Ремонт камер відео спостереження Львів Як і будь-яке технічно складне обладнання, система відеоспостереження може ламатися і виходити з ладу. Для того, щоб не відбувалося непередбачених збоїв в роботі, необхідно обов’язково проводити технічне обслуговування системи відеоспостереження.

Будь-який досвідчений підприємець знає, інформація – це запорука успіху в будь-якій перспективній справі. Але трапляються моменти, коли всевидюче «око Гора» ламається і тільки оперативний ремонт камер відео спостереження у Львові від компанії FIXME виправить всі поломки швидко і з гарантією. У кожній окремій галузі відеоспостереження володіє своїми перевагами, але головна мета встановлення – постійний контроль за ситуацією. Оскільки технології розвиваються семимильними кроками ремонт ip камер без спеціального досвіду і належного обладнання може мати чреваті наслідки. Пам’ятайте – в більшості випадків бажання провести самостійний ремонт камер відеоспостереження Львів загрожує незворотними ушкодженнями системи і видаленням всіх даних.

Security Consultant Fitting Security Camera To House Wall

Ремонт системи відеоспостереження – звична справа, адже без таких компактних пристроїв в сучасному світі просто не обійтися. Відеозйомка повинна працювати постійно, саме тому виправлення будь-яких дрібних збоїв вбереже керівництво від покупки нового обладнання. Навіщо зайвий раз витрачати час і гроші на тижневий апгрейд, коли дрібні нюанси можна виправити передчасно.

Ознаки поломок – ремонт відеоспостереження Львів

Самими основними ознаками того, що пора звернеться в сервісне обслуговування відеоспостереження:

 • Зникла трансляція звуку
 • Відключився web-інтерфейс
 • Відсутня сигнал IP-камери
 • З’явилися дефекти зображення
 • Камери перестали функціонувати.

Як показує практика ремонт камер  відеоспостереження Львів починається в той момент, коли:

 • Устаткування вичерпало свій строк експлуатації
 • Початковий брак відеосистем від фірми виробника
 • Звернення в неперевірену фірму – неякісний монтаж
 • Агресивна дія (вандалізм, суворі погодні умови).

Які види виду ремонту існують в подібних випадках

 • по гарантії
 • за планом
 • терміновий

Перший проводиться фірмою, яка проводила проектування та встановлення системи відеоспостереження на протязі відведеного гарантійного терміну. Ясно, що він виключається в тому випадку, якщо відеоспостереження було встановлено самостійно.

Плановий ремонт камер відеоспостереження Львів входить в технічне обслуговування, договір на яке укладається між власником і фахівцями зі встановлення обладнання для відеоспостереження. Складається графік робіт, компоненти, що вийшли з ладу або працюють зі збоями, замінюються.

Терміновий необхідний в тому випадку, якщо технічне обслуговування системи відеоспостереження не проводилося, або був порушений графік його проведення.

Терміновий ремонт камер відеоспостереження – переваги!

При довгостроковій відсутності належного тех. обслуговування ймовірність виникнення поломок суттєво підвищується!

 • Часта проблема – забруднення відеокамер пилом.
 • Граничний знос блоку живлення відеокамери (звідси перегрів, збої і короткі замикання). Рішення очевидне – експлуатація була тривалою і тому ремонт камери відеоспостереження Львів – цілком звична справа.
 • Слабка герметичність вуличних відеокамер (проникнення вологи, корозія, короткі замикання).

Нехай це буде курортне місто або тихе селище в передмісті ремонт камер відеоспостереження Львів – розсудливе рішення, адже безпека приміщення, що охороняється завжди на першому місці!

Все це можна зробити і своїми руками, якщо ви володієте необхідними технічними знаннями. Найчастіше несправності в системі відеоспостереження виникають з наступних причин:

 • неправильний температурний режим
 • підвищена вологість
 • неграмотне встановлення обладнання та прокладання кабелю

У тому випадку, якщо встановлення системи відеоспостереження було проведено професійно, причина поломки криється всередині самого обладнання. Наприклад, камера не транслює картинку і не реагує на запити. Це найпоширеніший варіант несправності. Причиною може бути відпаювання частин плати або пошкодження кабелю. Якщо зв’язок з камерою не втрачений, а зображення немає, то необхідно замінити вигорілу матрицю. Проблеми з коректністю роботи системи відеоспостереження можуть виникнути і через конфлікт між прошивкою обладнання і версією програмного забезпечення. Все це потрібно своєчасно оновлювати.

