068-292-90-10
VIBER

Ремонт моноблоків Львів. Все частіше на прилавках комп’ютерних магазинів можна побачити дивовижні пристрої з великим екраном, звані моноблоком. Це пристрій, що нагадує найбільше телевізор, по суті є повноцінним комп’ютером, укладеним в один корпус з екраном і аудіосистемою. Переваги очевидні – моноблоки компактні, стильно виглядають і при цьому виконують всі функції домашнього ПК.

Головна відміна від ноутбуків – це застосування моноблоків. Діагональ екрану ноутбуків відносно невелика, що пов’язано з тим, що при збільшенні діагоналі, збільшуються розміри корпусу і ризик пошкодження матриці при транспортуванні пристрою. Тому ноутбуки комплектуються екранами до 19 дюймів. Моноблок ж може мати великий екран, до того ж використання комп’ютерної мишки і клавіатури робить роботу за ними комфортним та зручним. Багато моноблоків мають сенсорний екран і ТБ-тюнер. Ці технології, зручність використання, компактність і безшумність робить моноблоки ідеальним домашнім комп’ютером, за умови, що Вам не потрібна висока продуктивність для ігор і ресурсномістких програм.

Недоліком моноблоків є труднощі із заміною і поліпшенням його комплектуючих. Тут ситуація така ж, як і з ноутбуками. Але, з огляду на цільову спрямованість цих пристроїв, ця процедура буде проводитися рідко.

Моноблоки – надійні пристрої. Закритий цілісний корпус, фірмові компоненти та збирання, стаціонарне використання роблять їх надійніше ноутбуків і домашніх ПК. Незважаючи на це, моноблоки схильні до поломок, як і будь-який електронний пристрій і нижче ми розглянемо основні несправності.

Основні несправності моноблоків та та їх ремонт

Несправності зазвичай мають свої зовнішні ознаки, які вказують на несправний компонент. Ось найпоширеніші з них:

 1. Моноблок сам по собі став вимикатися або перезавантажуватися. Тут швидше за все має місце перегрів будь-якого компонента – процесора, пам’яті, відеочіпа і т.п. Для визначення «винуватця», слід провести діагностику в сервісному центрі. У домашніх умовах температуру комплектуючих можна подивитися в Біосі, або за допомогою спеціальних програм. Причин перегріву може бути кілька. Перша причина очевидна – несправність компонента. Для усунення цієї причини проводиться ремонт моноблоку Львів, заміна деталі, або встановлення більш потужної системи охолодження, в залежності від несправності. Другою причиною є пил, який з часом накопичується всередині моноблоку. Для профілактики перегріву, рекомендується хоча б раз на рік відносити пристрій на чищення в сервісний центр. Якщо вчасно не проводити чищення від пилу, це може привести до виходу з ладу деталі, що гріється, і замість недорогого чищення Вам доведеться робити дорогий ремонт моноблоків у Львові або заміну компонента.
 2. Моноблок включається (блимають індикатори і шумлять кулера), але екран залишається чорним. Основні причини – вихід з ладу екрану, відеокарти або шлейфу між ними. Проблема вирішується діагностикою цих компонентів, після чого проводиться ремонт або заміна.

 1. Система не вантажиться або «вилітає» з синім екраном, при роботі моноблока чути клацання або інші сторонні звуки, файли повільно копіюються або відкриваються. Всі ці ознаки вказують в більшості своїй на несправний жорсткий диск. Якщо пошкодження носять фізичний характер, то в більшості випадків жорсткий диск необхідно міняти. Якщо ж проблеми з файловою системою, то диск підлягає ремонту.

Ще одним нюансом є те, що в більшості випадків дані навіть з дефектного жорсткого диску можна відновити. Ця операція делікатна і тривала, тому довірте її фахівцям сервісного центру.

 1. Якщо у Вас погано читаються або не читаються оптичні диски, то Вам необхідно замінити або відремонтувати дисковод. Ця несправність неприємна тим, що іноді дисковод пошкоджує оптичні диски при спробі їх прочитати. Діагностику, заміну або ремонт приводів моноблоків проводять в сервісному центрі.
 2. Моноблок не включається. Це вказує на несправності або блоку живлення, або материнської плати, або процесора. Дати однозначну відповідь в такому випадку важко. Неробочий компонент можна визначити тільки в ході діагностики несправності і якщо причина в материнській платі або процесорі, проблема вирішується тільки заміною несправного компонента.

 1. Система не працює, але при включенні чутні звукові сигнали спікера, то проблема з одним з внутрішніх компонентів пристрою. Сам звуковий сигнал БІОСа служить для визначення несправності. Найчастіше в такому випадку несправні пам’ять, відеочіп або будь-якої контролер материнської плати. Як і у випадку з чорним екраном, спочатку проводиться діагностика, а потім заміна або ремонт.
 2. Периферійні пристрої не працюють, при включенні система не може знайти жорсткі диски і дисководи. Ці ознаки вказують на несправність південного моста материнської плати. Несправний південний міст неможливо полагодити – його випоюють і замість нього ставлять новий.
 3. Сенсорний екран не реагує або погано реагує на дотики. Ця ознака вказує на несправний сенсор. Проблему вирішує його ремонт або заміна в сервісному центрі.

