068-292-90-10
VIBER

Ремонт мультиварок Львів. Кожна господиня, купуючи в своє користування кухонну техніку, ставить перед собою мету спростити роботу по дому і скоротити час, проведений за приготуванням їжі.  Відмінний сучасний помічник в цьому – мультиварка.  Це обладнання призначене для приготування самих різних блюд, включаючи дієтичні і страви для маленьких дітей.

Але, що робити, коли мультиварка вийшла з ладу?

Які ознаки несправності приладу і як вчинити, якщо він зламався, ми розповімо в цій статті.

Вибір мультіварок в даний час дуже широкий.  Кожна з них відрізняється конфігурацією, функціоналом, набором опцій і можливостей.  На сьогоднішній день на ринку побутової техніки існують мультиварки, які самостійно здатні діагностувати у себе неполадки.

Сигналізувати про це вони можуть, подаючи на дисплей код проблеми:

«Е3» – цей сигнал на дисплеї сигналізує про те, що під знімну чашу мультиварки потрапила волога.  Проблема усувається легко.  Досить відключити прилад від мережі і висушити мокру поверхню.

Важливо: відключення техніки з мережі актуально при виявленні будь-якої неполадки!

«Е4» – датчик тиску засмічений.  Усувати цю неполадку своїми силами категорично не рекомендується.  Краще довірити ремонт мультиварки фахівцям центру по ремонту побутової техніки.

Якщо з-під кришки йде пар, це ознака того, що кільце ущільнювача вимагає заміни.  Тут теж не обійтися без кваліфікованої допомоги.  Це стосується не тільки популярних нині марок.  Ремонт мультиварки у Львові повинен здійснюватися виключно професіоналами.

Однак, дуже часто визначити наявність несправності по сигналу дисплея неможливо.  Вас можуть насторожити і інші «дивацтва поведінки» кухонного помічника.

Ознаки поломки мультиварки:

 • Техніка не реагує на задані команди;
 • Інформація на термодатчику не висвітлюється;
 • На екрані дисплея з’явився сигнал «Невизначена помилка»;
 • Кабелі або корпус зазнали деформації;
 • Автоматичне програмування зникло;
 • Порушена герметичність приладу;
 • Порушений процес роботи каналу граничного тиску.

Чому мультиварка не працює?

Серед найпоширеніших причин поломки:

 • Недотримання інструкції з безпечного використання. Це часта причина поломок, оскільки далеко не кожен користувач уважно ознайомлений з інструкцією по експлуатації.
 • Пошкодження механічного типу. Вони наступають через падіння приладу, деформації конструкції, кабелю, вилки або корпусу.
 • Брак. На жаль, на виробництві навіть дорогої техніки теж трапляються конфузи.  Якщо ця причина має місце бути, вам необхідно звернутися в сервісний центр.  Прилад замінять новим або повернуть гроші.

Крім того, несправності мультиварки можуть виражатися у неможливості включити або вимкнути прилад за допомогою кнопок і команд.  Насторожити вас може і неприємний горілий запах.

Не намагайтеся розібрати або ремонтувати прилад самостійно, особливо, якщо мультиварка підключена до електричної мережі.  Це може призвести до незворотних наслідків.

Шукайте адресу ремонту мультіварок?

Якщо у вас зламалася мультиварка, сервісний центр компанії FIXME надасть вам оперативну та кваліфіковану допомогу.

Професіонали сервісного центру ремонту мультіварок Львів та іншої техніки  пропонують широкий спектр послуг з обслуговування самої різної побутової техніки.  Якщо у вас зламалася мультиварка, або вийшов з ладу інший прилад, наші фахівці оперативно і кваліфіковано нададуть вам допомогу.

Чому наш сервісний центр по ремонту техніки у Львові кращий:

 • Наша робота базується на гарантії чесності і прозорості. Наші клієнти мають можливість спостерігати за процесом ремонту мультиварки Львів від початку і до його завершення;
 • Оперативний ремонт клапана і кришки мультиварки і інші більш складні процеси в оптимально короткі терміни;
 • Для роботи ми використовуємо оригінальні деталі та комплектуючі тільки виробників з хорошою репутацією. У разі, якщо використовується аналогічна деталь, її якість не поступається оригіналу.
 • Ми виробляємо якісний ремонт мультиварки Львів різних марок.
 • Наша команда складається виключно з професіоналів, рівень кваліфікації яких зростає;
 • Ціна ремонту мультиварки порадує навіть самого економного клієнта;
 • Незалежно від виду наданої послуги, на свою роботу ми надаємо гарантію. Її терміни і перелік виконаних робіт фіксується в документі, який видається клієнту після ремонту.

