Ремонт клавіатур Львів. Клавіатура є головною складовою будь-якого ноутбука.  Вона застосовується для введення інформації і потребує дбайливого ставлення до себе.  Для виходу з ладу даної комплектуючої достатньо всього лише однієї краплі рідини – кнопки будуть залипати і насилу піддаватися натисненню.  Для відновлення працездатності клавіатури слід звернутися в нашу компанію FIXME, в якій на сьогоднішній день працюють виключно висококваліфіковані майстри.

Ремонт клавіатури Львів у нас виконується максимально швидко, надійно і якісно.  Ми – це саме ті люди, які повернуть вашу техніку до її попереднього стану.  Ми любимо свою роботу, а також своїх клієнтів, тому ми постійно вдосконалюємось і робимо всіляке, щоб вам з нами було комфортно і зручно працювати.

Клавіатури ноутбуків мають деяких особливості.  По-перше, вони дорожчі, а тому в багатьох випадках має сенс їх відремонтувати.  У той же час пошкоджену настільну клавіатуру практично завжди дешевше замінити на нову.  По-друге, клавіатури ноутбуків “вбудовані” в комп’ютер і мають деякі конструктивні відмінності, що ускладнюють ремонт.  По-третє, клавіатури різних моделей найчастіше істотно відрізняються одна від одної.

Скільки коштує ремонт клавіатури ноутбука?

Ціна на ремонт клавіатури ноутбука у Львові варіюється, в залежності від складності, а також обсягу робіт.  Варто обов’язково зазначити, що ми на свої послуги пропонуємо вельми приємні ціни, які припадуть до кишені кожному.  Крім того, ви повинні знати, що діагностичні роботи, також як і виїзд нашого фахівця в ваш офіс / будинок повністю безкоштовні, що відрізняє нас від багатьох інших компаній Львова.

Що призводить до виходу з ладу клавіатури?

Ремонт клавіатури Львів може знадобитися в наступних випадках:

 • Вихід з ладу після удару або ж падіння;
 • Пошкодження під час експлуатації;
 • Фізичний знос;
 • Засмічення пилом або потрапляння всередину рідини.

Чим швидше в цих та подібних випадках ви звернетеся до професіоналів, тим вище будуть шанси відновити її працездатність при невеликих часових, а також грошових витратах.

Ремонт клавіатури ноутбука буде потрібен, якщо:

 • на ноутбук розлили рідину
 • всередині пил і сміття (крихти, шерсть, пісок, волосся та інше)
 • відбувається залипання клавіш
 • натискання клавіш відбуваються з труднощами або через раз
 • відпали або відламалися кнопки
 • при натисканні на клавішу не відбувається дія

Поломки клавіатури, як і інших частин ноутбука, викликані в більшості своїй недбалим ставленням до пристрою.

Перед тим як замовляти ремонт клавіатури у Львові якщо розлили рідину, вимкніть ноутбук і відразу – в сервісний центр. З огляду на мікроскопічну товщину деяких з’єднань, метал окислюється, що може привести до повного виходу з ладу ноутбука. У Вас є не більше доби, щоб усунути наслідки розлитої рідини, інакше це може привести до незворотних ушкоджень.

Рідини: чай, кава, алкогольні та інші напої руйнують дуже тонкий шар доріжок клавіатури. Лідирують по агресивності газовані напої типу Coca-cola, Pepsi і т.п., вони роз’їдають доріжки так швидко, що після закінчення доби Вам доведеться швидше за все купувати нову клавіатуру. Для прикладу сили хімічної активності цих речовин згадайте, що ними в народі часто знімають багатомісячний шар накипу в чайниках.

Також при заливанні ноутбука рідиною може постраждати клавіатурний контролер (KBC – Keyboard Controller).  Це дуже складна мікросхема, яка відповідає за прийом і обробку сигналів, що подаються клавіатурою при натисканні на клавіші, а також виконує ще цілий ряд функцій.  Клавіатурний контролер має власну прошивку, вміст якої не розкривається виробниками.

У загальному випадку при виході клавіатури з ладу через заливання рідиною процес ремонту виглядає наступним чином.  Спочатку фахівець витягує її з ноутбука і повністю розбирає.  Далі здійснюється її ретельна промивка з наступним сушінням.  Після цього проводиться діагностика.  В ході неї виявляються доріжки, які повністю зруйновані або опір яких дуже великий.  Далі їх відновлюють за допомогою спеціального струмопровідного матеріалу (клей, лак або фарба).  Після висихання нових доріжок і тестування результату здійснюється складання клавіатури і ноутбука.

Успішність ремонту клавіатури в першу чергу залежить від дій самого користувача.  Якщо він відразу після попадання рідини вимкнув ноутбук, від’єднав його від мережі, витягнув акумулятор і по можливості швидко звернувся до фахівців, то наслідки події будуть мінімальні.  Відповідно, і відновити працездатність клавіатури буде легше, швидше і дешевше.  Крім того, зволікання з ремонтом в даному випадку може привести до пошкодження клавіатурного контроллера.  А це означає суттєве збільшення вартості відновлення працездатності ноутбука і навіть до необхідності заміни системної плати.

Другий фактор, що впливає на успішність ремонту – кваліфікація фахівця, що виконує ремонт.  Помилки при його виконанні можуть привести не тільки до повного виходу з ладу клавіатури, а й пошкодження самого ноутбука.  Тим більше, що при попаданні води в комп’ютер рекомендується виконати повну його діагностику: якщо рідина потрапила на материнську плату, то можливі дуже серйозні наслідки.

Ні в якому разі не займайтеся саморемонтом, якщо не бажаєте купувати нову клавіатуру або ще гірше, Ви, як мінімум, ризикуєте зламати ліфти або розірвати доріжки.

