Ремонт міксерів Львів. Незалежно від марки виробника, року випуску моделі, призначення і функціональності, будь-яка техніка може вийти з ладу.  Міксер, в даному випадку, не виняток.  Будь-яка кухонна техніка з часом зношується і потребує профілактичного технічного обслуговування.

Так як міксер заслужено можна назвати одним з найпопулярніших кухонних приладів, то, відповідно, передбачувана частота його використання.  Завдяки міксеру можна з легкістю і швидко з’єднати і змішати інгредієнти, збити відварені овочі або свіжі ягоди, довести до потрібної консистенції той або інший вид тіста, збити в густу стійку піну білки або крем, змішати компоненти коктейлів і багато іншого.  Міксер давно став помічником на будь-якій кухні, а функціональність і різноманітність моделей цьому тільки підтвердження.  Міксери можна розділити на дві категорії: ручні і настільні.  Настільні міксери, їх ще називають стаціонарними або планетарними (укомплектовані чашею) володіють великим функціоналом, також вони потужніші, ніж ручні.  Вони зручніше тим, що під час процесу приготування, їх не потрібно тримати рукою.  Він стоїть на спеціальній підставці, яка стабільно кріпиться до столу за рахунок вакуумних присосок.

Ми обслуговуємо міксери різних марок (Bosch, Siemens, Zelmer, Moulinex, Philips, Braun, Gorenje та багато інших).

Найчастіше до нас звертаються по нижче перерахованим причинам:
 • змінилася швидкість обертання віночком, найчастіше вона зменшується (проблема з платою управління);
 • не виходить переключити швидкість обертання віночками чи працює тільки на деяких режимах (поламаний мікроперемикач);
 • працює на холостому ходу або прокручує (проблема з редуктором міксера);
 • не крутить (швидше за все, проблема з мотором);
 • не включається (обрив живлення);
 • сторонній шум і вібрація при використанні (прийшли в непридатність елементи обертання);
 • тривала або неправильна експлуатація також призводить до природного зносу запчастин;

Після прийому міксера в ремонт, перше, що буде зроблено – це діагностика.  Після точної діагностики, майстри переходять до процесу ремонту міксерів Львів, використовуючи все необхідне обладнання та інструмент.  Для детального ознайомлення з пристроєм, завжди є можливість скористатися технічною документацією та кресленнями.  Після закінчення ремонту видають акт виконаних робіт і виписують гарантію на всі роботи.  Ми маємо в своєму розпорядженні велику базу запчастин, практично все необхідне є в наявності.

Звернувшись в наш сервісний центр компанії FIXME, Ви завжди отримаєте привітний прийом, високу якість роботи і демократичні ціни.

Основні аспекти по ремонту міксера

Як показує практика, у даних пристроїв є як переваги, так і недоліки.  Безліч моделей міксерів застосовується для обробки великих обсягів сировинної продукції і, незважаючи на це, характеризується довгим терміном експлуатації.  Однак, у багатьох моделях в конструкції приладу не передбачається захист від перегріву, що може привести до згорання двигунів та інших запчастин.  Здійснити ремонт міксеру у Львові можна самостійно, роздобувши необхідні комплектуючі для міксера.

Огляд конструкції, види несправностей

Дуже часто в приладах з ладу виходить кабель живлення.  Таким пристроям не вистачає мобільності, що є недоліком сучасних приладів.  Ручні моделі техніки дуже часто переносять з місця на місце, включають і вимикають.  Такі дії можуть призвести до перегинів шнура і інших пошкоджень кабелю.  Перебої напруги в мережі також згубно впливають на функціонування приладу: друковані плати приходять в непридатність, електродвигуни перегорають.

У міксерах настільних може спостерігатися підтікання рідини в привід.  Це є підставою для пошкоджень регулятора швидкостей, насадок, а також механізму замикання чаші.

У разі поломок необхідно досліджувати справність деяких комплектуючих міксера:

 • Якщо пристрій не включається, необхідно обстежити електричну розетку і наявність в ній струму. Перед проведенням ремонтних робіт слід переконатися в справності елемента живлення.  Електророзетку діагностують тестером і якщо є струм, а пристрій не включається, досліджують запобіжник, а також кабель живлення.  При їх несправності знадобиться заміна частин на нові.
 • Внаслідок інтенсивного використання може згоріти електричний двигун міксера. Такий вид поломки характеризується запахом гару.  Прилад можна відремонтувати самостійно, але часто споживачі не справляються з цим завданням і звертаються за допомогою до фахівців.
 • Згоряння плати супроводжується коротким замиканням. При цьому Вам необхідно буде розібрати прилад і продіагностувати плату.  При поломці потрібно перепаяти несправні вузли.
 • При підтіканні прокладки знадобиться її заміна. Інакше в двигун міксера може просочитися рідина, що може привести до більш жорстких пошкоджень приладу.
 • Бувають випадки, коли перемикач швидкостей або двигун пристрою в робочому стані, проте не здійснюється перемолу завантажених продуктів. Такий ремонт міксеру Львів Ви зможете зробити самостійно.

Як розібрати міксер

Перед тим, як розібрати техніку, Вам необхідно уважно вивчити технічну документацію обладнання.  До багатьох моделей додається інструкція з розбирання, тому необхідно дотримуватися всіх даних рекомендацій виробників.  Інакше Ви остаточно можете зламати прилад.

Зазвичай для ремонтних робіт Вам знадобиться тонка викрутка або вузький ніж, пасатижі, довга викрутка, магніт (для вилучення дрібних запчастин) і надійний клей (в разі пошкоджень цілісності швів).  За допомогою викрутки викрутити шурупи, при цьому відзначаючи і запам’ятовуючи їх розташування.  Далі зніміть всі знімні деталі.  Запасні частини міксера, які не вийшло зняти, необхідно оглянути.  Можливо, деякі з них закріплені засувками.  Після повного розбирання корпусу слід переходити до перевірки справності запчастин.

Ремонт міксера

Більшість моделей підлягають розбиранню.  У зв’язку з цим зробити ремонт міксеру Львів самостійно не складе особливих труднощів.  Отже, в яких же випадках можна відремонтувати техніку своїми силами?

 • Ніж в міксері не підлягає заточенню, тому його необхідно міняти. Для його заміни слід відкрутити деталь, що затупилась, насадити нове комплектуюче і закріпити його.  У деяких випадках ніж комплектується сальником.  Тому рекомендуємо поміняти обидві запчастини відразу.
 • При поломці перемикача швидкостей необхідно його випаяти і продіагностувати.
 • Якщо обладнання не включається, перевірте шнур на пошкодження. Якщо ж міксер включається, “дзижчить”, однак не функціонує, знадобиться відключення блокування.  У більшості випадків підставою такої поломки є перегорання обмотки двигуна.  Такий ремонт дорогий, тому має сенс купити новий міксер.
 • Також проблемою може виступати несправність плати. Необхідна перевірка резисторів і конденсаторів.
 • При короткому замиканні обладнання рекомендується здати на перевірку спеціалістам.
 • При поломці електроніки техніка або не підлягає ремонтним роботам, або їх вартість дуже висока.

Щоб уникнути виходу з ладу кухонної техніки, варто дотримуватися основних правил експлуатації.  Перед роботою перевіряйте своє обладнання.  Оглядайте надійність кріплення насадок, не перевантажуйте техніку, не вмикайте її без потреби, уникайте вигинів дроту і обов’язково дотримуйтесь інструкцій, які додаються для міксерів.  Цього буде достатньо для довгої служби приладу без ремонтів.