Йогурти домашнього приготування є ласощами, які обожнюють діти і дорослі. Сучасні виробники реалізують різні моделі йогуртниць, які допомагають якісно і швидко готувати корисні ласощі. Одні пристрої функціонують за методом термоса, інші – підтримують температуру на конкретному рівні в заданому режимі. Відрізняються кількістю укомплектованих формочок, зі скла або пластику. Крім смачного домашнього йогурту, можна робити і морозиво. На жаль, але прилад для його приготування, незважаючи на нещасне застосування, також може зламатися. Ремонт йогуртниць і морожениць у Львові займає зазвичай пару днів, все залежить від складності поломки і наявності запчастин.

Будова йогуртниці

Багато йогуртниць представляють собою чашу, шо закривається кришкою, в яку занурюються кілька стаканчиків для молока з закваскою. У чаші під кришкою підтримується постійна температура від +37 до +40 градусів. Відтворює цю температуру в чаші термоелемент, розташований на металевому відбивачі під чашею. На корпусі знаходиться вимикач, а більш складні і дорогі моделі обладнані терморегулятором і рідкокристалічним екраном, де показується температура, яку відтворює термоелемент, час роботи, час до завершення процесу дозрівання.

Причини поломки

Головні причини поломки йогуртниць і морожениць пов’язані з несправністю одного або декількох складових деталей. Це може бути:

 • механічні пошкодження однієї з деталей корпусу,
 • деформація сполучних проводів або вилки,
 • поломка одного з електричних деталей: нагрівач, вимикач, екран або регулятор.

На підставі виявленого пошкодження вибирається відповідний спосіб ремонту йогуртниць і морожениць у Львові.

Допомога професіоналів або ремонт своїми руками

Якщо немає потрібних вмінь роботи з побутовими електричними пристроями або, якщо ваша техніка знаходиться на гарантії, не потрібно своїми руками робити ремонт. Це може привести до більш серйозних наслідків і дорогому відновленню техніки. У цій ситуації вам потрібно звернутися в магазин, де ви купували йогуртницю, або в наш сервісний центр компанії FIXME, де ми замінимо потрібні деталі або виконаємо кваліфікований ремонт йогуртниці.

Якщо ви впевнені в своїх силах і уміннях, ми нагадаємо про головне правило безпеки при роботі з електричними пристроями: перевірте, щоб техніка була виключена з електричної мережі.

Ремонт морожениць і йогуртниць Львів можна поділити на три групи (по складності ремонту):

 1. Легкий – тут не потрібно повне розбирання пристрою: заміна мережевого проводу, запобіжників і індикаторних лампочок, ручок і зламаних насадок, змастити і очистити.
 2. Середній – тут потрібно повне розбирання техніки: заміна вимикача, щіток електродвигуна, згорілих чаш і опорів.
 3. Складний – тут замінюється електродвигун, електронагрівач, всі види підшипників, трансформаторів, плат електронного управління.

FIXME – сервісний центр, який займається усуненням неполадок побутової техніки, зокрема, йогуртниць і мороженицm. Ми обслуговуємо динамічні і Батч-моделі, виконуємо дозаправку фреоном, чистку і обслуговування техніки. Щоб зробити ремонт йогуртниці і морожениці Львів в нашій компанії, досить дізнатися адресу майстерні в вашому районі міста. У нас організовані всі пункти обслуговування по всій території Львова, тому менеджер назве найближчу до вас адресу точки.

Етапи ремонту техніки:
 1. Необхідно привезти техніку в майстерню і почекати, поки фахівець зробить попередню діагностику.
 2. Почекати, коли вам назвуть причину дефекту, час його ліквідації і приблизну ціну ремонту.
 3. Дати фахівцям час на виконання завдання з урахуванням того, що йогуртниця повинна пройти один повний цикл роботи після ремонту.
 4. Забрати відновлену техніку, сплативши ремонт, і отримати гарантійний талон.

Якщо ви хочете, щоб йогуртница або мороженица працювали безперебійно, не варто займатися самовільним ремонтом – привезіть її в наш центр і доручіть роботу професійним інженерам.

