068-292-90-10
VIBER

Ремонт хлібопічок Львів. Яка б хороша і надійна хлібопекарня не була, рано чи пізно її доведеться ремонтувати. Звичайно, щоб це сталося якомога пізніше, необхідно вибирати надійні моделі, що мають перевіреного виробника, ну а вже якщо ваша помічниця все ж вийшла з ладу – нести її в ремонт. Але не завжди! Є такі незначні поломки, з якими легко впорається будь-яка господиня, не витративши при цьому зайвих коштів. Отже, в якому випадку можна самостійно проводити ремонт хлібопічок у Львові?

Почати варто з того, що найчастіше відбуваються неприємні ситуації, коли хліб не допікається. Природно, багато хто вважає це поломкою. Але дарма. Таке часто виникає в результаті різких перепадів напруги в мережі, що, на жаль, властиво нашій Україні. Хлібопекарня не здатна при таких умовах працювати стабільно і не в повному обсязі виконує свою роботу. Що ж робити, адже з такою проблемою не побіжиш до майстра? Все дуже просто – достатньо придбати спеціальний стабілізатор, який нейтралізує перепади і підключити машину саме через нього.

До речі, більш серйозний ремонт хлібопічок у Львові, пов’язаний з електрикою, ні в якому разі не робіть самостійно – велика ймовірність отримати будь-яку травму.

Між камерою, яка забезпечує випічку хліба і чашею, в яку занурюють інгредієнти знаходиться гумова підкладка. Носить вона назву сальник. Так ось, при випуску хлібопічки з заводу, ця гума досить м’яка і еластична. Але в процесі експлуатації на неї впливають різні чинники, які змінюють властивості сальника. Так при митті хлібопічки гума намокає і розбухає, потім, якщо прилад не працює, сохне. Під час випічки сальник сильно нагрівається. В результаті гума стає жорсткою, втрачаючи свою еластичність.

У цьому випадку ремонт хлібопічок Львів необхідний – з чаші витікають інгредієнти, засмічуючи весь механізм і порушуючи рецептуру. Так ось, самостійно змінювати сальник вкрай не рекомендується, однак тимчасово виправити ситуацію можна. Для цього необхідно просто почистити вісь, яка розташовується під чашею. Для цього слід послабити шайбу, якою вісь фіксується, витягнути її, очистити і просушити. Потім зібрати в зворотній послідовності – вставити, закрутити шайбу. На якийсь час ці маніпуляції дозволять налагодити роботу.

Ще господині починають ремонт хлібопічок, якщо у них всередині не піднімається хліб. На жаль, в більшості випадків це їх же вина – ніколи не можна відкривати кришку, щоб подивитися на буханку поки та ще готується. Якщо вже дуже хочеться особисто стежити за процесом, можна підібрати модель, оснащену прозорим віконцем в одній зі стінок або кришці. Якщо ж ви не підглядаєте, але хліб все ж не піднімається, то можна звертатися до майстра. Швидше за все, причиною послужить вихід з ладу камери нагріву.

Коли трапляються досить серйозні проблеми, то варто нести прилад в ремонт хлібопічок у Львові, а не чинити його самостійно – без досвіду і навіть найменшого уявлення про схему роботи можна пошкодити його остаточно. І замість кількох сотень гривень, які могли б бути витрачені на ремонт, доведеться витрачати набагато більше на покупку нової.

Типові поломки

В сервісний центр компанії FIXME звертаються з поломками хлібопічок різного характеру. Кожна модель має конструктивні особливості і «слабкі місця». Для одних характерним є поява несправності Тену або ж неполадки, що викликають неправильну роботу датчика температури. Не варто виключати і вірогідність виходу з ладу двигуна приладу або ж відсутність живлення. Якщо ж деталі в порядку, то найімовірніше проблеми виникли з програмним забезпеченням, а це значить, що необхідно перевірити плату. Від серйозності поломки і складності її усунення буде залежати і вартість робіт.

Послуги з ремонту хлібопічки виявляються досвідченими і що знають свою справу фахівцями нашої компанії. Для ремонту деталей або ж їх заміни використовується сучасне обладнання та інструменти.

Переваги сервісу компанії FIXME

Деякі господині використовують хлібопічку не менше, ніж електрочайник. Домашній здоровий хліб є невід’ємною частиною трапези в багатьох сім’ях. При частому використанні електроприладу значно зростає ризик його поломки. Але неполадки в роботі будь-якої деталі не обов’язково означає, що необхідно купувати повністю новий прилад. Можливо, досить зробити заміну несправного механізму, щоб усунути проблему.

Професійний ремонт хлібопічок Львів в сервісному центрі має такі переваги:

 • виявлення прихованих неполадок і своєчасне їх усунення;
 • ліквідація повторних поломок;
 • використання професійного обладнання;
 • установка оригінальних запчастин.

