Ремонт мікрофонів Львів. C кожним роком ринок техніки поповнюється все більш новими і удосконаленими версіями професійного звукового обладнання. У міру розвитку апаратури розширюється і асортимент мікрофонів. Сучасні конструкції складні і високонадійні, тим не менш, навіть остання модель може бути пошкоджена або виведена з ладу.

Хоч би яка була причина несправної роботи пристрою, ремонт мікрофонів Львів повинен проводитися виключно професіоналами, які володіють необхідними навичками, технологіями і деталями. Саме такі фахівці працюють в компанії FIXME.

Ми швидко і якісно усунемо такі пошкодження:

 • несправності в конденсаторних пристроях;
 • несправності в стрічкових пристроях;
 • наслідки обрив кабелю;
 • порушення контакту;
 • фізичних ушкоджень, падінь, ударів.

Лабораторія компанії обладнана висококласними інструментами для ремонту мікрофонів Львів різних типів і брендів, а також технікою для відновлення коректної роботи звукової, світлової, студійної і музичної апаратури.

Плюси співпраці з майстрами FIXME:
 • Якісний сервіс від кваліфікованих працівників з багаторічним стажем роботи.
 • Гнучка цінова політика.
 • Максимально оперативна обробка замовлення і рішення проблем в стислі терміни.
 • Оригінальні запчастини та комплектуючі.
 • Гарантія на всі види послуг.
 • Безкоштовна консультація.

Попередня діагностика мікрофону

До того, як звертатися в сервісний центр, ви можете спробувати виявити причину несправності. Якщо вона виникла під впливом зовнішніх чинників, її вийде усунути самостійно. Цілком можливо, проблема не в пошкодженій конструкції мікрофону, а в неправильній експлуатації.

 1. Наявність шуму, тріску або перешкод при відтворенні звуку може говорити про некоректну роботу мікрофонного кабелю. Щоб перевірити це, включіть систему і перекрутіть шнур. Чути тріск? Значить проблема в неякісному кабелі – його необхідно замінити.
 2. Проблеми в синхронізації мікрофона з комп’ютером можуть виникати через відсутність драйверів. Уважно вивчіть рекомендації по установці, які йдуть в комплекті з пристроєм.
 3. Одна з найбільш поширених проблем, що вимагають ремонт мікрофонів у Львові – зневага своєчасним доглядом за технікою. Намагайтеся чистити пристрій, зберігати його в сухому місці і не допускати контакту з високими температурами або вологою.

Більш детальний аналіз мікрофону, самостійний розбір конструкції і спроби усунути несправності за допомогою побутових предметів можуть привести до загибелі апаратури. Не ризикуйте – зверніться до надійних експертів компанії FIXME!

Підхід до ремонту і його етапи

З кожним роком ринок техніки поповнюється все більш новими і вдосконаленими версіями професійного звукового обладнання. У міру розвитку апаратури розширюється і асортимент мікрофонів. Сучасні конструкції складні і високонадійні, тим не менш, навіть остання модель може бути пошкоджена або виведена з ладу. Ми швидко і якісно усунемо такі пошкодження:

 • обрив кабелю;
 • порушення контакту;
 • несправності в конденсаторних пристроях;
 • несправності в стрічкових пристроях;
 • наслідки фізичних ушкоджень, падінь, ударів.

Лабораторія компанії обладнана висококласними інструментами для ремонту мікрофонів у Львові різних типів і брендів, а також технікою для відновлення коректної роботи звукової, світлової, студійної і музичної апаратури.

Плюси співпраці з нами:

 1. Якісний сервіс від кваліфікованих працівників з багаторічним стажем роботи.
 2. Гнучка цінова політика.
 3. Максимально оперативна обробка замовлення і рішення проблем в стислі терміни.
 4. Оригінальні запчастини та комплектуючі.
 5. Гарантія на всі види послуг.
 6. Безкоштовна консультація.

Наше завдання – продовжити життя вашої техніці і забезпечити стабільну роботу апаратури надовго

Уточнити всі питання, дізнатися вартість послуг і замовити діагностику можна в офісі або зв’язавшись по телефону з нашими менеджерами. Також на сайті представлений широкий асортимент звукового, музичного та студійного обладнання від світових виробників.

Ремонт мікрофону телефона

Сучасні смартфони – багатофункціональні пристрої, проте їх основною функцією була і залишається телефонія.

Мікрофон, як перетворювач звукових хвиль в електричний сигнал – визначальний елемент якісної телефонії, і якщо у вас виникають претензії до якості зв’язку, перше, що необхідно перевірити – його справність.

Ремонт мікрофона смартфона

 Можливі поломки мікрофона

Несправність мікрофону визначається за такими ознаками:

 • погана чутність і спотворення звуку під час розмови;
 • періодичне пропадання звуку;
 • може бути викликано як виходом з ладу мікрофона, так і програмним збоєм;
 • відсутність звуку в певному мобільному додатку.

