Ремонту квадрокоптерів Львів. Сучасний дрон складається з рами, двигунів, пропелерів і автоматики, яка управляє злагодженою роботою всіх пристроїв. Також в технічну частину входять різні кронштейни, вбудовані камери, спеціальні датчики і системи дистанційного керування. Будь-який з цих елементів може зламатися в процесі експлуатації. При поломці потрібен ремонт квадрокоптерів у Львові, який поверне пристрій до життя. Часто відновлення виявляється нескладним, тому купувати нову техніку необов’язково.

Часті поломки квадрокоптера

Фахівці з обслуговування портативних літальних апаратів часто стикаються з певними проблемами. Наприклад, коптер потрапив в воду, через що окислюються контакти, виходить з ладу плата управління. Також трапляється, що після жорсткої посадки зламалися деталі корпуса, відірвалися кріплення камери. Через неакуратної транспортування можуть обламатися частини пропелерів або цілі лопаті.

Зустрічаються власники і з іншими неполадками:

 • двигун вийшов з ладу, пристрій не запускається, хоча вся ілюмінація працює справно;
 • відсутні електричні сигнали через перебиту проводку або від’єдналися контакти;
 • батарея повністю розряджена, через що обладнання не включається і не заряджається, не працюють індикатори;
 • не йде зарядка, хоча всі інші системи справні, потрібно перевірити гніздо й сам зарядний пристрій.

Якщо ви активно використовуєте обладнання, варто замовляти його регулярне обслуговування. В ході професійного сервісу фахівець усуне дрібні дефекти, перевірить роботу основних систем, дасть рекомендації по експлуатації дрона. Регулярний сервіс варто замовляти один раз на рік перед сезоном запуску літального апарату.

Процес відновлення коптера

Для ремонту квадрокоптера Львів важливо використовувати оригінальні запчастини або перевірені аналогові деталі. Від якості комплектуючих залежить термін роботи обладнання в подальшому. Звернувшись в сервісний центр квадрокоптера, переконайтеся, що фахівець проводить повний комплекс робіт, а не просто вирішує цю проблему. Інакше вже через 2-3 запуски доведеться знову звертатися на сервіс і платити гроші за відновлення. Сервісний центр компанії  FIXME виконує ремонт квадрокоптерів у Львові. Так само ремонтуємо польотні контролери.

Головні стадії ремонту:

 • діагностика – на цьому етапі майстер визначає, які вузли викликали поломку;
 • підбір запчастин – фахівець вибирає схожі деталі для відновлення;
 • підрахунок вартості – замовник отримує повну інформацію про ціну відновлення;
 • виконання ремонту – проводяться роботи по усуненню несправностей дрона;
 • тестування – коптер тестується в майстерні і в режимі реального польоту.

Важливо якісно визначити неполадку, інакше експлуатація обладнання буде неможливою навіть після ремонту. Спеціаліст може усунути одну поломку, але не знайти її причину. Це стане приводом для чергових неполадок і проблем. Зазвичай неякісний ремонт обходиться дуже дорого, так як вже на першому запуску квадрокоптер може впасти і розбитися.

Скільки коштує відновлення коптера?

Ми працюємо з моделями Parrot і DJI, пропонуємо сертифікований сервіс і повний комплект оригінальних запчастин на всі актуальні моделі дронів цих брендів. Ремонт квадрокоптера у Львові проводиться оперативно. Виконуємо діагностику, знаходимо причини поломок і даємо повний список рекомендацій для нормальної експлуатації обладнання в подальшому. Телефонуйте менеджерам компанії для докладних консультацій і замовлення послуг.

Сервісне обслуговування

Необхідність сервісного обслуговування або повного відновлення квадрокоптера виникає вже після перших падінь або зіткнень. Це особливо характерно при відсутності досвіду в пілотуванні і навичок роботи з відповідною моделлю квадрокоптера.

Уникнути подібних ситуацій можна за допомогою попереднього навчання керуванню квадрокоптера в нашій школі пілотування. Крім теоретичних знань і практичних навичок пілот отримує уявлення про технічні пристрої дрона. Це дозволяє не тільки готувати апарат до запуску, але і виробляти легкий ремонт квадрокоптерів у Львові своїми руками.

Дорогої заміни комплектуючих, при відсутності навичок пілотування, можна уникнути за допомогою покупки дешевої моделі дрона для навчання. Як тільки пілот опанує навичками управління, він зможе уникати зіткнень і падінь, що знизить необхідність ремонту в рази.

Технічне обслуговування може знадобитися і при відсутності аварій або механічних пошкоджень. Якщо в роботі квадрокоптера спостерігаються збої, втрачається управління, виявляються інші неполадки – це привід звернутися за діагностикою.

