068-292-90-10
VIBER

Ремонт модемів Львів. На сьогоднішній день практично в кожному будинку, офісі, ресторані або готелі доступ до Інтернету забезпечується за допомогою різного мережевого обладнання. Роутери та модеми стали незамінними як на роботі, так і в побуті. Не дивно що, як і будь-яка техніка, інтернет-обладнання може давати збій. Тому, ремонт модемів у Львові є дуже затребуваним видом послуги в нашому сервісі.

Модем як і будь-яка інша техніка вимагає правильного використання та ремонту. Модем містить багато дрібних елементів, тому може здатися, що його досить просто відремонтувати, але це не так.

Основні причини некоректної роботи мережевого устаткування

Існує безліч причин, за якими мережеве обладнання може давати збої в роботі чи не працювати зовсім. Перш за все, необхідно розібратися в тому, що сталося і чи необхідний ремонт модему Львів.

Причина # 1. Велика кількість підключень по Wi-Fi

Низька швидкість роботи пристрою може бути пов’язана з великою кількістю підключених девайсів за допомогою бездротової технології. Відбувається перевантаження мережі, а сам модем не справляється з такою кількістю підключень.

Дану проблему можна вирішити за допомогою проводового підключення. Якщо мережевий пристрій має LAN порт, підключіть всі можливі пристрої через LAN кабель. Це знизить навантаження на бездротову мережу та збільшить швидкість інтернету.

Причина # 2. Погане проходження сигналу

Неправильне встановлення обладнання або перешкоди на шляху проходження сигналу, погіршують, а іноді зовсім «глушать» сигнал модему. Не поспішайте нести його в сервіс, скористайтеся рекомендаціями на тему «як правильно встановити модем».

Причина # 3. Застарілий стандарт зв’язку

Технології не стоять на місці, тому деякі пристрої можуть бути просто несумісні один з одним. Наприклад, можуть виникати складнощі в сумісності старого модему і нового ноутбука або нового модему і старого ноутбука.

Причина # 4. Несправність обладнання

Під цією фразою криється величезна кількість всіляких факторів, які ушкоджують цілісність і, як наслідок, призводять пристрій в неробочий стан. На це можуть вплинути безліч чинників:

  • Статична напруга: часто трапляється під час грози;
  • Перегрів: може бути викликаний неправильним розташуванням, яке порушує циркуляцію повітря навколо пристрою, що перешкоджає самоохолодженю;
  • Механічні пошкодження: пристрій впав, на нього наступили і т.ін .;
  • Заливання рідиною: чай, вода та інші рідини;
  • Комахи: часто павуки, таргани або інші дрібні тварини можуть оселитися всередині вашого модему.

Виконати якісний ремонт модему у Львові, з великою кількістю дуже дрібних деталей можуть тільки досвідчені перевірені фахівці.

Коли потрібен ремонт модему?

Якщо ви не можете самостійно вирішити проблему, що виникла з вашим обладнанням, наш сервісний центр проводить ремонт модемів Львів будь-якої складності. Гарантійний післягарантійний ремонт 3g модемів та іншого мережевого обладнання проводиться кваліфікованими фахівцями. У найкоротші терміни проводиться діагностика і виявлення причин несправностей.

Після чого проводиться ремонт

Ми надаємо гарантію на свою роботу, адже ми знаємо, що робимо її якісно. Ремонт модемів Львів – це правильне рішення, яке допоможе зберегти кошти і продовжити життя вашому мережевому обладнанню. Звертайтеся за консультацією – ми допоможемо вирішити будь-які проблеми з інтернетом!

Якщо вам терміново знадобився ремонт модемів у Львові, на цьому сайті можна знайти велику кількість хороших майстерень і фахівців.

Чому не варто самим намагатися відремонтувати модем?

Треба розуміти, що інтернет-з’єднання нестійке, тому дуже поширений збій в роботі модему пов’язаний з перегрівом. Якщо ви не помічаєте ніяких збоїв в роботі модему, ми все одно радимо звертатися періодично до фахівця для проведення діагностики. Якщо модем приєднано до телефонної лінії, під час грози часто виходять з ладу вхідні кола. Обов’язково перед початком експлуатації пристрою ознайомтеся з інструкцією і правилами використання.

Ремонт модемів своїми руками

Модем цифрової абонентської лінії являє собою цифровий пристрій, яким забезпечується зв’язок комп’ютера або маршрутизатора з телефонною лінією.  Таким широко поширеним способом здійснюється доступ до мережі Інтернет, як правило, в домашніх умовах.  Технічною мовою технологія називається – широкосмуговий DSL (Digital Subscriber Line).  Модем ДСЛ, наприклад, фірми «D-Link», є цілком надійним обладнанням, здатним організувати якісний швидкісний доступ до мережі.  Однак будь-яка техніка має властивості відмовляти в роботі в самий невідповідний момент.

Практичне використання модемів ДСЛ показує – це цифрове обладнання починає проявляти ознаки несправності через досить тривалий період експлуатації (3 – 5 років).

