Ремонт домашніх іонізаторів повітря Львів виконає фахівець сервісного центру компанії FIXME. Замовити послугу або отримати консультацію можна на сайті або в телефонному режимі.

Принцип роботи та можливі поломки

Повітря, яким ми дихаємо, містить частинки – аероіони, чим більше цих частинок, тим краще показник повітря. Чи помічали, як приємно і легко дихається в лісі або після дощу? Вся справа в аероіонах, які позитивно діють на людину. У місті, де повітря містить пил і гази люди схильні до респіраторних захворювань, алергій. Для того, щоб поліпшити мікроклімат в квартирі або офісі використовуються іонізатори повітря, які виробляють аероіони штучним шляхом. Все іонізатори розбиті на типи:

 • термоелектронного типу;
 • радіоізотопного типу;
 • гідродинамічного типу;
 • радіоактивного типу.

У житлових приміщеннях використовуються тільки малопотужні іонізатори коронного типу. Саме такі іонізатори ремонтують майстри сервісного центру компанії FIXME. Основний елемент такого іонізатора – загострені електроди, на які подається висока напруга. У пристрій іонізатора входять також джерело високої напруги і захист. Джерело напруги буває змінним і постійним. Прилади бувають двох типів регульовані і нерегульовані. Для розподілу потоку повітря, збагаченого іонами є воздуховод або вентилятор.

Можливі поломки іонізатора, які зустрічаються на практиці – вихід з ладу блоку живлення, пробій захисту, обрив в електроланцюгах, знос вентилятора, вихід з ладу панелі управління в регульованих моделях.

Все лагодиться, якщо своєчасно звернутися в нашу профільну майстерню, не радимо самостійно розбирати прилад і проводити будь-які маніпуляції. Схема домашнього іонізатора повітря досить проста, але не маючи навичок пайки і необхідних деталей, можна зіпсувати прилад.

Звертайтеся за адресою майстерні, обслуговуємо будь-які моделі домашніх іонізаторів повітря. Умови ремонту дуже прозорі і зрозумілі:

Діагностика іонізатора для визначення поломки.

 1. Узгодження вартості ремонту.
 2. Виконання ремонту.
 3. Тестування.
 4. Видача робочого пристрою замовнику з гарантією.

Для наших клієнтів діагностика будь-якого приладу безкоштовна, термін 1-4 робочих дня. Вартість ремонту іонізатора від 200 грн. Консультація безкоштовно, за номерами телефонів або на сайті.

Перелік послуг з ремонту іонізаторів
 • Ремонт ланцюга живлення.
 • Ремонт блоку живлення.
 • Заміна вентилятора.
 • Заміна воздуховоду.
 • Чищення апарату.
 • Заміна та ремонт електродів.

Крім іонізаторів, ремонтуємо зволожувачі повітря, побутові осушувачі повітря, мийки повітря.

Іонізатори повітря – рейтинг кращих 2020

Найчистіше повітря гір, лісу, водоспадів відрізняється від міської атмосфери підвищеною концентрацією негативно заряджених іонів. Частинки негативно впливають на шкідливі речовини, вбивають бактерії, мікроорганізми іншого походження. Щоб наблизити чистоту навколишнього простору в будинку до еталонної, люди придумали спеціальний пристрій – іонізатор повітря. Який краще купити для квартири, невеликого офісу, медичного закладу – читаємо далі.

Застосування

Медики та екологи рекомендують використовувати зволожувач повітря з іонізатором в квартирах, будинках, робочих кабінетах, офісах і інших приміщеннях, де проживають або перебувають люди протягом 2 і більше годин на добу. Особливо гостро проблема чистоти повітря стоїть в кабінетах, де знаходиться комп’ютерна техніка, кондиціонери, телевізори.

Концентрація «корисних» частинок в навколишньому просторі може змінюватися в залежності від інших факторів:

 • Кількість негативних іонів трохи підвищиться, якщо посадити в приміщенні флору, що утворить фітонциди (ялицю, бузок, герань);
 • Концентрація аероіонів знижується, коли в кімнаті знаходяться люди, працюють телевізор, комп’ютер, кондиціонер, включена газова плита, курять, знаходиться багато меблів з полімерів, синтетичних матеріалів.

Користь і шкода

Підвищення якості повітря і самопочуття людини – вагома причина, щоб придбати іонізатор повітря. Який з них краще (або який більше підходить Вам) – дивіться рейтинг апаратів нижче. Атмосфера, в якій перебуває людина, стає максимально наближена до природного. Іонізатор:

 • Очищає повітря від пилу, інших частинок;
 • Нейтралізує електричне поле, створюване навколо моніторів, ТВ екранів;
 • Підвищує врожайність культур, що вирощуються в теплицях;
 • Збільшує сходження насіння.

А. Л. Чижевським і його соратниками було проведено чимало досліджень, що стосуються впливу іонізаторів на здоров’я людини. В ході експериментів не вдалося виявити негативних наслідків, що суперечать санітарно-гігієнічним нормам.

