Ремонт машинок для стрижки волосся Львів – це складна процедура. Її виконують не майстри із заточування, а фахівці з ремонту електроінструментів. У компанії FIXME є універсальні майстри, які однаково добре володіють і мистецтвом заточування, і лагодженням приладів.

У нас можна не тільки вибрати і купити товар, але і користуватися послугою ремонту машинок для стрижки волосся Львів. Ми не рекомендуємо намагатися виправити неполадки в роботі електроінструменту самостійно. Для цього необхідно використовувати спецобладнання для діагностики неполадки, а також мати знання і досвід про будь-яку з моделей будь-якого виробника.

Однією з частих причин поломок перукарських машинок є недостатня турбота про її очищення. Наприклад, якщо в кінці кожного робочого дня не очищати ножі від с жиру і бруду, що скупчився, вони набагато швидше зіпсуються. Також періодично необхідно змащувати ножі спеціальним мастилом, інакше вони просто залипнуть і обгорять.

Клієнтам компанії FIXME пощастило в тому, що вони можуть бути впевнені в якісному ремонті машинок для стрижки волосся у Львові. У ремонт приймаються машинки будь-яких виробників і моделей, починаючи від професійних, закінчуючи побутовими.

Серед можливих поломок цього електроприладу наступні:

 • обрив проводу біля входу в корпус через неакуратне поводження;
 • поломка корпусу, яка може трапитися в будь-якому місці пристрою;
 • несправність перемикача внаслідок згоряння контактів;
 • знос ексцентрика, проблема з акумулятором (у акумуляторних апаратів);
 • обрив в обмотці котушок (у вібраційних машинок);
 • підвищений шум, причин якого може бути дуже багато;
 • злам пружини в ножовому блоці;
 • несправність в зарядному пристрої і т.ін.

Наприклад, ремонт машинок Moser для стрижки волосся потрібен в тому випадку, коли утворюється люфт в голівці. В цьому випадку не важливо, наскільки гостро заточені її ножі. Їй допоможе тільки позбавлення від люфту. Ремонт машинки для стрижки волосся Philips  може довго не знадобитися, оскільки, як і Moser, це дуже надійний виробник. Проте, після тривалої експлуатації можливо все. В цьому випадку ми рекомендуємо вибирати в якості майстерні для ремонту машинок для стрижки волосся Львів нашу компанію FIXME.

Вартість ремонту машинки для стрижки волосся

Вартість ремонту машинки для стрижки волосся у Львові завжди значно нижче, ніж покупка нової. На усі послуги виконані нашими майстрами, видається гарантія, щоб замовник міг переконатися в якості виконаних послуг. Вартість ремонту залежить від поломки машинки, від того потрібно буде міняти деталь або ремонтувати. Якщо згоріла деталь ремонту не підлягає, вона змінюється, при калькуляції вартості враховується вартість самої деталі і робота майстра. Визначається поломка і вид ремонту машинки для стрижки волосся у Львові в ході діагностики.

Наші фахівці виконують простий електричний ремонт машинки (відремонтувати кнопку, замінити або зробити термоусадку шнура живлення), ремонт модульний (замінити окремі елементи і вузли, передбачається часткове розбирання апарату), компонентно-модульне відновлення (більш складні роботи після попадання вологи, високоточна пайка, відновлення вузлів або заміна плати).

Телефонуйте нашому консультанту по вказаному телефону. Він відповість на ваші питання, наприклад, яка ціна ремонту машинки для стрижки волосся або як замовити ремонт машинки для стрижки волосся у Львові. Оскільки наші майстри мають тривалий досвід робіт і все необхідне для ремонту, послуги виконуються максимально оперативно і якісно.

Якою б серйозною не була проблема, можете бути впевнені, нашим майстрам під силу це виправити. Ми знаходимося у Львові, маємо зручне розташування в різних районах міста, також приймаємо машинки для стрижки через Нову Пошту або можемо відправити нашого кур’єра до замовника, щоб забрати техніку.

Як відремонтувати своїми руками машинку для стрижки волосся

Машинку для стрижки волосся купують набагато частіше, ніж думаэ дехто. Товар недорогий, і його можуть дозволити собі навіть в родині з небагатим бюджетом. Сімейний гаманець від цього анітрохи не постраждає.

Більш того, з’явиться деяка економія, оскільки, якщо вмієш користуватися таким пристроєм, то тобі не доведеться витрачати гроші на те, щоб підстригти дочку або підрівняти синові чуба.

