Ремонт мікшерних пультів Львів. Мікшер, або микшерский пульт, – електронний пристрій, який дозволяє об’єднувати декілька аудіо сигналів на вході для того, щоб отримати комбінований високоякісний звук (на одній або декількох доріжках) на виході для подальшого відтворення або трансляції. Відмова будь-якого з блоків призводить до несправності всього пристрою, а тому необхідно звернення за ремонтом мікшерних пультів у Львові, в спеціалізовану майстерню, яка є в компанії FIXME.

У зв’язку зі складністю електронної начинки і необхідністю точної діагностики варто ремонт мікшерних пультів Львів довірити тому, хто знає досконально особливості марки, слабкі місця, володіє досвідом і озброєний діагностичним обладнанням, а також має під рукою всі необхідні інструменти і оригінальні запчастини. Підтвердженням високої якості виконаного ремонту є гарантія на всі види робіт.

Послуги, які надає наша майстерня:

 • Мікшерний пульт не включається
 • Не працює блок живлення якщо кнопка включення / вимикання вийшла з ладу
 • Згоріли запобіжники
 • Чути фон і шуми
 • Несправна електронна плата
 • Відсутні контакти в сигнальному проводі
 • Несправні вихідні канали
 • Регулятор гучності вийшов з ладу
 • Вийшов з ладу резистивний матеріал на фейдери
 • Ремонт плати фільтра
 • Відновлення мережевого кабелю мікшерного пульта
 • Заміна мережевого кабелю мікшерного пульта
 • Ремонт або заміна роз’ємів мікшерного пульта
 • Ремонт входів і виходів (Line, AUX, Headphones і ін.) мікшерного пульта
 • Ремонт систем харчування мікшерного пульта
 • Чищення та профілактика мікшерного пульта

Види робіт і вартість ремонту мікшерів:

 • Заміна мікросхем, SMD компонентів – від 50 грн. в залежності від модифікації.
 • Ремонт операційного підсилювача, підсилювача потужності і його обв’язки – від 300 грн. в залежності від виду несправності.
 • Ремонт попереднього каскаду підсилювача потужності від 300 грн.
 • Ремонт вихідного каскаду підсилювача потужності від 500 грн. Ремонт мікшерного пульта Soundcraft MFXi 20
 • Відновлення друкованої плати від 100 грн.
 • Заміна та ремонт регуляторів від 100 грн.
 • Ремонт блоку живлення від 300 грн.
 • Перемотка трансформаторів від 500 грн.
 • Модернізація і апгрейд.

Оплатити наші послуги можна як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. Приймаємо на ремонт техніку з усієї України службою доставки.

У разі виникнення складнощів з транспортуванням великогабаритного устаткування ви можете скористатися нашою допомогою. Ваша аудіотехніка буде дбайливо перевезена з дотриманням всіх правил транспортування.

Доручіть всі турботи про техніку фахівцям. Довіривши нам свою апаратуру ви можете бути впевнені: в потрібний час вона не підведе!

Безкоштовна діагностика

При замовленні ремонту мікшерного пульта Львів у нас ви отримуєте повну діагностику пристрою безкоштовно. Після її проведення ми зв’язуємося з клієнтом для узгодження вартості і строків ремонту.

Гарантія 6 місяців

Ремонтуючи мікшер в FIXME у Львові, Ви отримуєте гарантію на замінені запчастини та проведену роботу терміном 6 місяців. Якщо протягом гарантійного терміну поломка виникне знову – ми усунемо її безкоштовно

Лагодження мікшерних пультів у побуті

Якщо ви займаєтеся проведенням весільних заходів, банкетів та інших тусовочних заходів, тоді з імовірністю 99% ви використовуйте в свій роботі мікшерний пульт + активні / пасивні акустичні системи, а також радіомікрофони. Мікшерні пульти як частина звукового тракту, забезпечені механічними регуляторами рівня і гучності – вони часто ламаються. У таких випадках вам необхідний ремонт мікшерних пультів у Львові.

Найчастіші несправності мікшерів це механічне пошкодження або знос струмопровідних доріжок на регуляторах гучності каналів входу і виходу. Нерідко трапляється повне залиття мікшерного пульта, рідинами з проведеного банкету: алкоголь, соки, води, коктейлі або що погірше.

Залиття рідинами – досить сумний дефект, як і у випадку з будь-якою електронікою доводитися повністю пропоювати плату і розбирати всі регулятори гучності до гвинтика.

Несправності мікшерів

Що робити якщо фейдер мікшерного пульта погано працює?

По-перше ви можете тимчасово оживити сам фейдер – капнувши на нього технічного масла або бризнувщи силікону на графітову доріжку, тобто всередину. Або попередньо помити спиртом всі нутрощі, бризкаючи з шприца так багато – щоб втікало. Далі просушити і додати мастила. Проблема цього методу в тому, що через якийсь час дефект повернеться і може привести до повної відмови фейдера працювати. На фейдери вихідних каналів це критично повним зникненням сигналу, лівого або правого.