Самостійно здійснювати ремонт хлібопічок вкрай не рекомендується, так як недолік знань всіх тонкощів сучасної техніки може призвести до остаточного виходу з ладу приладу.

Ви можете відремонтувати хлібопічку в сервісному центрі нашої компанії у Львові. Кожному клієнту видається гарантійний талон на проведені фахівцем роботи, а також замінені деталі.

Ремонт хлібопічки своїми руками

Будова домашньої хлібопічки майстрам нагадає мультиварку, корінні відмінності нечисленні. Асинхронний (або синхронний) конденсаторний двигун, що працює тривалий час, поки йде заміс. Мінімальних розмірів зробити не вийшло, в технічному відсіку домашньої хлібопічки мотор займає левову частку простору. Решта з’їдає електроніка. Релейна схема формування напруги Тену домашньої хлібопічки, що працює відповідно до закладеної програми, керуючись показаннями датчика температури, таймером. Найчастіше зустрічаються моделі електронні. Механічні реле температури рідкісні, як цокають таймери. Зрозуміло – програма заповнена пам’яттю електронної схеми, рідше заноситься просунутим користувачем. Ремонт хлібопічки Львів своїми руками стосується механічної частини, датчиків, панелі управління. Колупаючи мікросхеми, майстер ногу зломить, хоча оглянути конденсатори, доріжки, резистори треба.

Влаштування хлібопічки

Пора обговорити будову хлібопічки. Позбавлений найпростішої інформації майстер повинен уникати ініціативних дій!

Всередині домашньої хлібопічки чаша-паралелепіпед, готують хліб. На дні розташоване весло, яке виробляє заміс. Початківців пекарів цікавить місце знаходження лопаті, коли домашня хлібопічка обдаровує стіл свіжою булкою. Весло складається. Методики реалізації відрізняються, іноді мотор виконує короткий реверс. Весло домашньої хлібопічки приводиться в обертання ременем, що охоплює шків. Колекторний двигун реверс здійснює зміною послідовності включення обмоток. Полюса починають притягатися, а не відштовхуватися. Комутацію здійснюють реле. Асинхронний двигун змінює напрямок обертання поля всередині статора. Досягається правильною комутацією обмоток.

Обом типам двигунів різка зміна руху шкідлива. Електронна плата домашньої хлібопічки, що реалізує програму, припинить коливання швидкості. Температура контролюється датчиком. Стоїть терморезистор (термопара), крутизна характеристики занесена в пам’ять. Часові інтервали домашньої хлібопічки вимірюються кварцовим генератором коливань, дозволяючи приладу знати кожну секунду послідовності дій.

Мікросхема в хлібопічці

Конструкція задіює петльовий ТЕН, що охоплює чашу периметром. Дна робочого відсіку не стосується. Теплоізоляційні заходи дозволять створити всередині умови духовки. Домашню хлібопічку не можна називати швидким приладом. Повільно ТЕН нагріває повітря всередині відсіку, сталеву (алюмінієву) чашу. Антипригарне покриття заважає буханці пригоріти, спостерігаючи віконце кришки, кухар відстежує фазу процесу. Кришка щільно утримує тепло, спасибі гумовій прокладці – рівномірний прогрів відсіку. Хліб печеться, а не смажиться.

Домашня хлібопічка дає можливість регулювати колір скоринки. Вважаємо, ефект досягається підтримкою потрібної температури випічки. Хліб дійде, спекотна піч надає скоринці темний відтінок. Покриття чаші антипригарне. Тефлон, кераміка, мармур – маркетинговий трюк, слова-синоніми. Нявність природного матеріалу досягає 5-10%. Лише справжня керамічна чаша забезпечить сім’ю безпечною продукцією.Тефлон, через пару років стирається, відновити не вийде.

Типові несправності домашніх хлібопічок

Часом весло починає гойдатися, скреготати, зупиняється. Домашні хлібопічки містять графітовий вкладиш. Вуглецеве мастило, що успішно протистоїть нагріванню, нешкідливе, використовується доречно. Мало представляє небезпеку здоров’ю. При різкому ударі вкладиш здатний розколотися, обсипатися, довга експлуатація стирає матеріал. Постарайтеся регулярно перевіряти справність весла. Помічені неполадки – замовте нову запасну частину. Якщо дно робочого відсіку змочує вода, зносилися підшипники чаші. Кераміка володіє обмеженим терміном, занадто густе тісто призводить матеріал в непридатність.

