Ремонт медеоплеєрів Львів. Часи дисків і дискет минули, нинішні носії інформації стають все більш компактними і місткими. Точно так само йдуть в минуле старі добрі відеомагнітофони, поступаючись місцем медіаплеєрам. Зручно влаштувавшись перед телевізором і ліниво перебравши кілька кнопок на пульті, щасливі власники медіаплеєрів за секунди отримують доступ до колекцій фільмів і музики. Ви теж звикли до комфорту, який забезпечують високі технології, давно не витирали пил з полиці, де зберігаються диски, але одного разу виявили, що вечір безнадійно зіпсований, тому що медіаплеєр оголосив страйк? Це, звичайно, сумна подія, але швидко можна поправити. Не варто загрожувати уперлій техніці здачею в металобрухт, краще здайте її в ремонт медеоплеєрів Львів.

Причини, за якими медіаплеєр може вийти з ладу:

 • невдале здійснення прошивки техніки;
 • пошкодження механічного характеру (удари, падіння);
 • проникнення всередину рідини та інших забруднень;
 • перепади напруги в електромережах;
 • недотримання правил експлуатації.

Цей пристрій має свої особливості, завдяки чому його ремонт слід довірити тільки досвідченим і кваліфікованим професіоналам нашого центру компанії FIXME. Наш сервісний центр надає свої послуги з обслуговування, налагодження та ремонту медіаплеєрів у Львові та області різних марок і моделей .

Наші майстри постійно підвищують свою кваліфікацію і проходять навчання. Все це дозволяє якісно і оперативно виконувати всі необхідні роботи.

Протягом багатьох років нам довіряють свої пристрої багато користувачів, які залишають про нас позитивні відгуки в Інтернеті. При тому, що медеоплеєри досить надійні, ремонтувати їх нам доводиться нерідко. Через необережне поводження ці невеликі пристрої можуть впасти в воду, з висоти або отримати ушкодження іншим способом. Найчастіше наші фахівці стикаються з тим, що у випадках коли ремонт плати неможливий або не вказує зображення через порт HDMI. А встановити причину відсутності звуку, зарядки або іншої проблеми допомагає безкоштовна діагностика в сервісному центрі.

Основні поширені поломки медіаплеєрів:
 • несправність материнської плати;
 • поломка блоку живлення;
 • відключення плеєра після нетривалої роботи;
 • пристрій зовсім не реагує;
 • вихід з ладу панелі управління.

Щоб уникнути виникнення серйозних поломок необхідно регулярно проводити очистку та інші профілактичні процедури, після кожного використання вимикати плеєр з мережі і дотримуватися всіх нескладних правил експлуатації.

Ціноутворення

Вартість і терміни виконання ремонтних або профілактичних робіт залежать від марки медіаплеєра, складності виявленого дефекту і необхідності заміни комплектуючих. Наявність прямого доступу до складу з фірмовими запчастинами, минаючи посередників, дає нам можливість не завищувати ціну на послуги, при яких слід змінити деталі, що вийшли з ладу.

Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантію якості і оперативне виконання всіх послуг, що надаються. Якщо у вас залишилися питання, можете замовити зворотний дзвінок, і наші співробітники вам зателефонують. Ми знайдемо індивідуальний підхід і не залишимо без уваги жодного клієнта.

Як правильно вибрати медіаплеєр

Медіаплеєр – компактний пристрій, який здатний відтворювати різноманітний медіа-контент: аудіо, відео, зображення в різних форматах, плюс потоковий контент. По суті, це те, що прийшло на зміну відеоплеєрам і DVD / CD-програвачам – тепер один пристрій може працювати з будь-якого носія і в будь-якому практично форматі. Тобто дивитися фільм або слухати музику у відмінній якості просто і без якихось складних налаштувань зможе забезпечити один універсальний прилад – медіаплеєр.

Чисто зовні цей прилад виглядає такою собі стильною і невеликою коробочкою з рк-дисплеєм і декількома портами різного калібру. Його підключають до телевізора, як до монітора для перегляду відео зображень або відео з різних носіїв, аж до Інтернету, або до акустичної системи.