Другий варіант ремонту фейдера мікшерного пульта, правильніший і довговічний:

 • Розбирається мікшерний пульт;
 • Випаюється непрацюючий фейдер (краще всі відразу);
 • Акуратно розбираєте фейдер слідуючи логіці;
 • Видаляється окис самих контактів змінного движка, як правило це пил і бруд із залишками графічного шару. Контакти слід акуратно зачистити надфілем або лезом, до блиску;
 • Графітова доріжка змащується струмопровідним графітовим мастилом або самим м’яким олівцем, в разі олівця – жирним шаром не шкодуючи графіту, без замикання доріжок;
 • Збираєте назад фейдер, максимально акуратно і назад впаюються в посадочні місця, попередньо перевіривши тестером опір по контактам.

Ремонт фейдеров мікшерного пульта

Як почистити фейдери пульта мікшера

Якщо все працює і ви нічого не зламали – можете виписати собі медаль! І пишатися зараховувати себе до рідкісної касти пряморуких людей. Більшість людей не вміють навіть поміняти згорілу лампочку або припаяти 2 дроти.

Заміна фейдеров мікшерного пульта

 Не працює процесор ефектів мікшерного пульта

Дана несправність часто зустрічається в пультах Behringer. Дефект проявляється у вигляді клацань, тріску або незрозумілих призвуків в звуковому тракті в міру прогрівання мікшерного пульта (півгодини – годину роботи). Лікується ця несправність мікшерного пульта – пропайкою і заміною всіх електролітичних конденсаторів на платі процесора ефектів і які поруч стоять, що відповідають за сигнальні ланцюги.

Нерідко буває повне згоряння процесора ефектів мікшерного пульта, даний дефект більш проблематичний в лікуванні тому фірма Behringer, Yamaha, Peavey, Soundcraft та інші гравці ринку аудіоапаратури свято шанують капіталістичну традицію, започатковану на те, що деталі не продають кінцевому споживачеві – надають тільки повноцінний ремонт за кінський цінник. Таке ставлення до споживача  дуже не подобається,  але де-факто є світовим стандартом.

Ремонт процесора ефектів міксерного пульта

Крекчуть і шарудять регулятори EQ і GAIN мікшерного пульта

Даний дефект також пов’язаний із зносом змінних резисторів і їх струмопровідного шару. Лікуватися повною заміною або розбиранням і профілактикою, як описано вище. Поворотні регулятори (крутилки) на відміну від ползункових резисторів, продаються в радіомагазинах – масово. Підібрати необхідні немає проблеми, навіть якщо це енкодер. Хоча бувають труднощі із заміною здвоєних (стерео) регуляторів, що мають 6-7 висновків.

Схема мікшерного пульта

Мікшерний пульт не включається

Інакше даний дефект може виглядати так. Мікшерний пульт включається, горять всі індикатори але звуку немає ніде, індикатори сигналу мовчать і ні нащо не реагують.

Даний дефект пов’язаний з блоком живлення або його несправністю, коли замість постійного струму на плату надходить змінний, якого вистачає щоб засвітити світлодіоди, але при цьому схема практично знеструмлена. Нагадаємо вам, що вся побутова електроніка живиться постійною напругою, отриманою з випрямленої змінної, яка знаходиться в розетці. Якщо у мікшерного пульта імпульсний блок живлення – він не страждає такими дефектами, Блок просто не запускається в разі поломки і мікшерний пульт виглядає мертвим.

Мікшерний пульт не включається

Не працює лівий-правий канали пульта мікшера

Даний дефект часто пов’язаний з непрацюючим фейдером каналу або регулятором гучності, або повному вигоряння каскаду на операційних підсилювачах (мікросхем ОУ). Даний ремонт більш затяжний і дорогий тому вимагає довгого пошуку згорілих елементів.

Не працює канал навушників мікшерного пульта

Найчастішою причиною цього є згоряння мікросхем каналу навушників або залипання вихідного джека.

Немає фантомного живлення, не працює + 48 вольт

За фантомне живлення пульта мікшера як правило відповідає окремий перетворювач, за схемою помножувача або імпульсний Step-Up перетворювач. Все банально: діоди, силові ключі, 4-5-8 нога збірка перетворювача або коротун в ланцюзі навантаження між перетворювачем і XLR штекером.

Ремонт мікшерних пультів

Фонять кілька каналів пульта мікшера

Даний дефект може з’явитися через поганий контакт в сигнальних ланцюгах або вихід з ладу прохідних розділових ємностей, що призводить до самозбудження тракту з подальшим посиленням. Лікується повним розбиранням та пошуком згорілих елементів.

