068-292-90-10
VIBER

Ремонт м’ясорубок Львів. М’ясорубка незамінна річ на кухні кожної господині!  Пройшли часи, коли приготуванню котлет передував бій з м’ясорубкою, прикрученою до табуретки і, коли ремонт м’ясорубок полягав лише в заміні шнека. На зміну механічним м’ясорубкам прийшли електром’ясорубки. Це значно економить час, та приготування фаршу стало простішим і зрозумілим. Однак «ремонт електром’ясорубок» звучить загрозливо, чи не так? Останнім часом поширеними стали електром’ясорубки, вони значно зменшують час, який необхідний для переробки продуктів.  Електром’ясорубки так само значно зменшують зусилля, яке необхідне для переробки продуктів.  Але електром’ясорубка більш складний пристрій, ніж просто м’ясорубка.

У електром’ясорубки присутній електромотор, редуктор, шнур живлення, блок управління, шнек, кнопки управління.

Фахівці нашого сервісного центру компанії FIXME  спочатку проводять повну діагностику м’ясорубки, виявляють компонент, що вийшов з ладу.  Зв’язуються з клієнтом і уточнюють вартість ремонту.  За погодженням з клієнтом, проводять ремонт м’ясорубки Львів і після ремонту проводять повне тестування м’ясорубки.

Проблеми в роботі кухонної м’ясорубки:

 • повільна частота обертів. Усунути проблему можна замінивши зношені механізми або електродвигун;
 • перебої в функціональності приводу. Слід встановити нові щітки;
 • з’явився сторонній запах. Причина такої поведінки – поломка двигуна, який слід продіагностувати, відновити, а в крайньому випадку замінити;
 • незвичний звук під час роботи пристрою. Пояснюється зношеними підшипниками, що підлягають заміні.

Спеціалісти нашого сервісного центру, крім величезного ряду послуг, надають цінну інформацію для кожного бажаючого продовжити працездатність свого обладнання на максимально довгий період. У ній міститься кілька легко здійсненних, але при цьому, досить важливих рекомендацій щодо правильної експлуатації апарату:

 1. перед включенням пристрою завжди важливо перевіряти правильність його складання і рівень фіксації всіх комплектуючих;
 2. кожен раз переконуватися в щільному зіткненні решітки і ріжучого елемента;
 3. використовувати тільки порізане на шматки м’ясо, яке не буде приводити до високої завантаженості агрегату;
 4. після кожного використання здійснювати ретельне чищення і промивку м’ясорубки;
 5. механічні деталі пристрою необхідно зберігати виключно в розібраному вигляді.
 6. не забувайте перед кожним робочим процесом звільняти м’ясо від кісток, які здатні завдати пошкодження поверхні ножа.

Слідуючи всім вищепереліченим правилами, працездатність м’ясорубки можна продовжити на значний термін, при цьому її продуктивність і ефективність також буде знаходитися на належному рівні.

Найчастіші скарги, з якими до нас звертаються:

 • М’ясорубка включається, але не крутить
 • М’ясорубка не включається взагалі
 • М’ясорубка задимілася в процесі роботи
 • М’ясорубка сильно шумить при роботі
 • В м’ясорубку потрапив сторонній предмет

Серед всіх поломок м’ясорубки можна виділити кілька основних.  Якщо м’ясорубка включається але не переробляє продукти, значить міг зламатися редуктор.  М’ясорубка не включається в разі якщо перебитий кабель живлення або вийшов з ладу блок управління.  Якщо пішов дим з корпусу то це свідчить про вихід з ладу електричного мотору.  М’ясорубка сильно шумить при роботі в разі якщо сильно зношений мотор.  Так само шуміти може сторонній предмет, що потрапив в м’ясорубку.

Коли руйнуються плани, це завжди засмучує. Але все можна виправити. І ми готові Вам в цьому допомогти. Наші майстри дбайливо оглянуть Вашу м’ясорубку, проведуть діагностику і полагодять незамінного помічника на кухні.

Найпоширеніші несправності електром’ясорубок:

 1. ушкодження безлічі контактів в електричному ланцюзі;
 2. деформування ротора мотора;
 3. знос зубів шестерень в редукторі;
 4. поломка двигуна;
 5. пошкодження щіток;
 6. знос ножів;
 7. вихід з ладу запобіжника і клавіш;
 8. порушення рівня ізоляції;
 9. пошкодження шнура живлення.