Так само  варто звернути увагу на місце монтажу камери. Проблеми можуть виникнути через близькість до опалювальних приладів, кондиціонерів. Обов’язково переустановіть обладнання.

У камер відеоспостереження з поворотним механізмом з часом відбувається знос шестерні, забруднення датчика повороту, збій в програмі логічного блоку.

Ремонт камер відеоспостереження своїми руками

Відеоспостереження за власністю є найбільш дієвим методом зберегти майно в цілості й схоронності. Однак, як і будь-який інший пристрій система спостереження може вийти з ладу. А так як система відеоспостереження включає в себе безліч пристроїв то кількість проблем є досить значною. Зазвичай частинами комплексу є: одна або кілька камер різних типів (камери з вбудованим об’єктивом, купольні, в захисних кожухах, камери прихованого спостереження), відеореєстратори, спеціальні плати для захоплення зображення, блок живлення і накопичувач, на який записується отримані зображення. З такою кількістю обладнання не дивно що IP-камери можуть виходити з ладу.

До основних причин непрацездатності та поломок обладнання найбільш часто відносять:

 • Відсутність технічного обслуговування, неправильне його виконання або проведення обслуговування не в строк;
 • Неправильне встановлення відеокамер, помилки при прокладанні лінії контролю;
 • Знос основних вузлів камери відеоспостереження;
 • Пошкодження, пов’язані з погодою, механічні пошкодження від хуліганів, гілок тощо.
 • Бракований виріб;
 • Занадто висока або занадто низька температура в місці установки, висока вологість;
 • Вихід з ладу блоку живлення;
 • Перепади напруги і перешкоди в подачі живлення або мережі.

Велика частина проблем в роботі камер відеоспостереження доводиться на пошкоджені дроти або шлейфи, які легко змінюються за допомогою паяльника.

При наявності комплексу відеоспостереження, у якого частина ip-камер більше не функціонує, варто почати з перевірки безперебійного блоку живлення відеокамери. Саме він найчастіше виходить з ладу.

Для того щоб перевірити працездатність камери необхідно протестувати працездатність інфрачервоних ламп, встановлених навколо камери для забезпечення зйомки в нічний час. Якщо прикрити долонею ці лампи, і вони не засвітилися, то блок живлення вашої системи спостереження потребує заміни. Інший спосіб перевірити працездатність камери – підключити її блок живлення до вольтметру. Напруга на виході повинна приблизно дорівнювати 10-15 вольт. Якщо проблем з блоком живлення не виявлено, необхідно перевірити роз’єм відеореєстратора. Непрацюючу камеру підключають до іншого роз’єму, і якщо після цього вона запрацює, то в ремонті потребує сам відеореєстратор.

При перевірці IP-камери також використовують комп’ютер, до якого вона підключена зі спеціальним софтом для діагностики таких проблем. При цьому камера повинна бути відображена в локальній мережі вашого персонального комп’ютера. Може знадобитися перевірити цілісність кабелю тестером. При замиканні дроту, без подачі живлення тестер покаже, що опір дорівнює нескінченності. Це означає, що десь ваш кабель зламався, що викликало заземлення.

Якщо після всього цього ваша ip-камера не запрацювала, то для подальшого ремонту камери відеоспостереження Львів потрібно її розібрати. Для цього необхідно зняти корпус, закріплюючі елементи, інфрачервоні лампи. Після розбору потрібно оглянути схему камери на предмет конденсаторів, що роздулися. Якщо вони знайдені, може допомогти заміна на елементи з аналогічними характеристиками, і перевіряємо на нагрів при включенні. У разі, якщо після цього ip-камера не запрацювала можна спробувати підключити кабель від іншої, робочої камери до непрацюючої. Часта проблема – зламані кабелі в хвості пристрою. Також можна спробувати замінювати ділянки непрацюючої камери, модулями, що працюють. Таким чином можна швидко знайти проблемні модулі і шукати їх. При складанні після цього необхідно акуратно скласти все в тому ж порядку і на місцях кріплення частин нанести герметик. Це потрібно, щоб уникнути попадання рідини всередину ip-камери.

