Ремонт метеостанцій Львів. З тих пір, як в Україні стали з’являтися перші метеостанції наші фахівці стали детально вивчати ці пристрої і проходити навчання по їх ремонту. Так, що досвід роботи з даними приладами у нас вже більше восьми років, і з’ясувати причину несправності й усунути її для нашого сервісу не складе труднощів.

Метеостанції дозволяють швидко отримувати дані про погоду. Завдяки їх використанню можна бути впевненим в тому, що саме відбувається в навколишньому середовищі. У звичайну метеостанцію закладені наступні погодні умови: сніг, опади, дощ. Вона може показувати напрямок і швидкість потоку вітру. У звичайну метеостанцію входять: основний блок з дисплеєм і датчик, який прикріплюють за межами житлового приміщення. Датчик вимірює температуру навколишнього середовища, її вологість, атмосферний тиск. Потім ці дані передаються основного блоку.

Знадобиться ремонт метеостанцій у Львові якщо будь-який з цих елементів вийде з ладу. Але це вже завдання для професіонала. Компанія по ремонту повинна мати склад з усіма деталями для ремонту. У неї повинен бути досвід в сфері обслуговування метеостанцій.

Основні види поломок метеостанцій:

 • несправність датчика температури;
 • поломка підсвічування монітору;
 • вихід з ладу датчиків тиску і швидкості вітру;
 • збій годин і будильника тощо.

Ремонт техніки

Щоб не сталося з вашою побутовою або професійною метеостанцією, тріснув корпус, розбився дисплей, проблеми з електронною частиною приладу, ви завжди можете звернутися за допомогою в сервісний центр компанії FIXME, і ми в оперативному порядку проведемо діагностику, встановимо причину і відновимо працездатність диво пристрою. Ми виконаємо заміну дисплея, корпусу, термо-датчиків, термогігрометрів, чистку внутрішніх елементів, відновимо роботу різних входів і багато іншого.

Захід по ремонту включає в себе:

 • Заміну монітора або очищення його;
 • Заміна приладів, що відповідають за вимірювання температури, тиску. швидкості вітру;
 • У випадку пошкодження кабелю, мікросхем, мережевих плат;
 • Аналіз роботи приладу для виявлення несправностей.

Після того, як був зроблений ремонт метеостанцій у Львові, метеостанцію випробують на працездатність. Клієнту видається гарантія на випадок поломки. У сервісному центрі також надається інструкцію з безпечного використання апарату.

Домашні умільці і приватні майстри рідко дотримуються елементарних вимог в роботі з приладами і реактивами. Можуть залишити на датчику ділянку оголеного дроту. Коли вода на нього потрапляє, прилад починає брехати. Хтось в спробі відремонтувати метеостанцію добирається до друкованої плати. Після таких втручань нашим фахівцям доводиться виконувати повний демонтаж, під збільшувальним склом видаляти залишки слабоактивного флюсу з пошкоджених провідників і перехідних отворів.

Наші переваги:

 • оперативна діагностика і ремонт;
 • висококваліфіковані працівники;
 • лояльна цінова політика;
 • прямі поставки запчастин від фірм-виробників;
 • можливість виклику фахівця на місце (Львів та область);
 • широкий спектр послуг.

Якщо у Вас залишилися питання – зв’яжіться з нами!

Особливості вибору домашньої метеостанції

Незважаючи на те, що побачити вдома метеостанцію можна далеко не у багатьох людей, практично кожна людина, прокидаючись вранці, тут же включає радіо і телевізор з єдиною метою – послухати, що приготували метеорологи і бути в курсі погодних умов за вікном. Але зовсім не обов’язково чекати, поки диктор озвучить інформацію – можна обзавестися власною метеостанцією, яка визначатиме основні показники погоди, які впливають на самопочуття людини.

Сьогодні ринок пропонує досить великий вибір домашніх метеостанцій, ціна яких коливається в досить великих межах, в залежності від набору функцій, фірми-виробника і інших параметрів. Але перед тим, як купувати метеостанцію, споживач повинен визначитися з функціями, які йому необхідні.

На сьогоднішній день найголовніший вибір полягає в типі погодної станції – вони можуть бути старого зразка (механічні) і сучасні електронні. Залежно від того, яка більше подобається споживачеві і що він очікує від метеостанції, кожен сам визначає свої переваги. Механічні метеостанції, як правило, складаються з термометра, барометра і гігрометра. Термометр застосовується ртутний або спиртовий – ці речовини при зниженнях температури звужуються, а при підвищенні розширюються, визначаючи рівень температури. Бувають ще й механічні термометри, в яких вбудовані біметалічні пружини. Залежно від того, стягується або розтягується пружина, на дисплей виводиться потрібне значення.

Барометр буває двох типів – ртутний і барометр-анероїд. У ртутному барометр рівень атмосферного тиску визначається в залежності від висоти ртутного стовпчика, а барометр-анероїд – це механізм, який відхиляє стрілку вправо або вліво, за цим показником і визначається рівень атмосферного тиску. Вологість повітря визначається гигрометром – механічним термометром, в якому на погоду реагує спеціальна пружина.

Набагато більш солідні і функціональні сучасні електронні метеостанції. В даному випадку особливості вибору домашньої метеостанції полягають у визначенні потрібних функцій. Електронні станції володіють чутливими сенсорами, які призначені для проведення повного цифрового контролю погоди і створюються на основі інноваційних технологій. Такі станції можуть визначати не тільки стандартні параметри (атмосферний тиск, температура повітря і рівень вологості), а й безліч інших.

Одним з головних достоїнств приладу є те, що він може вимірювати вологість повітря і температуру повітря не тільки в тому місці, де знаходиться. Такий пристрій однаково успішно справляється з визначенням показників як зовні, так і всередині приміщення. Сучасні прилади дають можливість підключати до 5 датчиків, кожен з яких буде діяти в радіусі 100 метрів, показуючи коливання вологості і температури в різних місцях. Важливо й те, що електронна метеостанція дає можливість зберігати свідчення в пам’яті приладу.

Багато з приладів не призначені для точного визначення міліметрів ртутного стовпчика, які показують рівень атмосферного тиску. У більшості електронних приладів показуються лише різкі коливання атмосферного тиску, які дають можливість людям, чутливим до даних показників, бути в курсі ситуації.

Більшість сучасних користувачів вважають зайвою функцію метеостанції, яка дає можливість визначати рівень ультрафіолетового випромінювання. Хоча, для деяких цей показник теж має значення. Метеостанція не тільки покаже рівень ультрафіолетового випромінювання, а й визначить оптимальну тривалість перебування на сонці після введення таких параметрів, як рівень захисту сонцезахисного крему, тип шкіри. Завдяки звуковому сигналу користувач може дізнатися, що йому час йти з сонця.

Електронна метеостанція може давати прогноз на найближчу добу, визначить напрямок і швидкість вітру, точку роси, кількість опадів і т.ін. Сьогодні виробники пропонують гарні моделі з яскравими дисплеями, зміною рівня підсвічування в залежності від погоди, анімацією і т.ін. Тому вибір полягає тільки в потребах покупця і його фінансових можливостях.