Сервісний центр FIXME – це компанія, робота якої базується на високій якості, довговічності ефекту і перспективі постійної співпраці.

Найчастіше в ремонт надходять мультиварки: Bork (Борк), Marta (Березня), Vitek (Витек), Philips (Філіпс), Redmond (Редмонд), Panasonic (Панасонік), Moulinex (Мулінекс), Scarlett (Скарлетт) та інші виробники.  Якщо ви не знайшли своєї назви, це не означає, що ми не усунемо поломку в вашому пристрої.  Так, це може викликати труднощі з пошуком запчастин і комплектуючих, але в більшості випадків нам вдається успішно виконати ремонт мультиварок у Львові.

Як здійснити ремонт мультиварки своїми руками

Розповідати про те, наскільки корисна і ефективна мультиварка, як вона дозволила спростити життя домогосподарок, а також забезпечила тисячі сімей завжди смачною, гарячою і корисною їжею, немає сенсу.  У цьому вже переконалися всі.

Однак іноді настільки корисний і ефективний прилад раптом перестає працювати.  Звичайно ж, перша думка – заводський брак.  І виникає питання, чи можливий ремонт мультиварки Львів своїми руками?  Звичайно так, але необхідно зробити деякі застереження.

Головне – правильна експлуатація

Щоб мультиварка не виходила з ладу, а у вас не виникало бажання виконати її ремонт, в першу чергу потрібно уважно стежити за правильністю її експлуатації.

Зокрема мова йде про правильній послідовності укладання продуктів – саме їх потрібно спочатку скласти в чашу, а вже потім саму чашу поставити в мультиварку і ні в якому разі не навпаки!  Запам’ятайте це!  Оскільки зворотна послідовність дій чревата такими неприємностями:

 • якщо крім твердих продуктів необхідно залити будь-яку рідину, то велика ймовірність, що вона просто проллється через необережність і потрапить всередину тонкого механізму;
 • друга небезпека серйозніша – ймовірно, що коли-небудь настане момент, коли ви просто забудете про те, що чаша помита і знаходиться на столі, але за звичкою почнете заливати рідину в відкрите «черево» кухонної техніки, повністю втопивши мікросхеми в воді або молоці .

Що може привести до ремонту?

Найчастіше причиною поломки стають саме забруднені контакти, до чого призводить рідина, що  потрапила всередину пристрою або сипучі продукти:

 • цукор;
 • сіль;
 • крупа і т.ін.

В такому випадку виконати ремонт мультиварки Львів своїми руками не складно.  Благо, подібних покрокових відео в інтернеті безліч.  Головне, дотримуватися певного правила – не включати прилад в мережу, поки не буде закінчено процес чистки, а вся конструкція знову не зібралися.

Особисто або в сервісі?

Природно, даний спосіб слід використовувати тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що всі проблеми в роботі мультиварки пов’язані саме з забрудненими контактами або особисто бачили, як сторонні предмети потрапили всередину пристрою.  В іншому випадку не варто займатися чищенням самостійно.

Якщо термін гарантійного обслуговування ще не закінчився, то також не варто братися за викрутку.  Краще віднесіть мультиварку в сервіс і нехай досвідчені майстри займаються відновлення її життєздатності.

Як виконується чищення?

У тому випадку, якщо ви все-таки вирішили, що ремонт мультиварки здатні виконати своїми руками, уважно вивчіть наведений нижче перелік дій та виконуйте його.

 1. Спочатку слід зняти елементи, які знаходяться на виду і не утримуються ні чим, окрім гвинтів. Це пластикова або металева кришка.
 2. Знявши кришку, ви побачите мікросхеми.
 3. Щоб позбутися від крупи або інших сипучих продуктів, просто переверніть кухонний прилад і акуратно потрясіть його.

