Ремонт лазерних рівнів Львів. Одним із затребуваних інструментів при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт є лазерний рівень.  Ні для кого не секрет, що такі рівні застосовується з метою отримання розмітки на поверхні стін, стелі, підлоги.  Постійна експлуатація приладу може привести до виникнення поломок.  Щоб усунути поломку або несправність, потрібно виконати ремонт лазерного рівня.  Як це зробити, дізнаємося далі.

Компанія FIXME виконає ремонт лазерних рівнів у Львові будь-яких виробників. Замовити ремонт лазерного рівня просто – зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Ремонт лазерного рівня: поширені поломки

Основні види дефектів

Провести ремонт лазерного рівня Львів можна в деяких випадках, але спочатку варто переконатися в тому, що закінчився термін гарантії на прилад.  До гарантійних випадків слід віднести:

 1. Якщо в ході експлуатації інструменту при проектуванні горизонтальних міток на лазерній лінії з’являються нерівності.
 2. При порушеннях в підвісній системі призм, що призводить до зникнення ділянок світлових ліній.
 3. При прояві порушень вертикальних променів, що призводить до виникнення різниці між показаннями нівеліра і істинними показаннями.
 4. Якщо в процесі експлуатації з ладу виходить будь-який елемент плати управління. Порушення будь-якого елементу плати обов’язково призведе до виникнення несправності всього приладу.
 5. Якщо виникає таке явище, як западання кнопок і перемикачів. Це призводить до того, що неможливо включити або вимкнути прилад, а також перемикатися між різними функціями.
 6. Якщо при включенні нівеліра не виникає промінь, що світиться.

Поки інструмент новий, з ним поводяться з акуратністю, але з часом при активній його експлуатації, прилад може падати або ж на нього потрапляють різні види агресивних речовин.

Як самостійно перевірити лазери?

Перевірка лазерного нівеліра може знадобитися тоді, коли виникають сумніви з приводу його правильних показань.  Щоб перевірити прилад, потрібно розташувати його в будь-якому кутку будь-якого приміщення.  Використовуючи маркер, слід нанести мітку №1 в кутку з приладом, після потрібно направити горизонтальний промінь на протилежну стінку по діагоналі від приладу, і там поставити мітку №2.  Як тільки ця процедура буде виконана, прилад потрібно перенести в протилежний кут і встановити там.

Тепер необхідно поєднати промінь з найближчої міткою №2, і направити на мітку №1.  Якщо промінь співпаде з нею, то прилад можна вважати справним, а якщо ж ні, тоді знадобиться провести його ремонт або підстроювання.

Чи можливо полагодити?

Полагодити самостійно лазерні рівні практично нереально.  Пристрій являє собою складний механізм, що складається не тільки з механічних, а й електронних елементів.  Для проведення ремонту лазерного рівня Львів рекомендується звернутися в спеціалізовані майстерні.

Численний досвід власників нівелірів показує, що ремонту підлягає тільки такий вузол, як приціл.  При цьому знадобиться виконати розбирання корпусу інструменту.  Всередині на рухомому елементі розташовується вусик, який слід перемістити в спеціальний отвір на металевій основі.  В інших випадках ремонт лазерних рівнів у Львові рекомендується довірити виключно фахівцям.  Адже прилад являє собою досить дорогий пристрій, який дуже легко зіпсувати, якщо спробувати провести ремонт самостійно.

Уникнути поломок нівеліра не вийде, як і будь-якого іншого інструменту, але продовжити термін служби можна шляхом обережного поводження та забезпечення правильного догляду за ним.  Особливості догляду за інструментом описуються в інструкції, що додається до кожного виробу.

Лазерний рівень – повсякденно необхідний прилад для будівництва. Ми виконаємо ремонт, настройку та юстування приладу. Подбайте про працездатність до початку сезону робіт! Наші переваги:

 • Зручне розташування сервісних центрів;
 • Швидкий ремонт від кваліфікованих фахівців;
 • Зручна логістика, висока швидкість обробки замовлення;
 • Дистанційна консультація.

Прилад, що пройшов ремонт перевіряється на спеціально побудованому полігоні, налаштовується і регулюється відповідно до класу точності. Після передачі на руки замовнику, в його точності не доведеться сумніватися.

Якщо ви є компанією, в якій працюють кілька вимірювальних приладів, ми пропонуємо вам укласти договір на обслуговування засобів вимірювальної техніки. Це має свої позитивні сторони:

 • Своєчасне технічне обслуговування;
 • Оперативний ремонт за викликом замовника;
 • Здача в повірку приладів, занесених до державного реєстру засобів вимірювання;
 • Відсутність паперової тяганини, необхідності виїзду в сервісний центр, ведення журналу обліку ТО, повірки і т. ін.

