068-292-90-10
VIBER

Ремонт комп’ютерів Львів. Дані статистики говорять про те, що переважна більшість власників персональних комп’ютерів при виникненні їх несправностей воліють звертатися до фахівців в сервісні центри. Частка тих, хто проводить ремонт самостійно, мізерно мала. Звернення до комп’ютерних майстрів – професіоналів – найкращий варіант відновлення працездатності будь-якого ПК, ноутбука, іншого гаджета або периферійного пристрою.

Широкі можливості комп’ютерного ремонту

Звернувшись в комп’ютерний сервіс, користувач має можливість скористатися усім спектром наданих їм послуг. Найбільш затребуваними серед клієнтів є такі:

 • робота з операційною системою (встановлення, відновлення та налаштування коректного функціонування);
 • встановлення всілякого програмного забезпечення та усунення неполадок в його роботі;
 • проведення ретельної діагностики всіх складових частин пристрою з метою виявлення місцезнаходження несправності, оцінка її характеру;
 • встановлення антивірусних програм і їх оновлення;
 • заміна несправних комплектуючих, їх встановлення і корекція роботи;
 • підключення комп’ютерних пристроїв до мережі Інтернет;
 • організація, прокладання та контроль роботи локальних мереж різного рівня;
 • підключення Wi-Fi роутерів і створення домашньої бездротової комп’ютерної мережі;
 • підключення периферійних пристроїв і налаштування їх роботи;
 • ремонт ноутбуків і мобільних комп’ютерних гаджетів;
 • відновлення даних з носіїв;
 • ремонтні послуги на дому з виїздом до клієнта;
 • профілактика і періодичне обслуговування ПК

Як видно, перелік можливостей спеціалізованого комп’ютерного сервісу досить значний і дозволяє по максимуму задовольнити практично всі запити клієнтів.

Універсальні можливості ремонту комп’ютерів

Персональний комп’ютер – складний електронний технічний пристрій. Сучасні комп’ютери водіють досить високим рівнем надійності, однак і у них трапляються несправності і відмови в роботі. Комп’ютерні неполадки можуть виникнути в будь-якому блоці, практично завжди їх усунення викликає певні труднощі і вагомі матеріальні витрати. Причини виникнення несправностей комп’ютерних пристроїв дуже різноманітні. Це можуть бути неполадки з блоком живлення, материнською платою, відеокартою, жорстким диском, процесором, системою охолодження і т.ін. Усунення подібних, а також практично всіх інших несправностей успішно проводиться в сервісних центрах досвідченими професійними майстрами – ремонтниками. У таких центрах є вся необхідна апаратура і обладнання для проведення результативної і грамотної діагностики, а також успішного і якісного ремонту.

Слід особливо відзначити особливу роль правильної діагностики стану комп’ютера. Найчастіше від результату її проведення залежить весь хід подальшого ремонту комп’ютера Львів, а також його результат. Якщо діагностика проведена неякісно, ​​то це з великою ймовірністю може лише погіршити несправність, що виллється в додаткові матеріальні витрати для клієнта. Особливо великий ризик виникнення такої ситуації виникає тоді, коли Ви пропустите можливості професійних ремонтників і намагається налагодити роботу свого персонального комп’ютера або будь-якого іншого мобільного комп’ютерного пристрою самостійно.

Послуги сервісного центру компанії FIXME відрізняються високим ступенем універсалізації. Крім самого центру, ремонт комп’ютера у Львові може бути здійснений безпосередньо в місці проживання клієнта, що є дуже зручно. Зазвичай майстер прибуває за вказаною адресою протягом декількох годин і приступає до процесу відновлення пристрою. При цьому не варто думати, що якісна допомога в цьому випадку недоступна. Як правило, у майстра є при собі практично все необхідне для проведення діагностики та відновлювальних робіт. Якщо буде виявлено несправність, усунення якої в домашніх умовах неможливо, то він повідомить про це власнику і організує доставку обладнання на сервіс. У ньому проводиться як блоковий, так і компонентний ремонт будь-яких комп’ютерних пристроїв і систем.

Додаткові послуги при комп’ютерній допомозі

Крім основних послуг, сервісні підприємства надають максимально широкий перелік додаткових послуг, що вимагають залучення досвідчених професіоналів своєї справи. Серед подібних послуг найбільш затребуваними є наступні:

 • встановлення оновлень програмного забезпечення;
 • оновлення застарілого обладнання;
 • підбір та збирання найбільш прийнятної конфігурації персональних комп’ютерів;
 • підключення і налагодження роботи зовнішніх пристроїв і т.ін.

