Пропонуємо послуги якісного і недорогого ремонту іригаторів у Львові. Спеціалізуємося на обслуговуванні іригаторів марки WaterPik. Центр по ремонту іригаторів компанії FIXME знаходиться у м. Львів. Жителі інших міст можуть скористатися послугами Нової Пошти і відправити іригатор до нас на обслуговування і ремонт.

В яких випадках потрібен ремонт іригаторів?

 1. Отримали іригатор і підключили до мережі 220 вольт, іригатор не включився або було чути клацання. З такою скаргою в ремонт потрапляє кожен другий іригатор. Вся справа в тому, що нові моделі іригаторів, особливо, ті які були куплені на закордонних торговельних майданчиках не розраховані на роботу від мережі 220 вольт. Для коректної роботи іригатора, який розрахований на мережі 110-120 вольт потрібно купувати окремо перетворювач напруги. Якщо підключити безпосередньо в нашу мережу, неминуче буде потрібен ремонт іригатора Львів.
 2. Іригатор не включається;
 3. Немає подачі води;
 4. Відсутній натиск води;
 5. Не працює регулювання.

З усіма поломками впорається кваліфікований майстер сервісного центру по ремонту іригаторів у Львові

Наша компанія надає послуги з 2011 року, за роки практики відремонтовані тисячі приладів з різними поломками.

Порядок ремонту іригаторів
 1. Консультація;
 2. Діагностика приладу;
 3. Обговорення результатів діагностики з власником техніки;
 4. Ремонтні роботи;
 5. Перевірка та видача товару власнику.

Діагностика приладів в нашій майстерні безкоштовна. Термін діагностики іригатора становить 1-4 робочих дні (залежить від поломки і завантаженості центру). Ціни на послуги ремонту іригатора Львів від 200 грн. Документальна гарантія від центру при видачі замовлення.

Зверніться в сервісний центр для лагодження іригатора, завжди якісний і доступний сервіс.

Лагодження іригатора своїми руками

Іригатори часто використовуються з застосуванням в складі рідини спеціальних розчинів, які підвищують очищуючий ефект. Але зворотним боком їх використання є забруднення пристрою і необхідність більш ретельного догляду. В умовах підвищеної вологості велика ймовірність виникнення цвілі. Її наявність, особливо у внутрішніх порожнинах апарату, здатна обмежити лікувальний ефект гігієнічних процедур, створити додаткові проблеми зі здоров’ям.

Іригатори з живленням від мережі, призначені для роботи в умовах підвищеної вологості, мають високий рівень безпеки. Однак і в цьому випадку, існують рекомендації, покликані забезпечити безпечне і тривале функціонування апарату без негативних наслідків для власників і самого пристрою. Вони стандартні, що не клопітно, включають добре знайомі рекомендації:

 • не допускається занурення електроприладів в воду;
 • не допускається дотик мокрими руками, особливо струмопровідних частин, наприклад, вилки;
 • якщо пристрій випадково виявився в воді перед витяганням необхідно відключити його від мережі;
 • місце розміщення повинно бути сухим, забезпечувати стійкість, мінімізувати ризик випадкових падінь;
 • для чищення порожнини рота неприпустимо застосування відбілювачів або різних йодовмісних розчинів;
 • знімні комплектуючі повинні бути оригінальними, що вбереже від неприємних наслідків застосування дешевих аналогів, які можуть обмежити функціональність іригатора і завдати шкоди користувачеві.

Розбирання пристрою не викликає складнощів і інтуїтивна зрозуміла навіть без прочитання інструкції. Послідовність демонтажу наступна:

 • вимкнути апарат і дочекатися повної зупинки механіки;
 • відключити шнур живлення від мережі;
 • прибрати верхню кришку резервуара;
 • витягти його з корпусу з легким зусиллям і злити воду;
 • натисненням спеціальної кнопки на рукояті зняти насадку.

Обслуговування іригатора необхідно виконувати після кожного завершення гігієнічних процедур. Це не забирає багато часу і дозволить уникнути складнощів з подальшою експлуатацією. Зазвичай процедура наступна:

 • прилад вимикається і від’єднується від мережі;
 • залишки рідини в резервуарі зливаються;
 • ємність наповнюється теплою водою і обполіскується;
 • резервуар і насадки промиваються під проточною водою;
 • всі елементи конструкції ретельно протираються і просушуються;
 • прилад забирається на зберігання.

Іригатор часто застосовується з додаванням в рідину різних ополіскувачів або настоянок, які підвищують очищуючий ефект. В цьому випадку необхідно більш ретельно очищати апарат. Після виконання стандартних процедур необхідно:

 • знову наповнити ємність наполовину;
 • встановити в робочу ручку насадку;
 • помістити її в раковину;
 • підключити апарат в мережу і включити живлення;
 • вода з резервуару повинна повністю стекти в раковину.

Для захисту від цвілі всі елементи конструкції потрібно ретельно протерти і тільки після цього прибирати прилад на зберігання.

Поява цвілі закономірна незручність при використанні пристрою в приміщенні з високою вологістю. Ситуація часто ускладнюється незадовільним станом вентиляції, наявність протікання, недостатній для просушки обігрів приміщення.

Цвіль, що виникає у ванній кімнаті, може потрапити і на іригатор. Така ситуація неминуче позначається на функціональності приладу, що застосовується для чищення такій чутливій області, як ротова порожнина. Цвіль утворює неприємний запах і може завдати шкоди здоров’ю.

Позбудеться від цвілі не завжди просто. Повністю вирішити проблему можна тільки очистивши приміщення із застосуванням радикальних засобів. Для очищення приладу будуть потрібні більш щадні способи і склади.

Це доступні і безпечні засоби, які не зашкодять приладу, не залишать слідів, які роблять неможливим його використання за призначенням через технічні ушкоджень або неприємні запахи.

