Ремонт міні-АТС Львів. Сучасні офісні міні АТС, вироблені світовими лідерами цього ринку, є дуже надійним обладнанням, і можуть справно опрацювати багато років.  Однак, як і будь-яка інша складна електронна техніка, офісні АТС можуть бути схильні до зовнішніх дестабілізуючих факторів.  В першу чергу це проблеми пов’язані з неякісним енергопостачанням (періодичні відключення, скачки напруги), відсутність у багатьох будівлях надійного заземлення, а також такі природні явища як гроза і т.ін.  В результаті іноді трапляється так, що міні АТС, в один прекрасний момент перестає працювати, і весь офіс (підприємство) залишається без зв’язку, і потрібно зробити обслуговування або ремонт міні АТС Львів.

Для мінімізації витрат, пов’язаних з відсутністю зв’язку в офісі, наша компанія FIXME пропонує всім своїм клієнтам укласти договір на технічне обслуговування і ремонт офісної міні АТС у Львові.

Договір на технічне обслуговування АТС забезпечить Вам:

 • Проведення регулярного профілактичного технічного обслуговування, що не тільки зменшить кількість відмов систем, але і дозволить прогнозувати і попереджати їх виникнення.
 • Відновлення зв’язку в найкоротші терміни, в разі виходу АТС з ладу, за рахунок використання підмінного обладнання на час ремонту несправного.
 • Ремонт несправного обладнання.
 • Оновлення ПЗ АТС у міру виходу нових версій.
 • Консультації замовника по роботі обладнання та програмного забезпечення.

Вихід з ладу міні АТС зазвичай супроводжується збоями в роботі, некоректним виконанням функцій, зникненням зумера, присутністю шумів на лінії, відсутністю гудків та ін. При цьому вирішити проблему можна двома шляхами:

 • Діагностичні заходи, що включають перепрограмування або конфігурування системи по новому;
 • Дрібний, частковий або повний ремонт міні АТС Львів.
Shallow depth of field close-up of a PBX (private branch exchange), which is a phone exchange for a particular business/office. A technician is plugging in a network cable to the line socket.

Професійне відновлення працездатності міні АТС

Наша компанія здатна здійснити і діагностику, і ремонт АТС Panasonic, LG-Ericsson або інших марок.  При цьому фахівці компанії проводять:

 • Тестування працездатності системи;
 • Профілактичні операції, що стосуються чищення, змащення, а також конфігурації пристроїв.
 • Відновлення відправного стану. Виробляється в разі присутності механічних пошкоджень, неякісно проведеного ремонту, присутності процесів корозії та ін.

Фахівці-інженери компанії рекомендують починати ремонт міні АТС Львів лише після проведення описаних попередніх етапів і їх неефективності.  Залежно від виявленої несправності, сам процес проведення ремонту найчастіше являє собою:

 • Заміну комплектуючих, модулів, які вийшли з ладу.
 • Обслуговування міні АТС без заміни деталей і запасних частин.

В останньому випадку ремонт може проводитися безпосередньо у замовника.  У першому ж зазвичай потрібно демонтаж станції та її перевезення в центр компанії.

Зазвичай необхідність часткового або дрібного ремонту виникає у випадках:

 • Некоректного використання системи, що включає в себе підвищення рівня вологості, забруднення, запилення приміщення тощо.
 • Непродуманого розміщення основного блоку апарату. Це можуть бути місця на відкритому сонці або навпаки, з надмірно низькими температурами.  Також небажані точки перетину електромагнітних та інших полів.
 • Виникнення перешкод для нормального охолодження системи.

Середній же або великий ремонт міні АТС Львів необхідний у випадках:

 • Якщо в системі є приховані технологічні поломки, пов’язані з радіоелементами, мікрочіпами, платами. Найчастіше подібні несправності становлять не більше 1%.
 • У мережі, де функціонує система, спостерігаються часті перепади напруги.
 • На зовнішні або внутрішні порти станції надходять сигнали невідповідної полярності і частот.
 • В системі виникає замикання або електростатичний пробій вхідних або вихідних ланок.
 • При відключенні і підключенні внутрішніх плат не дотримуються необхідні правила.

Всі вищеописані причини, що провокують ремонт – це ключові категорії поломок, які з’являються у більшій частині власників.  Можуть також бути поломки, пов’язані з необережним або з неписьменним використанням пристрою.  У подібних випадках фахівці нашої компанії можуть здійснювати інформаційний супровід, а також проводити навчання персоналу вашої компанії.

Після ремонтних робіт система знову транспортується в офіс, програмується і конфігурується.  Після здійснення технологічного ремонту надається гарантія.