Виконання цих заходів можливе і в домашніх умовах. Крім того, викликаний додому майстер здатний провести відновлення втрачених даних, перевстановити операційну систему, підключити принтер або МФУ, знайти і завантажити необхідні драйвери і т.п. Практично всі ремонтно – сервісні підприємства і організації мають свої сайти, на яких кожен, хто потребує їхніх послуг зможе подати заявку в режимі онлайн на виконання необхідних робіт.

Young man repairing computer while sitting at his working place

Користь і зручність

Проведення ремонту комп’ютерів Львів – процес важливий і відповідальний. Практично завжди він характеризується досить високими витратами часу і фінансових коштів. Ставлення до його проведення у різних користувачів може бути абсолютно протилежним. Одні вважають, що ремонт вдома проводити нерентабельно, і краще придбати новий блок або взагалі комп’ютер, інші не настільки категоричні в своїх судженнях, але висловлюють думку, що обслуговування і ремонт потрібні тільки тоді, коли пристрій працює з перебоями або взагалі не реагує на включення.

Звичайно, обидві ці точки зору мають право на існування, однак їх прихильники мають рацію лише частково.

Для того, щоб зрозуміти всю важливість надомного ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки, необхідно зрозуміти два моменти:

 • надання сервісних послуг клієнту вдома є досить багатогранним і включає в себе всі види допомоги в користуванні комп’ютером;
 • надомний ремонт комп’ютерів у Львові – послуга, що володіє достатнім комфортом для клієнта і має прийнятну вартість в переважній більшості випадків.

Користувачеві, що відчуває труднощі в роботі зі своїм «компом», досить лише залишити заявку на сайті сервісного центру – і рішення проблеми буде забезпечено.

Загальні принципи ремонту комп’ютерної техніки

Як і всякі інші технічні пристрої, комп’ютерна техніка в процесі експлуатації може періодично виходити з ладу внаслідок причин різного характеру. Зрозуміло, що для мінімізації ймовірності виникнення несправностей вона повинна вчасно обслуговуватися, правильно експлуатуватися і грамотно налаштовуватися відповідно до встановлених технічних вимог і норм.

Computer repair. Computer technician working on a personal computer.

Професійний ремонт комп’ютерної техніки

Є незаперечним фактом те, що у різних майстрів з ремонту та обслуговування персональної комп’ютерної техніки та іншої складної електроніки є свої погляди на проведення відновлювальних заходів. Примітно, що деякі власники комп’ютерів воліють усувати їх несправності самостійно, попередньо вивчивши різні інструкції з організації ремонту. Звичайно ж, подібні документи не можуть охопити всі можливі причини поломки комп’ютерів. Але все ж, таке вирішення питання також має право на життя, хоча для того, щоб домогтися максимального позитивного результату все ж краще звернутися до професійних майстрів – ремонтників зі спеціалізованого сервісного центру. Головною перевагою такого звернення є той факт, що професіонали володіють набагато більшим досвідом усунення неполадок, ніж простий користувач, навіть самий «просунутий». Крім того, їх досвід набагато більш різноманітний, так як за родом своєї діяльності вони практично щодня мають контакт з різними несправностями комп’ютерної техніки.

Основні складові ремонту комп’ютера

Комп’ютерна техніка являє собою складний комплекс електронних пристроїв, що працюють в одному ритмі. Процедура, з якої зазвичай починається ремонт – це діагностика. Вона має вирішальне значення для всього подальшого процесу, так як має на меті встановити причину відмови комп’ютера. Одночасно вона є також найбільш складною процедурою, що вимагають досить значних витрат часу і глибоких знань в області комп’ютерної техніки.

Важливість діагностики полягає ще і в тому, що від правильності встановлення причини поломки залежить виконання вірних практичних заходів. Якщо причина визначена неправильно, то існує висока ймовірність виникнення подальших ушкоджень і ускладнення ремонту в цілому. Наприклад, помилка в діагностиці відмови монітора може спричинити за собою не тільки затягування процедури, але і значні матеріальні витрати.

Найбільш часто для відновлення працездатності пристрою застосовується блоковий ремонт комп’ютера Львів, тобто несправний блок не ремонтується, а замінюється на справний. Компонентний ремонт застосовується набагато рідше, і проводиться переважно в спеціалізованих ремонтних органах. Характерними операціями цього виду ремонту є, наприклад, заміна конденсаторів на материнській платі, що прийшли в непридатність в результаті різких коливань напруги в мережі.

