Ремонт копірів Львів – це один з основних напрямків діяльності нашого підприємства.  Сучасний офіс являє собою великий механізм.  Однією із складових частин механізму є копіювальний апарат.  Копір – це дуже складний апарат з великою різноманітністю різних плат, ламп, лінз, механічних елементів.  Як і будь-якого роду складний пристрій, копір схильний до високого зносу компллектующіх і несподіваного виходу з ладу.  Пам’ятайте, що проводячи своєчасне технічне обслуговування копіра, ви продовжуєте час безперебійної роботи копіра.  Якщо копіювальний апарат (як кажуть наші замовники «ксерокс не друкує») перестав працювати виникає завдання – як в стислі терміни і з мінімумом витрат привести копір в робочий стан.  Звичайно, в першу чергу успіх у вирішенні поставленого завдання буде залежати від грамотного вибору постачальника послуг по ремонту оргтехніки.

У тому випадку, якщо вам буде потрібен ремонт копірів у Львові  будь-яких марок, то ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр компанії FIXME і викликати фахівця по ремонту оргтехніки в офіс.  Також ви можете самостійно здати пристрій до нас в центр.

Якщо вам потрібен ремонт копірів формату А3 або А0, то ми настійно радимо вам не вдаватися до цієї послуги.  Вже краще поторгуйтесь про вартість виклику фахівця на місце.  Також ми можемо доставити вашу оргтехніку в центр і своїм транспортом, причому доставка здійснюється безкоштовно.

Якщо ремонт копірів Львів або іншої оргтехніки потребують заміни комплектуючих, то ми надамо вам кошторис та після його оплати здійснимо заміну деталей.  Ми можемо почати ремонт і до надходження грошей на рахунок, якщо ви підпишете гарантію про оплату.  Це дозволить вам істотно заощадити час.

Поки наші фахівці будуть здійснювати ремонт, ви можете взяти в нашому сервісному центрі інший копіювальний апарат тієї ж марки в оренду.  Клієнтам, які уклали з нашим центром договір про сервісне обслуговування, копіювальна техніка надається абсолютно безкоштовно на весь час проведення ремонту ксероксів і копірів.

Ми не вказуємо на сайті вартість ремонту копіра Львів того чи іншого виробництва, тому що точну вартість можна визначити тільки після діагностики вашої копіювальної техніки.  Ціни на ремонт оргтехніки у нас середні по ринку, але ми пропонуємо дійсно високу якість і видаємо гарантію по закінченню роботи.

Сервісний ремонт копірів

Якщо ви хочете уникнути таких неприємних сюрпризів, як поломка копіювального апарату, прагнете до того, щоб продовжити термін роботи вашої техніки, а також зберегти на неї гарантію, то ми пропонуємо вам оформити сервісне обслуговування копіювальної техніки.

Підписавши договір про сервісне обслуговування техніки, ви отримаєте регулярні відвідування майстра, передбачуваність зміни ЗІПу, своєчасну заміну витратних матеріалів, аналогічну техніку на підміну, поки ми здійснюємо ремонт копірів Львів, а також гарантію на нашу роботу.

Дізнатися приблизно, скільки коштує сервісне обслуговування вашого копіювального апарату, ви можете, якщо ознайомитеся з інформацією зателефонувавши або написавши нам.  Ваше питання не залишиться без відповіді.

Вартість обслуговування і ремонту ксероксів залежить від моделі апарата

 Діагностика

Коли не знаєш, як почати ремонт – виконай діагностику.  Вартість цієї процедури не надто висока, зате з’явиться чудова можливість проконсультуватися з досвідченим майстром по питанням, що вас цікавлять.  Та й чищення, а також регулювання всіх вузлів апарату буде тільки корисним.

Ремонт копірів Львів – комплексна задача, яка потрібна нечасто.  Для ремонту копіювальної техніки буде потрібна індивідуальна діагностика, тому майстер тільки після виїзду може сказати точну вартість ремонту.  Віддалено неможливо перевірити апарат і знайти неполадку.

Копіри застосовуються в більшості організацій, які пов’язані з паперовим документообігом.  Їх робота не автономна, вона вимагає регулярного обслуговування, дозаправки і заміни картриджів, чищення внутрішнього робочого простору.  Зазвичай співробітника сервісного центру викликають, коли обладнання не включається, не виконує друк, не запускає сканування документа.  У кожній ситуації важливо знайти причину такої поведінки і усунути її.

Самостійний ремонт копіра Львів. Які проблеми часто зустрічаються?

