Ремонт карт пам’яті Львів. Надання якісних послуг з відновлення інформації з карт пам’яті. Що таке карта пам’яті? Це компактний пристрій, який в даний час часто використовується для зберігання різного роду даних. Карти пам’яті широко застосовуються в фотоапаратах, мобільних телефонах, ноутбуках і т.ін.

Що робити, якщо ви раптом виявили, що дані раптово зникли? На жаль, це досить часта проблема. Краще не слід нічого не робити самостійно, так ви ризикуєте втратити всі свої дані безповоротно.

Пропонуємо скористатися розділом ремонт карт пам’яті у Львові, щоб вирішити проблему максимально ефективно. Ви зможете знайти кращих фахівців за рішенням своєї проблеми.

В першу чергу витягніть карту пам’яті зі свого пристрою, а потім надайте справу фахівцям з нашого сервісного центру компанії FIXME.

Інформацію про компанії, що пропонують ремонт карт пам’яті у Львові – Ви знайдете на сторінках Інтернету. Тільки так у вас буде високий шанс відновити і зберегти всі свої втрачені дані. Зауважимо, що дані можливо відновити майже в будь-яких випадках за рідкісними винятками. Головне, не намагайтеся зробити це самі, використовуючи сумнівні програми з інтернету, які можуть тільки погіршити ситуацію.

Зараз карти пам’яті використовуються в якості носія інформації в багатьох апаратах. Карта пам’яті – це компактне, надійне сховище, куди входять гігабайти текстових документів, відеофайлів, фотографій, таблиць, медіа файлів. Карти пам’яті дуже прості у використанні, не вимагають особливої ​​процедури вилучення, але трапляються і збої.

Куди звернутися, якщо потрібне відновлення карти пам’яті?

Як діяти, коли збережені на карті пам’яті матеріали (важливі, дорогі вам, унікальні) пропали? Спочатку спробуйте стандартний спосіб: витягніть карту пам’яті і вставте її знову в той же пристрій або підключіть до іншого, наприклад, з фотоапарата в ноутбук або мобільний телефон. Якщо ці дії не дали результату, радимо, не втрачаючи часу, звернутися в спеціалізовану компанію.

Успішне відновлення карт пам’яті після фізичних ушкоджень

Можна виділити два основних типи пошкоджень карти пам’яті, внаслідок яких ви втрачаєте доступ до файлів. Логічні несправності виникають при збоях роботи операційної системи, після зараження вірусами. Віднесемо до цього типу і випадки необережного видалення файлів самими користувачами. Візуально ви не помітите будь-яких пошкоджень на карті, вона збереже працездатність, але переглянути її вміст стане неможливо. Тоді ми проводимо відновлення інформації, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення, за рахунок відновлення належного функціонування файлової системи карти пам’яті. Ми в FIXME завжди швидко знаходимо шлях до вирішення поставленого завдання і гарантовано повертаємо втрачені дані.

Якщо ваша карта пам’яті подряпана, тріснула, постраждала від збою напруги, впливу води, температури, значить, ми маємо справу з фізичними ушкодженнями. Але дані зберігаються на мікросхемі пам’яті, тобто якщо мікросхема не постраждала, ваші файли цілі та неушкоджені, ми зможемо без проблем їх зчитати. При пошкодженні самої мікросхеми є шанс тільки часткового відновлення.

Як швидко ми можемо відновити карту пам’яті (sd, microsd, transcend)?

Є ряд параметрів, які впливають на швидкість відновлення з карти пам’яті: обсяг карти, кількість помилок при спробі зчитати дані, характер несправності. При логічних пошкодженнях можна провести повне відновлення даних за лічені години. Але після фізичного впливу робота над поверненням ваших файлів займе мінімум день.

У нас в СЦ прийнято не застосовувати шаблони, а розглядати кожне звернення до нас індивідуально. Давно і успішно працюємо з усіма типами, обсягами карт пам’яті і в повній мірі відновлюємо дані, які для вас цінні.