Крім того, такі значні часові витрати на діагностику комп’ютерів обумовлені ще й тим, що всі комплектуючі розташовані в них дуже компактно, що передбачає проведення необхідних операцій з особливою ретельністю. Дуже допомагають виявити несправність особливі скануючі програми, проте і вони в повній мірі іноді не можуть допомогти в цій складній справі.

Навіть елементарна операція з очищення комп’ютера від забруднень вимагає особливих навичок і обережності. Цей процес вимагає повного розбирання подібних компактних пристроїв при суворому виконанні відповідних інструкцій. Особливі труднощі виникають при необхідності заміни пошкодженого корпусу комп’ютера – вони відсутні в штучної продажу. Тому в ремонтних органах завжди є корпуси від інших неробочих комп’ютерів на заміну. Також практично в кожній майстерні в наявності різні ходові деталі і вузли, які найбільш часто виходять з ладу.

Відмова в роботі персонального комп’ютера може відбутися в будь-який момент часу з багатьох причин. Несподівана поява «синього екрану смерті», коротке замикання в мережі, необережно пролита на клавіатуру кава, зникнення всіх ярликів на робочому столі – ось тільки декілька можливих ситуацій, що призвели до виникнення несправності або свідчать про її наявність. Тому кожному користувачеві бажано знати, до кого з фахівців звернутися у разі виникнення форс – мажору.

Для чого потрібно вчитися ремонту комп’ютерів

Різнопланові комп’ютерні пристрої все більш повно і наполегливо входять у сторони життєдіяльності як сучасного суспільства в цілому, так і окремих його представників.  Озираючись всього лише на якихось три десятиліття тому, мимоволі виникає питання: власне кажучи, а як люди в ті часи обходилися без комп’ютерів?  Комп’ютерний світ сьогоднішніх днів продовжує свій бурхливий розвиток і вдосконалення, «розумні» пристрої отримують нові знання і вміння.  Хоча персональний комп’ютер – штука надійна, але і з ним бувають проблеми в плані відмов у роботі.  Зайве говорити про те, яку купу неприємностей тягне за собою поломка цього пристрою!  Звичайно, зробити якісний ремонт комп’ютера Львів з гарантією може тільки спеціально Додати новупідготовлений працівник сервісного центру.  Але все ж трапляються і такі поломки, усунути які цілком під силу самому користувачеві в домашніх умовах, не вдаючись до спеціалізованої допомоги.  Для того, щоб здійснити елементарний ремонт, необхідно все ж володіти деякими знаннями в даній області, а також мати бажання спробувати самостійно усунути неполадки з ПК.

Самостійний ремонт комп’ютера: що потрібно знати

Для того, щоб реалізувати процес пошуку і усунення неполадок персонального комп’ютера, користувач повинен мати достатній практичний досвід роботи на ньому, знати і розуміти основи функціонування його складових частин і програмного забезпечення (операційної системи, оперативної пам’яті, офісних програм, браузера і т.ін.  ).  Природно, крім усього іншого, необхідною умовою успішного виконання завдань є вміння працювати в Інтернеті.  Для чого це потрібно?  Перш за все для того, щоб самостійно шукати необхідні відомості про ремонт.  Найбільш часто для цих та інших цілей використовується операційна система Windows різних версій (модифікацій), браузери Chrome, Opera, Яндекс, пакет офісних програм MS Office і т.ін.  Крім того, досвідчений користувач зможе самостійно вибрати джерело завантаження операційної системи, розбереться в «залізі» (складові частини комп’ютера) і швидко знайде в світовій мережі потрібний матеріал на будь-яку тематику.

Основні складові комп’ютера

Як показує аналіз використання ПК в різних областях, теоретичні знання для організації ремонту своїми силами – це далеко не все.  Той, хто бажає здійснити відновлення свого «компа» самостійно повинен обов’язково знати принципову схему його пристрою і основи взаємодії складових частин між собою.  Для того, щоб процес вивчення даних особливостей проходив якісно і наочно, найкраще підійде стаціонарний ПК.

Основними складовими конструкції комп’ютерного пристрою є:

 • системний блок з розташованої усередині електронної «начинкою»;
 • пристрій для введення інформації (клавіатура);
 • маніпулятор для управління роботою комп’ютера (комп’ютерна миша);
 • пристрій для зчитування інформації користувачем, що видається (монітор).

