068-292-90-10
VIBER

Ремонт кондиціонерів Львів. Кондиціонер – це пристрій присутній майже в кожному будинку! Системи кондиціонування повітря дуже поширені! Поломок з ними трапляється теж досить багато. Якщо у вас кондиціонер зламався, не впадайте у відчай! Зв’яжіться з нами і ви отримаєте кваліфіковану допомогу!

Ми ремонтуємо кондиціонери, підлогові кондиціонери, вентилятори, кліматичні комплекси будь-яких виробників!

Всі ремонтні послуги починаються з діагностики, майстру потрібно виявити осередок проблеми. Вартість ремонту індивідуальна і залежить від марки і моделі кондиціонера і звичайно ж, від складності поломки. Перед виїздом майстер зорієнтує по вартості ремонту кондиціонера Львів. На всі роботи надаємо гарантію.

Усуваємо такі несправності:

 • Кондиціонер не включається
 • Капає вода з внутрішнього блоку
 • Немає подачі холодного повітря
 • Шумить внутрішній або зовнішній блок
 • Немає вентиляції повітря
 • Виходить не приємний запах
 • І багато іншого

Наші майстри виконують ремонтні роботи будь-якої складності! Вони мають більше 9 років досвіду ремонту кондиціонерів у Львові. Завдяки цьому вони знають всі підводні камені будь-яких кондиціонерів і здатні в найкоротші терміни відремонтувати ваш кондиціонер.

Ми не рекомендуємо робити ремонт кондиціонера своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем. Особливо це стосується ремонту головного пристрою кондиціонера. Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку. І при цьому вони заощадять вам час і гроші!

Поради професіоналів

Якщо ви хочете, щоб ваша система кондиціонування повітря служила вам довго і надійно, то потрібно дотримуватися правил експлуатації. Наприклад, не рекомендується включати систему кондиціонування повітря, якщо температура навколишнього середовища нижче ніж 50С, це може привести до виходу з ладу кондиціонера. Так само слід регулярно виконувати профілактику пристрою, заміну фільтрів і чистку від пилу, періодично важливо виконувати заміну фреону. Це значно збільшить термін служби системи кондиціонування повітря.

У цих та будь-яких інших випадках викликайте нашого майстра. Для цього достатньо зателефонувати нам і залишити заявку. Протягом 10 хвилин майстер передзвонить вам і узгодить зручний для вас час приїзду. Так само приблизно повідомить час, необхідний для ремонту, і вартість робіт.

Ремонт і обслуговування кондиціонерів

Причинами виходу кондиціонерів з ладу можуть бути неправильна експлуатація, відсутність належного обслуговування, а також знос окремих елементів кліматичного обладнання. У деяких випадках для відновлення працездатності дорогої кліматичної техніки потрібне проведення чищення внутрішнього і зовнішнього блоків, дозаправка холодильного контуру фреоном, заміна масла і окремих елементів спліт-системи.

Майстри компанії FIXME проведуть ретельну діагностику несправностей, а також ремонт кондиціонера Львів будь-якої моделі. Компанія пропонує послуги комплексного обслуговування кліматичної техніки. Грамотний професійний сервіс дозволить продовжити термін служби обладнання і зберегти високу продуктивність його роботи. Кондиціонер, ремонт якого зроблять досвідчені фахівці нашої компанії, які пройшли спеціальне навчання, послужить клієнтам ще не один рік.

Обслуговування кондиціонерів – сервіс кондиціонерів

Якщо кондиціонер перестав виконувати свої функції, а при його роботі з’являється нехарактерний шум або відчуваються сторонні запахи, це говорить про те, що обладнання несправне. Необхідно викликати майстра, який зможе встановити причину незвичайного поводження техніки, зрозуміти, чи можливо її усунення, повідомити про вартість і тривалість ремонту кондиціонера Львів.

Сервісне обслуговування кондиціонерів проводиться в профілактичних цілях. Воно допомагає запобігти погіршенню роботи обладнання або його поломку.

Розрізняють три типи такого обслуговування:

 • Стандартне. Воно проводиться 1 раз на рік (частіше в кінці весни). Здійснюється чищення або заміна фільтрів, вимірюється тиск фреону в магістралях, перевіряється стан всіх елементів кондиціонера.
 • Сезонне обслуговування кондиціонера (навесні і восени). Його проводять для спліт-систем, що працюють в режимі охолодження, а також в режимі нагріву повітря.
 • Розширене. Застосовується, якщо кліматичне обладнання використовується безперервно. Огляд і чишення виробляються за графіком.