Чому ламаються карти пам’яті:

Вихід з ладу карти пам’яті це явище дуже поширене. Основною негативною особливістю цього процесу є те, що в переважній більшості випадків карти пам’яті ламаються одномоментно. Тобто користувач підключив її до пристрою, попрацював з нею, відключив, а в наступний раз вона вже не визначилася. Причин цьому може бути декілька:

 1. Низька якість електронних компонентів на яких зібрана карта пам’яті. Багато виробників карт пам’яті встановлюють низькоякісну пам’ять з дуже низьким показником максимальної кількості циклів запису в комірку пам’яті.
 2. Некоректне виймання картки пам’яті з пристрою. При цьому може відбутися збій, і карта пам’яті вийде з ладу. Тому рекомендується попередньо «витягти» в системі карту пам’яті, а тільки потім витягувати її з роз’єму.
 3. Різні механічні дії на карту пам’яті: удари, падіння, вібрація. При цьому на карті пам’яті може відійти заводська пайка або тріснути друкована плата, на якій розпаяні всі елементи.
 4. Використання карти пам’яті в відеореєстраторові автомобіля з циклічної записом. Через дуже частий запис інформації в комірки пам’яті, використання карт пам’яті в відеореєстраторах дуже сильно прискорює процес виходу з ладу будь-якої карти пам’яті.

Як відновити SD карту пам’яті?

MicroSD карти зараз використовуються повсюдно: в смартфонах, фотоапаратах, планшетах, портативних ігрових приставках. У поєднанні з кардрідером їх взагалі можна використовувати як звичайний USB-накопичувач. Але що робити, якщо карта пам’яті з якихось причин зламалася і не працює? Наприклад, при підключенні до ПК з’являється діалогове вікно, що для роботи з диском його необхідно відформатувати. А якщо раніше на карті зберігалися важливі дані, то чи можна їх якимось чином відновити?

Різновиди ушкоджень SDHC карт пам’яті

Умовно виділяють 3 варіанти пошкодження SD-карт:

 1. Механічні. Найскладніший варіант, так як є ймовірність відколу самого чіпа пам’яті (при некоректному встановленні, частому використанні адаптера і т.ін.).  У домашніх умовах відновити карту пам’яті СД з таким пошкодженням не представляється можливим.
 2. Биті сектори (bad sectors). Виникає або при неправильному використанні карти (витяг при роботі з файлами, підключення до несумісного кардрідер), або при банальному зносі чіпа пам’яті (у нього є свій ресурс циклів запису).  Також поява Bad Sectors може вказувати на використання несумісної файлової системи (наприклад, в SD карті ємністю 128 Gb обрана система FAT).
 3. Програмні. Найчастіше передбачає пошкодження таблиці MFT.  Таке буває при неправильному витяганні пристрою (в момент зчитування інформації), при вірусній атаці (шифрування документів).  У більшості таких випадків відновлення працездатності SD карти ( ремонт карти пам’яті Львів) можливе, в тому числі і збереження раніше наявної на ній інформації.

Якщо SD card зламалася, самостійно відновити інформацію можна далеко не в усіх випадках.  Якщо є механічні пошкодження самого чіпа пам’яті або його контролера, то з такими поломками вдасться впоратися тільки в лабораторних умовах.  Але такі випадки – рідкість, набагато частіше у користувачів виникають проблеми з пошкодженням файлової таблиці або з «битими» секторами.  А від таких неприємностей реально позбутися і в домашніх умовах.

Ознаки ушкодження і необхідності відновлення SD-карти

Ключові ознаки пошкодження SD накопичувача:

 1. Збережені документи не відкриваються або відтворюються з артефактами (якщо мова про відео / фото контенті).
 2. Накопичувач розпізнається операційною системою, але не відкривається (при спробі відкрити в «Провіднику» з’являється діалогове вікно з пропозицією відформатувати флешку, її файлова система при цьому вказується як RAW).
 3. SD розпізнається в системі як «Невідомий пристрій».
 4. На флешку не вдається скопіювати інформацію (або перемістити її на жорсткий диск) – або процес зависає, або зовсім закінчується помилкою читання.
 5. У процесі зчитування, швидкість нестабільна (відбуваються «зависання» з падінням швидкості до 100 кБ / с або навіть нижче).
 6. Картка не впізнається операційною системою, при встановленні її в кардрідер взагалі ніякої реакції не виникає.
 7. Карта пам’яті не форматується, записати на неї інформацію не виходить, але наявні дані з неї прочитати можна.
 8. На карту можна скопіювати файли, але після цього вони не будуть читатися (або всі файли в «Провіднику» відображаються як нульового розміру).

