого? Якщо ви читаєте цю, статтю, то запевняємо вас, в даний момент ви знаходитесь на сайті тієї самої компанії, яка готова вже зараз взятися ремонт музичного центру сумісного. Наша компанія за час своєї роботи (а це понад двадцять років наполегливої ​​праці), не раз показувала себе, як відповідального і надійного партнера, який будь-що-будь, тримає своє слово, беручись за повернення до життя навіть найважчих «пацієнтів» . Переглядаючи наш сайт, ви зможете виявити, що крім того, що ми займаємося ремонтом музичних центрів, ми також надаємо послуги з ремонту іншої техніки, що в свою чергу говорить про те, що наш сервісний центр компанії  FIXME дійсно є багатопрофільною організацією.

Музичні центри – це техніка, яка вже не так часто купується і використовується, але все ж, цінителі і користувачі музичних центрів ще є. Наша команда професіоналів виконає ремонт музичного центру Львів швидко і недорого.

Які види послуг ми готові вам запропонувати:

 • Ремонт дисководу музичного центру;
 • Ремонт тюнера;
 • Ремонт пульта;
 • Ремонт і відновлення зчитуючої плати;
 • Ремонт дисплея музичного центру;
 • А також інші послуги, які вказані в прейскуранті.

Завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям і технологічному обладнанню, яке використовується при здійсненні ремонту музичних центрів Львів, всі роботи виконуються не тільки з високою швидкістю, але і з відмінною якістю. Після того, як ваш музичний центр, пройде обслуговування в нашому сервісному центрі компанії FIXME, у вас не залишиться ніяких претензій і питань, адже колись відданий під нашу відповідальність прилад, повністю поверне всі свої функціональні можливості, ніби поломки і зовсім не було.

При виникненні поломки техніки, в першу чергу користувача цікавить питання вартості ремонту. Для того, щоб точно дізнатися вартість ремонту, потрібно визначити який вийшов з ладу вузол системи, підібрати метод ремонту, будь то компонентний ремонт або заміна деталі. Тільки після цього, можна точно говорити про ціну і терміни ремонту. Визначенні поломки і вартості її усунення називається – діагностика. Наші фахівці абсолютно безкоштовно виконують цю послугу, не дивлячись на те, що в більшості майстерень по Львову діагностика платна. Термін діагностики в сервісному центрі по ремонту техніки 1-4 дня, залежить від завантаженості спеціаліста та центру.

Наступне питання користувачів техніки, дається гарантія на ремонт музичного центру Львів?

Звісно так! Ми даємо гарантію на виконані послуги і замінені деталі. Будь-яка послуга виконується з максимальною відповідальністю, ми відповідаємо за якість, прагнемо до того, щоб техніка після ремонт працювала ще довгі роки. Гарантія документальна, становить від 30-100 календарних днів.

Тепер докладніше про поломки, які можуть виникнути в ході експлуатації музичного центру:

 • центр не включається;
 • немає звуку;
 • звук не можна відрегулювати;
 • не читає диски;
 • не працює радіо;
 • немає індикації.

Якщо потрібно уточнити питання по ремонту музичного центру телефонуйте або завітайте за адресою майстерні у Львові.

Природно, що ремонт музичного центру у Львові, буде носити свої нюанси залежно від фірми виробника і конструктивних особливостей апарату. Проте, висококваліфіковані фахівці компанії FIXME здійснюють широкий спектр ремонтних робіт пов’язаних з ремонтом музичних центрів. Швидко і якісно наші фахівці зроблять:

 • Діагностику музичного центру, з метою виявлення причин несправності і визначення можливих варіантів ремонту і його ціни.
 • Ремонт або заміну дефектних або дискретних складових елементів, що вийшли з ладу.

Сервісний центр компанії FIXME проводить ремонт музичних центрів у Львові практично всіх виробників першого ешелону : Samsung, Mystery, Hyundai, Panasonic, Sony, Prology, Clarion, LG, Toshiba, Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC і т.ін.

У вас зламався музичний центр? Для любителів хорошого звуку це справжнє засмучення, ми вас чудово розуміємо, тому готові запропонувати професійний ремонт музичного центру у Львові прямо у вас вдома.

Співробітники спеціалізованого сервісу по ремонту аудіо апаратури, зокрема музичних центрів, з радістю зможуть вам допомогти як у випадку поломки від зовнішніх чинників, так і в разі заводського браку. Ми працюємо як вдома, так і в нашому сервісі. Для проведення діагностики та ремонту музичного центру вам потрібно повідомити зручний для вас час і місце для приїзду майстра.