Технічне обслуговування кондиціонерів включає в себе наступні операції:

 • Вимірювання продуктивності роботи системи кондиціонування.
 • Виявлення шумів, вібрації блоків, встановлення і усунення причин їх появи.
 • Перевірка подачі електроживлення (якості з’єднань та ізоляції електропроводів), наявності заземлення.
 • Тестування працездатності двигуна.
 • Очищення випарників від бруду.
 • Чищення або заміна повітряних фільтрів.
 • Промивання дренажної системи, видалення засмічень і відкладень бруду.
 • Чищення внутрішнього блоку, необхідне для видалення пилу, жирових нальотів. Проводиться дезінфекція блоку, що запобігає появі грибка.
 • Огляд та очищення зовнішнього блоку.
 • Перевірка герметичності фреонових ліній, дозаправка фреону в міру необхідності. Втрати фреону можуть виникати через негерметичність системи або через природне зменшення холодоагенту.
 • Тестування контрольно-регулюючих приладів і роботи спліт-системи в різних режимах.

Сервіс кондиціонера оформляється договором, в якому фіксується перелік всіх процедур, періодичність їх проведення і вартість різних робіт.

Здійснювати сервіс кондиціонерів повинні досвідчені фахівці. Непрофесійне і несвоєчасне обслуговування такої техніки може обернутися в майбутньому великими витратами на складний ремонт кондиціонерів Львів або астановлення нової системи.

Ціни на ремонт і обслуговування кондиціонерів

Наша компанія проводить ремонт і обслуговування кондиціонерів на об’єктах, розташованих у всіх районах м.Львова, а також Львівської області.

Вартість ремонту кондиціонера:

Діагностика кондиціонера – виклик майстра (якщо ремонтує наша компанія)…………………………………………………………………………….…безкоштовно *
Виклик майстра для діагностики (якщо Ви відмовляєтеся від нашого ремонту) ……………………………….300 грн

Висококваліфіковані майстри нашої компанії проведуть комплексну перевірку працездатності кондиціонера і оцінки необхідності його планового обслуговування. Якщо після цього ви виберете нашу компанію в якості виконавця ремонту кондиціонера Львів, то діагностика вважається частиною комплексу послуг і йде в подарунок. Якщо ж від ремонтних робіт відмовилися, то діагностика оцінюється згідно прайсу.

Дрібний ремонт кондиціонера ……………………………………………..………………………………….……………. від 150 грн

Включає усунення дрібних поломок, виявлених в процесі діагностики і не потребують істотного ремонту.

Професійне чищення і дезінфекція кондиціонера (внутрішнього блоку)………… від 400 грн.

Очищення включає усунення забруднень внутрішніх фільтрів, теплообмінника і дренажної системи, після чого проводиться дезинфекція.

Заправка кондиціонера фреоном………………………………………………………………………………….. від 500 грн

В процесі заміни холодоагенту або після усунення витоку може знадобитися повне заповнення обсягу холодоагенту для відновлення функціонування кондиціонера (при необхідності може бути проведено перевірку на наявність витоків фреону).

Заправка фреону в кондиціонер проводиться з використанням спеціальних інструментів і пристосувань (станції заправки, набору трубок, слюсарних ключів, електронних ваг). Майстер працює в рукавичках і захисних окулярах. Важливо грамотно вибрати відповідний фреон. На першому етапі проводиться підготовка, що включає в себе перевірку герметичності холодильного контуру, видалення старого фреону. Після вакуумування системи проводиться заправка кондиціонерів, ціна якої залежить від марки фреону (його складу і властивостей).

Заправка кондиціонера, вартість якої незрівнянно менше вартості нового обладнання, повинна проводитися своєчасно і професійно.

Заміна або ремонт плати кондиціонера (модуля управління)………………………… від 550 грн

Включає в себе ремонт плат управління або їх заміну, а також заміну модуля управління цілком, якщо інший ремонт неможливий.

Ремонт / заміна дренажної системи………………………………………………………………………..……. від 200 грн

Якщо усунення забруднень всередині системи дренажу неможливе, вона має тріщини або структури – проводиться її ремонт або заміна строго підходящої конкретної моделі деталями.

Перевірка і усунення витоків фреону (холодоагент)…………………………………..………. від 250 грн

Витік холодоагенту знижує його рівень у всій системі, нормальний рівень витоку дорівнює від 2 до 3 відсотків загального об’ему. Знайти витік можна помітним зниженням тиску на всмоктування. У такому режимі компресор повинен охолоджуватися холодоагентом, за ступенем охолодження можна коректно судити про рівень фреону. Для виявлення протічки використовуються також течешукач або індикатори витоків, які додаються у фреон.

Заміна або ремонт компресора кондиціонера…………………………………………………….… від 800 грн.

Проблеми з компресором – системою, яка виконує завдання підвищення тиску холодоагенту, щоб можна виконувати теплообмін. Вона має власний мотор і достатню кількість електропроводки. Це компонент, який працює дуже старанно, тому можуть виникати різні проблеми з двигуном і електронікою.

