068-292-90-10
VIBER

Ремонт кавоварки Львів. Кавоварка – це дуже популярний побутовий пристрій. Вона використовується практично в кожному офісі і в кожному будинку. Кавоварки, як і будь-яка інша техніка схильні до поломок. Фахівці нашого сервісного центру компанії FIXME без проблем відремонтують будь-яку кавоварку. Ми виконуємо ремонти будь-якої складності! Надаємо гарантію на виконані роботи!

Дуже часто кавоварки приносять до нас з такими поломками:

 • Не працює кавомолка, погано меле каву (від 350 грн)
 • Вода не гріється, необхідна заміна нагрівача (від 330 грн)
 • Відсутня подача води, помпа вийшла з ладу (від 420 грн)
 • Протікає рідина, потрібна заміна прокладок ущільнювачів або клапанів (від 210 грн)
 • Кавоварка не запускається, при включенні в розетку не відбувається нічого (від 160 грн)
 • Помилка програми в кавоварці, злетіла прошивка в кавоварці (від 230 грн)
 • Необхідна повна очистка системи подачі рідини (від 260 грн)
 • Згоріла центральна плата (від 300 грн)

Ремонт техніки

Інженери нашого сервісного центру виконують ремонт кавоварок у Львові будь-яких виробників.

Ми не рекомендуємо робити ремонт кавоварки своїми руками, оскільки дуже часто такий ремонт призводить до ще більших проблем. Особливо це стосується водонагрівача. Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

Якщо ви хочете що б ваша кавоварка служила вам довго і надійно, слід дотримуватися правил експлуатації, які описані в інструкції з експлуатації від виробника. Рекомендується заливати очищену воду в кавоварку, для уникнення накопичення накипу на нагрівальному елементі. Після кожного використання рекомендовано ретельно промити кавоварку від залишків кави. Слід зберігати її в сухому місці для того, щоб уникнути проблем з електронікою.

Конструкція кавоварок являє собою дуже складний пристрій. Кавоварка програмується на певну дозу, помел кави і спосіб приготування. Цей механічно складний апарат дуже складно ремонтувати, такий ремонт під силу не кожному фахівцю. Ремонт кавоварок у Львові слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям. Враховуючи складність конструкції кавоварки, слід розуміти, що кавоварки відрізняються внутрішнім компонуванням елементів. З огляду на всі ці аспекти, слід дуже уважно вибирати сервісний центр, де вам якісно відремонтують кавоварку. Наші інженери добре розбираються в будові кавоварок і володіють спеціальним інструментом для ремонту кавоварок, вони здатні відремонтувати будь-яку несправність.

Якщо у вас залишилися питання – зв’яжіться з нами!

Так само ремонтуємо вендингові каваавтомати з виїздом.

Зауваження:

Водопровідну воду необхідно відстоювати тривалий час (12-20часов) для випаровування хлору і осідання осаду вапна і заліза. Якщо в процесі відстоювання вода каламутніє або з’являється осад або видно водорості, то така вода, однозначно, призведе до поломки вашої кавоварки.

У таких випадках необхідно використовувати додаткові фільтри. У кавоварках з електронним управлінням, як правило, при накопиченні накипу, на дисплеї відображається код помилки і кавоварка не виконує деякі процеси або працює нестабільно. Для таких ситуацій є великий асортимент рідин для самостійного очищення від накипу, але ефективність такої процедури є сумнівною. Ці засоби здатні розчинити лише малу частину накопичень і тимчасово відновити працездатність кавоварки.

Так чи інакше, якщо не вжити заходів по глибокому очищенню, проблема може перерости в дорогий ремонт кавоварки Львів. Для уникнення великих затрат краще звернутися в сервісний центр, як тільки проблема почала спостерігатися.

Слід знати, що ціна ремонту залежить безпосередньо від того, як швидко ви відреагували на перші збої в роботі кавоварки. Кавоварки в занедбаному стані, як правило, потребують заміни багатьох деталей і ремонт, найчастіше, у багато разів дорожче профілактики.