Що зробимо ми?

Ремонт клавіатури ноутбука у Львові включає в себе:

 • Профілактичне чищення;
 • Заміна пошкоджених кнопок;
 • Заміна клавіатурного контроллера;
 • Повна заміна клавіатури.

Відзначимо, що будь-який ремонт (практично) в нашому сервісному центрі включає в себе повне / часткове розбирання лептопу, а також монтаж нових пристроїв (клавіатури).  Візьміть собі на замітку, що ми завжди маємо досить широкий вибір комплектуючих для лептопів різних моделей.

Ремонт клавіатури ноутбуків Львів – непросте завдання, проте, ми впораємося з ним оперативно і більш ніж якісно.  Бажаємо вам всього найкращого.

Close-up of stethoscope on laptop keyboard

Як полагодити клавіатуру на ноутбуці самостійно

Поломка клавіатури – велика неприємність для власника ноутбука. На відміну від господаря ПК, який завжди може зробити заміну виносного аксессуару, що прийшов в непридатність, на новий, йому в подібних випадках доводиться віддавати в лагодження сам лептоп. І добре, якщо в сервісній майстерні немає напливу замовників, тоді ремонт клавіатури ноутбука Львів або її заміну виконають швидко. В іншому випадку, без пристрою доведеться обходитися як мінімум кілька днів.

Як варіант – можна спробувати відремонтувати техніку своїми руками.

Діагностика проблеми

Щоб усунути проблему, перш за все, потрібно усвідомити причину її виникнення. Поломку можуть викликати:

 • окислені контакти шлейфу
 • згорілий мікроконтролер
 • пролита на кнопки рідина
 • механічні пошкодження.

Крім того, клавіатура ноутбука може відмовити через помилки операційної системи. В цьому випадку нескладно вирішити проблему самостійно. Досить виконати дії по встановленню драйверів і пристрій знову буде працювати.

У разі, якщо поломка викликана іншими перерахованими вище причинами, полагодити клавіатуру набагато складніше, а іноді єдиним виходом може стати тільки її заміна.

Усунення поломки, викликаної окисленням контактів шлейфу

Якщо термін роботи ноутбука досить пристойний, проблеми з клавіатурою можуть бути пов’язані з віджиманням або окисленням контактів шлейфу.  Для перевірки даного варіанту, пристрій доведеться розібрати.  Як це робиться, дивіться на фото:

Добравшись до шлейфу, слід від’єднати його, висунувши з роз’єму.  Якщо при візуальному огляді явно видно пошкодження контактів, комплектуючу доведеться поміняти.  Провести заміну самостійно не складе великих труднощів.

Якщо зовні з контактами все в порядку, їх потрібно протерти ваткою, змоченою в спирті або звичайним канцелярським ластиком.  Після чищення – вставити деталь в роз’єм, після чого можна тестувати працездатність пристрою.

Слід враховувати, що при багаторазовому від’єднанні шлейфу, роз’єм може прийти в непридатність, після чого заміна клавіатури буде неминучою.

Як діяти після випадкового залиття пристрою

Причини поломки можуть бути такими, як на фото:

Виправити поломку, яка сталася в результаті попадання під кнопки рідини, складніше.  Нерідко полагодити клавіатуру взагалі не вдається.  В цьому випадку вирішити проблему можна тільки шляхом її заміни, а заодно і інших вузлів лептопа, які постраждали від намокання.

Заміну клавіатури найчастіше довіряють професійним майстрам, але можна зробити це самостійно.  Поміняти панель не так складно, як може здаватися на перший погляд.

Якщо клавіатура виявилася залитою, потрібно виконати наступне:

 • від’єднати роз’єм живлення від мережі і витягнути батарею
 • постаратися якомога швидше перевернути пристрій кнопками вниз, щоб волога витекла назовні
 • розібрати пристрій, промити (це особливо важливо, якщо пролита рідина була солодкою!) і просушити холодним або трохи теплим феном.

Після повного висихання нутрощів ноутбука, проводиться візуальний огляд з метою виявлення згорілих струмопровідних доріжок.  Якщо таких виявиться багато, та на додачу ще, став непридатним контролер, – полагодити пристрій без заміни комплектуючих не вдасться.  У деяких випадках простіше і дешевше поміняти залиту клавіатуру, ніж намагатися її відновити.

Очищення клавіатури

Нерідко причиною поганої роботи кнопкової панелі лептопів є банальний бруд.  Усунути викликану цим проблему завжди можна своїми руками.  Для цього потрібно:

 • очистити друкувальну панель за допомогою пилососа
 • акуратно зняти верхню частину кнопок
 • видалити крихти, волоски та інший бруд, який потрапив під кнопки, що залягають, після чого, поставити клавіші на місце (для зняття клавіші кнопки можна використовувати тонку викрутку, голку або скріпку)
 • протерти все кнопки спиртом або спеціальними вологими серветками
 • м’якою кистю змахнути залишки пилу.

Якщо під час чищення панелі знімаються окремі липкі кнопки, перш ніж приступити до роботи, можна зробити знімок клавіатури, щоб не переплутати клавіші при подальшій установці на місце.

Полагодити самому або скористатися послугами майстра?

В принципі, немає нічого неможливого.  Дуже багато користувачів сучасних комп’ютерних пристроїв давно освоїли навички ремонту домашнього обладнання.  Тим більше, що поміняти комплектуючі, полагодити деякі з них не так складно, як може здаватися на перший погляд

Якщо зусилля домашнього майстра увінчуються успіхом, це дає не тільки можливість заощадити кошти, а й придбати корисний досвід, який завжди в нагоді в майбутньому.