Музичні центри служать нам кожен день. З ранку ми слухаємо радіо перед роботою, коли снідаємо, ввечері ми можемо послухати наші улюблені композиції з компакт диску, розслабитися після робочого дня. Ну а на всіх сімейних святах без музичного центру ніяк. Тільки він зможе задати тон загальному святу. І тому коли відбувається поломка музичного центру – це не приводить нас в захват. Особливо якщо це сталося після гарантійного періоду. Причиною виходу з ладу може бути, як і заводський брак, так і вплив зовнішніх факторів. Наприклад, ваша дитина, яку ви недавно навчили користуватися музичним центром, занадто сильно натиснула на кнопку або прокрутила який-небудь регулятор управління. Ну а ще гірше, пролила свій сік або інший напій прямо на нього. ” Цього не станеться у мене ” – скажете ви, бо ваш центр стоїть поза досяжністю дитини. Але не у всіх є можливість прибрати центр вище. У разі появи несправності, центр компанії FIXME з легкістю проведе діагностику і ремонт музичного центру у вас вдома.

Чи виробляємо ми ремонт музичних центрів у Львові вдома? Звісно! В умовах урбанізованого міста, які відрізняється своїм темпом, далеко не завжди вдається викроїти хоча б пару хвилин, для того, щоб здійснити задумане вчасно, а не відкладати подібні справи в довгий ящик. Увійшовши в ваше становище, ми, недовго думаючи, вирішили надати вам можливість скористатися спрощеним способом отримання послуги. Для того, щоб майстер по ремонту музичних центрів Львів, вдома виконав всі належні роботи у зручний для вас час, ви або телефонуйте в один з наших сервісних центрів, або оформляєте заявку на нашому сайті, з зазначенням своїх контактних даних та описом поломки.

Після обробки вашої заявки, яка буде зроблена моментально, ви можете бути впевненими в тому, що викликаний вами майстер прибуде в точно встановлений час, для проведення ремонту музичного центру Львів, вартість якого не вдарить вас по кишені. Дана можливість дозволить вам не тільки зберегти свій дорогоцінний час, а також сили, нерви і трохи коштів, але також дозволить в кілька разів швидше отримати належні послуги.

Сучасний музичний центр – ремонт своїми руками

Музика – це одне з найулюбленіших розваг людини. Вона супроводжує його всюди в дорозі, на роботі, навчанні і, звичайно ж, вдома. Гарна музика, звичайно, здорово, але не треба забувати і про те, що для насолоди улюбленими композиціями потрібен якісний звук. Для того щоб його досягти було придумано таке електротехнічний пристрій, як музичний центр. Протягом тривалого часу його електронна начинка коректувалася і допрацьовувалася, а все для того, щоб розширити його функціональні можливості, зокрема, для поліпшення звуку. На сьогоднішній день музичні центри представляють конструктивно складні пристрої, які складаються з передової електроніки та сучасних механічних елементів. Варто зазначити що процес їх модернізації і ремонту своїми руками досі йде повним ходом, і це не дивлячись на великий і різноманітний вибір продукції.

Сучасна апаратура

Музична апаратура цього типу є універсальним пристроєм електроакустичного типу призначеним для відтворення та запису аудіофайлів. Він підтримує великий спектр звукових форматів, які спрямовані на роботу з різного роду звуковими носіями.

Будова (комплектація)

Сучасні музичні центри представляють собою складні електротехнічні пристрої, що складаються з безлічі складних електричних вузлів і точної механіки.

Касетні деки

Являють собою майданчики для установки плівкових касет. Цей елемент комплектації вважається застарілим, проте, в певних моделях його все ж ще можна знайти. При покупці музичного центру слід подивитися чиоснащена обрана модель пристрою парою дек. Якщо ны, то його краще не купувати, так як в разі необхідності не зможете перезаписати музику або прослухати одну касету в процесі перемотування іншої.

За механізмом управління деки бувають двох типів: механічні – відкриваються за допомогою натискання кнопки – і сенсорні (відкриваються за допомогою легкого дотику).

Програвач оптичних дисків

Програвач оптичних дисків – це невід’ємна складова будь-якого сучасного апарату.

Зовнішній вигляд програвача оптичних дисків

Основним складовим елементом програвача оптичних дисків є оптичний привід. В основному оптичні приводи, що входять в комплектацію сучасних центрів, відносяться до універсального типу, який здатний підтримувати великий спектр різних популярних медіаформатів.

Оптичний привід

Варто зазначити, що прості центри забезпечуються оптичним приводом здатним відтворювати тільки один диск. У більш складних МЦ привід доповнюється чейнджером – пристроєм, призначеним для одночасного вміщення декількох дисків (зазвичай від трьох до семи) і послідовного їх відтворення.

Говорячи про програвачі оптичних дисків, варто згадати про способи, за допомогою яких можна завантажити диски в оптичний привід.