До вищепереліченого можна додати те, що заміну несправних компонентів моноблоків, на відміну від настільних ПК, важко проводити в домашніх умовах. Для повноцінного ремонту або заміни потрібні добре обладнані майстерні та досвідчені кваліфіковані фахівці.

Якщо у Вас сталася поломка, проведіть попередню діагностику несправності в сервісному центрі. Своєчасна діагностика дозволить Вам дізнатися причину несправності і вкаже на доцільність ремонту моноблоку Львів або заміни деталі. У ряді випадків діагностика дозволяє попередити більш серйозну несправність, таким чином, економлячи Вам час і гроші.

Ремонт моноблоків від компанії FIXME

Ремонт моноблоків у Львові останнім часом стали пропонувати багато сервісних центрів. Це пояснюється зростанням популярності моноблоків і великою кількістю їх виробників. В першу чергу, це моноблоки від:

 • Apple,
 • Lenovo,
 • Asus,
 • Acer,
 • Samsung

Якщо ваш моноблок не включається або виникли інші несправності, сервісний центр компанії FIXME виконає діагностику і ремонт моноблоків не тільки перерахованих вище виробників, але і інших, таких як Sony, MSI, Dell, HP і т.ін.

Вартість роботи

Ціна на ремонт моноблоків у Львові не сильно відрізняється для різних брендів, за винятком, мабуть, вартості ремонту моноблоків і комп’ютерів iMac, що випускаються компанією Apple. Це пов’язано з більш високою вартістю комплектуючих і самого апарату, що неминуче підвищує відповідальність майстрів сервісного центру і вимагає залучення для роботи найбільш кваліфікованих і високооплачуваних фахівців.

Моноблок – це настільний персональний комп’ютер в компактному форм-факторі. За щільністю внутрішньої «упаковки» елементів і можливості, а вірніше, неможливості простої заміни комплектуючих, цей комп’ютер наближається до ноутбуків. Тому ремонт, сервісне обслуговування і модернізація моноблоків відрізняється від ремонту звичайних настільних комп’ютерів.

До моноблоків ми також відносимо автономні цифрові приставки для телевізора або монітора, що мають власну пам’ять, певний набір компонентів, управління якими здійснюється за допомогою власних ОС. Ремонт даних пристроїв (AppleTV, MacMini і т.ін.) ми також успішно здійснюємо.

Особливості ремонту моноблоків

Звичайні настільні комп’ютери мають модульну будову, це часто дозволяє відновити працездатність аппарату, що вийшов з ладу,шляхом швидкої заміни модуля, що відмовив, на справний модуль.

Моноблок ж – це досить специфічний пристрій, за конструкцією він являє собою монітор і системний блок в одному, при цьому досить тонкому, корпусі. Це немодульна система, тому його ремонт шляхом простої заміни модуля, що відмовив, неможливий. Тут не обійтися без застосування сучасного паяльного обладнання і фахівців, що мають достатню кваліфікацію для проведення робіт на подібному обладнанні. Тому довіряти проведення ремонту моноблока Львів можна тільки сервісам, які мають досвідчених професіоналів і необхідне технологічне оснащення для діагностики і ремонту такої складної цифрової техніки.

Які переваги здійснення ремонту моноблоків вдома?

 • Ви уникаєте необхідності везти пристрій в сервіс, піддаючи його додатковому ризику пошкодження. Адже всі ми знаємо, наскільки підступною може виявитися дорога до майстра, і як легко перетворити корисну машину на купу нікому не потрібного мотлоху.
 • Ви присутні на всіх етапах проведення ремонту, і можете контролювати весь процес особисто. У разі, коли ремонт моноблоків Львів проводиться у вас в приміщенні, його процедура стає абсолютно прозорою і зрозумілою клієнтові.
 • Ви економите значну кількість часу. Крім того, що вам не потрібно витрачати час на дорогу до сервісу і назад, ви можете приступати до роботи відразу ж після того, як майстер закінчить ремонт. Це особливо важливо для людей, яких поломка моноблоку застала в момент підготовки важливого звіту або написання реферату, який потрібно здати «ще вчора».

У деяких особливий випадках, коли ремонт моноблоків Львів на місці неможливий, його все-таки доведеться привезти в сервіс. Це буває необхідно, наприклад, тоді, коли немає в наявності запасних частин саме на вашу модель або потрібна глибока діагностика і ремонт займе досить тривалий час. Не варто турбуватися з цього приводу, адже нерозв’язних завдань не існує, і будь-яку поломку можна виправити. Крім того, вас повинна порадувати наявність такої послуги як безкоштовна кур’єрська доставка моноблоку в сервіс. Кому ще можна довірити цю важливу процедуру, крім професіоналів, які кожен день перевозять комп’ютерну техніку, що вимагає ремонту?

Якщо у вас виникли проблеми з роботою устаткування або програмного забезпечення найправильніше рішення скористатися послугами фахівців і замовити ремонт моноблоків у Львові будь-яких виробників. В цьому випадку ви отримуєте можливість вирішити свою проблему швидко і з мінімальними втратами для вашої діяльності, або роботи своєї фірми.