Ремонт лазерного рівня своїми руками – основні причини порушень і поради по ремонту

Професійні будівельники, та й багато домашніх умільців, під час будівництва та облаштування свого будинку, дачної або садової ділянки, використовують лазерні рівні.  Вони відрізняються високими технічними параметрами, практичністю і широкими можливостями.  Однак в процесі роботи може статися всяке: інструмент може вийти з ладу повністю або частково, при всьому тому, зупиняти роботу іноді неможливо або вкрай важко.

Лазерний рівень є складним технічним приладом, а тому він, як і всі в цьому світі, може несподівано дати збій або вийти з ладу.  Можна, звичайно, швидко переглянути представлені в інтернеті фото, що пояснюють ремонт лазерного рівня Львів, однак цього може виявитися мало і для ремонту необхідний вже більш грунтовний підхід.

Чи можна самостійно відремонтувати лазерний рівень в домашніх умовах?  Що для цього потрібно знати і вміти, які інструменти можуть знадобитися?  У яких випадках не вийде обійтися своїми силами?  Давайте спробуємо відповісти на ці та деякі інші питання.

Конструктивні особливості лазерних рівнів

Будова лазерного нівеліра досить проста за своєю суттю, але окремі його модулі мають складну конструкцію, що робить не завжди можливим, або вкрай скрутним ремонт лазерного рівня Львів своїми руками в домашніх умовах, без використання спеціального обладнання.

У найзагальнішому вигляді такий прилад складається з джерела світла, в якості якого використовують спеціальні лазерні світлодіоди оптичної системи, вона виробляє відхилення лазерного променя в потрібних площинах і джерела живлення.

Корпус лазерного нівеліра захищає його від зовнішніх впливів, а спеціальна кріпильна система дозволяє встановлювати його на місці і проводити необхідну коригування та налаштування напрямків променя або променів.

Залежно від моделі, рівень може мати різні функціональні можливості.  У корпусі розташовують системи управління лазером, сигналізації аварійного стану, контролю точності і коригування променів.

Найпростіші моделі дозволяють направити видимий лазерний промінь строго паралельно корпусу, який попередньо відбудовується в просторі за допомогою бульбашкових класичних рівнів.

Професійні моделі нівелірів мають конструкцію, яка дозволяє промальовувати два або більше променів, при цьому, вони строго орієнтовані в просторі відносно один одного.

Основні несправності

Давайте подивимося: як відремонтувати лазерний рівень, що можна зробити в домашніх умовах.

Не маючи спеціальної освіти і інструменту, цілком можна впоратися з несправностями, які виникають в результаті недбалого поводження, механічного трясіння під час перевезення або пошкоджень корпусу, а також провести обслуговування і ремонт кріплення і штативу.

Якщо ви виявили неточність у свідченнях нівеліра, можна спробувати це виправити, для чого необхідно розібрати корпус.  Усередині ви зможете знайти невеликий «вусик», який дозволяє налаштовувати лазерну головку, орієнтуючись по класичним бульбашковим рівням або схилу, спробуйте провести налаштування променів в просторі.

Крім зміщення «вусику», на точність показань може вплинути зміни в налаштуванні спеціального вантажу.  Розкривши корпус, огляньте: в нижній частині повинен бути спеціальний пластиковий болт, розкрийте його, знайдіть гвинт з абревіатурою «А» – це і є вантаж.

Уважно оглянувши платформу можна знайти відхилення в налаштуванні вантажу.  Підкоригуйте і перевірте точність роботи, для чого використовуйте схили або класичні рівні.

У домашніх умовах, крім усього іншого, можна проводити ремонт корпусу рівня, якщо він отримав пошкодження, а також замінити скло, що закриває оптичну систему.  Нове скло можна придбати готове або зробити самому.

Ще однією розповсюдженою несправністю, необхідно вважати нечітку роботу або відмову кнопок управління.  Причиною даної поломки може стати будівельний пил або надмірно сильний тиск на самі кнопки в процесі експлуатації.

Для ремонту розкрийте корпус, якщо ви виявите, що контакти кнопок відійшли або в результаті корозії відпали, пропаяти їх електропаяльником з дотриманням всіх правил пайки.

Якщо кнопки вийшли з ладу, що можна визначити за допомогою мультиметра в режимі омметра, при цьому вони є відкритими, замініть їх, підібравши аналогічні нові або відповідні, але іншого типу.

Важливо!  Не має значення, проводите ви ремонт рівнів bosch – найвідоміших і найбільш популярних, або іншої, маловідомої фірми, після розтину корпусу ви автоматично втрачаєте гарантії!

Неможливо створити універсальну інструкцію для ремонту лазерного рівня Львів, спектр несправностей може бути дуже великим.  Однак зауважимо, якщо на вашому нівелірі вийшов з ладу сам лазер або зламалася оптична система, ви навряд-чи зможете зробити ремонт самостійно, в цьому випадку доведеться звернутися в майстерню.

Пам’ятайте, акуратне поводження, своєчасне чищення та догляд, зроблять термін служби вашого рівня дуже тривалим, а тому …

Мудрість не в вміння знаходити вихід з важких ситуацій, а в умінні не потрапляти в них.