Ремонт ламінаторів Львів. З кожним днем ​​ламінатори стають все більш популярними і використовувати їх стали не тільки в спеціалізованих фірмах і офісах, але і вдома.  Ламинатор, як і будь-яка інша техніка може вийти з ладу в самий невідповідний момент.  Для того, що оперативно і якісно відремонтувати даний пристрій потрібно вдатися до допомоги майстрів спеціалізованих центрів.

Наш сервіс центр компанії FIXME здійснює високопрофесійний ремонт ламінаторів у Львові різних марок і моделей.  Також в наших майстернях можна виконати повну технічну діагностику, яка дозволить за лічені хвилини, а головне точно визначити проблему.  Співробітники нашого СЦ досконально знають пристрої зсередини і зможуть якісно усунути виявлену поломку.

Несправності ламінаторів:

 • Неправильний вибір плівки для ламінування
 • Висока температура
 • Неправильна подача плівки
 • Вихід з ладу плати живлення
 • Зламані шестерні приводу валів
 • Апарат гріється дуже слабо або зовсім не нагрівається, це може бути пов’язано з виходом з ладу термоелемента;
 • Не відбувається захоплення паперу при поломці шестерінки;
 • Зморщування плівки при ламінуванні, або папір ламінується частинами, таке часто відбувається при слабкому притиску валиків протягання.

Для того, щоб скористатися послугами нашого сервісного центру ви можете залишити заявку для кур’єрської доставки (Львів та область) або ж самостійно доставити техніку в одну з майстерень.

Після проведеної діагностики і визначення причини майстер озвучить терміни проведення ремонту ламінатора Львів і його вартість, яка залежить від марки, моделі ламінатора і серйозності дефекту.  По завершенню всіх робіт проводиться тестування ламінатора і виписується гарантійний талон.

Перелік основних послуг з обслуговування ламінаторов:
 • Повне чищення ламінатора, від пилових відкладень і залишків ламінуючого матеріалу;
 • Повне очищення редуктора від забруднень;
 • Повне чищення валів ламінатора від пилових і сміттєвих відкладень;
 • Налагодження та профілактичне регулювання оптичних датчиків;
 • Повне чищення оптичних датчиків від пилу;
 • Змащенння і профілактика шестерень ламінатора.
 • Заміна шестерень ламінатора;
 • Заміна датчиків ламінатора;
 • Заміна валів ламінатора;
 • Заміна або ремонт системи термозахисту;
 • Відновлення центральних плат;
 • Відновлення вимикачів.
Перевагами нашого СЦ є:
 • оперативність;
 • сучасне обладнання;
 • наявність оригінальних запасних частин;
 • висококваліфіковані співробітники;
 • надання гарантії якості.

Якщо ви проживаєте в іншому регіоні, то для цього потрібно відправити пристрій службою доставки.

Для більш детальної інформації звертайтеся до наших консультантів по одному з вказаних на сайті телефонів.

Безсумнівно, ви можете спробувати зробити ремонт ламінатора Львів своїми руками.  Але ми настійно не рекомендуємо це робити!  Оскільки найчастіше такий ремонт призводить до подорожчання ремонту у фахівців.  Наприклад при ремонті валу ламінатора, виходить з ладу редуктор.  Після такого ремонту потрібно замінювати вал і редуктор.  Звертайтеся тільки до досвідчених фахівців, вони заощадять вам час і гроші.

Часті несправності ламінаторів та правильне використання ламінаторів

Ламінатори це досить прості електронні пристрої.  На відміну від своїх родичів – брошюраторів, що працюють в тій же сфері, ламінатори не бувають механічні.  Це обумовлено тим що вони працюють з теплом (у складі ламінатора найчастіше використовується нагрівальний елемент).

Основний принцип роботи і опис роботи ламінаторів

Як вже говорилося вище принцип роботи ламінатора нехитрий.  Нагрівальний елемент в корпусі апарату нагрівається до певної температури, встановленої користувачем.  Температура вибирається залежно від типу використовуваної при ламінуванні плівки, виходячи з рекомендацій виробника до конкретного ламінатора.  Тобто температура повинна відповідати рекомендованій виробником в залежності від товщини плівки яку Ви збираєтеся використовувати при ламінуванні.

Плівки для ламінування володіють різною товщиною і для їх розплавлення (запаювання) необхідна певна температура.  Товщина плівки вимірюється в мікронах (1 мікрометр (він же мікрон) = 1/1000 частка міліметра).  Плівки для ламінування так само бувають різних форматів, але може бути застосовані до пристрою самого апарату для ламінування це не принципово, тому що  в цьому випадку змінюється лише товщина робочої поверхні самого ламінатора, а принцип роботи залишається тим же.

Регулювання температури нагріву ламінатора здійснюється з панелі управління апаратом засобами механічного тумблера або електронним способом, вибором або введенням необхідної температури.

Після цього плівка для ламінування з вкладенням (з тим що, безпосередньо, підлягає ламінуванню) пропускається крізь апарат.  Рух плівки, що здійснюється за рахунок валів ламінатора, приводиться в рух ел.  мотором.  Під час руху нагрівальний елемент надає необхідне для процесу ламінування температурний вплив і забезпечує запаювання плівки.  На виході ми маємо успішно заламінований документ або папір.

