068-292-90-10
VIBER

Ремонт кавомашин Львів. Каво-машини – все більш популярний засіб приготування кави різних сортів. На відміну від “ручного варіння” в турці, приготування в кава-машині серйозно економить час. Причому, це важливо не тільки в домашніх умовах, але і в місцях громадського харчування: ресторанах, кафе і барах. При цьому якість приготованого напою анітрохи не поступається результатам ручного приготування.

Сьогодні в професійних цілях, а також в домашніх умовах кава готується в кавоварках таких відомих марок, як Bosch, Delonghi, Siemens, Smeg, Saeco і інших. Принципово пристрій таких машин мало відрізняється один від одного. Різниця криється в ряді деталей, які здатні впливати на смак приготованої кави. Ось чому знавці відразу відрізняють еспресо, приготований, наприклад, в Bosch Tassimo, від, скажімо, кавомашини Delonghi.

Відсутність принципових відмінностей між таких апаратів різних марок дозволяє нам і іншим фахівцям сміливо брати на себе відповідальність за ремонт кавомашин у Львові і гарантувати високу якість робіт щодо будь-яких агрегатів, будь-яких брендів. Тому ви можете звертатися до нас із замовленнями на ремонт кавомашин як відомих, так і маловідомих марок. Всі роботи будуть виконані не лише якісно, ​​а й в потрібні терміни.

Наші фахівці з сервісного центру компанії FIXME володіють з цього питання не тільки великим досвідом і знаннями, а й мають право ремонтувати кави-машини зазначених вище марок, оскільки ми є авторизованим ремонтним центром. Це означає, що у нас є право проводити профілактику і ремонт каво-машин Львів провідних брендів. Для того щоб уникнути серйозних поломок і дорогого ремонту ми також можемо проводити сервіс ваших апаратів для приготування кави. Сервіс дозволяє проводити очищення кава-машини від накипу, чистити кавомашину і регулювати помол, перебирати і змащувати заварний пристрій, очищати від кавових масел, міняти фільтри і виконувати все це регулярно і в потрібний час.

Ремонт кавомашини

Кавомашина – це відмінний подарунок, здатний щодня наповнити чудовим ароматом кави. При цьому кава може бути самою разною- капучино, «американо», еспресо, кава з вершками, ароматизована і навіть без кофеїну. Сучасна кавоварка багатофункціональна – для приготування смачного напою вона використовує або кавові зерна, або спеціальні капсули, що містять високоякісну каву.

Даний розділ присвячений виключно темі ремонту кавомашин у Львові. Тут ми все розповімо по порядку: що і через що відбувається з Вашої кавомашиною і як потрібно діяти при виникненні несправностей!

Перш за все, як і при будь-якій поломці, потрібна діагностика поламаної кавомашини. Діагностику кавомашини пропонують багато сервісних центрів і приватні майстри по ремонту кавомашин на виїзді. Дуже важливо, щоб діагностика кавомашини була не тільки безкоштовною, але і якісної!

Увага! Діагностика кавомашини безкоштовна у нас в сервісному центрі при згоді на ремонт!

Діагностика кавомашини

Ремонт кавомашини Львів може коштувати дорого тоді, коли виходять з ладу дорогі вузли або в кавовому обладнанні стався знос великої кількості деталей. Кавомашини, зняті з виробництва протягом 5-10 років забезпечуються запасними частинами, але якщо кавомашині вже більше 15 років ряд запчастин вже стають важкодоступними і дорогими.

Діагностика кавомашини проходить в кілька етапів:

 1. Зняття кришок корпусу та візуальний огляд.
 2. Тестування блоків кавомашини (подача води, робота кавомолки, перевірка якості роботи блоку заварювання, перевірка ущільнювачів) безпосередньо при включенні різних функцій кавомашини.
 3. Складання дефектної відомості-висновку про виявлені несправності, на підставі якої видно калькуляцію ремонту.

У ряді випадків на виїзді не можна виявити всі несправності, в зв’язку з можливими дефектами, що  періодично з’являються прихованими. В такому випадку діагностику кавомашини потрібно зробити в сервісному центрі. Кавомашина в сервісному центрі проходить більш глибоку і тривалу діагностику. У наших професійних майстрів по кавомашинах діагностика проходить якісно і оперативно!

Ми не рекомендуємо розбирати кавоварку самостійно, але якщо Ви зважилися на самостійний ремонт-у Вас є ризик поломки корпусних деталей, які в основному приходять під замовлення! Відповідно їх доведеться чекати і ці непередбачені витрати збільшать вартість ремонту!

Рекомендація по діагностиці кавомашин- звертайтеся до професіоналів!

Увага! На сьогоднішній день у величезній кількості пропозицій «ремонт кавомашини» на ринку є ризик звернутися до низькопрофільного фахівця і відповідно понести зайві витрати на ремонт кавомашини без гарантії.

