Ремонт масажерів Львів. У сучасному світі людина все більше піддається стресу. Це пов’язано з високим ритмом сучасного життя, постійними проблемами, важкою роботою, погіршенням екологічної ситуації, неправильним харчуванням і так далі. При цьому, кожна людина знаходить і використовує для себе різні види зняття напруги: йога, фітнес, масаж та інше. Особливо популярними стають масажери, які допомагають не тільки зняти фізичне напруження, але також позитивним чином впливають на здоров’я людини.

Масажери використовуються повсюдно, з їх допомогою проводять процедури в медичних установах, різного роду салонах. Дуже часто цей пристрій продається для застосування вдома. Масажер дозволяє зміцнити здоров’я, зробити зовнішній вигляд людини ще більш привабливим.

Корисний прилад може зламатися, чим викличе чимало прикрощів з цього приводу.

Але причин для відчаю немає. Ремонт масажерів у Львові швидко виправить ситуацію. Фахівці високого класу з величезним досвідом роботи легко усунуть несправність приладу будь-якого виробника і будь-якої марки.

Існує дві основні категорії масажерів:

Перша категорія масажерів. До них відносять широкий спектр масажного обладнання, починаючи від професійних медичних витяжок для хребта, закінчуючи високотехнологічними масажними кріслами для домашнього використання. Всі вони володіють значними розмірами і цінами. Однак і сумнівів в тому, що вони дають позитивний ефект не тільки для зняття напруги, але і в боротьбі з різними остеохондрозні захворюваннями немає.

Друга категорія масажерів. До даної категорії відноситься дуже мала кількість пристроїв для масажу. Одним з найпопулярніших пристроєм є пристрій для глибокого масажу, що працює за рахунок сили ваги самої людини.

Залежно від переваги і можливостей, вона вибирає для себе підходящий варіант масажера.

Ось одні з провідних виробників масажних крісел та масажних накидок: Fujiiryoki, Gess Symphonie, Anatomico Marco, Takasima, US MEDICA LLC, Beurer і інші.

Однак трапляються неприємні події, які ведуть до поломок масажерів, купувати нові на зміну яких вкрай витратна справа, особливо, якщо це масажер першого типу. Отже масажер потребує ремонту.

В ремонт можна віддати масажери різних типів, вібраційні, теплові, з використанням лазера, імпульсні. Всі ці пристрої проходять ретельну діагностику на точному фірмовому обладнанні. Після цього майстер визначається з характером пошкоджень і видом ремонту.

Іноді в приладі відмовляють окремі компоненти. В цьому випадку їх найчастіше заміняють на нові.

Як правило ремонт масажерів у Львові виконується тільки з використанням оригінальних комплектуючих кращих виробників.

Спроби самостійного ремонту можуть непередбачувано вплинути на роботу масажера і, як наслідок, принести шкоду здоров’ю людини. Саме тому наша майстерня пропонує послуги по ремонту різних масажерів за прийнятну ціну, з гарантією виробленого ремонту.

Вартість підсумкового ремонту можна буде дізнатися до його початку, після діагностики. І дізнавшись її Ви будете приємно здивовані і неодмінно погодитеся на ремонт в нашій компанії.

Фахівці сервісу компанії FIXME постійно знайомляться з новинками ринку, готові полагодити будь-який масажер.

Пристрої для апаратного масажу є складним поєднанням електричної, програмної і механічної систем. Залежно від складності і кількості функцій вони можуть бути великих чи малих розмірів, мати різні системи управління і приводу – від простого механічного до гідравліки з вбудованими насосами. Останнє типово для професійних столів і масажних крісел.

Застосовувані в побуті електричні масажери влаштовані простіше, але мають чималу ефективність і дозволяють зняти нервове і фізичне напруження. Рано чи пізно масажер потребують втручання майстра – деякі деталі зносяться, почне видавати збої програмний блок або розладнається робота гідравліки в великому масажному кріслі.

Ремонт масажерів у Львові вимагає кваліфікованого підходу незалежно від складності вашого пристрою. На сьогоднішній день майстрам сервісного центру доводиться мати справу з двома категоріями обладнання:

  • побутові переносні масажери з електромеханічним приводом, що працюють під управлінням нескладних програм і не роблять лікувального впливу;
  • складні стаціонарні пристрої з гідравлічним приводом, що застосовуються з метою лікування захворювань і реабілітації в медичних центрах, в масажних кабінетах і деяких фітнес-клубах.

Найбільш поширене обладнання виробляє обмежений ряд фірм:

Fujiiryoki, Gess Symphonie, Anatomico Marco, Takasima, US MEDICA LLC, Beurer і інші.

Самостійно усунути несправність побутового масажера практично неможливо – в його будові використовується складна механічна передача, що складається зі специфічних деталей. Заміна їх вимагає правильного підбору і подальшого регулювання всього механізму.

Ремонт масажерів у Львові виконають майстри сервісного центру компанії FIXME. Для роботи з масажерами у нас є власна база запчастин і налагоджені зв’язки з постачальниками, а наші фахівці мають у своєму розпорядженні необхідні знання про будову побутової масажною техніки будь-якого рівня складності.