Затримка зі зверненням призводить не тільки до серйозних пошкоджень, але і до повної втрати дрона. Подібні неполадки часто пов’язані з дефектами в прошивці і електроніки, а значить загрожують повною втратою управління над дроном в будь-який момент пілотування.

Гарантійне обслуговування

Гарантійний ремонт поширюється на всю реалізовану продукцію компанії FIXME, включаючи комплектуючі, встановлені при ремонті квадрокоптерів у Львові. Гарантійне обслуговування передбачає безкоштовну заміну або ремонт деталей в разі виявлення несправностей. Якщо подібний ремонт не може бути здійснений, відбувається заміна дрона або повернення грошей.

Обслуговування по гарантії має наступний порядок дій:

 • Ви виявляєте неполадки в роботі квадрокоптера і звертаєтеся в наш сервісний центр.
 • Протягом трьох днів ми проводимо ретельний огляд, виявляючи причину несправності.
 • Якщо гарантійний випадок підтверджується, проводиться ремонт і заміна комплектуючих, процес займає до 5 днів при наявності необхідних деталей.
 • Заміна деталей здійснюється відразу після діагностики.
 • Якщо гарантійний випадок не підтверджений, за бажанням клієнта здійснюється платне обслуговування.

Гарантійний випадок має на увазі наявність заводського дефекту в деталі або прошивці. Якщо проблема пов’язана в аварією чи іншому впливі, не пов’язаному з нормальною експлуатацією – проводиться платне обслуговування.

Також слід враховувати і самостійні дії щодо усунення несправностей. У більшості випадків подібний ремонт квадрокоптерів у Львові має на увазі припинення гарантійного обслуговування. Особливо якщо мова йде про заміну комплектуючих і використанні деталей, які не відповідають заводським стандартам.

Підкреслюється, що гарантійне обслуговування не поширюється на транспортування квадрокоптера з інших регіонів. Доставка апарату в цих випадках здійснюється за рахунок клієнта.

Гарантійний і платний ремонт дронів в нашій компанії здійснюється із залученням висококласних фахівців і заводської продукції. Саме ці аспекти роблять наше обслуговування одним з кращих і затребуваних у Львові.

Ремонт своїми руками

Ремонт квадрокоптерів у Львові своїми руками – більше хобі, для тих, хто в змозі зробити дрон своїми руками. Проблема і самостійна заміна деталей дрона без потрібного обладнання полягає в балансуванні апарату. Неточне розташування, збільшення ваги, збій в навантаженні – все це призводить до перекосів під час польоту, зависань і новим падінням.

Самостійно усувають незначні тріщини, відколи й інші ушкодження, викликані дрібними сутичками і падіннями. У цьому випадку використовують спеціальний клей на основі епоксидних смол.

Дефекти в роботі двигуна краще усувати його повною заміною. В іншому випадку за ремонтом звертаються в сервісний центр. Самостійне усунення таких проблем призводить до відмови системи прямо в польоті, що також закінчується новим падінням.

Фахівці підкреслюють, що заміна двигуна здійснюється тільки на заводський аналог. Різниця моделі, ваги та інших параметрів призводить до нестабільної роботи дрона.

Нестійке зависання дрона пов’язують з викривленням променів квадрокоптера. Це призводить до різниці нахилів несучих гвинтів, що і викликає проблеми в управлінні. У цій ситуації необхідно вирівняти промені, зберігши рівну відстань між лопатями і корпусом.

Робиться це за допомогою нагрівання будівельним феном. Після того, як матеріал стане податливим для деформації, промені акуратно випрямляють. Потім роблять необхідні виміри – відстані повинні бути однаковими.

Неполадки з електронікою

Найбільш критичними поломками електроніки виділяють потрапляння води. У цій ситуації всі деталі, працездатність яких виявляється під сумнівом, підлягають заміні. Даний принцип відноситься і до камер, що використовуються для ведення зйомки.

Необхідність діагностики і ремонту електроніки також пов’язують з втратою управління над дроном. Якщо апарат крениться, перевертається, не слухається управління, видає програмні помилки – це вагомий привід звернутися за сервісним обслуговуванням. Заміни комплектуючих в даному випадку може виявитися недостатньо.

Ремонт камери, електроніки і програмного забезпечення своїми руками робити не слід. Подібні дії призводять до повної непрацездатності дрона. Для усунення таких несправностей відразу звертаються в сервісний центр.