Варто згадати про те, що в картах SD (не плутати з microsd) є також перемикач захисту від перезапису.  Він використовується для захисту даних від видалення, наприклад, якщо на картці зберігаються важливі фото, відео, документи.  Включивши такий захист можна не турбуватися про випадкове видалення важливої ​​інформації.  Дуже часто користувачі цей перемикач активують випадково, після цього записати на флешку нічого не вдається.  При виникненні подібної проблеми – позицію перемикача необхідно перевірити насамперед (він не повинен бути в позиції Lock).  Нерідко він також механічно ламається.  Але намагатися його «виколупати» не слід – є ймовірність пошкодити мікросхему пам’яті.  З такою проблемою краще звертатися до майстрів відновлення даних.

Виправлення помилок читання через CMD і CHKDSK

Як відновити SD карту без форматування?  У Windows є вбудовані інструменти для перевірки працездатності і можливості відновлення, а також виправлення пошкоджених файлових систем і перепризначення битих секторів.  Це консольна утиліта CHKDSK, яка запускається через інтерфейс командного рядка (CMD).  Є вона у всіх редакціях Windows, починаючи з XP.  Як відновити роботу SD карти пам’яті з її допомогою?  Для цього необхідно:

 • на клавіатурі натиснути комбінацію Win + R (можна в меню «Пуск» натиснути «Виконати» – це те ж саме);
 • у вікні «Виконати» ввести cmd і натиснути клавішу Enter;
 • в командному рядку ввести команду chkdsk E: / f / r (замість E – вписати необхідну букву диска, під якою накопичувач іменується в системі, можна подивитися в «Мій Комп’ютер»);
 • натиснути клавішу Enter і дочекатися закінчення сканування.

Що означає команда chkdsk E: / f / r?  Це перевірка на різні помилки, спроба їх усунення, а також пошук і перепризначення битих секторів.  На момент сканування флешки можна її витягати, в «Провіднику» відкрити її теж не вийде.  Така перевірка і відновлення SD карти пам’яті може займати більше 30 хвилин – це залежить від класу накопичувача (максимальна швидкість читання / запису), його обсягу, а також кількості виявлених помилок при відновленні.

Якщо відновити зламану SD карту за допомогою CHKDSK не вдалося або ж флешка не функціонує належним чином, то слід спробувати відформатувати її за допомогою безкоштовної програми SDFormatter. Її головна перевага перед вбудованим інструментом для форматування дисків в Windows – адекватне впізнання і робота з картами SDHC і SDXC (з ними повноцінно вміє працювати тільки Windows 10).

Утиліта не вимагає установки, запускається з exe-файлу. Перед її запуском SD карту потрібно вставити у гніздо потрібного адаптера. Подальші дії:

 • в розділі Select Card вибрати флешку, яку потрібно відформатувати;
 • в розділі «Formatting Options» вибрати «Overwrite Format» (повністю очищає кластери, забиваючи їх «нулями»);
 • в рядку «Volume Label» ввести мітку диска (будь-яку, на свій розсуд);
 • натиснути «Format» і дочекатися закінчення операції.

Варто врахувати, що при такому відновленні SD картки всі наявні на ній дані будуть безповоротно видалені.

Чи можна відновити SD карту в лабораторних умовах? Далеко не у всіх випадках, так як чіп пам’яті і контролер мають мікроскопічні розміри. Це «ювелірна» робота і обійдеться така послуга не дешево.

Наш центр пропонує послуги професійного відновлення (recovery) СД карт. Ми детально проаналізуємо, чому зламався SD накопичувач, спробуємо відновити наявну на ньому інформацію, а також привести саму флешку в працездатний стан. Наші ціни на відновлення SD карт у Львові – одні з найпривабливіших. Але найголовніше – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми допоможемо вам відновити дані навіть в тих випадках, коли всі описані рекомендації не отримали жодного ефекту. Єдине, що від вас буде потрібно – це не виконувати ніяких маніпуляцій з SD картою. Повторні спроби запису приведуть лише до пошкодження наявних файлів.

Разом, варіантів як відновити дані, якщо SD карта зламалася або не визначається – маса. Але не у всіх випадках це можливо. Якщо сам чіп і контролер не пошкоджені механічно, то повернути документи реально. Якщо ж дані не важливі, а потрібно тільки працездатний накопичувач, то в більшості випадків допоможе низькорівневе форматування і видалення «битих» секторів. А це виконати можна за допомогою безкоштовних програм і вбудованих сервісів Windows.