Вибираємо масажер

Якщо ви багато працюєте або втомлюєтеся з дітьми, а часу на масажний салон немає, потрібен пристрій, який можна використовувати вдома. Різні прилади розслаблюють, знімають втому, роблять в’ялу шкіру гладкою, позбавляють від жирових складок. Прочитайте нотатки, щоб дізнатися, які бувають масажери, і зробити правильний вибір.

Види пристроїв

Розділимо масажери на ручні і електричні. Перші не мають електронних компонентів, не вимагають батарейок або підключення до мережі. Такі пристрої недорогі, але їх використання обмежене незручністю – важко впливати на спину, задню частину стегон. Тривалий масаж майже неможливий. Електричні ж роблять як мінімум половину роботи самі. Деякі потрібно тільки прикласти або надіти, іншими – водити по ділянці тіла.

Типи по області впливу

Масажери можуть бути універсальними – для будь-якої ділянки – і для певної частини тіла: ніг, спини, шиї, голови, обличчя та іншого. Навіть для очей!

Універсальні

Для ніг

Для шиї

Типи по виду масажу і впливу

Тут класифікація ширше. Найменування електричних приладів утворюються від назви того масажу, який ними здійснюють, а інших – як правило, від механічного пристрою. Розглянемо, які прилади підійдуть для певних типів впливу.

Загальний

Це розслабляючий масаж всього тіла. Застосовують і невеликі пристрої, які можна прикласти до ноги або руки, і більші – аж до спеціальних крісел. Серед технік виділяють розминка, погладжування, розтирання шкіри, постукування і вплив за допомогою вібрацій. Деякі з них утворюють самостійні види.

Постукуючий

Масаж, при якому на тіло впливають ударами (вручну або масажери-стукалками). Техніка дозволяє «достукатися» до підшкірних тканин, активізує кровообіг, прискорює обмін речовин в клітинах тіла.

Вібраційний

Такий масаж зазвичай виконують електричними приладами. Якщо створювати такий вплив руками, вийде не більше ніж поплескування або розтирання. Цей масаж розбиває жирові відкладення, справляється з целюлітом, його рекомендують при паралічі і невралгії.

Локальний

Підвид загального масажу, при якому впливають на ділянку тіла малої площі – плече або гомілку. Для процедури з’явилося безліч пристосувань:

  • роликові масажери;
  • фігурні – всілякі прилади без ручок, валики, кулі;
  • пояси;
  • рукавиці – надягають на руку і перетворюють її в масажер;
  • гуаша – спеціальні пластинки, якими потрібно водити по будь-якій ділянці тіла, при цьому сильно натискаючи;
  • та інші.

Для преса

Для очей

Для обличчя

Механічний

Цей тип має на увазі рух або обертання – коли ви керуєте роликом по шкірі або впливаєте тиском.

Точковий

Під точковим розуміють масаж, при якому обробляють життєві точки. Вони пов’язані з внутрішніми органами і системами, тому вплив на них покращує стан організму і здатний відновити порушені функції.

Вакуумний

Він виконується за допомогою банок (ручний масажер) або пневматичних присосок (електричний). Під ними створюється негативний тиск, що покращує циркуляцію крові, підвищує еластичність млявої і в’ялої шкіри. Показаний для лікування целюліту.

МАГНІТНИЙ

Магнітне вплив виявляється головним чином на м’язи – регулює в них кровотік. Це легкий спосіб зняти втому, відновити працездатність після важкого фізичного навантаження.

Магнітний масажер

Бульбашковий

Бульбашковий або струменевий виконують гідромасажерами. Для домашнього використання доступні спеціальні ванни для ніг. Вплив води розслабляє, знімає напругу і втому.

Бульбашковий масажер

Міостимуляція

Це фізіотерапевтична процедура, яку завдяки сучасним пристроям можна проводити вдома. Прилади подають струм на електроди, поміщені на ділянках тіла. Під дією розряду м’язи скорочуються. При цьому активізується робота серцево-судинної системи, поліпшується циркуляція крові. Масажер прискорює обмін речовин, змушує організм швидше і легше звільнятися від шлаків, що призводить до схуднення. М’язи поглинають більше поживних речовин, як при заняттях спортом.

Міостимуляція

Ультразвуковий масаж

Такий масаж теж є методом лікування. Такі прилади мають знеболюючу та протизапальну дію, повертають шкірі гладкість і красу. Вони допомагають позбутися від зморшок, в’ялості шкіри, вугрів, алергічних реакцій. Така обробка сприяє кращому всмоктуванню лікувальних кремів і мазей, тому спеціальні косметичні засоби підсилюють ефективність процедури.

Ультразвуковий масажер

Антицелюлітний

Широко відомі антицелюлітні масажери. Вони можуть бути ручними і електричними. Прилади залучають кров в уражені зони, підвищують відтік лімфи, відновлюють обмін речовин – і жир починає йти з клітин. Живіт, стегна стають підтягнутими і красивими, поліпшується самопочуття і самооцінка.

Атицелюлітний масажер

Ми розглянули основні типи домашніх масажерів. А повний список товарів ви знайдете в каталозі. Перед використанням уважно читайте інструкцію, а якщо це лікувальний прилад – проконсультуйтеся з лікарем.