Ремонт різних моделей смартфонів

 Як самостійно визначити характер несправності

За характерними ознаками можна спробувати самостійно встановити причини зниження якості розмов по мобільному зв’язку:

 • погана чутність для обох учасників під час телефонної розмови може бути пов’язана з перешкодою (засміченістю) на звукоуловлювачі;
 • звук, що періодично пропадає під час розмови, свідчить про відсутність надійного контакту в електроланцюзі;
 • абсолютна відсутність звуку після встановлення з’єднання з абонентом, може бути викликано як виходом з ладу мікрофону, так і програмним збоєм;
 • відсутність звуку в мобільних додатках (месенджерах, іграх, аудіо- та відеофайли) є результатом неправильного налаштування або узгодження програм і ОС пристрою.

Незалежно від того, який характер несправності ви діагностували на своєму пристрої, необхідність робити ремонт мікрофону Львів на смартфоні – неминуча, для чого необхідно звернутися в сервісний центр з обслуговування електронних пристроїв, де фахівці зможуть абсолютно точно визначити несправність мікрофона на спеціальному діагностичному стенді.

Якщо вас не чують, імовірна поломка мікрофону

 Допомога фахівців

Ремонт мікрофонів у Львові будь-якої складності з заміною звуковідтворювальних модулів різних конфігурацій (вугільних, електронних, і новітніх електронних з підвищеною аудіочутливістю) або їх відновленням, здійснюють фахівці сервісного центру компанії FIXME.

Звернувшись в СЦ ви зможете замінити або відремонтувати мікрофон на мобільному телефоні за найнижчими Львові цінами. Вартість ремонту визначається складністю робіт і ціною замінних комплектуючих. При заміні використовуються тільки оригінальні мікрофони.

Як вибрати мікрофон

Мікрофони потрібні для різних цілей: запису вокалу або інструментів в студії, запису відео, вебінарів, онлайн-трансляцій, для концертних виступів і караоке. У магазинах зараз можна знайти найрізноманітніші мікрофони, тому вибрати підходящий може бути непросто.

Розповідаємо, які бувають мікрофони, чим вони відрізняються і на які характеристики варто звернути увагу при покупці.

Які мікрофони бувають

Всі мікрофони діляться на чотири основні типи.

Динамічні – це доступні за ціною мікрофони, які добре справляються з перепадами в звуковому тиску і різкими звуками, тому підходять навіть для запису ударних установок. До мінусів варто віднести не надто широкий звуковий діапазон і не найвищу достовірність звуку. Такі мікрофони найчастіше використовують вдома і в маленьких аматорських студіях.

Конденсаторні мікрофони чутливіші. Це класичні студійні мікрофони, які здатні передати досить широкий діапазон звуків. Ці мікрофони краще динамічних реагують на звучання інструментів і передають навіть його дрібні нюанси. Конденсаторні мікрофони дорожче динамічних і більш тендітні, тому вимагають обережного поводження. Варто врахувати, що для таких мікрофонів найчастіше потрібно додаткове живлення 48 В, яке можна отримати від мікшерного пульта, зовнішнього підсилювача або зовнішньої звукової карти.

Електретні мікрофони трохи менш популярні, але за принципом роботи схожі на конденсаторні. Електричний сигнал в електретних моделях створюється за допомогою мембрани з електрету в самому мікрофоні. Саме тому таким мікрофонам потрібно набагато менше додаткового живлення – приблизно 1-5 В. Варто відзначити, що електретні мікрофони за якістю звучання не поступаються конденсаторним, але частіше за все електретні порівняно невеликі за розміром, тому їх рідко використовують для запису вокалу. Мікрофони цього типу задіюють для підзвучки струнних та духових інструментів, акустичних гітар.

Стрічкові мікрофони відрізняються незвичайним м’яким звуком. Варто зазначити, що такі мікрофони не дуже добре передають звуки високих частот і володіють досить низьким порогом верхнього звукового тиску. Крім того, вони вимогливі до умов зберігання. Справа в тому, що головний елемент такого мікрофону – тонка гофрована стрічка з алюмінієвої фольги. При неправильному зберіганні мікрофона або ударі ця стрічка може розтягнутися і пошкодитися, а це призведе до поломки мікрофону. Для запису вокалу такі мікрофони використовують досить рідко, але вони рятують, якщо потрібно трохи пом’якшити в запису високі ноти.

Найчастіше зараз купують конденсаторні мікрофони: вони добре передають звук, можуть бути встановлені в різних умовах і підходять для професійного звукозапису. Такі мікрофони вважаються найбільш якісними і універсальними.

Якою має бути чутливість мікрофона

Чим чутливіше мікрофон, тим простіше на нього записувати тихі звуки або вести запис на значній відстані від мікрофону відстані. Найбільш чутливими вважаються конденсаторні мікрофони – у них цей показник досягає -35 Дб. У стрічкових мікрофонів це найчастіше від -70 Дб і вище. Мікрофони з характеристикою в -35 Дб більш чутливі, ніж пристрої -70 Дб.