Не варто забувати, що, виходячи зі статистичних даних, більшість поломок виникає внаслідок некоректної експлуатації техніки, і тільки менша частина несправностей обгрунтована виробничим браком. Саме тому власники подібної техніки повинні якомога дбайливіше і акуратніше поводитися з пристроєм для продовження його терміну експлуатації.

Ми ремонтуємо м’ясорубки різних марок. Навіть якщо в списку Ви не побачили свою електром’ясорубку, все одно ми вас чекаємо. Тому що вміння ремонтувати у нас в крові. Не викреслюйте соковиті ароматні котлети з меню, якщо Вам просто потрібен ремонт м’ясорубки у Львові. Ми готові Вам допомогти!

Крім ремонтів, ми так само робимо заміну комплектуючих частин.  Ми виконуємо заміну деталей на оригінальні, які запасені в достатній кількості на нашому складі.

Наші переваги

Ми не рекомендуємо робити ремонт м’ясорубки у Львові своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем.  Особливо це стосується ремонту мотору м’ясорубки.  Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.  Крім м’ясорубок, ми ремонтуємо мультиварки.

Якщо ви хочете, щоб ваша м’ясорубка служила вам довго і надійно, то потрібно дотримуватися правил експлуатації.  Наприклад, потрібно встановити м’ясорубку подалі від джерел тепла, інакше внутрішня температура буде підвищуватися, що може привести до перегріву внутрішніх компонентів.  Так само слід регулярно виконувати профілактику пристрою.  Це значно збільшить термін його служби.

Якщо у вас залишилися питання – зв’яжіться з нами!  Послуги ремонту надаються по Львову.

Ремонт м’ясорубки Bosch

Виробник BOSCH випускає кухонну техніку високої якості і користується популярністю у більшості споживачів.  М’ясорубки цієї фірми здійснюють кілька функцій: перемелювання м’яса, птиці та риби, овочів і ягід.  Перевагою також є здатність тривалий час працювати на високій потужності без ризику поломки або перегріву.  Щоб техніка служила довго і правильно виконувала свої функції, їй необхідно кваліфіковане обслуговування.  Правильний догляд і своєчасна реакція на негативні сигнали допомагає уникнути масштабних проблем і глобальних поломок.  У разі виникнення поломок або несправностей, потрібен ремонт м’ясорубки Bosch у Львові.  Звертайтеся тільки в сертифіковані компанії.

Які проблеми призводять до ремонту м’ясорубки Бош

При зверненні в наш центр, причини визначає фахівець.  Однак, зовнішні прояви некоректної роботи користувач помітить відразу.  Ремонт м’ясорубок Бош Львів потрібен в наступних випадках:

 • Знос комплектуючих, насадок або деталей;
 • Проблеми зі шнуром живлення;
 • Не включається або не відкликається з першого разу;
 • Зменшення обертів двигуна;
 • Зовнішні пошкодження;
 • Порушення в роботі.

Часто необхідний ремонт плати м’ясорубки Bosch.  Це пов’язано з тим, що така техніка є багатофункціональною.  Підходить для переробки продуктів в фарш, джем або пюре.  Тому досить активно використовується на кухні і виконує одночасно безліч функцій.  Неправильний догляд, знос або виробничий брак може позначитися на роботі техніки.  При падінні виникає ризик тріщин в корпусі, порушень деталей.  Також вразливий шнур живлення, який перегинається і деформується.

Усунення несправностей

Не намагайтеся самостійно здійснити ремонт м’ясорубки Bosch у Львові. Незалежно від виду несправностей, не потрібно намагатися самостійно усунути їх.  При відсутності відповідної кваліфікації і запчастин – це неможливо і тягне за собою більш серйозні поломки.  Незалежно від того, що перестало правильно функціонувати: шестерні, редуктор, шкиф або мотор, наші працівники якісно виконують ремонт.  Зверніть увагу, що ми надаємо гарантію робіт.

Нашим майстрам під силу багато послуг: від заміни мастила до унікального ремонту м’ясорубок Бош Львів.  Ми беремося за складні випадки, які вимагають відкриття корпусу, заміни плат та інших деталей.  Надаємо послуги за доступними цінами.  Висока кваліфікація, досвід фахівців і якісні деталі забезпечать довгу службу вашої техніки.

Підбираємо індивідуальний підхід.  У разі виникнення питань проконсультуємо з приводу всіх питань, що цікавлять і допомагаємо зберегти максимально функціональність техніки.  Звертайтеся до наших менеджерів, щоб отримати детальну інформацію.  Остаточна вартість залежить від складності ремонту, ступеня поломки і необхідних комплектуючих.