Здається, що все досить просто, але слід пам’ятати, що запорука успіху при використанні ламінатора полягає в правильному виконанні процедури “від і до”.  У разі порушення температурного режиму, неправильному виборі плівки або неправильній подачі плівки в ламінатор, апарат з великим ступенем ймовірності прийде в непридатність.  Особливістю ламінаторів є те що несправність ламінатора призводить його повністю в неробочий стан – тобто він відразу після 1 значної несправності перестає працювати.

Тепер розглянемо що може піти не так.

Поширені несправності пов’язані з ламінаторами

Застрягання плівки ламінатором або іншими словами – ламінатор зам’яв / зажував плівку

Якщо це відбувається при значній температурі він може ще й задимити.  Тому як температурний вплив на плівку буде надаватися більше ніж треба і в підсумку вона може навіть спалахнути.

Причина – це відбувається, як уже говорилося вище, з огляду на те, що плівка намотується на вал.  Це може бути викликано встановленням занадто високої температури, невірним вибором плівки для ламінування, неправильною подачею плівки в ламінатор (нижньою стороною догори або просто неакуратно).

При даній несправності необхідно відразу вимкнути ламинатор і знеструмити його (вимкнути не тільки кнопкою, але і з мережі).  Далі необхідно звернутися в сервісний центр для очищення валів від налиплого плівки і приведення ламінатора в порядок.  При подальшій експлуатації ламінатора так само бажано додатково ознайомитися з інструкцією по роботі на ламинаторе щоб уникнути подальших поломок.

Застрягання плівки (викликане невірною подачею)

Причина – неправильна або неакуратно подача плівки ламінатором.  Плівка подається не тим боком або вставляється в ламинатор неакуратно – під кутом і т.ін.

При даній несправності так само необхідно проводити чищення валів і, можливо, калібрування і налаштування апарату.  Це не так складно як при заплавленні плівки, але так само пов’язано з певними зусиллями.

Немає нагріву, ламінатор не гріється

Причина – це може бути пов’язано з виходом з ладу нагрівального елементу або порушенням ланцюга живлення ламінатора.  Дані поломки зазвичай пов’язані з перепадами в енергомережах або природними поломками устаткування (слабка електроніка і т.ін.)

Несправність усувається заміною нагрівального елементу (не підлягає ремонту) або відновленням ланцюга живлення.  Наші фахівці “пройдуться” за всіма вузловими місцями і відновлять роботу ламінатора

Ламинатор не включається або, як кажуть, не подає ознак життя

Найчастіше це пов’язано з виходом з ладу електронної частини.  Ремонтується, так само, як і в попередньому випадку предметним розбором і ремонтом ланцюга живлення.

Незалежно від несправності наш сервісний центр готовий надати Вам підтримку по ремонту ламінатора Львів.  Наші фахівці мають великий досвід і здатні в короткі терміни і з гарантією усунути будь-які несправності будь-якого типу ламінаторів.

Якщо ж Ваш ламинатор зламався зовсім і його неможливо полагодити наш сервісний центр готовий оформити Вам довідку про неможливість ремонту ламінатора Львів, яку можна буде використовуватися при списанні обладнання.

Як правильно експлуатувати ламінатор

Запорукою успіху правильної експлуатації ламінатора є дотримання інструкції по експлуатації виробника конкретно вашої моделі обладнання і правильний вибір паперу.  Тобто плівка для ламінування повинна подаватися правильною стороною, подаватися акуратно – без перекосів і при відповідній температурі.  Ці дані вказані в інструкції з експлуатації або в паспорті на обладнання виробника.

Основні правила правильного користування ламінатора:

Плівка повинна подаватися запаяним кінцем (склеєною стороною) вперед.

При ламінуванні пакета форматом меншим, ніж формат ламінатора необхідно встановлювати пакет в приймальний лоток, поєднуючи середину переднього краю пакету і серединою приймального лотка.

Примітки при роботі з ламінаторами:
 • Товщину використовуваної плівки слід вибирати в залежності від товщини ламінованого документа, для документів великої товщини використовується товста плівка. Для ламінування фотографій також слід вибирати плівку завтовшки 100мкм і вище.
 • Для ламінування фотографій, надрукованих на матовому, текстурованому папері (полотно, сатин) слід встановити значення температури на 10 “200C вище.
 • Якщо документ заламінувався погано (листи плівки не приклеїлися або погано приклеїлися одна до одної, плівка не стала прозорою), то збільшить температуру ламінування і заламінуйте пакет ще раз.
 • Якщо на виході під плівкою виявилися дрібні бульбашки повітря або плівка вийшла хвилястою поверхнею, то зменшить температуру.
 • Гаряче ламінування можна починати тільки після того, як загориться зелений індикатор “READY”. В процесі ламінування він може блимати, так як апарат оснащений термостатом, керуючим нагріванням валів в ході роботи.
 • Внутрішні частини ламінатора покриті спеціальним складом, чому, особливо, під час перших включень, може з’являтися характерний запах.
 • Намагайтеся не доторкатися до внутрішньої поверхні плівки
 • Не намагайтеся ламінувати монети та інші товсті предмети
 • Для збільшення терміну служби ламінатора перед вимиканням необхідно залишити прилад у включеному стані при найменшій температурі регулятора (80оС) або в режимі холодного ламінування на 3 “5 хвилин (для ламінаторів PRO” MS A3, PRO MS “A3 +, PRO MS” A2).