Шукаєте ремонт караоке у Львові? На нашому сайті Ви знайдете сервісні центри по ремонту будь-якої аудіотехніки, фірми які допоможуть відремонтувати Ваш караоке швидко, недорого і з гарантією! У каталозі нашого ремонтного порталу, сервісні організації з великим досвідом робіт і майстри по ремонту аудіотехніки, професіоналізм яких підтверджений часом.

Сьогодні важко собі уявити вечір без системи караоке. Напеваніе улюблених мелодій під музику і слова, що з’являються на екрані, стало улюбленою розвагою для сімейних і дружніх компаній. Однак, на жаль, система іноді ламається. Краще за все не розраховувати на власні сили, а віднести апаратуру в сервісний центр компанії FIXME.

Є спеціалізовані компанії які проводить ремонт караоке у Львові. Фахівці цих організацій проводять ремонт домашніх і професійних систем. Якість ремонту не залежить від складності поломки. Вартість цілком доступна звичайному користувачеві.

В основному страждає мікрофон. Причиною поломки стає недбале і необережне ставлення, внаслідок чого апарат падає на підлогу. Якщо це буде повторюватися регулярно, то він вийде з ладу. Інші деталі менш схильні до поломок, але вони також ламаються.

Тоді потрібен ремонт караоке у Львові. Наприклад, може вийти з ладу акустична система. У сервісному центрі проведуть діагностику апаратури і з’ясують причину поломки. Організації по ремонту мають потрібні деталі і швидко зроблять заміну або лагодження техніки. Тривалість ремонту залежить від наявності необхідних деталей на складах. Коли виникає несправність, користувачі можуть самостійно привезти апарат або звернутися до диспетчера сервісного центру і домовитися про доставку.

Переваги співу в караоке

Люди, незалежно від віку, люблять співати. Насправді, у кожної людини є пісня для будь-якого випадку, пов’язаного з якоюсь подією в житті. Ми любимо музику, тому що вона не тільки розважає, а й об’єднує нас. Якщо ви святкуєте день народження, весілля або ювілей, ви можете співати своїм гостям.

Караоке, як правило, для всіх без винятку, людина з будь-якими даними може відвідати такий заклад. Він призначений для того, щоб кожен міг співати разом зі своїм улюбленим музичним треком або музикантом.

Це призводить нас до нашого питання, які переваги співу в караоке?

Стимулює мозок

Однією з переваг співу в караоке є те, що це буде стимулювати мозок. Співати не так просто, як здається, оскільки співакові потрібно мислити розумом. По-друге, коли ви співаєте, ви повинні дотримуватися певної лірики, мелодії і ритму; Це означає, що ви повинні використовувати свій мозок для координації всіх цих дій. Коли ви підписуєтеся з караоке, ви будете намагатися перемогти в конкурсі, добре співаючи. Ви будете добре використовувати свої акорди і інші технічні аспекти співу, які пов’язані з мозком.

Знімає стрес

Якщо ви вибираєте деякі з кращих засобів зниження стресу, тоді співайте в караоке. Спів робить людей щасливими і допомагає людям висловити свої емоції. Якщо ви напружуєтеся і починаєте співати, ви зрозумієте, що напруга піде, і ви відчуєте полегчення.

Також було встановлено, що під час співу в наших організмах виділяються ендорфіни, які допомагають зменшити стрес і занепокоєння. Спів під улюблену мелодію караоке сповільнить ваше серцебиття і допоможе вам правильно дихати.

Експрес емоції і почуття

Спів в караоке також допоможе вам висловити емоції і почуття. Більшість людей, які зазвичай піднімаються, щоб співати під час караоке, зазвичай вибирають свої улюблені мелодії. Зазвичай вибираються пісні, пов’язані з якимись життєвими моментами. Коли люди співають під свої улюблені мелодії караоке, вони зможуть висловити свої емоції і почуття. Вираз почуттів і емоцій настійно рекомендується, так як це робить нас вільними істотами.