На ринку аудіотехніки присутня велика кількість музичних центрів, які можна поділити на пристрої з фронтальним і вертикальним завантаженням.

 • Фронтальне завантаження дисків здійснюється шляхом впровадження диску в вертикальну площину під передньою панеллю. Причому за обертанням диску в пристрої можна спостерігати.
 • Вертикальне завантаження ґрунтується на безпосередньому встановлнню диску на шпиндель оптичного приводу, розташованому на верху центру (під кришкою). Перед завантаженням диску відкриваємо кришку або зрушуємо захисну шторку.

Крім, описаних вище способів, існують різні завантажувальні механізми:

 • Лоток є найпоширенішим типом завантаження диску. Перед відтворенням оптичний диск встановлюють на висувний лоток, який здійснює його переміщення вглиб оптичного приводу.
 • Проріз – спеціальний отвір на музичному центрі в який встановлюється диск. Після установки злегка підштовхуємо його і подальшою обробкою займеться сам завантажувач.

Наступні види завантажувальних механізмів використовуються в пристроях, які оснащені можливістю роботи відразу з декількома дисками. До таких механізмів відносяться:

 • Карусель – це об’ємний лоток висувного типу, призначений для установки групи дисків, причому ці диски можна переміщати. Після того як диски встановлені можна вибрати один з них і він буде переміщений механізмом в оптичний привід для відтворення.
 • Магазин – це спеціальна касета для зберігання дисків. Перед відтворенням звукових файлів у неї слід встановити вибрані диски в послідовному порядку.
Радіотюнер

Радіотюнер – це електронний пристрій, призначений для прийому сигналів, які надходять від ефірних радіостанцій.

Дисплей цифрового радіо-тюнера МЦ

Сучасні музичні центри можуть бути оснащені як цифровими, так і аналоговими радіотюнерами. Всі вони виконують одну й ту ж саму задачу – забезпечують високоякісний прийом радіопрограм в різних діапазонах звукових частот (FM, AM, MW і LW), проте, тюнери цифрового типу в порівнянні з аналоговими мають ряд переваг. Серед яких:

 • Здійснення більш якісного прийому сигналу.

Більш точне підстроювання частоти, що дозволяє легше виявити потрібну станцію, використовуючи ручний режим.

 • Фіксація призначених для користувача налаштувань.
 • Можливість збереження налаштувань для більш десятка радіостанцій.
 • Відтворення стереофонічного звуку на частотах FM і AM діапазону.

Підтримка сервісу, Radio Data System (RDS) надає слухачам можливість приймати повідомлення, які транслюються більшістю FM-станціями (в паралелі з основним сигналом).

Еквалайзер:

Еквалайзер (EQ, темброблок) – це пристрій, який використовується для спеціальної обробки звукового сигналу в обраному діапазоні частот. Є елементом, що входять до складу практично всіх сучасних МЦ, однак, їх пристрій і характеристики сильно відрізняються (в залежності від обраної моделі).

Вбудований жорсткий диск

Жорсткий диск музичного центру

Пристрій, призначений для зберігання аудіофайлів, призначених для відтворення, і їх безпосереднього запису. Ємність жорстких дисків залежить від виробника і зазвичай становить від 80 до 250 Гбайт.

Колонки

Являють собою пристрої, що служать для виведення звукової інформації (відтворення музики). Залежно від комплектації центру може бути різна кількість колонок. За кількістю колонок та їх конструктивними особливостями музичні центри будуються на основі трьох акустичних систем:

 • Мікросистема:

Найпростіші моделі музичних центрів будуються на основі стереопари (двох колонок, що містять по одному динаміку). В цьому випадку звуковий сигнал поділяється на дві частини, які передаються по одному з каналів (широкосмуговому динаміку) лівому або правому.

 • Міні і мікросистеми:

Застосовуються в більш складних музичних центрах, де в кожної з колонок використовується більше 2 динаміків. В цьому випадку спектр звукових частот поділяється на кілька вузьких частотних смуг (піддиапазонів). Кожна з цих смуг має свої особливості і тому динаміки, що входять до складу колонок, володіють своєю індивідуальною конструкцією, яка характерна для тієї чи іншої смуги. Різниця конструкцій обумовлює поліпшення відтвореного звуку.

Гідність – висока якість звуку і його чистота.

Недолік – складність виготовлення (через те, що необхідно створювати індивідуальну конструкцію кожного динаміка).

Окремим і найцікавішим видом акустичних систем є двополосна.

Цей вид системи застосовується в музичних центрах, що використовують колонки, які оснащені двома динаміками з принципово різними конструкціями. В цьому випадку відбувається поділ діапазону частот на дві широкі смуги. Як правило, в системах такого виду застосовуються: динамік комбінованого типу. що відтворює як низькі, так і середні частоти, і високочастотний.