Будь-які неполадки, виявлені при управлінні дроном, вимагають діагностики. Виявлення несправностей в роботі квадрокоптера вимагає своєчасного втручання. Самостійний ремонт не завжди може вирішити проблему, нерідко він ще більше її посилює. Тому рекомендується відразу звертатися до фахівців. Ми готові забезпечити ремонт квадрокоптерів у Львові, якщо ви зіткнулися з однією з наступних проблем:

 • Збої або повна відмова в роботі двигуна.
 • Поломки променів різного ступеня тяжкості.
 • Проблеми в роботі гіроскопа.
 • Збої в сервоприладі або GPS-модулі.
 • Механічні і косметичні ушкодження корпусу.
 • Несправності контролера або апарату управління.

Технічне обслуговування будь-якої збірки мультикоптера здійснюється за стандартною схемою:

 • Проводиться повна діагностика апарату, виявляються збої в роботі електроніки.
 • За необхідності проводиться заміна комплектуючих, перепрошивка програмного забезпечення.
 • Усуваються косметичні та механічні несправності.
 • Проводиться перевірка всіх систем і режимів на працездатність.

Основу сервісного обслуговування становить саме діагностика. Вона дозволяє виявити причину несправності, а не реагувати на наслідки. Діагностика займає 2-3 дні, в залежності від складності поломки. Всі терміни озвучуються при прийомі дрона на ремонт.

Чому квадрокоптер не злітає. Причини, можливі неполадки та способи їх усунення

“Мій квадрокоптер не злітав, що робити?”, – таке питання не є рідкістю. Його часто задають як початківці, так і досвідчені власники квадрокоптера на спеціалізованих форумах і в магазинах. Варто пам’ятати, що квадрокоптер є технічно складним пристроєм, а його механічна частина складається з безлічі деталей. Неполадки будь-якоїз них можуть привести до того, що ваш коптер не зможе відірватися від землі.

Якщо ваш квадрокоптер не злітає, не потрібно піддаватися паніці, а тим більше шкодувати про своє придбання. Деякі проблеми, які не дають квадрокоптеру злетіти, легко усуваються власними силами. Наприклад, його пропелери. Гвинти дрона, нарівні з його моторами, є одним з основних факторів успішності польоту. Їх неправильне положення призводить до того, що квадрокоптер залишиться на місці при отриманні команди на зліт. Всі гвинти повинні розташовуватися в певному, встановленому виробником порядку – він індивідуальний для кожного квадрокоптера і вказаний в інструкції по експлуатації конкретної моделі. Вивчіть керівництво, перевірте стан гвинтів і, при необхідності, встановіть потрібне – цілком можливо, що ваш квадрокоптер відразу ж зможе злетіти в повітря. Щоб провести цю процедуру не потрібно мати які-небудь спеціальними навичками – налаштувати положення гвинтів коптера можна і своїми силами.

Інші можливі проблеми, через які квадрокоптер не може злетіти вже більш серйозні і зажадають стороннього втручання. По-перше, може мати місце заводський брак – особливо даний варіант розвитку подій можливий, якщо ви недавно придбали свій коптер. Такі випадки досить рідкісні з технікою відомих виробників, але, тим не менше, від них ніхто не застрахований. Буде необхідне проведення гарантійного ремонту квадрокоптеру Львів, для чого варто звернутися до авторизованого сервісного центру або в магазин, де ви набували коптер. Віднести пристрій в сервіс буде необхідно якщо коптер перестав злітати після падіння або удару об яку-небудь перешкоду – в такому випадку причиною проблем може стати пошкодження, що виникло в результаті інциденту.

Якщо ж ніяких ударів долі ваш квадрокоптер, на щастя, не відчував, але раптово перестав злітати, проблема може ховатися в моторах або керуючій електроніці апарату.

Якщо згорів двигун квадрокоптера, то його варто замінити на новий. З цим також можна впоратися самостійно за умови наявності відповідних знань і досвіду роботи зі складними електротехнічними пристроями. Однак, більш надійним способом усунення таких несправностей буде візит в сервісний центр. Кваліфіковані і навчені механіки замінять згорілий мотор за лічені хвилини, і ви знову зможете насолоджуватися польотами з вашим коптером.

Електроніка квадрокоптера також містить чималу кількість вузлів, які можуть відмовити в самий невідповідний момент. Причиною проблем можуть стати як з’єднувальні дроти, так і акумуляторна батарея. Продіагностувати квадрокоптер і виявити корінь всіх бід також зможуть в сервісному центрі, так само як і провести належний ремонт квадрокоптера у Львові або заміну деталей.

Нарешті, проблема може ховатися і в пульті управління дроном. В першу чергу, переконайтеся, що його акумулятори заряджені. Якщо з живленням пульта все в порядку, то варто пошукати причину несправності в його «начинці».