Демонструється свій талант

Якщо ваш талант – спів, караоке забезпечує вас саме цим. Серед нас є чудові співаки, у яких немає відмінних платформ для виступу. Якщо ви така людина і шукаєте відмінну платформу, щоб показати світу, на якому рівні ви можете співати, сесії караоке ідеально підходять для вас. Ви можете легко укласти контракт на запис, якщо зробите враження на присутніх музичних продюсерів.

Мікрофони для караоке, поради з вибору, експлуатації та догляду

У караоке-клубі розбили радіо-мікрофон. Ще хвилину тому мікрофон був справний і добре працював, а тепер тиша. Гості клянуться, що ні кидали його, але факт залишається фактом: мікрофон, який не має зовнішніх пошкоджень, раптом перестав працювати. Така не радісна історія добре знайома персоналу більшості закладів, де присутній караоке.

Це лише один з можливих варіантів розвитку подій. До слова, не самий рідкісний. Буває і по-іншому: радіо-мікрофон просто скочується зі столу і падає на підлогу. Якщо це новий мікрофон, до того ж фірмовий і цілком професійний, то він переживе падіння. Але скільки таких падінь він зможе пережити надалі? І на якому падінні радіо-мікрофон відмовить остаточно?

Як показує практика, професійні радіо-мікрофони живуть в караоке-клубі рік-півтора, після чого починаються відмови. Дешеві «made in china» і недорогі фірмові мікрофони можуть закінчити свій шлях вже на другому-третьому падінні після покупки. Але завжди ця неприємність трапляється в невідповідний момент. Зазвичай, коли в залі повно гостей, на годиннику 2:00 ночі і ось-ось повинен прозвучати черговий хіт. Що в підсумку?

Як мінімум – зіпсований настрій гостей і негатив на адресу караоке-клубу. Зазвичай гості готові пробачити караоке-клубу навіть поганенький звук, але не пробачать відсутність мікрофонів. А якщо мікрофонів всього пара, то про спів дуетом можна забути. Ще попереду чекає ремонт на сервісі, і не завжди дешевий, а це час. А ще після кожного падіння, особливо на кам’яну підлогу, ресурс передавача радіо-мікрофонної системи – саме так правильно називають радіо-мікрофон, невблаганно падає.

Що робити? Як мінімізувати проблеми і збитки? І як взагалі доглядати за радіо-мікрофоном в караоке-клубі? Сподіваємося, наші поради стануть вам у пригоді. Отже, поїхали!