Як вибрати

Розкладемо по пунктам, чим іонізатори повітря відрізняються один від одного. Візьміть на замітку кілька професійних порад.

Сертифікат

У рейтингу кращих іонізаторів беруть участь тільки сертифіковані товари. Документ свідчить про безпеку приладу, наприклад, гарантує, що користувача не вдарить струмом.

Люстра або лампа
 • Перші: габаритні прилади з робочим елементом у вигляді іонізуючих голок. Встановлюють під стелю. Добре іонізують простір. Мінус – заряджають частинки пилу, які завдають шкоди легеням;
 • Другі: компактні іонізатори повітря з рейтингу кращих в 2020 році. Електрод, що продукує іони, знаходиться в корпусі. Створює не сильно концентрований потік заряджених частинок, безпечних для людини.
Додаткові функції

Виробники випускають іонізатори в чистому вигляді або обладнання з декількома функціями. Найчастіше це:

 • Очищення повітря, як у AIC XJ-3500
 • Зволоження FANLINE Aqua VE200
 • Мийка повітря FANLINE VE400-4
 • Підсвічування (застосування в якості нічника) AIC XJ-297.

Перераховані функції в приладі можуть бути реалізовані всі разом або в будь-якій комбінації.

Обслуговування

Бажано, щоб в місті працювала майстерня з обслуговування кліматичного обладнання. У разі поломки зможете швидко виконати ремонт іонізатора повітря Львів, в т.ч., гарантійний. Фільтри для очищувачів, іонізаторів завжди в наявності.

Ціна

Кращі очисники іонізатори повітря не обов’язково найдорожчі. Ціна залежить від кількості вбудованих функцій. Якщо в квартирі нормальна вологість, досить купити тільки іонізуючий пристрій, витративши мінімум грошей на якісний прилад відомого бренду. І навпаки, іонізатор за 200-320 гривень повинен насторожити дешевизною.

Рейтинг кращих іонізаторів

 1. Амбілайф L-5524M
 2. Екологія-Плюс Супер-Плюс-Біо LCD (з ЖК)
 3. АМБІЛАЙФ L-7024М
 4. AIC CF8410
 5. АМБІЛАЙФ Компакт L-5516
Амбілайф L-5524Mambilife

Нешкідливий для організму: можна експлуатувати в приміщеннях з людьми. Очищає повітря від вихлопних газів, ефективно видаляє тютюновий дим, кухонну кіптяву, речовини, що викликають алергічні реакції (пилок, дрібні частинки шерсті тварин). Один з кращих іонізаторів повітря для будинку, де поживають діти. Очищає простір і поверхні від вірусів, бактерій – збудників туберкульозу, грипу. Діє як жорсткий антибактеріальний фільтр. Рекомендований для застосування в операційних, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії, а також у побуті, дошкільних установах і комерційній сфері.

Екологія-Плюс Супер-Плюс-Біо LCD (з ЖК) екологія

Прилад сконструйований і працює за технологією «іонного вітру». Потік виникає в результаті коронного розряду, проходить крізь касету, залишаючи на електроді пил, бактерії, мікроби. Очищене повітря насичується озоном в допустимій концентрації, достатній для знищення неприємних запахів, цвілі. Прилад потрапив до рейтингу кращих очищувачів повітря з іонізатором 2020 року ще й тому, що має вбудовану систему контролю засміченості касети. Апарат сам просигналізує про необхідність очищення елемента, про його некоректної роботи через неправильну установку.

АМБІЛАЙФ L-7024М

Кращий очищувач і іонізатор в лінійці фотокаталітичних знезаражувачів повітря. Бореться з патогенними організмами. Усуває з атмосфери аміак, фенол, формальдегіди. Можна самостійно виставляти режим роботи – періодичний і постійний. Безпечний для людей. Характеризується низьким рівнем шуму, високою продуктивністю, тому може працювати в бібліотеках, дитячих установах.

AIC_CF8410

Поки ви спите або займаєтеся справами, іонізатор повітря для квартири видалить з приміщення пил, волокна вовни, інші алергени. Має HEPA-фільтр тонкого очищення, вугільний фільтр, ультрафіолетове опромінення і іонізацію.

Завдяки найтоншому очищенню, прибирає запахи, пов’язані з курінням, приготуванням їжі і запахи тварин.

АМБІЛАЙФ Компакт L-5516 зі светодіодами

Призначений для видалення з повітря газоподібних включень і патогенної флори. Може працювати в присутності людей, не завдаючи шкоди здоров’ю. Вбудований світлодіод забезпечує довгий термін служби: в середньому апарат виробляє 50 000 годин, що приблизно дорівнює 5-6 років. Світлодіоди не вимагають спеціальної утилізації. Після вироблення ресурсу прилад можна просто викинути.

Ремонт іонізаторів повітря Львів з цього рейтингу проводить наш сервісний центр компанії FIXME.