Чи варто купувати медіаплеєри, якщо у вас є комп’ютер, наприклад? Варто, якщо ви надаєте значення якості звуку і зображення, тим більше варто, якщо у вас є сучасний LED- телевізор. Безумовно, медіаплеєр доведеться до речі, якщо у вас є класна акустика, залишилися диски з DVD-фільмами – медіаплеєр відтворить контент з приголомшливою якістю як зображення, так і звуку.

Сучасні медіаплеєри відрізняються особливою просунутістю: є моделі з інтегрованими HDD, операційними системами (Андроїд), а також моделі для перегляду відео якості HD – HD-плеєри. Моделі останніх поколінь також підтримують 3D, uTorrent, Wi-Fi-функції.

Як же вибрати медіаплеєр правильно і не розчаруватися у виборі? По-перше, чим потужніший процесор всередині пристрою – тим більше можливостей він потягне (відтворювати дозвіл Full HD, наприклад), а значить, функціонал медіацентру буде ширше. Традиційно є два конкуруючих процесори в медіаплеєрах – Realtek і Sigma. Останній бренд – дорожче, його встановлюють в лінійках дорогих медіацентрів.

По-друге, наявність модуля WiFi 802.11n є зараз більш принциповою, ніж наявність Ethernet-роз’єму. По-третє, важливо які носії точно він зможе прийняти, які формати йому будуть доступні для відтворення – оскільки є недорогі моделі, у яких функціонал обмежений HDD-носієм і USB-флешками. Прості моделі медіацентрів зазвичай читають формати відео HD / HDV MPEG2 (TP, TS, MPEG – 1080i / p), WM9 HD (1080i / p), DivX, HD (720p); DivX 3.x / 4/5/6, Xvid, MPEG1, MPEG2 (розширення MPG, IFO, VOB, ISO) .Аудіофайли: MP3, AC3, OGG, WMA, DTS. У моделях, де є підтримка субтитрів, будуть вказані формати і SMI, SRT і SUB. Графічні формати: JPEG, BMP, GIF, TIFF і PNG.

Якщо за допомогою медіаплеєра немає вбудованого жорсткого диску, то важливо, щоб ця модель передбачала підключення стороннього HDD.

Головне достоїнство моделі з жорстким диском – вся ваша медіа-колекція буде зберігається в одному місці. Але зате моделі без HDD-носія компактніше і до них можна по USB-виходу підключити будь-який за обсягом зовнішній. Безсумнівним плюсом у медіаплеєра можна вважати підтримку онлайнових сервісів, оскільки тоді можливості варіанту контенту стають майже безмежними – відтворення прямо з інтернету каналу Youtube, новини, сховища, пошта та багато іншого.

Ну а що стосується наявності всіляких роз’ємів, то всі моделі – починаючи від бюджетних, закінчуючи дорогими, мають основні: HDMI-вихід, композитний, S-Video роз’єм.

Також не варто турбуватися, якщо у вас не сучасний телевізор: медіаплеєри мають і аналогові виходи, тоді просто при виборі зверніть увагу на наявність аналогових виходів.

Загалом, вони досить універсальні і передбачають підключення до будь-якого телевізора, монітора, проектора, аудіосистеми. Важливо також, щоб медіаплеєр вмів правильно декодувати звукові формати: наявність в разі необхідності аналогового виходу, читання формату bitstream (для сучасних ресиверів), можливість виведення багатоканального декодованого звуку для старого підсилювача.

Вибираючи медіаплеєр, непогано було б оцінити його інтерфейс: якщо він реалізований в апаратній частині – прекрасно. Відображення інформації про налаштування на рк-екрані медіаплеєра дуже зручно, проте в простих моделях контекстно залежного екранчика може і не бути – в цьому випадку вам повинно бути максимально зрозуміло управління і алгоритм вибору того чи іншого режиму за допомогою телевізора в якості екрану з меню.