Для того, щоб отримати доступ до інших складових, змонтованим в системному блоці, він піддається просому розбиранню.  Що стосується ноутбука або планшета, то дістатися до їх аналогічних робочих систем буде незрівнянно складніше, адже розкрити такий електронний агрегат – справа дуже непроста.

У системному блоці зазвичай встановлюються:

 • материнська плата ( «материнка»);
 • блоки оперативної пам’яті;
 • жорсткий диск ( «вінчестер»);
 • процесор;
 • блок живлення;
 • відеокарта (окрема або інтегрована);
 • звукова карта;
 • модем для підключення Інтернету.

Засвоївши дану інформацію і розібравшись з основними принципами взаємодії систем ПК, користувач може спробувати здійснити діагностику і елементарний ремонт.

Основні комп’ютерні несправності

В принципі, в ПК може виникнути безліч несправностей, обумовлених складністю системи та інтенсивністю її використання.  Крім того, їх виникнення може бути ініційовано впливом зовнішніх чинників – наприклад, вірусних атак.

Зазвичай всі несправності поділяються на дві великі групи:

 • несправності вбудованого електронного обладнання (апаратної частини або «заліза»);
 • відмови в роботі програмного забезпечення.

Крім того, необхідно розуміти, що до програмного забезпечення відносяться не тільки операційна система і інші використовувані програми, але і драйвери пристроїв, без яких взаємодія між комп’ютером і конкретним пристроєм неможлива.

Така класифікація допоможе швидше визначити, де сталася відмова і що робити для її ліквідації.

Природно, кожна несправність проявляє свої, тільки їй властиві, зовнішні ознаки. Наприклад, користувач помічає, що завантаження операційної системи і спільна робота комп’ютера сповільнюється, він періодично «зависає», з’являється «синій екран смерті», миша або клавіатура не реагує на дотики і т.ін. При виявленні будь-яких перебоїв в роботі користувач повинен провести короткий аналіз з тим, щоб визначити найкоротший шлях до відновлення нормального функціонування пристрою.

Види ремонту комп’ютера

В даний час найбільшого поширення набули блоковий і компонентний види ремонту комп’ютера Львів. Той, хто намагається відремонтувати свій «комп» самостійно, найчастіше спочатку вдаються до першого виду. Тобто, в разі виявлення несправності в «залізі», зіпсований блок замінюють на новий.

Однак, не все так просто, як здається. Справа в тому, що навіть при простій заміні несправного блоку може знадобитися перевстановлення операційної системи або драйверів. Крім того, несправності «вінчестера» несуть в собі реальну загрозу втрати частину або навіть всіх даних, що зберігаються на ньому. Для того, щоб виявити конкретне місцезнаходження несправності, проводиться тестування відповідних блоків і систем. Примітно, що на нових комп’ютерах такі тестові програми встановлюються на підприємстві – виробнику.

Дуже бажано, щоб той, хто буде займатися самостійним ремонтом, ознайомився зі спеціальним документом – керівництвом користувача (або «User Manual»). Крім того, існують також керівництва по ремонту та обслуговуванню (або «Service Manual»), в яких наводяться найбільш характерні несправності та способи їх усунення.

Зазвичай подібні керівництва по ремонту та обслуговуванню найлегше знайти в Інтернеті (необхідно врахувати, що більша їх частина публікується англійською мовою і вимагає застосування перекладача).

Набагато складнішим є компонентний ремонт, тобто заміна не тільки блоку, а тільки що вийшла з ладу його складової частини. Чи варто практикувати такий ремонт комп’ютера Львів самостійно? В деякій мірі і так, наприклад, один транзистор коштує незрівнянно менше, ніж вся «материнка». Але для цього, природно, одних поверхневих знань зовсім недостатньо.

Необхідність навчання самостійного ремонту ПК

При вдалому розкладі, наполегливості і старанності в навчанні можна стати затребуваним фахівцем – ремонтником з досить реальними перспективами знайти високооплачувану роботу – адже кількість комп’ютерних систем продовжує збільшуватися і потреба в таких фахівцях буде тільки зростати.

Як висновок можна сказати, що блоковий ремонт ПК доступний практично будь-якому «просунутому» користувачу, який добре вивчив пристрій і принципи його роботи. Для самостійного виконання компонентного ремонту комп’ютера Львів будуть потрібні глибокі знання в області електроніки, а також практичні навички поводження зі спеціальною апаратурою.