068-292-90-10
VIBER

Ремонт холодильників у Львові зазвичай виробляють в спеціалізованих майстернях.  Але якщо немає можливості доставки холодильного апарату в майстерню, це може бути викликано різними факторами, то завжди є можливість викликати кваліфікованого майстра для проведення роботи в домашніх умовах.  Такі складні агрегати, як холодильники, не люблять транспортування після введення в експлуатацію.  Багато сучасних холодильникыв мають значну вагу і габарити, тому, йдучи назустріч замовникам, спеціалізовані майстерні намагаються виконувати ремонти холодильників на дому у господарів.  Ціна на ремонт, в такому випадку, визначається на місці.

Ремонт холодильників Львів в авторизованих сервісах відрізняється тим, що там можуть надати оригінальні запчастини від виробника.  Тільки спеціалізовані центри мають доступ до каталогу запасних частин виробника, розташованих на спеціальному сайті і захищених паролем.  При проведенні ремонту, потрібні частини і деталі холодильників, купуються тільки в дилерів, які працюють безпосередньо з виробником.

Додатковою перевагою ремонту в майстернях, є можливість ремонту зіпсованого вузла апарату, без його заміни на новий.  Це дає матеріальний стимул для звернення до фахівців.  Адже іноді вартість ремонту набагато менше вартості встановлення нової деталі.

У майстернях проводиться ремонт холодильників Львів, коли поломка пов’язана з витоком в захищеному місці, коли потрібно тривале тестування холодильника, для виявлення несправностей, коли доступ до агрегату обмежений з якихось причин.  Доставка може здійснюватися самостійно, а можна скористатися послугами сервісу.

Для забезпечення безперебійної роботи і продовження терміну служби холодильного апарату необхідно регулярно мити холодильник, уникати попадання масел на пластикову поверхню, тому що в таких місцях можливе виникнення тріщин.

Для усунення неприємних запахів в холодильнику необхідно використовувати спеціальні засоби.  Придбати їх можна в майстернях або в магазинах.

Не рекомендується відколупувати лід гострими предметами.

При пошкодженні ущільнювальної гуми на дверях її слід замінити. Потрібно знати, що її заміна проводитися разом з дверима. Тому треба дотримуватися правил експлуатації холодильника.

Говорячи про холодильники – це проявляється дуже яскраво – щомісяця до нас привозять на “реабілітацію” все більше і більше приладів, неякісно відремонтованих майстрами “по оголошеннях”.  Ці майстри давно зупинилися в своєму розвитку і звикли працювати з простими приладами з механічним управлінням (на кшталт старих “радянських” моделей Мінськ, Дніпро, Норд).  Сучасний холодильник – це складний прилад з безліччю електронних датчиків і складним аналого-цифровим керуванням на основі мікроконтролера.  Природно, у тих, хто не працює з виробником, з кожним місяцем все більше браку.  Відбувається те ж саме, що сталося з “стовповими” майстрами по ремонту телевізорів – з моменту виникнення великих плоских телевізорів вони почали потихеньку зникати.

Порада і вихід тут один – запрошуйте на ремонт холодильників фахівців, в тому числі з нашого авторизованого сервісу.

Ремонт побутових холодильників, морозильників, скринь і торгових морозильних камер підрозділяється на кілька великих підтем.  Перед оформленням замовлення визначитеся, що саме вам потрібно:

Ремонт вдома у клієнта

Ремонт холодильників Львів і морозильників вдома у клієнта виконується для приладів, доставка яких в цех, в силу невеликого за часом обсягу робіт, недоцільна.  Крім того, будь-який господар, який з любов’ю ставиться до своєї власності, вважає за краще знати, що його улюблений холодильник знаходиться саме у нього вдома.  Врахуйте, що холодильники після введення в експлуатацію “не люблять”, коли їх транспортують – як з точки зору зовнішніх механічних транспортних ризиків, так і з точки зору внутрішніх пошкоджень.  Крім того, багато приладів (і холодильники в тому числі) мають істотну вагу і габарити.  Тому, йдучи назустріч споживачеві, у всіх можливих випадках ми намагаємося виконувати ремонт холодильників на дому у клієнта.

Ціна ремонту холодильника визначається на місці.