Найбільш частими поломками в роботі систем відеоспостереження вважаються:

 • Проблеми з подачею живлення до будь-якої частини системи відеоспостереження;
 • Пошкодження або знос керуючих елементів;
 • Непрацездатність сервера прийому даних IP-камери;
 • Розфокусировка відеокамер;
 • Запотівання об’єктиву;
 • Вихід з ладу мікрофону;
 • Проблеми з перемиканням в різні режими зйомки.

Причому, збої з сервером є дуже дорогими і складними в ремонті камер відеоспостереження Львів. Виконати його власноруч практично неможливо, а вартість ремонтних робіт наближається до ціни покупки нового комплекту.

У разі якщо пристрій не посилає сигнал і не передає зображення на робочий комп’ютер, потрібно перевірити електронні елементи управління ip-камери і замінити їх на робочі. Це можна виконати власноруч. Перевірити який елемент вийшов з ладу можна за допомогою тестера, який продається в будь-якому магазині з продажу електроніки.

При роботі ip-камери, і наявності контролюючого меню, але відсутньому зображенні проблема найчастіше полягає в поломці матриці камери. Матриця камер відеоспостереження відрізняється частим вигоранням. Вони продаються в багатьох магазинах радіоелектроніки. За допомогою паяльника можна швидко замінити її своїми руками.

Якщо відеокамера працює, приймає всі вхідні команди, але меню контролю і зображення з ip-камери не виводяться на екран, проблема найчастіше полягає у виході з ладу або несправності з роботою плати відеовиходу. Вона також продається в магазинах радіоелектроніки. Для виправлення проблеми потрібно замінити її.

IP-камера постійно вимикається або перезавантажується з невеликими інтервалами? Найчастіше це відбувається через перегрів мікросхем. У таких випадках найчастіше джерелом проблеми стають або проблеми з різними версіями прошивки на самій камері і програмне забезпечення комп’ютера, на який приходить зображення. Необхідно оновити версію софта або прошивки на камері. Також проблема може бути в невідповідному місці для ip-камери, якщо ваша не забезпечена захисним кожухом, то під прямими променями сонця може перегріватися. Кращим виходом буде перенесення її в більш затінене місце.

При проблемах з обертаннями поворотної відеокамери, найчастіше джерелом стає іржа на шестерні крутного механізму або її стирання. Кращим виходом буде замінити її.

Ця несправність може виникати через проблеми з кабелями. Перевірте коннект кабелів до входів пристроїв і наскільки добре вони заізольовані. Якщо це не допомогло – спробуйте замінити кабелі.

В роботі ip-камер немає проблем, а відзнятий матеріал не зберігається.

Проблема в такому випадку з внутрішнім накопичувачем реєстратора. Спробуйте перевірити з’єднання кабелю ATA / SATA до відповідного порту жорсткого диску. Якщо це не допомогло, спробуйте підключити його до комп’ютера і провести форматування і дефрагментування. У разі якщо проблема збережеться, найкращим виходом буде заміна жорсткого диска.

Це викликано неправильною роботою з інфрачервоним (ІК) підсвічуванням ip-камери. Для усунення проблеми спробуйте розібрати її і перевірити всі контакти між сенсором освітленості і відеокамерою. Можливо в якомусь місці був перебитий кабель. Можливо спробувати замінити кабелі між ІК модулем і роз’ємом, що входить. У разі якщо і це не допомогло, потрібна заміна ІК модуля.

В першу чергу перевірте, чи проходить живлення до відеореєстратора. Чи є проблеми в роботі його блоку живлення. Це можна здійснити мультиметром. Спробуйте замінити блок живлення відеореєстратора на новий. Якщо це не допомогло, то найкращим виходом буде віднести його в сервіс центр на ремонт камери відео спостереження Львів. Він являє собою складний комплект схем, при ремонті якого можна легко зачепити непотрібне, тому краще довірить його відновлення фахівцям.