068-292-90-10
VIBER

Ремонт кухонних комбайнів Львів. Сьогодні на кухні є багато побутових приладів, які є незамінними помічниками для кожної господині.  І серед усіх цих приладів кухонний комбайн займає одне з перших місць.  Адже завдяки такому приладу можна виконати багато корисної роботи, заощаджуючи при цьому багато дорогоцінного часу, який можна провести набагато цікавіше, ніж кухонні турботи.  Кухонні комбайни вже наскільки вдосконалені, що виконувати багато різних завдань, з приготування смачних і корисних страв, стало набагато швидше і простіше.  Даний прилад став незамінним помічником на кухні, тому найменші його несправності дуже засмучують господинь і стають для них серйозною проблемою.  Якщо у вас зламався кухонний комбайн – не впадайте у відчай, приносьте його в наш сервісний центр компанії FIXME, ми виконуємо ремонт кухонних комбайнів у Львові будь-якої марки і моделі. У нашому сервісному центру працюють тільки досвідчені фахівці, які в найкоротший термін виконають ремонт вашої техніки!

Будова кухонного комбайна

Кухонний комбайн має кілька окремих елементів.  Основними комплектуючими приладів є:

  • корпус (проводиться з міцного якісного пластика);
  • електричний двигун;

  • пристрій для обробки харчових продуктів;
  • розведення електричне (з’єднує всі комплектуючі);
  • комплекти дисків, ножів і насадок (виготовляються зі сталі особливих сортів або з нержавіючої сталі);

  • панель управління з функціональними клавішами;
  • камери для переробки інгредієнтів.

Зовні, корпус комбайна, як правило, виготовляється з міцного і високоякісного пластику, що дозволений для використання в харчовій промисловості.  А, що стосується всіх інших деталей для кухонного комбайна, то вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.  І це цілком зрозуміло, адже сталь є довговічною, а на всі внутрішні деталі комбайна покладається велике навантаження.  Звичайно, є деякі деталі, а саме насадки, що можуть бути виготовлені з якісного і міцного пластику.

Основні причини несправностей кухонних комбайнів

Перед тим, як описати основні причини несправності кухонного комбайна, давайте спробуємо розібратися, які бувають кухонні комбайни.  А діляться дані прилади на три основні типи:

  • міні комбайни;

  • компактні кухонні комбайни;

  • багатофункціональні кухонні комбайни.

Багатофункціональні моделі оснащені комбінацією функцій м’ясорубки і соковитискачки. При цьому принцип функціонування всіх видів комбайнів практично подібний.

При виборі даного пристрою доводиться враховувати безліч параметрів.  Важливим є наявність потрібних вам насадок.  А їх багато.  Перелічимо основні: блендер, віночок, для збивання, для замісу тіста, для нарізання картоплі, для нарізання кубиками, для нарізання соломкою, подрібнювач, різні терки, для колоння льоду, млинок, м’ясорубка, прес для цитрусових, відцентрова соковитискалка і інші.

Крім того, ви так само можете враховувати такі параметри, як потужність двигуна, об’єм чаші, матеріал  чаші, матеріал корпусу.

Існує безліч варіантів неполадок комбайнів, з ладу можуть вийти будь-які його внутрішні елементи.  Іноді буває так, що в кухонному комбайні вийшла з ладу одна деталь, але при цьому порушується працездатність всього механізму.  Іноді, але дуже рідко, бувають проблеми в роботі проводки кухонного комбайна, це може статися, коли відбувається коротке замикання.

Зламався кухонний комбайн – що робити?

Все відмінно, коли кухонний комбайн працює, але що ж робити, якщо в його роботі стався збій?  Скажімо так, який би у вас не був дорогий кухонний комбайн, він все одно може вийти з ладу, і це цілком зрозуміло, адже це прилад, що працює за рахунок деталей, об’єднаних в одному корпусі.  А деталі мають властивості з часом зношуватися і виходити з ладу, при цьому порушуючи роботу всього приладу.  Ремонт кухонного комбайну у Львові найкраще довірити фахівцям, але якщо у вас є уявлення про те, як працює побутовий прилад, то можете спробувати полагодити його самостійно.  Але, це так би мовити на свій страх і ризик.