Це нескладні прилади. Деякі моделі своєю будовою нагадують бритви радянського зразка. Різниця між ними несуттєва. І вона в тому, що в сучасних моделях машинок знайшов використання вібратор маятникового типу. Ось чому траєкторія, з якою рухається лезо, дугоподібна, а не горизонтальна.

Шкода тільки, що електроприбор, навіть коли він самий якісний і надійний, з часом все одно ламається і вимагає ремонту.

Принцип улаштування машинки для стрижки

Дехто з нас зберіг старі механічні машинки. І до цього часу ними користується. Все тому, що вони не ламаються. Прямо скажемо, що там, взагалі-то, і ламатися нема чому. Потрібно лише стежити за тим, щоб своєчасно заточити ножі.

Однак при цьому, чесно скажемо, потенціал старих перукарських інструментів, які і понині застосовують, як застосовували в кінці позаминулого століття, невеликий.

Купити такий пристрій сьогодні можна хіба що в антикварному магазині. Якщо ви прийдете в звичайний магазин, то там побачите моделі, які зовсім не схожі на своїх предків.

Розрізняються машинки:

 • за типом двигуна;
 • по виду живлення.

Сучасні машинки бувають двох видів:

 • вібраційні;
 • роторні двигуни.

Важливо! Звертаємо увагу на необхідність регулювання машинки для стрижки волосся. В іншому випадку прилад відмовиться працювати. Або він буде функціонувати, але потрібного результату ви від нього не отримаєте.

Різновиди машинок для стрижки

 • Вібраційні

Стрижка в вібраційному агрегаті здійснюється за рахунок того, що всередині є котушки, що створюють магнітну індукцію. Потужність таких агрегатів порівняно маленька – від 8 до 13 Вт. Перевагами таких пристроїв є:

 • мала вага;
 • легкість управління.

Звертаємо увагу на те, що найістотнішим недоліком є ​​те, що дані машинки не пристосовані довго працювати. Їм потрібна перерва. Користувач змушений перериватися не менше, ніж раз в 30 хвилин. Для того, хто робить складну стрижку, це не назвеш зручністю.

Вібраційний інструмент розрахований перш за все на початківців. І той, хто придбав машинку лише для того, щоб виконувати найпростіші операції, жаліти не буде. Більшого й не треба. Тільки треба мати на увазі, що вібраційні пристрої працюють, створюючи багато шуму.

 • Роторні двигуни

«Серце» таких агрегатів – роторний електродвигун з якорем. За потужністю вони набагато перевершують вібраційні машини. Потужність коливається від 20 Вт до 50 Вт. Також роторні двигуни, як правило, укомплектовані пристроєм для охолодження.

Ось чому з таким девайсом можна працювати довго. Йому перерви не потрібні. Адже немає ніяких побоювань, що мотор перегорить. Безсумнівним достоїнством сучасної роторної машинки, звичайно, є безшумність при роботі.

Важливо! Звертаємо увагу на те, що вони важкі. Ось чому перукарі-професіонали радять про цей параметр не забувати ні в якому разі. Інакше рука буде дуже швидко втомлюватися.

Можливі поломки

У цих приладів в будь-якому випадку проста конструкція. Значить, труднощів під час ремонту бути не повинно. Робіть так, як написано в інструкції.

У керівництві користувача є докладна схема нутрощів агрегату. У машинки є корпус, шнур, контейнер для акумуляторів і ножового блоку, а також основні комплектуючі:

 • Трансформатор зі сталевим сердечником.
 • Статорні котушки – 2 шт.
 • Ріжучий інструмент.
 • Механізм вібрації.

Трансформатор на дві напруги – 127 В і 220 В. Це зручно. Адже є можливість застосовувати агрегат в різних умовах. Котушки теж дві, оскільки стільки ж живлячої напруги.

При появі змінного поля куліса або маятник починають вибрувати. Деталь утримується парою зворотних пружин. Що стосується ножового блоку, то у нього дві частини: рухлива і нерухома частини. Коли настроюєш машинку, регулюй рухому частину.

Важливо! Звертаємо увагу, що статор повинен стикатися з ротором. В іншому випадку від машини буде виходити неприємний скреготливий звук.

Коли поломка не надто складна, то ви повинні впоратися з проблемою самостійно. Допомога майстра вам не знадобиться. А що необхідно, щоб полагодити машинку для стрижки волосся? Зазвичай прилад не працює через такі причини:

 • Зламався двигун.
 • Проблеми з постачанням електрики.
 • Затупілися ножі.