В даний час є кілька лідерів ринку медіаплеєрів: iconBIT, Digma, Dune, LG, Sony і багато інших. Але є також маса китайських B-брендів, які пропонують не менш функціональні пристрої, але за менші гроші. У зв’язку з можливостями, що відкрилися інтеграцією з Мережею, цим сегментом ринку зацікавилися і такі компанії, як Microsoft, Amazon, Asus, Apple – у них у всіх уже є пропозиції своїх медіаплеєрів з підтримкою своїх інтернет-сервісів і можливостей. Для кожного знайдеться та модель, яка задовольнить його потреби – будь то знаменита «яблучна» компактна штука або ж універсальний і добротний «китаєць», що відробляє кожен заплачений за нього цент – вибір за вами.

Якісний ремонт медіаплеєрів

У світі високих технологій неможливо уявити своє життя без медіаплеєра. Це універсальний пристрій, який може відтворювати файли різних форматів, а також відео з широким дозволом Full-HD, що дозволяє вам насолоджуватися відмінною якістю і звуком. А якщо до всього додати жорсткий диск, то вийде відмінне сховище ваших улюблених файлів, які завжди будуть під рукою.

Але, на жаль, періодично техніка ламається. Наш сервісний центр допоможе вам знову насолоджуватися улюбленими аудіо та відео файлами, Незалежно від моделі та марки, ми виконаємо ремонт медіаплеєрів у Львові якісно і швидко.

Основні варіанти виходу з ладу вашого медіаплеєра:

 • постійні перепади електричної напруги;
 • неякісна прошивка вашого пристрою;
 • механічні пошкодження;
 • неправильна експлуатація пристрою.

Для того, щоб виявити причину поломки, вам потрібно звернутися до нас в сервісний центр і замовити ремонт медіаплеєрів Львів по телефону, або приїхати за вказаною адресою, щоб спочатку провести безкоштовну діагностику. Також у вас є можливість викликати до себе майстра додому абсолютно безкоштовно. Наш майстер приїжджає відразу ж після вашого дзвінка, тепер не потрібно довго чекати. Чим раніше ви проведете діагностику вашого медіаплеєра, тим швидше ви зможете його відремонтувати.

Ряд переваг, щоб здійснити ремонт медіаплеєрів у Львові саме в нашій майстерні:

 1. Безкоштовний виїзд і діагностика. Погодьтеся, це дуже приємно, ми допоможемо вам заощадити на ремонті.
 2. Фіксоване ціноутворення. Як тільки майстер проведе діагностику медіаплеєра і виявить причину поломки, то він відразу вас зможе зорієнтувати за ціною ремонту. У нас повністю прозорі ціни, які не змінюються в процесі ремонту.
 3. Свій склад запчастин. Для того щоб відремонтувати медіаплеєр швидко і ефективно, краще мати свій склад запчастин. Це спростить роботу майстру і заощадить ваші гроші і дорогоцінний час, так як наш центр працює без посередників. Ви в найкоротші терміни отримаєте якісний ремонт вашого улюбленого програвача.
 4. Швидкість виконаної роботи вас приємно здивує. Ми працюємо у дві зміни, так що ремонт вашої техніки ми зробимо дуже швидко, навіть швидше ніж ви думаєте. Зазвичай час коливається в межах від 20 хвилин до 5 днів, все буде залежати від причини поломки і наявності запчастин.
 5. Знижки постійним клієнтам. У нашій майстерні діє цікава система знижок для постійних клієнтів і не тільки. Наприклад, при замовленні майстра додому через наш сайт, ми вам надамо знижку в 10% розмірі.
 6. Також в нашому сервісному центрі ви вам допоможемо встановити та підключити медіаплеєр, а також налаштувати і прошити програвач. Дані послуги надаються нашими майстрами з максимально можливою оперативністю, не займаючи багато вашого часу.

Довірте ремонт медіаплеєра Львів нам і ви отримаєте ряд переваг, яким немає аналогу. Довірте вашу поломку нашим майстрам, які знають і люблять свою роботу. Ми зможемо усунути неполадки в найкоротші терміни максимально якісно і ефективно.