Компресор є найсуттєвішою і дорогою частиною кондиціонера. Його поломка відбувається в разі неправильної експлуатації, перевантаження обладнання. Ремонт компресора кондиціонера побутового призначення проводиться рідко, так як за вартістю його можна порівняти з покупкою нової спліт-системи. Найчастіше проводиться заміна компресора кондиціонера, ціна якої становить приблизно половину вартості нового кондиціонера. В процесі заміни знімають і розкривають зовнішній блок, встановлюють новий компресор, потім вакуумують систему, роблять дозаправлення фреону і масла.

Заміна радіатора кондиціонера……………………………………………………………………..……..……….. від 300 грн

Радіатор кондиціонера (конденсатор) являє собою теплообмінник, в якому відбувається охолодження фреону, що циркулює в холодильному корпусі. Заміна радіатора кондиціонера може знадобитися в разі його поломки через вібрації блоку, забруднення, заледеніння або корозії. Наслідком поломки радіатора стає втрата фреону, перегрів двигуна, руйнування компресора. Для заміни радіатора проводиться демонтаж зовнішнього блоку. Після установки нового радіатора в нього закачується холодоагент, перевіряється герметичність з’єднань. Заміна та ремонт радіатора кондиціонера це процедура, що вимагає наявності професійних навичок.

Ремонт трубок кондиціонера……………………………………………………………………………………..……… від 200 грн

Ремонт трубок кондиціонера полягає в усуненні дефектів і тріщин, через які може витікати фреон. Проводиться їх очищення, розвальцьовування в місцях спайки. Самостійний ремонт або заміна трубки кондиціонера неприпустимі, оскільки можуть призвести до розгерметизації системи, витоку холодоагенту, втрати продуктивності роботи спліт-системи або виходу обладнання з ладу. Наші майстри проводять заміну трубок на місці встановлення кондиціонера. Вони усувають дефекти і несправності, які могли виникнути через втрату фреону, виробляють необхідну дозаправку системи.

Додаткові послуги:……………………………………………………………………………..…………………………….………………..… від 150 грн
 • Пайка радіатора кондиціонера
 • Заміна та ремонт насоса кондиціонера
 • Заміна підшипника муфти кондиціонера
 • Заміна або ремонт муфти кондиціонера

* Безкоштовно в разі виконання ремонтних робіт нашою компанією, в разі відмови вартість діагностики складає 300 грн.

Вартість сервісного обслуговування кондиціонера:

Очищення фільтрів (дезінфекція)…………………………………………………………….………………..……………..…. від 100 грн

Забруднення внутрішніх фільтрів не тільки негативно впливає на циркуляцію потоків повітря і тягне за собою збої роботи, але створює сприятливе середовище для появи цвілі і грибків. Регулярне чищення гарантує чистоту ціркуліруемой повітря, без порушень роботи внутрішнього блоку кондиціонера.

Чищення теплообмінника………………………………………………………………………………………………………………  від 100 грн

Очищення від забруднень контактних пластин конденсатора.

Прочищення / очищення дренажної системи………………………………………………………….………….. від 200 грн

Усунення пробок і забруднень різного ступеня складності, що заважають нормальному функціонуванню дренажної системи кондиціонера.

Перевірка електричних з’єднань…………………………………………………..…………………………………………….. від 100 грн

У деяких випадках системою кондиціонеру ідентифікується поломка, якої насправді немає: часто це поломки електричних елементів. Уникнути цього можна систематичною регулярною перевіркою з’єднань електротехнічної частини кондиціонера.

Перевірка тиску в системі теплообміну……………………………………………………………………………………. від 100 грн

Своєчасна перевірка тиску дозволяє підтримувати роботу кондиціонера в межах заявлених характеристик.

Дозаправка кондиціонера фреоном………………………………………………..…………………………………..…….. від 500 грн

Кількість холодоагенту в системі кондиціонування має властивість знижуватися з часом, що в свою чергу суттєво знижує продуктивність.

Ми працюємо у всіх районах Львова, а також по всій території Львівської області.

Ремонт побутового кондиціонера у Львові – більше це не проблема!

При використанні кондиціонера можна зіткнутися з різними проблемами.  Серед найбільш поширених – техніка не включається, охолоджує або гріє неефективно, відмовляється працювати.  Не варто відразу панікувати, дзвонити в сервісну службу.  Адже просту перевірку роботи кондиціонера можна виконувати вдома.  Багато елементарних несправностей легко усуваються власними силами.

Що робити, коли кондиціонер не працює або не вмикається?

Якщо кліматична техніка не включається, перевірте:

 1. Чи підключений кондиціонер до мережі, чи не відійшла вилка мережевого кабелю; справність розетки;
 2. Чи є в пульті ДУ батарейки, робочі вони або підлягають заміні;
 3. Чи правильно обраний робочий режим пристрою – якщо встановлена ​​температура на охолодження 22 ° C, а всередині приміщення вона така ж або нижче, прилад не ввімкнеться;
 4. Можливо, пульт дистанційного керування не передає сигнал через велику відстань між ним і внутрішнім блоком – вона не повинна перевищувати 8 м.