Копіри в побуті використовуються не так часто, як принтери.  Вони, як правило, для домашнього застосування не передбачені.  По суті, не має значення, де встановлено обладнання: вдома, в офісі.  Ремонт копірів Львів більшості моделей в певних випадках не важко здійснити самостійно.  Звичайно, процес вимагає певних умінь і навичок.  Але, користуючись докладними інструкціями по ремонту, де усунення більшості несправностей описано покроково, впоратися з цим завданням не так складно, як може здатися на перший погляд.

Вдаючись до самостійного ремонту копіра, можна заощадити достатньо коштів.

Зазвичай виходять з ладу пристрої через підвищення навантажень або просто після вироблення ресурсу основних вузлів.

В ході функціонування такого виробу, як копір, можуть виникнути такі несправності:

  1. Проблеми з так званою оптичною частиною. Це одна з найпоширеніших поломок.  Далеко не завжди вона означає те, що функціонування апарату закінчилося.  Проблеми з оптикою помітні по поганої якості копій, які видає техніка.  Самостійний ремонт копіра Львів в цьому випадку передбачає протирання дзеркал, предметного скла, усунення забруднень з інших елементів конструкції.  Ці нескладні процедури дозволяють усунути так звану «поломку» оптики.
  2. Проблеми з подачею паперу. Копір може взагалі не забирати листи або робити це не так, як належить.  Ремонт копіра Львів своїми руками при цьому непростий.  Він передбачає розбирання механізму для того, щоб знайти елемент з дефектом і замінити його новим.  Неспеціалісти з цим можуть не впоратися.
  3. Частина копії виходить білою. Причина виникнення проблеми – невірно обраний формат зразка копіювання.  Несправністю вона не вважається і усувається натисканням пари кнопок на копіювальному апараті.
  4. Несправність шестерні тефлонового валу. В цьому випадку самостійний ремонт копіра Львів передбачає заміну зламаного елементу новим, оригінальним.  Придбати шестерню можна в спеціалізованих магазинах.  Крайній захід – склеїти поламаний елемент суперклеєм.  Але довго така шестерня не прослужать.  У будь-якому випадку, її доведеться замінити новою.
  5. Відбиток виходить змазаним. Причиною може бути сильне навантаження на кільце на внутрішній стороні бушінгу.  Щоб усунути проблему самостійно, можна спробувати зменшити тиск на кільце.  Якщо якість друку все одно залишає бажати кращого, «відпрацьований» елемент механізму доведеться замінити новим.

У таких випадках не обійтися без ремонту копіювальної техніки.  Щоб запобігти часті поломки, важливо замовляти професійне регулярне обслуговування за регламентом.  Майстри виїжджають прямо в офіс, тому ніяких додаткових витрат часу на цей процес не буде.  Рано чи пізно ресурс пристрою завершиться і буде потрібно складне відновлення.

Як відновлюють копіри?

Апарат професійного типу має складну конструкцію.  Щоб дістатися до основних вузлів, необхідно розібрати корпус.  При ремонті копіра Львів без досвіду можна повністю вивести техніку з ладу.  Має значення і якість застосовуваних запчастин.  Ненадійні комплектуючі приведуть до того, що через кілька тижнів доведеться знову викликати майстра.

Порядок виконання робіт:

  • діагностика виконавець запускає апарат, перевіряє його в необхідних режимах;
  • розбирання і огляд деталей – візуальний контроль дозволить поставити точний діагноз;
  • ремонт копіра Львів, що зламався, з установкою оригінальних запчастин;
  • тестування і передача техніки замовнику з видачею гарантійного талона.

Іноді потрібен просто ремонт сканерів.  Якщо пристрій виконує свої завдання в ролі принтера, але не сканує документи, слід розібрати і перевірить роботу фотоелементів.  Варто використовувати комплексний ремонт копіра Львів, щоб за один візит фахівця усунути всі виниклі проблеми і продовжити життя апарату.

Де замовити відновлення копіра?

Сервісний центр компанії FIXME виконує ремонт оргтехніки у Львові і відновлює апаратуру навіть після складних поломок.  Ремонт копірів у Львові виконується з гарантією, ми встановлюємо тільки перевірені запчастини, використовуємо оригінальні інструкції виробників.  Приймаємо в роботу будь-які моделі копіювального обладнання та усуваємо всі типи неполадок.  Для замовлення виїзду майстра телефонуйте менеджерам майстерні і отримаєте консультацію.