Якщо ви вирішили своїми руками виконати ремонт кухонного комбайна, то перше, що потрібно зробити перед тим, як його розібрати, це перевірити гарантійний талон.  Якщо на ваш комбайн ще діє гарантія, то після вашого втручання, якщо щось піде не так, в гарантійному сервісі вам відмовлять.  Адже, для виконання ремонту, вам доведеться розібрати прилад, а при цьому ви зірвете всі заводські пломби, саме з цієї причини гарантія на нього автоматично припиняється.  Ці умови прописані в гарантійному талоні кухонного комбайну, і вам цю інформацію може надати і продавець в магазині.  Якщо гарантія вважається дійсною, то не експериментуйте, а віднесіть пристрій до сервісного центру, де майстри виконають якісний і професійний ремонт кухонного комбайну Львів.

Але як буває в більшості випадків, поломки відбуваються вже після закінчення гарантійного терміну.  Тому рішення за вами.  Але, ми все-таки рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівця.  Адже часто при поломці кухонного комбайна, потрібна заміна деталей, а для цього потрібно мати спеціальні інструменти, і знати, де взяти деталь, а найголовніше, правильно підібрати цю деталь, адже вона повинна підходити до вашого приладу.

Ремонт  техніки своїми руками

Якщо Ви все-таки вирішили зробити ремонт самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців, настійно рекомендуємо під час розбирання приладу фотографувати або запам’ятовувати всі дії для уникнення додаткових проблем. Запчастини та комплектуючі для кухонних комбайнів можна купити в спеціалізованому магазині, де Вам підберуть деталь для конкретної марки агрегату. Алгоритм дій при ремонті кухонного комбайну Львів своїми руками Ви без зусиль зможете знайти в інтернеті.

Як правило, самі незначні поломки та їх вирішення можна знайти в інструкції до вашого приладу.  Якщо ж там немає потрібної вам інформації, то підказки можна знайти на просторах Інтернету.

Коли ви збираєтеся купувати заміну для якоїсь деталі, рекомендовано брати оригінальні, але можна брати і їх аналоги, але це повинні бути перевірені деталі, адже підробок сьогодні дуже багато і вони просто можуть вам не підійти.  Придбати необхідні запчастини для кухонного комбайна ви можете в спеціалізованому магазині.

Поради, як продовжити термін експлуатації кухонного комбайну

Якщо ви хочете щоб ваш прилад працював без перебоїв довго, то прислухайтеся до наших порад.

Перед використанням кухонного комбайна ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.  Покладатися на інтуїцію не варто.

У кухонному комбайні слід обробляти тільки дрібнопорізані продукти.  Ні в якому разі не використовуйте кухонний комбайн для подрібнення заморожених продуктів і твердих продуктів.  Так, є такі комбайни, в яких є функція для подрібнення твердих продуктів.  Але, ви повинні переконатися в наявності даної функції саме в вашому приладі.

Якщо ви включили кухонний комбайн, він попрацював зовсім недовго і ви почули запах гару, і плавленої пластмаси, то не потрібно чекати, а одразу вимикайте комбайн.  Якщо ви цього не зробите, то станеться коротке замикання і прилад вийде з ладу.

Коли всі процеси, що ви повинні були виконати на кухонному комбайні, закінчені, вам слід негайно промити всі елементи кухонного комбайна, що були задіяні в процесі роботи.  Всі деталі приладу потрібно добре просушити, і коли ви буде користуватися приладом в наступний раз, то у вас всі його знімні частини будуть готові до роботи.

На кожен товар виробник дає гарантійний талон, і кухонний комбайн не виняток.  Але, це не вічна гарантія.  Тому після того, як гарантія закінчилася, прилад все так само, а то і більше потребує догляду і обслуговування.  Саме з цієї причини фахівці рекомендують проводити технічне обслуговування кухонного комбайна не рідше одного разу на рік.  Ви можете це робити самостійно або ж завозити прилад в сервісний центр.  Де вам його розберуть, змажуть всі необхідні деталі, виконають заміну всіх зношених запчастин.  Це дозволить приладу працювати довго і якісно без зайвих проблем і похибок.  Все це дозволить вам уберегти прилад від серйозних поломок і великих витрат на його ремонт або купівлю нового кухонного комбайна.

Висновки

Ми розповіли вам основні способи як зробити ремонт кухонних комбайнів у Львові, і як краще уникати неприємних ситуацій з поломкою даного пристрою.  У разі виникнення труднощів рекомендується звертатися до майстрів, які знайдуть несправність і зроблять якісний і правильний ремонт