Ремонт мікроскопів Львів. Сервісний центр компанії FIXME надає повний комплекс послуг по пуско-налагодженн., технічноve супроводу, гарантійноve та післягарантійноve обслуговуванн. лабораторного обладнання, придбаного як в нашій компанії, так і у сторонніх постачальників.

Кваліфіковані сервіс-інженери, які пройшли підготовку в навчальних центрах виробників і мають великий досвід по ремонту і обслуговування широкого спектру лабораторного обладнання, готові вирішити всі Ваші проблеми.

FIXME на високому рівні виконує обслуговування і ремонт мікроскопів Львів медичних, оптичних, інструментальних і біологічних. Ці прилади стали своєрідним мостом між недоступним погляду світом і людиною. Людськe цікавість завжди тягнуло до пізнання чогось нового, того, що неможливо розгледіти поглядом. Тоді і було винайдено таке чудо під назвою мікроскоп.

Серед основних несправностей можна виділити:

 • засмічення оптичних частин;
 • пошкодження і збій фокусування;
 • поломка деталей, що рухаються;
 • вихід з ладу підсвічування.

Сервісний центр компанії FIXME з командою досвідчених фахівців надає своїм клієнтам наступні переваги:

 • Ремонт обладнання в найкоротші терміни;
 • Використання оригінальних запасних частин (гарантія тривалого терміну служби пристроїв);
 • Оцінка стану обладнання та вартості ремонту (ми підготуємо детальний розрахунок вартості зі списком запчастин).
 • Налагодження та калібрування лабораторного обладнання в відповідності до стандартів заводу-виробника;
 • Перевірка електричної безпеки пристрою, що ремонтується;
 • Оновлення програмного забезпечення (за наявності технічної можливості);
 • У разі економічної недоцільності ремонту мікроскопу Львів ми можемо запропонувати аналогічне нове лабораторне обладнання.

Напрацьовані роками зв’язки з виробниками лабораторного обладнання дозволяють нам в найкоротші терміни отримувати запасні частини і вузли, необхідні для ремонту обладнання. Фахівці сервіс-центру мають необхідні сертифікати, що дозволяють здійснювати ремонт мікроскопів у Львові та приладів будь-якої складності. На всі ремонтні роботи надається гарантія. Кваліфіковані сервіс-інженери, які пройшли підготовку в навчальних центрах виробників і мають великий досвід по ремонту і обслуговування широкого спектру лабораторного обладнання, готові вирішити всі Ваші проблеми.

Не варто забувати про те, що запорукою довгої і безперебійної роботи лабораторного обладнання є постійний догляд за приладами, чищення та налаштування відповідно до технічної документації та рекомендацій виробника. Регулярне технічне обслуговування лабораторного обладнання дозволить своєчасно виявити і усунути неполадки. Проте, якщо Ваше лабораторне обладнання вийде з ладу, то наші фахівці швидко і якісно відремонтують його безпосередньо на місці або в нашому сервісному центрі.

Мікроскопи застосовують в сучасній медицині, науці і навіть промисловості. Такий попит на них породжує попит послуг їх технічного обслуговування. Для коректної налагодження і ремонту мікроскопів Львів потрібні особливі навички і знання. Співробітники нашого сервісного центру регулярно підвищують свій вміння і кваліфікацію. Це дозволяє на вищому рівні виконати ремонт і налагодження такої досить складної техніки.

Модернізація і ремонт мікроскопів

Мікроскопи та інші оптичні прилади, які знаходяться в експлуатації якийсь час, схильні до амортизації, зносу, просто поступово приходять в непридатність. Як правило, оптичні деталі покриваються шаром пилу або мутніють від впливу зовнішнього середовища, лінзи дряпаються, оптика набуває наліт і бруд. Навіть якщо оптика експлуатується дуже акуратно, оптичні покриття на лінзах можуть бути зіпсовані навіть в результаті контакту з повітрям, в якому можуть міститися агресивні і «шкідливі» для оптичних покриттів реагенти. Оптико-механічні деталі і вузли також можуть бути зіпсовані, буває, їх кидають, б’ють, дряпають. Це, так би мовити, «побутові чинники», які професійні оптики, в більшості випадків, можуть виправити. Буває і гірше.