 • Вибираючи радіо-мікрофон для караоке-клубу, треба запитати у продавця, чи можна відразу або пізніше купити окремий радіо-передавач на ту ж частоту, що і купується радіо-мікрофонна система.
 • Якщо ви не хочете купити резервний радіо-передавач відразу, треба запитати у продавця його вартість. Саме цю вартість потрібно внести до Правил вашого караоке-клубу. Гість повинен знати, у скільки йому може обійтися псування вашого майна.
 • Купуйте радіомікрофони системи одного частотного діапазону. Це дасть вам повну взаємозамінність радіо-передавачів і приймачів.
 • Бажано купити радіо-мікрофони однієї марки. Повірте, «мікрофонний зоопарк» лише додасть непотрібних клопотів вашому штатному звукорежисеру.
 • Уточніть перед придбанням радіо-мікрофону, чи є фірмовий сервіс з цього бренду? Наявність сервісного центру у вашому місті була б бажаною. Пам’ятайте, ремонт професійних радіо-мікрофонів – вельми не проста праця. Якщо ваш караоке-клуб передбачає регулярну роботу 7 днів на тиждень, краще відразу придбати резервний радіо-передавач.
 • Також уточніть, чи можлива на вашому радіо-мікрофон заміна мікрофонної голівки. Зазвичай така можливість присутня в середньо-бюджетних пристроях. Це дуже зручно якщо в результаті сильного падіння мікрофонна головка вийшла з ладу.
 • Завжди акуратно виймайте використані батарейки або розряду акумулятора з мікрофона. Одна з поширених поломок – несправність контактів в батарейному відсіку радіо-мікрофони, яка виникає через неакуратне поводження.
 • Не варто закручувати кришку відсіку радіо-мікрофони з зусиллям. У 100% випадків це закінчиться тріщинами на кришці.
 • Завжди використовуйте батарейки однієї марки і ступеня заряду. Це саме можна сказати і про акумулятори, що перезаряджаються. Ніколи не змішуйте в одному радіо-мікрофон старі і нові батарейки та акумулятори!
 • Ф Ніколи не намагайтеся заряджати батарейки! На жаль, подібна практика все ще зустрічається. Пам’ятайте, батарейка – одноразовий продукт. Її перезарядка може призвести до пожежі! Уточніть, де в вашому місті знаходиться пункт прийому відпрацьованих елементів живлення, і здавайте туди використані батарейки раз на місяць. Зробіть світ навколо вас трохи чистіше.
 • Найпростіший спосіб почистити сіточку радіо-мікрофону – промити її в теплій воді за допомогою кухонного миючого засобу і зубної щітки. Для цього необхідно акуратно відкрутити сіточку від корпусу радіо-мікрофону (тільки сіточку! Буває, відкручують разом з мікрофонної головкою), потім за допомогою манікюрного або будь-якого іншого пінцету витягти з сіточки поролоновий фільтр. Сіточку промийте в теплій воді зубною щіткою і миючим засобом, а фільтр тільки миючим засобом. Сушити краще на батареї.
 • Якщо сіточку давно не мили, її необхідно спершу замочити в гарячій воді з миючим засобом. Застосовувати агресивні очищувачі та абразиви ми не рекомендуємо, так як вони можуть знищити покриття сіточки, яке буває на деяких радіо-мікрофонах, після чого її доведеться міняти на нову. За профілактичного догляду за сіточкою і поролоновим фільтром, можна сказати, що вони потребують регулярного чищення. Якщо ваш караоке-клуб працює СІМ днів в тиждень, то таку чистку рекомендується проводити два рази на тиждень. Якщо у вас караоке по вихідним, досить буде чистити сіточку і фільтр два рази на місяць.
 • Після роботи радіо-мікрофони бажано просушити в сухому приміщенні. Справа в тому, що волога так чи інакше накопичується в поролоновому фільтрі радіо-мікрофону. Не варто в такому вигляді ховати мікрофонні пристрої в сейф.

Окремо ще згадаємо, що завжди бажано мати резерв радіо-мікрофонів в караоке-клубі, особливо на такі непередбачені випадки, як поломка. Наявність резервного радіо-передавача в цьому випадку є виправданою покупкою. До того ж це дешевше, ніж покупка цілої радіо-мікрофонної системи.

Ще важливий момент, що кращий спосіб запобігти скочування радіо-мікрофону зі столу і його падіння на підлогу – застосовувати спеціальні насадки, що запобігають скачуванню крихкого пристрою зі столу. Придбати ви можете насадки двох типів: компактні шестигранні чорного кольору і високо-еластичні чотиригранні насадки синього кольору. Обидва типи насадок прекрасно підходять до більшості сучасних радіо-мікрофонів. Крім того, синя насадка перешкоджає захопленню мікрофонної сіточки долонею, через що часто виникають проблеми зі звуком.

Ну і слушна порада звукорежисеру, одне з улюблених «розваг» гостей караоке-клубів – відкручування сіточки радіо-мікрофону. При цьому у мікрофона дуже часто відривають голову – мікрофонний капсуль, прихований за сіточкою. Якщо гість скаржиться на те, що мікрофон раптом перестав працювати, але при цьому:

 • Він ввімкнений.
 • Батарейки робочі.
 • Перемикач MUTE вимкнений.
 • На приймачі мікрофона горить індикатор RF.
 • На пульті мікшера немає сигналу, але недавно він був.

Перевірте, чи не відкручувалася сіточка і чи не відірвана мікрофонна головка під нею. Зазвичай це добре видно – головку можна буде легко витягти з корпусу мікрофона, разом з відірваними проводами.