Модеми ДСЛ виробництва компанії «D-Link» стійко працюють не менше 3-4 років.  Після цього періоду цілком можливим стає прояв несправностей, пов’язаних виключно з дефектами окремих електронних компонентів.

Несправність окремих компонентів часто проявляється наступними факторами, що вказують на дефекти схеми ДСЛ модему:

  1. Пристрій функціонує, але вхід в робочий режим займає багато часу.
  2. Відзначається порушення алгоритму включення світлової індикації.
  3. Після підключення Інтернет, спостерігаються часті збої підключення.
  4. Неможливо підключитися до мережі Інтернет.

В останньому (4) випадку ситуація вказує вже на повну непрацездатність певних компонентів електронної плати ДСЛ модему.  Далі розглянемо, які це компоненти та можливість їх заміни в домашніх умовах.

Коли спостерігаються проблеми з обладнанням, зазначені вище викладеними факторами несправності, пристрій, швидше за все, потребує ремонту.

Тим часом, перш ніж починати ремонт  модему Львів, слід переконатися в надійності послуг оператора, що надає доступ в Інтернет.  Найпростіше звернутися в службу підтримки по телефону і попросити перевірити канал.

Якщо оператор підтвердить працездатність каналу, залишається єдиний вихід – розбирання ДСЛ модему, пошук фізичної несправності і ремонт модему Львів.

Є ще один шлях – заміна обладнання новим.  Однак в цьому варіанті доведеться витратитися на суму, як мінімум 600 гривень.

Розібрати корпус цифрового пристрою (зокрема, «D-Link») не складно.  Прилад слід відключити, зняти всі що підходять до пристрою кабелі шляхом видалення вилок з роз’ємів задньої панелі.

Деталі ДСЛ модему: 1, 2 – гумові заглушки отворів кріпильних гвинтів;  3 – DSL роз’єм;  4 – підключення телефонної лінії;  5 – кнопка скидання;  6 – кнопка живлення;  7 – роз’єм живлення

Потім на робочому столі перевернути прилад нижньою стороною догори, витягти гумові заглушки 2-х отворів у задньої стінки.  Під заглушками (одночасно виконують роль опорних ніжок) знаходяться гвинти кріплення.

Викрутити 2 гвинти і обережно, за допомогою викрутки, розкрити пластиковий корпус, що складається з двох половин.  Перед поглядом домашнього ремонтника відкриється електронна плата пристрою – об’єкт для подальших маніпуляцій.  Плату з електронікою також слід відокремити від корпусу, викрутивши кріпильні гвинти.

Традиційна для ДСЛ модемів несправність діагностується досить легко – за допомогою уважного огляду компонентів верхньої сторони електронної плати.

Як правило, на платі приладу не виявляється оплавлених або обгорілих ділянок.  Все виглядає цілим і працездатним.  Однак цей вигляд оманливий.

Слід особливу увагу звернути на пару електролітичних конденсаторів, що розташовані ближче до гнізда живлення.  Ці два електроліти виступають в якості фільтрів вхідної напруги, що подається на блок від зовнішнього джерела живлення.

Електроніка плати приладу D-Link.   

Електроліти мають робочий параметр 2000х25 (мкФ х вольти).  Нерідко при уважному огляді виявляється ефект «роздутості» діжок конденсаторів – явна ознака для заміни.

Кожен окремо взятий прилад «D-Link» може відрізнятися конфігурацією розташування компонентів в електронному блоці.  Нерідко замість пари електролітичних конденсаторів фільтру встановлено тільки один.  Але це не змінює загальної картини несправності.

Усунення несправності приладу полягає в заміні зазначених електролітів новими екземплярами.  При цьому цілком допустимо застосувати конденсатори з робочою напругою 16 вольт (2000х16).

Зовсім необов’язково купувати ці елементи в магазині. Підійдуть справні електроліти, демонтовані з інших електронних плат.

Перевірити справність електроліту просто.  Для цього потрібно мати під руками тестер – стрілочний вимірювальний прилад.  Пристрій для вимірювання перемикається в режим діагностики опорів на межу вимірювань в кОМ.

Алгоритм діагностики електролітичного конденсатора – почергове торкання щупами приладу контактних виводів і спостереження реакції на шкалі тестера

Потім щупами приладу необхідно по черзі торкнутися виводів конденсатора.  Різке відхилення стрілки приладу і швидке повернення до нульової позначки показує справність електроліту.

Далі залишиться тільки впаяти нові конденсатори замість тих, що вийшли з ладу і можна сміливо включати ДСЛ модем в роботу.  Прилад буде справно працювати як раніше.

Тим часом не варто поспішати збирати прилад після заміни електролітів фільтра живлення.  Рекомендується перевірити всі присутні на платі електролітичні конденсатори.

Звичайною практикою бачиться вихід з ладу цих елементів після закінчення певного періоду часу.  Якщо ж є технічна можливість, бажано замінити всі електроліти на платі новими, що продовжить життя ДСЛ модему ще на один експлуатаційний термін 3-4 роки.