Це найпростіший варіант. Він використовується при поверхневих осередках ураження. Після приготування звичайного оцтового розчину слід:

 • обробити поверхню;
 • дати просохнути;
 • усунути залишки грибка за допомогою щітки;
 • ретельно промити проточною водою.

Перший спосіб не завжди виявляється достатнім. Цвіль може проникати у внутрішні порожнини, через які здійснюється подача води для чищення рота. В цьому випадку необхідно виконати промивку приладу. З цією метою:

 • розчин заливається в резервуар;
 • апарат включається в мережу;
 • на ручку ставиться насадка;
 • ручка поміщається в раковину.

Промивання пристрою виконується до повного усунення цвілі. Після цього необхідно злити розчин і кілька разів промити іригатор проточною водою. Завершуючи очищення знадобитися розібрати апарат, ретельно його протерти і залишити в такому положенні до повного висихання. Коли всі елементи просохли можна зібрати пристрій і помістити на місце зберігання.

Своєчасно виконане обслуговування іригатора допоможе зберегти його функціональність, продовжити робочий ресурс, забезпечить ефективність щоденних гігієнічних процедур і їх лікувальний ефект.

Загалом, в використанні такого пристрою, як іригатор, нічого складного немає. Досить вивчити інструкцію до апарату і все стане зрозуміло. Але існують деякі рекомендації і поради, які допоможуть зробити використання цього апарату для чищення зубів саме правильним!

 • Іригатор – це апарат, при використанні якого можна домогтися чищення зубів, схожим з чищенням у стоматолога;
 • 70% нальоту можна очистити за допомогою іригатора, а це в два рази більше на відміну від звичайної зубної щітки. Так само іригатор допомагає очистити язик і слизову ясен.
 • Іригатор портативний (переносний). В середньому, такий іригатор має обсяг до одного літра. Він працює від акумулятора, батареї якого вистачає на роботу приладу до 10 днів при щоденному використанні. Переваги даного іригатора: можна брати з собою в дорогу. Так само є недоліки, такі як: прилад не можна перевернути під час застосування, тому що його потужності недостатньо, щоб підтримувати потрібний напір води.
 • Іригатор стаціонарний. Дані апарати бувають різних моделей. Працюю вони від звичайної мережі (від розетки). Більшу частину моделей стаціонарних іригаторів можна поміщати в будь-якому місці, яке підходить вам (наприклад, ванній кімнаті). Або ж за допомогою спеціальних кріплень можливе розміщення на стіні. Обсяги та розміри таких іригаторів – 0,5-2 літри. Розділяють два види стаціонарних іригаторів: автономні – в них потрібно заливати воду і ті, робота яких проводиться від водопровідного крану.

В першу чергу потрібно визначитися, для чого саме вам потрібен іригатор, який час ви збираєтеся користуватися ним, чи будете ви брати його з собою в дорогу, і які функції вам більш необхідні. Так само можна і навіть потрібно проконсультуватися зі стоматологом, він допоможе визначити, які вимоги варто враховувати при виборі іригатора саме вам. Будьте впевнені, незважаючи на те, який ви зробите вибір, ви не пошкодуєте про покупку даного апарату.

В іригатор необхідно заливати чисту воду, температура якої близько 40 градусів за Цельсієм. Перед тим як заливати воду, її потрібно спочатку закип’ятити, потім остудити і процідити. Ні в якому разі не можна використовувати проточну воду з крану, це може негативно позначитися на здоров’ї ваших зубів, а також на самому іригаторі. В деякі моделі іригаторів можна додавати ополіскувачі для ясен. Тільки варто відзначити, що не у всіх іригаторів можна використовувати ополіскувачі, в деякі моделях допускається заливати виключно воду.

 • Уважно вивчаємо інструкцію до вашої моделі іригатора;
 • Потрібно запам’ятати, що вливати рідину допустимо тільки ту, яка підходить до даної моделі іригатора;
 • Не допускається заливати холодну рідину в іригатор;
 • Напрямок струменя потрібно робити під прямим кутом, щоб вода могла витікати з ротової порожнини;
 • Утруднені місця необхідно очищатися трохи довше;
 • Використовувати прилад дітям дозволяється виключно в присутності батьків.

Зубний камінь, а також зубний наліт не можна прибрати іригатором. Його дії і властивості пов’язані з промиванням міжзубних проміжків.

Режим застосування, рідина, яка застосовується при використанні іригатора, правильність використання самого пристрою і рекомендації лікаря – фактори від яких безпосередньо залежать ваші підсумки від застосування іригатора. Однак, можна відзначити деякі загальні результати при використанні іригатора:

 • Чутливість зубів знижується;
 • Кровоточивість ясен знижується;
 • Поганий запах з рота зникає;
 • Поліпшується робота слинних залоз;
 • Поліпшується процес регенерації.
 • Гігієна порожнини рота без допомоги стоматолога в домашніх умовах;
 • Профілактика пародонтиту, карієсу і гінгівіту.

На закінчення хочемо нагадати, що перед тим, як почати використання іригатора, слід пройти професійну консультацію у стоматолога, а також рекомендується зробити професійну чистку зубів і вилікувати проблемні зуби, так як при застосуванні іригатора не можна вилікувати карієс або прибрати вже розвинений зубний камінь.

A woman using an oral irrigator in bathroom. Selective focus

На все іррігатори надається заводська гарантія від 1 (одного) року з моменту продажу в залежності від виробника. Крім того, ви можете уточнити термін гарантії у наших фахівців.

Термін гарантії на іригатор обчислюється з моменту передачі товару на руки покупця.

Гарантійний ремонт іригатора Львів здійснюється тільки за наявності правильно заповненого гарантійного талону.