Гарантійний ремонт холодильників

З питання гарантійного ремонту ви звертаєтеся до нас тільки у випадках, якщо:

 • наш телефон вказаний у вашому гарантійному талоні;
 • нашого телефону немає в гарантійному талоні, але ви дізналися з інших джерел, що ми обслуговуємо вашу техніку. Така ситуація цілком можлива.  На момент роздруківки вашого гарантійного талона (а він додруковується не так часто) ми могли не мати авторизацій, а до моменту вашого звернення до нас така авторизація вже є у нас і ми виконуємо вашу заявку.  Уточніть ситуацію у диспетчера.

Звертаючись в сервіс FIXME в гарантійний період, щоб зробити ремонт, необхідно врахувати, що, відповідно до законодавства і Вашими документами на холодильник, існують випадки, коли в період гарантії виконується тільки платний ремонт і / або проводиться платна консультація.  Найчастіше це відбувається при механічних пошкодженнях, зокрема при підключенні.  Наприклад, неодноразово ми стикалися з такою ситуацією, що привозять в ремонт холодильник без встановлення по рівню і з незнятими транспортними ущільненнями.

Самостійно рекомендуємо акуратно поводитися з холодильником і дотримуватися всіх умов його експлуатації, а підключати прилад тільки за допомогою фахівців з авторизованого сервісного центру (або представників продавця), які повинні зробити позначку в вашому гарантійному талоні.  Без цих дій ви ризикуєте втратити свої законні права.

За різними брендам у нас може бути безліч різних авторизаций від різних організацій – виробників, магазинів, імпортерів і т.п.  Тому в здавалося б схожих ситуаціях з однаковими приладами ми в деяких випадках приймаємо прилад по гарантії, а в інших відмовляємо.  Від нас це не залежить – в цій частині наші обов’язки по вашому обслуговування обмежені договорами з виробником або продавцем вашого приладу.  Уточніть вашу ситуацію у диспетчера.

Платний ремонт холодильників

Платний ремонт холодильників у Львові в авторизованому сервісному центрі має одну принципову особливість – він виконується тільки оригінальними запчастинами або запчастинами з переліку дозволених виробником.  Причина проста – тільки авторизований сервісний центр має доступ до оригінальної документації виробника.  Така документація зазвичай розміщена на спеціальному сервісному сайті у виробника і захищена паролем, кожна запчастина має свій код замовлення .. Крім того, авторизований сервісний центр купує запчастини тільки у дилерів, зазначених виробником (які, в свою чергу, постачають запчастини від виробника і під його  контролем).

Окремий напрямок платних ремонтів – відновлення запчастини без її заміни.  Економічно доцільно тільки для дорогих деталей – електронних модулів управління, моторів і т.п .. Ця робота є договірною і узгоджується індивідуально.

Ремонт холодильників у цеху

Ремонт холодильників в цеху у Львові виконується для:

 • складних ремонтів. Наприклад – ремонт холодильників при витоку в запінені частини і т.п .;
 • пошуку нестійких дефектів холодильників і морозильників і необхідності тривалого тестування;
 • в разі, якщо доступ до вашого приладу обмежений з яких-небудь причин.

Доставити прилад в цех ви можете як самостійно, так і оформивши у нас замовлення на доставку.

Догляд за холодильником

Уважно прочитайте інструкцію.  Зверніть увагу на такі не надто явні речі:

 • Постійно мийте холодильник. Уникайте потрапляння різних масел на пластик холодильника (в тому числі майонез, так як його основу складає рослинна олія).  Там, де на пластик потрапило масло, утворюються тріщини.  Зазвичай видалити їх неможливо, але деякі роботи по ремонту пластику холодильника ми проводимо.
 • Не використовуйте прилад на подовжувачі. Якщо трапиться іскріння його контактів, то прилад може вийти з ладу.
 • Якщо холодильник потік, до виклику майстра перевірте два моменти. Перше – перевірте, чи не забитий дренаж (де він у вас в холодильнику – див. Вашу інструкцію).  На жаль, щітки для дренажу всі виробники випускають дуже короткі.  Пробити дренаж найпростіше за допомогою пластикової трубки – просуньте її в дренаж глибше і продуйте його.  Такі трубки застосовуються, наприклад, в медичних крапельницях.  Перевірте, звідки потрапив бруд в дренаж, можливо, пора помити холодильник, особливо жолобок, по якому стікає волога в дренажний отвір.  Друге.  Не використовуйте прилад восени і навесні в напівхолодних приміщеннях (наприклад, веранда, літня кухня), де температура нижче 15 градусів.
 • Якщо на веранді температура близько 10 градусів., а датчик холодильного відділення, за яким включається компресор, налаштований на 7-10 градусів, то морозильне відділення ніколи не буде працювати і холодильник «потече». При цьому прилад абсолютно справний.  Перемістіть його в тепло, і все налагодиться.
 • Для позбавлення від запахів користуйтеся спеціальними засобами, які можна купити у нас в сервісі. Засоби на гелієвій структурі, укладені в милий пластиковий корпус у вигляді яйця і ставляться, відповідно, в відділення для яєць.  З особистого досвіду – це засіб працює буквально непомітно: поки є гель, ви не помічаєте ефект, але коли гель закінчиться, ви відчуєте, як він діяв.