Часто непрофесійне «втручання» в виконаний на оптичному заводі процес юстирування (оптимізації абераційної корекції і центровки) того чи іншого оптичного вузла або модуля є непереборною перешкодою для відновлення працездатності такого виробу як мікроскоп або інший оптичний прилад. Оптика – це дуже тонка і «тендітна» прикладна наука, недарма класик назвав її «королевою фізики». Абераційна корекція (корекція аберацій) в оптичному вузлі вимірюється в одиницях довжини хвилі, не можна якість зображення оцінити «на око», тим більше, що око навіть професійного оптика вельми і вельми далеке від досконалості. Потрібні спеціальні, часто оригінальні, юстувальні оптичні прилади та пристрої. Потрібні фахівці – оптики, які мають відповідну освіту, необхідні навички, вміння і знання. Не втомлюємося повторювати – не розбирайте оптику самостійно, «женіть в шию» умільців, в навичках яких ви сумніваєтеся. Звертайтеся до професіоналів, таким як оптики, оптотехніки, інженери збирачі і юстировщіки оптичних приладів.

У сервісному центрі компанії FIXME фахівці проводять такі прецизійні оптичні роботи як юстирування, центровка, оптимізація абераційної корекції таких виробів як типові й оригінальні оптико механічні та оптико електронні прилади. Звичайно, ми виконуємо такі роботи як чищення оптики, відновлення і нанесення оптичних покриттів, центровка лінз і інших оптичних елементів в оправах. При необхідності ми відновимо працездатність бувших в експлуатації виробів, таких як оптичні деталі і вузли, об’єктиви і окуляр мікроскопів, світлові оптичні мікроскопи, телескопи та інші наглядові оптичні прилади.

Пріоритетом нашої роботи є високоточна збірка і юстирування, ремонт мікроскопів Львів і відновлення працездатності складних оптичних приладів. Іноді може знадобитися виготовлення і заміна типових і оригінальних виробів, таких як оптичні деталі, об’єктиви, лінзи призми та ін. У нас є оптичні і складальні виробничі ділянки та обладнання, що дозволяє виготовляти прецизійні оптичні і точні механічні деталі, а також виробляти такі операції як прецизійна збірка і юстирування. Нашими фахівцями ця робота проводиться «усвідомлено», тому що ми володіємо такими специфічними знаннями і навичками, як оптичний розрахунок, конструювання та проектування оптичних і оптико-механічних приладів.

Ми можемо виконати і «специфічні» оптичні роботи, такі як вимір (і паспортизація) товщини оптичних деталей, замір інтегрального коефіцієнта пропускання, «прописування» спектральних характеристик, визначення оптичних і геометричних параметрів лінз, призм та ін.

Звернувшись в наш ценр, Ви можете бути впевнені у кваліфікованому і якісному обслуговуванні.

Юстирування мікроскопа

Кожен мікроскоп після складання обов’язково проходить процедуру тестування та юстирування на заводі-виробнику. На цьому етапі інженери перевіряють, щоб зображення в мікроскопі було чітким, сфокусованим і без спотворень. У магазини надходять тільки ті оптичні прилади, які пройшли всі заводські випробування. Саме тому юстирування мікроскопа – процедура, яку ви навряд чи будете виконувати, якщо у вас на руках новий прилад. Інша справа, якщо ви придбали мікроскоп на вторинному ринку. Через неправильну експлуатацію або самостійному ремонті оптика мікроскопа може демонструвати каламутне або навіть що двоїться зображення. Про комфортні і якісні спостереження в цьому випадку можна забути.

Що ж робити, якщо ваш мікроскоп перестав був хорошим оптичним приладом? У деяких лабораторних мікроскопах на призмах розташовані юстувальні гвинти. Обертаючи їх, можна виправити незначні спотворення фокуса. Однак якщо це не допоможе, не рекомендуємо займатися юстировкою далі самостійно. Для виявлення проблемної ділянки може знадобитися розібрати оптичний прилад цілком і після зібрати його заново. А механічне юстирування електронного мікроскопу в цьому випадку обернеться взагалі справжнім кошмаром. Краще довірити це фахівцям.

Якщо мікроскоп все ще на гарантії, все просто. Звертаєтеся в магазин, де купувався оптичний прилад, або до сервісного центру, і десь за 30-45 днів проблема буде вирішена. Безперечно, може виникнути ситуація, коли від’юстувати мікроскоп неможливо, але завод-виробник, швидше за все, запропонує альтернативне рішення.