Обслуговування кавомашини (чистка від кавових масел і накипу, змащення)

Найчастіше несправність простіше попередити, ніж передчасно потрапити на дорогий ремонт кавомашини у Львові або ситуацію, коли простіше не ремонтувати, а купити нову кавомашину. Несвоєчасні чищення кавомашини і видалення накипу призводять до швидкого зносу кавомашини. Багато сервісних центрів та реклама миючих засобів «сурмлять» про кальціє-руйнівнику! І не без підстав! Дійсно кальцій руйнує ущільнювачі з кавомашини, призводить до зміни температури нагрівання води (що дуже впливає на важливий параметр температури заварювання кави), є причиною засмічення трубок і термоблоків, а також до виходу з ладу різних клапанів

Для обслуговування-чищення кавомашини не обов’язково відвозити апарат в сервісний центр, так як сервісний інженер може провести процедуру обслуговування кавомашини на виїзді.

Для оформлення заявки на чищення кавомашини вдома або в офісі досить зробити щось одне:

 1. Зателефонувати в робочий час.
 2. Залишити заявку на сайті в формі зворотного зв’язку в будь-який час
 3. Замовити зворотний дзвінок з сайту в будь-який час

Після отримання заявки на виїзд майстра для обслуговування кавомашини фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом для узгодження приїзду!

Якщо все-таки потрібний ремонт кавомашіни Львів– це може бути не так страшно. Мінімальний ремонт кавомашини у нас коштує 600 гривень, що є дуже низькою ціною. (Для порівняння в Швейцарії мінімальний ремонт оцінюється в 150 євро).

Основні головні причини несправностей кавомашин:

 • Неправильне використання кавомашини
 • Кава зі сторонніми предметами
 • Знос запчастин кавомашин
 • Рідке обслуговування кавомашини
 • Невірно встановлені параметри жорсткості води
 • Фізичний вплив сили на корпусні деталі і бункери води

Часто поломки кавомашини незначні і тоді ремонт кавомашини у Львові недорого можна зробити на місці. Майстри по ремонту із задоволенням приїдуть до Вас в офіс, будинок або дачу і нададуть послугу ремонт кавомашини на виїзді. Якщо несправність виявиться серйозною, то наша послуга доставка кавомашини в сервісний центр буде для Вас доречною. Після ремонту кавомашину доставлять Вам назад.

Ремонт кавомашини Bosch

Попит на кавомашини цього німецького бренду завжди величезний. Ретельний підхід компанії Bosch до якості виробів, елегантний дизайн і доступна вартість апаратів – вірна ознака популярності серед любителів кави напоїв. Однак послуга по ремонту кавомашини bosch у Львові також іноді потрібна, адже вічних запчастин і обладнання не буває. В цьому випадку звернутися до фахівця з відновлення побутової кавовій техніки буде найвірнішим рішенням.

Яка техніка обслуговується при ремонті кавомашин бош?

Самостійне налагоджування і розбір кавоварок може привести до негативних наслідків, тому довірте ремонт майстру, який має великий досвід. Крім того, сьогодні на фірмах, які надають такі послуги, часто проходять тренінги з навчання персоналу, курси підвищення кваліфікації, різні лекції, пов’язані з оновленням модельного ряду кавомашин. Саме тому майстер гарантовано розбереться як з вже давно існуючими на ринку моделями, так і з новими.

Співробітники фірм з ремонту кавомашини бош Львів виконують процедури по відновленню:

 • напів-і автоматичних машин;
 • крапельних кавомашин;
 • капсульних апаратів;
 • вбудованих кавомашин.

Крім ремонтних робіт проводяться також і заходи діагностики, профілактики, чищення каво машин Бош, після яких техніка буде працювати ідеально.

Часті несправності в роботі кавоварок Бош.

Такі надійні і високопродуктивні кавомашини, як Бош, дійсно дарують справжній комфорт господарям. Легке програмне керування, автоматичні режими і швидке приготування кави надають комфорт господарям і дивують своєю продуманістю. Якщо ж виникли збої або кавомашина стала працювати некоректно, то потрібно зателефонувати до спеціалізованого сервісного центру і описати проблему. Ймовірна причина буде встановлена, і ви зможете замовити або ремонт кавомашини Бош Львів вдома, або привезти її в компанію. Швидка і результативна робота гарантована.

Найбільш поширеними роботами майстрів є:

 • заміна фільтрів і прокладок;
 • очищення бойлерів;
 • очищення трубок, що проводять;
 • видалення кавового нагару;
 • перевірка та налагодження насоса;
 • відновлення блоку управління;
 • налагодження термостата, реле, движка, а також помпи.

Ремонт кавомашини Бош Львів здійснюється тільки за допомогою оригінальних деталей з заводу-виготовлювача і з наданням гарантії на них і на послуги майстра. Тільки так ваша кавоварка Bosch буде працювати довго і радувати вас справжньою ароматною кавою.

Кваліфіковані фахівці впораються з роботою по ремонту і налагодженню в термін і якісно. Для цього потрібно зателефонувати в сервісний центр і замовити послугу. Нехай ваша кавомашина буде здорова!