Скільки коштує ремонт мікшерів

 1. Простий ремонт – діагностика без розбирання. Коли несправність можна усунути без розбірки і тривалої діагностики. Трапляється рідко, але іноді згорає запобіжник або перетирається шнур. Ціна питання 200 грн.
 2. Звичайний ремонт (з розбиранням) – це ремонт пов’язаний з повним розбиранням мікшерного пульта. Мікшерний пульт не включається, не працюють канали, скріплять фейдери і все що описано вище. Процес складання розбирання займає добру частину світлового дня і може тривати більше самого ремонту. Ціна питання 600-1200 грн. + запчастини.
 3. Складний ремонт. У цьому трапляється потрібно багато часу для пошуку несправності процесора і його деталей, марудне, довге розбирання і діагностика. Відноситься до великих пультів з 12 і більше каналами. Ціна ремонту від 1000 грн. до 10-20-30% вартості мікшера. Щоб розібрати мікшерний пульт на 32 канали потрібно 2 квадратних метра простору, для його зберігання та діагностики.

Ремонт мікшерних консолей

Ремонт великих мікшерів

Ремонт мікшерів своїми руками

Ремонт мікшерних пультів у Львові і його вартість залежить від типу самого пристрою, складності блоку або елементу, що вийшов з ладу і якості нової запчастини. Сам пульт являє собою електронний пристрій, який призначений для змішування різної кількості звукових сигналів. При цьому вони можуть підсумовуватися в один або кілька окремих звукових доріжок, а використовуються в сферах звукозапису, відтворення, а також теле-і радіотрансляції.

Відмінності мікшерних пультів

Головна відмінність даної апаратури, для з’єднання декількох звукових каналів в один, полягає на основі яких радіодеталей і за яким принципом працює мікшер. Вони діляться на:

 • Аналогові, коли звуковий сигнал являє собою електричний імпульс тієї чи іншої величини;
 • Цифрові. Звук перетворюється в цифровий сигнал, тому менше схильний до спотворень і перешкод.

Наступна різниця проявляється в кількості входів і виходів, наприклад, сучасні мікшерні професійні пульти, що використовуються на концертах і в студіях звукозапису, складаються з:

 • від 32 входів;
 • не менш 6 Aux-шин;
 • широкосмуговий еквалайзер, що складається з декількох десятків точних і чутливих фейдеров;

Фейдер – це сучасний аналог звичайного ползункового резистора, до речі, цей елемент є чи не основним органом управління мікшерного пульта. Деякі з них оснащені мініатюрними двигунами, які надають руху ручці фейдера, які дають оператору керуючому установкою візуалізацію рівня сигналу. Кожен другий ремонт мікшерних пультів Львів зводиться до заміни одного або декількох таких елементів для відновлення повної працездатності апарату. Але це не означає, що власники компактних і бюджетних мікшерів, що мають малу кількість оброблюваних каналів і потенціометри простої конструкції, замість фейдеов, виходять з ладу рідше. Імовірність виникнення несправності залежить від режиму експлуатації та фірми виробника даного пристрою, кожної деталі, що входить до його складу і вологості, в якій працює пристрій.

Існує в світі музики окремий клас мікшерів, які можна застосувати в роботі ді-джея. Вони складаються з меншої кількості каналів, але зате обладнані:

 • спеціальним пристроєм для плавного зведення вхідних сигналів – кросфейдером;
 • блоку, що створює спеціальні звукові ефекти, без яких ді-джею не обійтися.

З чого складається мікшерний пульт

Знаючи, як влаштований і з чого складається мікшер, майстер по ремонту даної апаратури планує пошук несправності. Вони мають вхідні і вихідні секції звукових сигналів: монофонічних і стереофонічних і кратну кількість саме вхідних каналів.

Основні елементи вхідної секції:

 1. Попередній підсилювач. Він оснащений точним регулюванням чутливості, яка дозволяє задавати потрібний робочий рівень вхідного сигналу;
 2. Джерело постійного струму, необхідне для роботи конденсаторних мікрофонів його називають фантомним живленням;
 3. Еквалайзер, що складається з безлічі смуг, кількість їх дає можливість більш ретельно і точно коригувати частотну характеристику вхідного сигналу;
 4. Блок маршрутизації для обробки вбудованим або ж зовнішнім процесором звукових ефектів, а також відправки сигналу на окрему лінію спостереження і візуальної картинки;
 5. Регулятор панорамування, який формує звукову картину;
 6. Регулятор або ж фейдер рівня гучності кожного з вхідних каналів окремо.

І це складові елементи тільки вхідної секції сигналів, в свою чергу, вихідна являє собою систему управління, а також перенаправлення отриманих від вхідних секції сигналів.

Поширені несправності

Серед найпоширеніших несправностей у всіх типів мікшерів виділяються три основних:

 1. Несправності регуляторів, потенціометрів або ж фейдерів. Виражається це в обриві або зникненні сигналу під час руху або переміщення ручки;
 2. Несправності блоку живлення. Вони в основному пов’язані з системою електропостачання та її стабілізацією. Деякі мікшери обладнані вбудованими ефективними стабілізуючими пристроями, що дають можливість роботи навіть при відхиленнях напруги + -50 Вольт.
 3. Проблеми з роз’ємами. З’являються від частого і недбалого використання, з’єднання низькоякісних шнурів і роз’ємів, з відмінними габаритними параметрами.

Виходячи з вищевикладеного видно, що ремонт мікшерних пультів у Львові особливий вид робіт, які зможуть виконати лише професіонали.