А що робити, якщо гарантійний термін вже пройшов? Юстирування окремих компонентів електронного мікроскопа може бути виконане, наприклад, прецизійним методом через спеціальну програму. Це складна багатоетапна процедура, але її можна провести самостійно. Якщо у вас медичний або лабораторний мікроскоп, можна звернутися в найближчу поліклініку або лікарню і поцікавитися, де вони ремонтують свою оптичну техніку. Не варто забувати і про завод-виробник. Навіть якщо у вас немає гарантійного талона, ремонт мікроскопу у Львові можна буде виконати платно.

У будь-якому випадку, якщо ви помітили, що ваш мікроскоп більше не передає чітку і ясну картинку, варто задуматися про його юстування або навіть заміну. Тривалі спостереження через неправильно налаштовану оптику можуть сильно погіршити зір. На цьому не варто економити.

Цифровий мікроскоп

Цифровий мікроскоп, крім своєї основної функції – отримання збільшеного зображення об’єкта дослідження, дає можливість вивести зображення на монітор комп’ютера. Для цього в комплектацію мікроскопа включається цифрова камера, яка, з одного боку, через спеціально підібраний адаптер підключається до мікроскопа, а з іншого, через інтерфейс USB 2.0 або 3.0 – до ПК користувача.

Така конструкція дає ряд переваг:

 • користувач не тільки бачить об’єкт дослідження, а й може його зберегти для подальшого аналізу, складання каталогів, передачі іншим фахівцям;
 • користувач має можливість обробити отримане зображення цифровими методами для поліпшення видимості погано помітних і нечітких об’єктів;
 • при необхідності проведення вимірювань об’єктів, ці операції проводяться безпосередньо на моніторі комп’ютера програмними інструментами, що значно полегшує таку роботу, а також сприяє точності отриманих результатів;
 • виведення зображення на монітор ПК звільняє користувача від втоми, пов’язаної з тривалою роботою за мікроскопом, а також дає можливість одночасного спостереження декільком користувачам.

Повною мірою скористатися всіма перерахованими можливостями можна лише в разі вибору цифрового мікроскопа, оптимально підібраного під завдання конкретного дослідника, будь то допитлива дитина, студент ВНЗ або фахівець дослідницької лабораторії.

Цифрові біологічні мікроскопи Альтамі мають різний функціонал, рівень складності і комплектацію, що дозволяє підібрати ідеальний інструмент саме для Ваших завдань, але при цьому всі вони комплектуються якісної скляною оптикою, надійної механікою і правильно підібраною цифровою камерою з програмним забезпеченням, розробленим фахівцями Альтамі.

Цифрові мікроскопи компанії Альтамі можуть мати різні варіанти підключення камери, але вони завжди дозволяють проводити дослідження як класичним способом – через окуляр мікроскопа, так і більш сучасним – на моніторі Вашого ПК.

Так, наприклад, цифровий мікроскоп Альтамі Шкільний 130 має в своєму складі цифрову камеру з роздільною здатністю 1.3 Мпікс, яка в будь-який момент легко замінюється окуляром. Така конструкція є зручною для використання дитиною, а головне – не дорогий для батьків.

Альтамі Шкільний 130

Більш складний і функціональний мікроскоп Альтамі 105 може застосовуватися навіть у лабораторіях, для проведення найпростіших досліджень. Його конструкція передбачає окремий вихід для цифрової камери, що дозволяє швидко перемикатися між дослідженням за допомогою окуляра і за допомогою камери. А той факт, що камера є вбудованою в насадку мікроскопа, надає йому додаткову стійкість і надійність.

Альтамі 105

Тими ж перевагами володіє професійний лабораторний мікроскоп Альтамі БІО 3, що має бінокулярну насадку і вбудовану трьохмегапіксельну камеру.

Альтамі БІО3

І нарешті, вершина еволюції цифрових мікроскопів Альтамі – цифровий біологічний мікроскоп Альтамі БІО 1. Цей мікроскоп підійде для проведення і документування навіть дослідних робіт, а модульна конструкція дозволяє оснащувати його різними додатковими комплектуючими, в тому числі різними цифровими камерами, в залежності від Вашого бажання.

Альтамі БІО1