Ремонт та налаштування міні АТС за викликом

Встановлення міні-АТС відкриває перед користувачами широкий спектр можливостей, в тому числі і постійний контроль над роботою системи, ведення звітності по вихідним і вхідним дзвінкам, і, що важливо, мінімізацію витрат на послуги офісного зв’язку.  Основне призначення АТС, яка згідно з класифікацією може бути аналоговою або цифровою, полягає в комутації сигналів, а також передачі даних між абонентами.

На жаль, навіть найнадійніша АТС, при формуванні якої впроваджена сучасна технологія і були застосовані високоякісні матеріали, не застрахована від збоїв в роботі.  Вся справа в тому, що мова йде про електроніку, на коректне функціонування якої можуть вплинути деякі фактори, і це не обов’язково механічні пошкодження.

У тому випадку, якщо робота засобів зв’язку буде порушена, фахівці рекомендують здійснювати ремонт міні-АТС Львів за викликом виключно кваліфікованими співробітниками сервісного центру, в іншому випадку буде порушений робочий процес окремих абонентів або організації в цілому.

Ознаки несправності міні-АТС

Професіонали виділяють кілька факторів, що вказують на збої в роботі автоматичної системи.  В першу чергу мова йде:

 • про неправильне виконання функцій станції і її додаткових пристроїв;
 • про відсутність гудків і зумера, як повного, так і часткового;
 • про наявність сторонніх шумів і всіляких перешкод на лінії;
 • про окремі збої або повне припинення роботи обладнання.

Якщо ви зіткнулися хоча б з одним з цих пунктів, правильним буде звернення до спеціалізованого сервісного центру, співробітники якого грамотно виконають діагностику виниклих дефектів і усунуть їх в найкоротші терміни.

Варто зазначити, що кожен окремий виробник обладнання для телефонії слідує своїй концепції і застосовує індивідуальні розробки, тому встановлення і налаштування АТС може відрізнятися в залежності від бренду і технічних характеристик таких пристроїв.

Наприклад, ремонт міні АТС Panasonic має свої правила і вимоги, що трохи відрізняються від тих, яких вимагає ремонт міні АТС LG або Samsung.  Роблячи логічний висновок, стає зрозуміло, що рядові користувачі не володіють знаннями і навичками в повній мірі, тому без залучення кваліфікованого персоналу тут не обійтися.

Serious technician using digital cable analyzer on server in large data center

Причини несправності міні-АТС

Вихід з ладу технічних засобів завжди обумовлений певними факторами, найбільш поширеними з яких є:

 • Непрофесійний монтаж системи, а також встановлення центрального блоку в непризначених для даних цілей місцях. Сюди ж можна віднести недотримання температурного режиму, рекомендованого для нормального функціонування АТС.
 • Грубе порушення правил експлуатації, забруднення приміщення, в якому встановлено обладнання.
 • Перегрів центрального блоку через недостатнє вентилювання.
 • Стороннє втручання в роботу системи.

Як показує практика, усунення даних причин дозволяє налагодити роботу автоматичної телефонної станції, проте в деяких випадках може знадобитися більш серйозний ремонт міні АТС Львів з обов’язковим залученням фахівців.

Причиною поломки обладнання, крім іншого, може послужити виробничий брак, невідповідність частот і полярностей сигналів, часте знеструмлення об’єкта, короткі замикання або скачки напруги в електромережі.

Встановлення, налаштування і програмування міні-АТС

Встановлення міні-АТС

Наша компанія займається встановленням як проданих нами телефонних станцій, так і що маються у Вас в наявності.  У разі необхідності, оперативно і безкоштовно, обстежуємо Ваш об’єкт, проведемо консультацію і складемо кошторис.  Роботи виконаємо в строк і акуратно.  Проконсультуємо на місці про всі недоліки, виявлені нюанси, для довгої і безпроблемної роботи Вашої телефонної станції.

Програмування (налаштування) АТС

Програмування міні-АТС – наступний крок після установки АТС, необхідний для того, щоб офісна міні АТС функціонувала безпечно, передбачувано і так, як Вам хочеться.  Сучасні станції вкрай гнучкі в налаштуваннях і можуть задовольнити практично будь-які вимоги і побажання.  Фахівці нашої компанії допоможуть скласти алгоритми роботи, які найбільше підходять саме Вам, або запропонують найбільш поширені варіанти.  Навіть якщо майстер уже поїхав, або, наприклад, через день, Ви побажаєте внести зміни в алгоритми роботи міні-АТС, це можна буде зробити безкоштовно, скориставшись телефонною підтримкою наших інженерів, які завжди знаходяться в офісі.

Монтаж телефонних мереж

Основою всієї телефонії в Вашому офісі, її скелетом, до сих пір є дроти.  Навіть для установки DECT (радіо) АТС потрібно провести монтаж хоч якоїсь кількості міді.  Ми надаємо і ці послуги.  Причому робимо це як в комплексі з комп’ютерними і електричними мережами, так і окремо.