Промивання і ремонт кавоварки еспресо

Процес приготування міцної і ароматної кави-еспресо полягає в заварюванні кави дрібного помелу, крутим окропом і під тиском, створюваним гарячою парою. Такий процес зможе зробити тільки потужний спеціалізований кавовий апарат. Якщо ви знайомі з якісними і потужними кофеварками, і знаєте, що, як і будь-яка побутова техніка, вони потребують догляду.

Для того щоб куплена техніка працювала на повну потужність і продовжувала «варити» смачну і якісну каву, вона потребує своєчасного очищення. Промивання кавоварки може доставити дискомфорт і мати певні складнощі. Щоб їх не виникало, важливо чітко побудувати процес і розібратися в конструкції певної моделі. У більшості випадків, кавоварка для приготування еспрессо – це судина, оснащена потужним нагрівальним елементом (який і забезпечує подачу пари). Конструкції всіх кавоварок даного типу, передбачають наявність невеликої (в залежності від габаритів машини, що проходить крізь всю конструкцію від дна до верху), тоненькою трубки «Г» – подібної форми. А також камери з сіткою, де і знаходиться ємність з кавою, яка при приготуванні подається крізь отвір в ємності.

В процесі експлуатації, в таких кавоварках, вода досить швидко нагрівається і, за рахунок пари, створюється високий тиск. З чого випливає, що і сама кавоварка досить «інтенсивно» працює і також схильна до впливу високої температури. В такому випадку, при неправильному догляді, знос механізмів і деталей неминучий. І, з часом, вам може знадобитися ремонт кавоварки Львів. Про те, як визначити «перші дзвіночки» поломки, що насувається, а також: як правильно очищати обладнання, ми коротко розповімо далі.

Перші ознаки того, що вам необхідний ремонт кавоварки:

 1. Сповільнюється процес приготування напою. Ваша кавоварка значно повільніше варить ароматний еспрессо.
 2. Виникають шуми, обладнання видає звуки, які раніше ви не помічали (шипіння, стукіт і інші).

Це дві основні ознаки збоїв в роботі кавоварки, що насуваються. У таких випадках, ми рекомендуємо звернутися до фахівців, щоб провести діагностику і «попередити поломку». Самостійно ви можете перевірити канал подачі окропу на наявність накипу. Здійснювати більш глобальний ремонт, ми не рекомендуємо, щоб уникнути порушення цілісності конструкції і з метою уникнути більш серйозних пошкоджень. Не маючи потрібних знань, навичок і досвіду, можна тільки погіршити ситуацію.

Як правильно робити чищення кавоварки?

Більшості проблем і поломок можна уникнути, якщо правильно проводити очищення обладнання і стежити за його станом. А це, в свою чергу, призведе до менших витрат і допоможе збільшити термін експлуатації кавоварки.

Чищення кавоварки проводиться так:

 1. В першу чергу необхідно розкрити апарат (для цього достатньо відкрутити гвинт-саморіз, який є кріпленням захисної сітки);
 2. У разі, якщо ви виявили накип під сіткою – промийте канал (запустивши прогін кавоварки без кави). Якщо ж накипу досить багато, можна використовувати популярні і перевірені засоби для боротьби з ним: розчин кислоти (наприклад, лимонної). Дану процедуру можна провести кілька разів, до максимально повного очищення;
 3. Після очищення кислотою, важливо ретельно промити від накипу камеру;
 4. Зібрати кавоварку і прогнати її без кави або кислоти, з чистою водою (для того щоб прибрати залишки кислоти і частинок накипу);
 5. Приступати до процесу приготування смачної кави.

Найчастіше, після того як проводиться чищення кавоварки, більшість неполадок в її роботі – усуваються. Якщо ж цього не сталося – ви завжди можете звернутися до нас і підібрати необхідну для заміни деталь!