Причини зробити ремонт у нас:
 1. Лагодимо в короткі терміни. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви отримали відновлену техніку в стислі терміни. Час ремонту йогуртниць і морожениць у Львові займає від 40 хвилин.
 2. Безкоштовна діагностика. Привозьте техніку до нас, і майстер безкоштовно визначить причину її поломки.
 3. Наявність власного складу. Наші фахівці швидше за всіх підберуть потрібні запчастини, так як ми співпрацюємо безпосередньо з провідними виробниками.

Зламалася йогуртниця? Не біда, залишайте заявку на нашому сайті, і вже сьогодні ви будете ласувати смачним продуктом!

Як вибрати йогуртницю або мороженицю?

Йогурт – смачне і корисне блюдо, яке може приготувати на своїй кухні кожен. Найкраще використовувати для цього спеціальний прилад – йогуртницю. Вона забезпечить ідеальні умови для формування та зростання кількості всіх необхідних бактерій.

Морозиво люблять і дорослі, і діти, але купувати його в магазині зовсім не обов’язково. Приготувати його в домашніх умовах, як і йогурт, досить просто, і зробити це допоможе морожениця.

Поради щодо вибору йогуртниці

Не варто зациклюватися на ціні приладу – принцип роботи всіх йогуртниць однаковий, і переплата за бренд практично ніколи не виправдовує себе. Але більш дорогі моделі можуть запропонувати більш зручну конструкцію, яку простіше чистити, а також додаткові функції і підвищену якість збірки.

Все йогуртниці повинні підтримувати всередині своїх ємностей постійну температуру, при якій процес приготування йде повним ходом. Обов’язково вибирайте модель з функцією автоматичного відключення після закінчення заданого заздалегідь проміжку часу – таймером.

Крім того, зверніть увагу на наявність окремого відсіку для шнура в корпусі пристрою. Якщо ваша кухня невелика, і йогуртницю доведеться часто ховати в шафу або ще куди-небудь, ховати шнур в такий відсік – дуже зручно.

Корисним буде і наявність на корпусі йогуртниці дисплея, на якому відображається інформація про температуру і часу, що залишився до кінця програми. Це не те щоб обов’язкова, але приємна «фішка».

Система управління йогуртниці, як і у багатьох інших побутових приладів, може бути кнопковою або сенсорною. Другий варіант більш гігієнічний, але заплатити за нього доведеться трохи більше.

Переважна більшість моделей йогуртниць виготовлені з пластику, і лише деякі дорогі моделі використовують метал. Пластик цілком практичний, так що звертати увагу на цей параметр просто не варто.

Остання важлива характеристика – кількість і обсяг ємностей для готового продукту. Тут варто враховувати ваші реальні потреби в йогурті – якщо ви їсте його кожен день, можна придбати і модель з 12 баночками. В інших випадках можна обійтися і куди більш компактним варіантом.

Поради щодо вибору морожениці

Всі морожениці діляться на два типи – напівавтоматичні та автоматичні. Перші поставляються із знімною ємністю, яку потрібно довго охолоджувати в морозилці, а потім залити приготовленою заздалегідь сумішшю. Після цього прилад почне працювати, а морозиво буде готово вже приблизно через півгодини.

Другі – це прилади з вбудованим компресором і холодильною установкою. Чаша автоматичного виготовлення морозива охолоджується до потрібної температури всього за кілька хвилин, після чого повторюється процес заливки суміші і перемішування.

Головний параметр будь-якої ї морожениці – обсяг її ємності. Тут все залежить від того, наскільки велика ваша сім’я, наскільки сильно в ній люблять морозиво, а також від того, наскільки часто в вашому домі бувають гості, яких хочеться їм пригостити. Якщо ви вибрали напівавтоматичну модель, її чаша повинна міститися в вашу морозилку.

Потужність для виготовлення морозива не надто важлива – вона в першу чергу залежить від конструкції і розміру чаші. Автоматичні моделі споживають набагато більше енергії з-за компресора, так що їх потужність часто становить 100-200 Вт або навіть більше, а напівавтоматичні моделі живлять тільки мотор, який обертає їх лопаті, так що їх потужність починається всього від декількох Вт.

Також корисними будуть автоматичний таймер, вибір режиму приготування (кілька режимів дозволять готувати морозиво по більшій кількості рецептів), оглядове віконце (щоб спостерігати за процесом) і брошура з рецептами в комплекті.