Який частотний діапазон оптимальний

Чим ширше частотний діапазон, тим більш природний звук можна отримати. Для запису вокалу і більшості музичних інструментів підійдуть мікрофони з діапазоном від 40-50 Гц до 15 кГц. Для запису мови можна вибрати мікрофон з охопленням від 80 Гц до 10 кГц. Для запису музичних інструментів, які дають більш глибокі звуки низьких частот, знадобиться значно більш чутливий мікрофон – з нижньою межею діапазону нижче 40 Гц.

Чому важливо звертати увагу на діаграму спрямованості

Діаграма спрямованості показує, як чутливість мікрофону до звукового сигналу залежить від місця розташування джерела сигналу.

Мікрофони з круговою діафрагмою чутливі до сигналу, який йде з будь-яких сторін. Такі мікрофони вимогливі до акустики приміщення і дають чистий звук тільки при невеликій відстані джерела звуку від мікрофона.

Мікрофони з кардіоїдною спрямованістю практично не вловлюють звуки, які йдуть ззаду. Пристрої з суперкардіоїдною спрямованістю здатні захопити звук позаду, але гірше вловлюють звук з боків. У мікрофонів з гіперкардіоїдною спрямованістю чутливість спереду нижче, а ззаду трохи більше, вони теж нечутливі до звуків з боків.

Мікрофони з кардіоїдною, суперкардіоїдною і гіперкардіоїдною спрямованістю забезпечують незалежність від акустики в приміщенні. Також вони додають запису ефект присутності. Такі мікрофони можна використовувати для запису стерео. Це хороші мікрофони для запису вокалу вдома або в невеликій студії.

Мікрофони з діаграмою «вісімка» однаково чутливі до звуків, які йдуть спереду і ззаду, але не вловлюють звуки з боків. Такі пристрої непогано підходять для запису дуетів, коли виконавці стоять по обидві сторони мікрофона, але в такому випадку можна отримати тільки монофонічний запис.

Які бувають роз’єми і як вибрати відповідний

Найпопулярніші роз’єми мікрофонів для підключення до інших пристроїв – міні-джек 3,5 мм, джек 6,3 мм, XLR і міні-XLR, USB.

Роз’ємом міні-джек найчастіше обладнані найпростіші аматорські мікрофони. Джек 6,3 мм і XLR зустрічаються на професійному обладнанні.

Роз’єм USB характерний для так званих USB-мікрофонів, які додатково оснащені звуковою картою. Нерідко можна зустріти мікрофони з двома роз’ємами одночасно: USB / XLR або USB / міні-джек.

Якщо плануєте підключати мікрофон до комп’ютера, краще вибрати модель з роз’ємом USB або USB / XLR. Якщо до професійного звукозаписуючого обладнання – XLR.

Який тип конструкції краще вибрати

За типом установки мікрофони бувають наголовні, настільні, петличні, підвісні, ручні і стаціонарні.

Настільні мікрофони найчастіше використовують в ТВ-студіях, але підійдуть вони і для запису підкастів і домашнього використання. Петличні мікрофони компактні, підійдуть для запису поза домом, наприклад для вуличної зйомки відео. Для цих же цілей можна використовувати ручний мікрофон.

Наголовні мікрофони компактні і кріпляться за допомогою спеціального обідка. Такі мікрофони часто використовують для проведення заходів, запису звуку під час онлайн-трансляцій.

Якщо ви шукаєте мікрофон додому або збираєтеся записувати звук в різних умовах, у тому числі і на вулиці, найкраще вибрати петлічний, ручний або наголовний мікрофон. Для студії краще підійде настільний, стаціонарний або підвісний.

Непоганим рішенням для провідних заходів або блогерів, які постійно перебувають у русі, стане бездротовий мікрофон. Варто враховувати, що бездротові моделі працюють від батарейок, які потрібно вчасно міняти, або акумулятора, який потрібно не забувати заряджати.

Які бувають мікрофони за призначенням

Тим, хто не хоче розбиратися в особливостях різних мікрофонів, варто звернути увагу на моделі, які призначені для конкретних завдань. У таких мікрофонів всі характеристики відразу відповідають певним сценаріям використання.

У магазинах можна знайти мікрофони для вокалу, караоке, комп’ютера, підкастів, інструментальні, студійні і концертні моделі.

В цілому мікрофони для вокалу, професійні студійні і інструментальні мікрофони будуть відрізнятися хорошою чутливістю і великим частотним діапазоном. Мікрофони для комп’ютера і підкастів будуть дешевше студійних, а їх характеристики будуть скромнішими – це непогано, адже такі мікрофони найчастіше потрібні просто для запису голосу.

Мікрофони для караоке відрізняються між собою. Найчастіше це бездротові пристрої, але деякі з них через Bluetooth підключаються до караоке-системи, а деякі працюють автономно – вони можуть відтворювати музику з флеш-карти і навіть покращувати ваш голос.

Концертні мікрофони – це професійне обладнання, яке необхідно для виступів. Найчастіше вони відрізняються високою потужністю і спрямованістю, щоб забезпечити гучний і чистий звук. Варто відзначити, що студійні мікрофони краще передають нюанси звуку і голосу, тому для звукозапису концертні мікрофони використовувати не рекомендують.