 • Ніколи не намагайтеся виколупувати ножем або будь-якими іншими гострими предметами лід холодильника!
 • У тому випадку, якщо ручка Вашого холодильника розташована незручно, не відчиняйте його в довільному місці двері. У цьому місці може порватися гума, вона досить погано переносить бічну деформацію і забруднення.  У більшості сучасних холодильників гума не змінюється, а необхідно міняти двері цілком, а це досить дороге задоволення.
 • Якщо Ви чуєте потріскування в холодильнику, то це може бути:

а) проблемою, яка вимагає ремонту.  З досвіду – потріскування практично ніколи не є ознакою несправності холодильника.

б) Також це може бути неправильною експлуатацією.  Приберіть все, що торкається до задньої стінки холодильника всередині холодильного відділення.  При утворенні на ній льоду, примерзаючи зайві предмети викликають такого роду тріск.

в) Нормальними шумами роботи Вашого холодильника.  Всі холодильники при замерзанні видають потріскування, в одних приладах голосніше, в інших тихіше.

Норми ДСТУ говорять про те, що шуми холодильників можуть бути досить високими, часто все такі потріскування не перевищують норму, а їх кількість не регламентується.

Холодильник може обходитися без ремонту?

Будь-яка техніка, в тому числі, і холодильник, рано чи пізно ламається, в зв’язку з чим, у її власників з’являються додаткові грошові витрати.  Але основна незручність в цій ситуації полягає в тому, що відсутність можливості користуватися цим видом техніки, навіть протягом декількох днів, значно ускладнює побут людини.  Існують деякі нескладні правила, при виконанні яких, можна убезпечити себе від частих поломок холодильника.

По-перше, перш ніж підключити холодильник до електромережі, необхідно повністю витягти його з упаковки і від’єднати від кріплень для транспортування.

У разі перевезення холодильника в горизонтальному положенні, не слід підключати його до електромережі протягом як мінімум 4-х годин, щоб дати час системам нормалізувати свою роботу.  Крім того, варто упевнитися в тому, що напруга в розетці відповідає напрузі, показаній для роботи холодильника.

Не слід використовувати техніку не за призначенням.

Обов’язковою умовою для підключення холодильника є заземлення.  При появі несправності в роботі техніки, за допомогою рекомендується звертатися тільки до висококваліфікованого майстра.  Не варто забувати про те, що при неправильному підході до ремонту холодильника Львів, виникає небезпека при його експлуатації.

При розморожуванні холодильника і звільнення морозильної камери від льоду, слід ознайомитися з рекомендаціями, описаними в інструкції до нього, не використовуючи, при цьому, пристосування, які можуть пошкодити деталі техніки.

Холодильник не призначений для установки електричних пристроїв, крім приладів, які рекомендуються виробником побутової техніки.

Якщо електричний провід холодильника має будь-які пошкодження, його слід негайно замінити.

Холодильник рекомендується використовувати в опалювальному, теплому приміщенні, з нормальною вологістю повітря.  Перед початком експлуатації техніки необхідно уважно вивчити інструкцію, в якій вказані всі правила використання холодильника.

Як правило, виробники пропонують своїм клієнтам безкоштовне сервісне обслуговування на певний термін, проте, воно не поширюється на покупців, які неправильно експлуатують техніку.  Крім того, важливо пам’ятати, що ремонт холодильника у Львові можна довірити тільки досвідченому, кваліфікованому майстру.