Буває, що відразу ж після включення обладнання відключається.  Причиною цього може бути нестача фреону.  Якщо виконані всі рекомендації, але прилад не працює, краще замовити ремонт побутових кондиціонерів у Львові у фахівців.  Тільки кваліфікований працівник може точно визначити причину поломки.

Чому кондиціонер слабо охолоджує або обігріває кімнату?

Кондиціонер потрібен щоб підтримувати оптимальний мікроклімат всередині приміщення.  Коли він перестає справлятися зі своїми завданнями, про комфорт доводиться забути.  Тому необхідно знайти причину чому погано працює кондиціонер.

Спочатку варто перевірити стан фільтрів внутрішнього блоку.  Займатися їх чищенням можна самому, причому з періодичністю в 2-3 тижні.  Без професійної допомоги не обійтися, якщо погане охолодження виникає при наступних несправностях:

Забруднення теплообмінника

Поломка вентилятора, зокрема, моторчика, пускового конденсатора, плати управління.

Вихід з ладу температурних датчиків, датчиків тиску, які контролюють роботу системи.  Коли хоча б один з них неробочий, спрацьовує захист і охолодження відключається.

Знос чотириходового клапана.  Він відповідає за перемикання режимів.  Природно, якщо клапан зламається, виставити «холод» не вийде.

Брак фреону.  Ігнорування необхідності своєчасної заправки або дозаправки хладагента, неправильний монтаж, який призвів до його витоку, порушена герметичність системи – причин нестачі газу може бути кілька.

Для усунення подібних проблем потрібна грамотна діагностика побутових кондиціонерів у Львові.  Компанія FIXME пропонує якісне обслуговування кліматичної техніки, ремонт будь-якої складності з наданням гарантій.

Ремонт кондиціонера з гарантією!

При виявленні проблем рекомендуємо зателефонувати нашим фахівцям для безкоштовної консультаційної допомоги.  Можливо, усунути несправність вийде по телефону.  В іншому випадку фахівець приїде за вказаною адресою і зробить діагностику і ремонт кондиціонера Львів.

Діагностика обладнання займе близько години.  А щоб майстер не відбирав ваш час, просимо підготуватися до його приїзду заздалегідь – забезпечити вільний доступ до блоків кондиціонера і приміщень, де вони знаходяться.

Ремонт домашнього кондиціонера у Львові проводяться на місці.  Якщо поломка складна, деталь відновлюється в сервісному центрі.  Клієнту видаються акти з проведення діагностики або виконаних робіт.  Якість ремонту підтверджується піврічною гарантією на проведений ремонт кондиціонера Львів.

Щоб уникнути поломок завжди справляйте своєчасне технічне обслуговування вашого кондиціонера!

Різні випадки ремонту кондиціонера з нашої практики

Вийшов з ладу конденсатор – запускає компресор кондиціонера.  Це простий ремонт, займає близько півгодини.

Згоріла обмотка контактора системи охолодження.  Проста в діагностиці поломка, заміна займає близько півгодини, без урахування пошуку і покупки контактора.

Брудний зовнішній блок.  Брудний радіатор зовнішнього блоку підвищує тиск фреону в системі – це стає причиною зниження продуктивності компресора.  Кондиціонер не охолоджує, хоча все працює.

Надмірна заправка фреоном.  При заправці кондиціонера по манометру в прохолодну погоду, висновки про кількість холодоагенту в системі будуть помилковими.  Це призводить до надмірного росту тиску в жарку погоду, який знижує продуктивність.  Ремонт кондиціонерів з даною несправністю легко здійснимо шляхом повногої перезаправлення за вагами.

Заклинив компресор.  При даній поломці зовнішній блок видає різкий дзвінкий звук – мотор безрезультатно намагається запуститися.  Ця поломка, в основному, викликана роботою кондиціонера при відсутності фреону в системі.  Компресор аномально перегрівається, що стає причиною його поломки.  Мотор не ремонтується, необхідна його заміна.  Ремонт кондиціонера у Львові буде коштувати, практично, половину вартості всієї спліт системи.

Згоріла плата управління.  Плата встановлена ​​у внутрішньому блоці – управляє включенням-виключенням зовнішнього блоку, приймає сигнали з пульта.  Симптоми несправної плати:

 1. не горять індикатори на дисплеї внутрішнього блоку;
 2. кондиціонер не реагує на пульт;
 3. спліт система вимикається;
 4. не перемикаються режими (охолодження, обігрів, осушення);
 5. запах гару з кондиціонера.

З повагою, команда компанії FIXME.