Монтаж структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система являє собою високотехнологічну основу для створення локальної обчислювальної мережі.  СКС дозволяє працювати з інформацією будь-яких типів (мова, текстові дані, відеоролики, аудіофайли, зображення) на абсолютно новому рівні.  Ми пропонуємо послуги з монтажу СКС будь-якої складності.

Обстеження і документування телефонних мереж та АТС

При телефонній розмові дуже складно уникнути помилок, які згодом можуть привести до серйозних і неприємних наслідків – втрати важливих даних, втрати іміджу компанії, витік секретної інформації.  Для того щоб провести повноцінну оцінку і аналіз такої ситуації, необхідно мати повний звіт про подібні помилки в строго документованому вигляді.  Тому документування телефонних мереж та АТС є ще однією важливою послугою, яку ми з радістю пропонуємо вам.

Заміна кросів, наведення порядку в телефонних мережах

Те кросове обладнання, яке використовується зараз, не піддавалося поліпшенню протягом вже багатьох років.  За цей час телекомунікаційна техніка пішла далеко в розвитку, однак кросове обладнання до цих пір залишається на рівні АТС старих типів.  Ми раді запропонувати вам послугу із заміни кросів і наведення порядку в телефонних мережах.  Для більш докладної консультації звертайтеся до наших фахівців.

Встановлення міні-АТС, програмування і налаштування АТС, монтаж АТС – ось практично повний список тих послуг, які ми пропонуємо вам.

Навіщо взагалі потрібен монтаж АТС?

Встановлення міні АТС необхідне в тому випадку, якщо вам потрібно організувати цілу телекомунікаційну мережу в межах офісного приміщення.  Монтаж АТС найбільш ефективно і максимально вигідно використовувати можливості телефонної мережі.  Грамотне налаштування АТС дозволяє перенаправляти телефонний дзвінок на будь-якого абонента внутрішньої мережі, підтримувати внутрікорпоративний зв’язок високої якості і переадресовувати вхідний дзвінок на будь-який телефонний номер.  При цьому число міських ліній не збільшується після того, як встановлення міні-АТС завершене – це суто внутрішня мережа.

Для чого потрібне програмування АТС?

Програмування міні АТС фактично є однією з безлічі процедур, яких вимагає повноцінне налаштування АТС.  Воно потрібне, в першу чергу для того, щоб розширити або перевизначити деякі функції офісної телефонної станції.

Програмування та налаштування міні АТС дозволяє офісній телефонній станції працювати на повну потужність, при цьому дотримуючись всіх ваших побажань.  Налаштовується, наприклад, необхідність і порядок переведення вхідного дзвінка на будь-якій із зовнішніх номерів, спосіб оповіщення про дзвінок, голосове привітання або функції голосової пошти.  Якщо з вашої АТС щось не так, наприклад, вона не включається або не дає сигналу, дає збої встановлене програмне забезпечення і некоректно працюють необхідні функції, вам може здатися, що необхідний терміновий ремонт АТС.  Однак це найчастіше не так.  У більшості випадків, коли клієнти відправляють заявку на ремонт міні АТС Львів, виявляється, що справа не в якійсь поломці, а просто в некоректному налаштуванні всієї системи.  Ремонт міні АТС Львів включає в себе заміну несправних деталей і взагалі роботу з комплектуючими, коли програмування АТС відповідає тільки за так звану софтверну частину.

Додаткова послуга – сервісне обслуговування АТС

Абонентське обслуговування міні-АТС являє собою комплекс процедур і заходів, які спрямовані на те, щоб продовжити термін роботи всього обладнання в вашому офісі.  Обслуговування міні АТС включає в себе не тільки заміну несправних деталей (що більше схоже на повноцінний ремонт АТС), але і повну діагностику працездатності всієї системи.  Фахівці нашої фірми перевірять стан найбільш важливих вузлів всієї телекомунікаційної мережі і проведуть повну діагностику встановленого програмного забезпечення.  Це необхідно в першу чергу для того, щоб перевірити, в якому стані знаходиться встановлена ​​у вас в офісі АТС.  Після повного тестування всієї системи наш фахівець запропонує вам певний комплекс заходів, необхідний у вашому випадку – заміну несправних деталей, налаштування та програмування міні-АТС.  Сервісне обслуговування АТС необхідне в першу чергу тим, хто хоче, щоб все обладнання завжди було в працездатному стані і намагається уникнути ризику залишитися без зв’язку.  Люди іноді помиляються і плутають сервісне обслуговування і ремонт АТС.  Основна відмінність обслуговування носить профілактичний характер, а ремонт міні-АТС Львів проводиться, коли виявлені серйозні неполадки з комплектуючими.