Важливо! Звертаємо увагу, що з тупими ножами машинка функціонує, але не стриже. Вона рве волосся. Заточити ножі – значить, вирішити проблему.

Оглядаємо прилад

Уважний огляд необхідний перед тим, як збираєтеся робити ремонт. Робимо так.

Оглядаємо шнур: чи не пошкоджений він, чи не відійшла вилка. Будь-які пошкодження шнура ведуть до його заміни. Перевіряємо напругу на колодці, яка вбудована в корпус.

Важливо! Продзвоніть перемикачі та вимикач. І якщо дані деталі вийшли з ладу, то виробляємо їх заміну.

Як відремонтувати машинку для стрижки волосся

Дуже часто приходять в непридатність котушки. Можливі два варіанти ремонту: перемотати їх або замінити.

Звертаємо увагу, що замінити простіше. Однак знадобиться повністю ідентична котушка, і у неї має бути стільки ж витків. У продажу вона може бути відсутня.

Перемотка вимагає терпіння. Але ця справа під силу кожному. Перемотувати можна з використанням дриля або вручну. Найскладніше в такій справі не зробити помилку з кількістю витків.

Звертаємо увагу, що, якщо витків більше або менше, то це обов’язково позначиться на потужності приладу.

Якщо є перебої з електроживленням, то в більшості випадків проблема не в машинці. Коли девайс працює від акумулятора, то, можливо, прийшов час зробити його заміну. Коли машинка мережева, то потрібно розглядати такі варіанти:

 • Перевірити, чи є в будинку світло.
 • Підключіть прилад в іншу розетку.
 • Проведіть огляд шнура і вилки. Якщо треба, то замініть їх.

Важливо! Звертаємо увагу, що після ремонту машинки для стрижки волосся Львів потрібно не забути провести регулювання положення ножів.

Як правильно заточити ножі?

У будь-якій машинці для стрижки волосся застосовуються ножі з нержавіючої сталі. Нерідко у них є навіть діамантове або титанове напилювання. Незважаючи на високу якість ножів, все-таки вони з часом притупляються. Ось чому виникає питання про те, як заточити ножі в домашніх умовах.

Ця робота під силу кожному. Потрібно тільки знати деякі тонкощі такої справи. Заточка леза на машинці вимагає попередньої підготовки приладу до майбутніх робіт. Потрібно врахувати такі аспекти:

 • Перш за все, потрібно розібрати машинку, відкрутити ножі. Звертаємо увагу, що потрібно запам’ятати послідовність прикріплення деталей. Адже після чистки вам належить збірка. Добре буде, якщо ви всі свої дії запишіть на камеру.
 • Нижнє лезо акуратно витягуємо, захопивши пінцетом.
 • Видаляємо всі забруднення. У деяких випадках волосся застрягають між зубчиками ріжучих пластин. Приберіть їх. Використовуйте скребок або зубну щітку.
 • Візьміть тканину і протріть нею з усіх боків пристрій, просушіть його.

Важливо! Звертаємо увагу, що в деяких випадках цього вистачить для того, щоб машинка знову добре працювала. У багатьох моделей сучасних машинок передбачені функції автоматичного заточення. Після такої процедури потрібно лише знову заново відрегулювати машинки для стрижки волосся.

Для того щоб заточити ножі, необхідне спеціальне коло з алюмінієвим диском. Порядок дій такий:

 • Миємо і сушимо поверхню, на якій потрібно буде заточити ножі.
 • Заздалегідь готуємо поверхню і на неї насипаємо абразив, вирівнюємо його.
 • Кладемо строго по радіусу диска, затискаємо в струбцині, запускаємо коло.
 • Обробляємо ніж спеціальним розчином і робимо змащування.

Виконуємо настроювання головки

При неправильному налаштуванні машинка працює, але дуже погано. Тоді потрібно перевірити в даному випадку наступне:

 • Амплітуду руху ножа.
 • Розташування ножів один щодо одного. Їх регулювання можна здійснити за допомогою звичайної викрутки.
 • Центровку кожуха ножового блоку.

Звертаємо увагу, що важлива профілактика. Коли у приладу проста будова, то він ламається рідко. Це характерно і для машинок для стрижки. Однак це не означає, що їм не потрібен догляд. Чищення і змащення потрібно проводити регулярно.

Коли полагодити прилад своїми руками не під силу, то не потрібно його викидати. Вам завжди можуть допомогти майстра з сервісного центру.