Наступний етап – відкручування гвинтів на нижній кришці.  Зазвичай їх три.  Крім того, необхідно виконати наступні дії:

 • від’єднати кабель, який з’єднує нижню плату мультиварки з програмною платою;
 • зняти нагрівальний елемент, закріплений за допомогою монтажної пластини і трьох (в більшості випадків) гвинтів;
 • в центральній частині внутрішнього пристрою розташовується внутрішній градусник, що дозволяє механізму контролювати температуру під час приготування. Його знімати треба вкрай обережно, оскільки прилад дуже крихкий.

Настільки детальний розбір мультиварки дозволить вам видалити з пристрою всі наявні всередині залишки крупи.

Щомісяця або трохи рідше

Проводити подібну профілактику рекомендується регулярно.  В середньому – раз на місяць, якщо ви готуєте щодня або через день.

При розбиранні побутового приладу порекомендуємо не тільки розкладати всі деталі послідовно, що спростить процес складання, а й фотографувати кожен етап.  Тоді при складанні ви не заплутаєтеся і зможете встановити все на свої місця.

Помилка Е

Однією з найбільш поширених помилок, які проявляються у всієї побутової техніки, є несправність, яка відображається на дисплеї пристрою літерою Е.

Мультиварка не є винятком.  Вона також досить часто може сигналізувати своєму господареві або господині про будь-які проблеми, виводячи на монітор індекс Е. Наприклад, індекси Е1, Е2, Е3 сигналізують про те, що всередину виробу потрапить волога, необхідно вимкнути прилад і залишити його в спокої на кілька  годин, дозволивши волозі висохнути.

Ця схема відповідає за генерування всіх функцій і програм пристрою.

Термозахист

У приладі присутні 2 терморезистори.  Один з них кріпиться на кришці, другий – на дні приладу.  Ключовим завданням елементів вважається терморегуляція у використанні пристосування.  Завдяки цьому вдається підтримувати задану господинею температуру.

Термозапобіжник

Цей елемент забезпечує захист кухонного пристрою від перегрівання.  Він допомагає запобігти поломці системи управління.

Розшифровка кодів помилок

Щоб встановити причини несправності, потрібно розібратися з кодами помилок.  Якщо на моніторі з’являється системне повідомлення, слід зрозуміти, що воно означає.  У цьому допоможе інструкція до конкретної моделі або візит до професійного майстра.

До найбільш поширених кодів варто віднести наступні:

Е0 – свідчить про розрив або замиканні ланцюжка верхнього датчика температури.  Також причина може ховатися в його проведенні.  Іноді така помилка свідчить про неповне закриття кришки.  Зазвичай це пов’язано з псуванням або відсутністю силіконового ущільнювача.

Е1 – така помилка говорить про проникнення рідини всередину пристрою.  Також вона свідчить про поломку Тену або нижнього температурного датчика.  Такий же код мультиварка показує і при засміченні контактів термореле.

Е2 – в цьому випадку можна запідозрити розрив або замикання ланцюга верхнього датчика температури.  Це ж може стосуватися і його проводу.

Е3 – такий код свідчить про проникнення вологи в структуру пристрою.  Також він говорить про обрив або замикання ланцюга верхнього датчика температури або його дротів.  Причиною помилки може бути відсутність чаші або використання невідповідного елемента.

Е4 – проблема може критися в засміченні датчика тиску.  Також причиною вважається вихід з ладу плати управління.

Е5 – такий код говорить про автоматичне відключення, яке потрібно для захисту від перегрівання.

Поширені запитання

📚 Чи можна самому діагностувати поломку мультиварки, а у Вас тільки дізнатись ціну?

Так звичайно. Майстер задасть по телефону уточнюючі питання та зорієнтує за ціною

🌎 Чи можна відмовитися від ремонту мультиварки, якщо він занадто дорогий?

Можна, можливо. Заплатити потрібно лише за діагностику.

💳 Чи може майстер накрутити ціну?

Ні, всі майстри працюють за фіксованим прайс-листом

📄 Як сплатити за роботу?

Готівкою або переказом. Майстер видасть квитанцію