Ремонт відра хлібопічки обмежується усуненням протікання області рухомого з’єднання. Знімаючи вісь весла, майстер відкручує нижню кришку. Гвинти розкидані рандомно, присутня ймовірність знаходження всередині робочого відсіку. Шків кріпиться гайкою, зустрічаються нерозбірні з’єднання. Основні види несправностей характерні:

 • Хліб погано пропікається:
 1. Зламався ТЕН. Тісто не підніметься. Лежатиме грудкою, температура прискорює бродіння дріжджів, переробку цукру. Тісто сире.
 2. Датчик температури. Термопара, терморезистор. Алгоритм дій ремонтника передбачає вивчення технічної документації. Відсутність відомостей змушує схопити мультиметр. Термопара дає ЕРС (десятки мілівольт), терморезистор змінює опір.
 3. Несправні програматор, електронна плата. Рідко стоять механічний таймери-реле (подібно мікрохвильовці); сервопривід (пральна машина). Управління домашньою хлебопечкою приймає електроніка – програматор-виконуючий механізм в одній особі. Ремонт хлібопічки Львів відповідає загальній схемі. Оцінюється стан навісних елементів, доріжок друкованої плати.

 • Буханець несе відбиток весла, забуло скластися. Несправне реле реверсу. Поламаний двигун домашньої хлібопічки, якій не замісить тісто. Рідко заїдає механізм весла.
 • Застопорилися весло:
 1. Вийшов з ладу двигун, діагностують по мертвій тиші.
 2. Зіскочив ремінь шківа. Весло обертається вручну незвично легко.
 • Веслу доводиться допомагати рукою, починаючи обертання. Починається вихід з ладу двигуна домашньої хлібопічки. Причину пояснюють непродуманою механікою. Відсутність мастила, проблеми ременя. Домашня хлібопічка гарантійна – спантеличте сервісну службу. Поки повністю не зламалася пекарня. Проблема зачіпає чашу, редуктор, сильно натягнутий ремінь не доводить до добра в будь-якому випадку.

Типовою поломкою назвемо відсутність живлення. Починати слід зі шнура, рухатися вгору, оцінюючи працездатність схеми. Електронній начинці потрібне імпульсне джерело живлення. Стабілізатор забезпечується запобіжником, слід продзвонити на цілісність елемент. Виявивши несправності, не поспішати ставити новий. Запобіжник один не згорає. Спробуйте включити замість лампочку розжарення 100 Вт. Якщо горить після включення живлення, швидше  висмикуйте штекер з розетки, шукайте несправність далі. Несприятливий режим здатний угробити друковану плату. Необхідно знайти причину короткого замикання домашньої хлібопічки, після чого ставити запобіжник.

У справному блоці живлення лампочка не повинна горіти взагалі, моргне-згасне. Продовжуйте ремонт хлібопічки Львів до тих пір, поки ця умова не виконається. Найпростіший блок живлення включає конденсатор і випрямляч, тут часто і криється поломка.

Провідна роль відводиться панелі управління. Сенсорна складається з плівки, на яку нанесені електроди. Друга половина друкованого монтажу на корпусі. Кожен, хто заглядав в пульт управління телевізора або іншої побутової техніки, бачив меандри з міді. При попаданні всередину вологи, також будуть виникати неприємні ефекти, однак фатальної поломки не настає. Необхідно почистити монтаж. Плівка з елементами управління порівняно просто відклеюється. При цьому важливо не порвати, щоб виріб не втратив товарний вигляд. При чищенні намагайтеся не користуватися абразивом, буде ідеально обійтися оцтовою кислотою, спиртом і іншими реагентами для видалення оксидної плівки і іншого бруду.

Специфічні поломки домашніх хлібопічок

Деякі конструкції володіють типовими недоліками конструкції. Багато приладів робляться одночасно для Європи, де загальноприйнятою напругою є 230 В. Однак особливості конструкції не враховують, що стабільність в Україні нижче. Це викликає вкрай погану, з перебоями, роботу домашньої хлібопічки. Перед покупкою пошукайте на форумах відповідну інформацію, і якщо є нарікання, то вибирайте іншу модель.

Уважно також вивчіть інструкцію, щоб не робити помилки новачків і не шукати, що може зламатися:

 1. Сигнал кухареві для додавання родзинок, кураги, горішків в тісто сприймається, як закінчення циклу. І трактується, як несправність.
 2. Надмірна кількість води призводить до отримання розмазні, яка не хоче приймати нормальну форму колобка і підніматися.
 3. Занадто густий заміс швидко виводить з ладу механічну частину домашньої хлібопічки, при цьому якість здобних виробів не підвищується.

І пам’ятайте головне: самостійний ремонт хлібопічки у Львові починається там, де закінчується гарантія. Якщо прилад дорогий, чи нема навичок поводження з ним, то краще довірити справу професіоналам. А ось стежити за ними вже потрібно пильно. Це Україна, тут обманюють всі, хто тільки може, якщо за це нічого не буде. У пошуках запасних частин пройдіться по найближчих кустарним майстерням. Тому що в сертифікованому сервісному центрі нічого не обломиться. У спробах заощадити майстер може продати трохи запасних частин, старенький двигун.