Ремонт інгаляторів Львів. Останнім часом досить поширеним методом лікування в домашніх умовах стали інгаляції з використанням небулайзера. Інгалятори, як і будь-яка інша електроніка, згодом може зламатися через природний знос, неправильну експлуатацію або заводський брак. Ремонт інгаляторів у Львові в нашому сервісному центрі компанії FIXME надає можливість продовжити життя пристрою і заощадити на покупці нового приладу.

Незважаючи на просту конструкцію, в роботі інгаляторів можуть виникати різні неполадки, які полягають в наступному:

 • при роботі інгалятора з’явився сторонній шум;
 • пар подається нерівномірно або переривчасто;
 • пар не подається зовсім;
 • прилад не реагує на кнопку включення.

Будь-яка з наведених неполадок – привід звернутися в сервіс по ремонту інгаляторів у Львові. Як правило ремонт інгаляторів у Львові виконується швидко і якісно якщо при поломці звернутися до хорошого фахівця сервісу. В роботі майстер використовує сучасне обладнання для діагностики і усунення несправностей.

При необхідності заміни окремих деталей в сервісі використовують тільки комплектуючі кращих виробників. На виконану роботу і на використовувані компоненти замовник отримує гарантію сервісу.

Так як ремонт інгаляторів у Львові допоможе з вирішенням проблеми, тому не варто поспішати з покупкою нового приладу. Кваліфіковані майстри сервісу допоможуть відновити працездатність пристрою.

Для того, щоб ваш інгалятор служив довше, слід дотримуватися простих правил:

 1. Ставити небулайзер на рівну і стійку поверхню. Прилад дуже крихкий і падіння з будь-якої висоти може стати черговим приводом для ремонту інгалятора Львів.
 2. При роботі стежте за тим, щоб провід живлення і повітровідводний шланг не перегиналися і їх не притискали сторонні предмети.
 3. В камеру-розпилювач не додавати розчини з маслами і трав’яні настої.

Якщо все ж ваш небулайзер вийшов з ладу – залишайте заявку за допомогою спеціальної форми на сайті або телефонуйте за телефонами, вказаними в контактах. При необхідності наш кур’єр доставить відремонтовану техніку до вашого будинку. Ми виконуємо ремонт інгаляторів у Львові будь-яких моделей і брендів. Оживимо все, навіть динозавра!

Схема електричного інгалятора

Даний екземпляр практично з першого випуску цих виробів. Були у вільному продажі, незважаючи на загальний дефіцит. Люди деякий час просто не розуміли, що це і навіщо. Косметичний прилад «Ромашка» – саме так він позиціонувався на той момент, до того ж, що в більшій мірі це все ж медичний прилад, але продавати такі тоді було не можна – для лікування існувала лікарня. Виріб був новинкою в усіх відношеннях. Ціна була 27 рублів. Загалом-то недешево. Однак грошей тоді у всіх було багато, зберігалися вони в ощадних касах до кращих часів, бо в даний час в магазинах товару не було. І то, що прилади зникли з прилавків також раптово, як і з’явилися, було, загалом-то, очікувано. Йшов 1987 год …

З протилежного боку корпусу через наявний отвір виходить півтораметровий шнур електроживлення з плоскою пластмасовою виделкою.

Усередині корпусу, в досить великому поглибленні, герметично вмонтована, мабуть, основна робоча частина пристрою – ванночка з нержавіючої напівміліметрової сталі з розмірами сторін 75х75 мм і глибиною 25 мм. У поглиблення верхній частині корпусу встановлюється виготовлена ​​з органічного скла прозора «маска» для виробництва потрібного термічного впливу як на обличчя людини, що  використовує прилад, так і на його органи дихання.

За рахунок добре продуманій конструкції приладу, в зібраному, так би мовити «транспортному», положенні його зовнішні габарити зменшуються вдвічі, так що він легко поміщається в будь-яке відділення меблевої стінки.

Усередині відсіку, на спеціальній рамі, прикріпленої до робочої ванни, змонтовані електронагрівач, термовимикач і колодка кріплення електричного дроту. Добре видна неонова лампочка індикації з обмежувальним резистором. Проводи, що йдуть безпосередньо до нагрівального елементу, закриті керамічними кільцями.

Нагрівальний елемент набірний, складається з ніхромової спіралі обкладеної слюдяними пластинами, зовнішні пластини сталеві. У разі перегоряння спіралі нагрівальний елемент ремонтопридатний. Варто тільки відвернути два гвинти. Сказати по простому – термін його служби «вічний».

Схема роботи приладу така: електричний струм проходить через включений вимикач, через дотичні контакти термовимикача і одночасно «запалює» неонову лампочку, що сигналізує про це, і пускає в хід нагрівальний елемент. У разі повного википання рідини в робочій ванні і що почався внаслідок цього перегріву контакти термовимикача розмикаються і перегрів, і відповідно перегорання спіралі, не допускаються.

Заміряне струмоспоживання в робочому стані становить 0,48 А, що дає при перемножуванні на фактичну мережеву напругу в 210 вольт потужність в 100 Вт. Протягом всього терміну експлуатації прилад періодично задіяний. В якості інгалятора, для лікування простудних захворювань, так це в осінньо – зимовий – весняний період. Особливо зручно лікувати дітей, для яких ця процедура перетворюється в забавний захід – гру. Навіть якщо трапився жорстокий бронхіт і кашель не дає елементарно заснути, досить подихати 10 хвилин паром від розчину кип’яченої води (50 гр) з 10 краплями евкаліптової і 20 анісової олії (а ще крутіше маленькою чайною ложечкою «Коделак – бронхо з чебрецем») як Ви будете мати таку можливість. Рецептів лікувальних інгаляцій маса. І від горла і від носа. В даний час випускається вже четверте покоління «Ромашок», вони різняться «наворотами» і ціновим діапазоном, принцип дії і користь залишилися колишні.

Ремонт небулайзера своїми руками

Використання інгаляторів на сьогоднішній момент є одним з основних методів терапії багатьох респіраторних захворювань. Саме тому дані прилади, через тривалу експлуатацію, нерідко виходять з ладу. Це вимагає заміни певних деталей таких пристроїв. Ремонт інгалятора Львів повинен виконуватися із застосуванням якісних запчастин і розумінням всього внутрішнього устрою. Пов’язано це з тим, що тільки лише в такому випадку можна домогтися, щоб небулайзер правильно функціонував, надаючи належний терапевтичний ефект при лікуванні.

Основні різновиди проблем

Ремонт інгаляторів у Львові потрібен в певних випадках, серед яких найбільш частими є такі:

 1. Належна кількість лікарського препарату не надходить в організм людини.
 2. Вихід з ладу тумблера або деяких кнопок. Це стосується, як їх западання, так і відсутності реагування на маніпуляції з ними.
 3. Включений пристрій відмовляється подавати в організм людини дрібнодисперсну лікарську речовину.
 4. Апарат не включається і не функціонує ніяким чином. Дана проблема є найбільш серйозною, так як вона свідчить про значну і серйозну поломку.

Ремонт інгалятора Львів потрібен також і в тих випадках, коли з ладу виходять певні його запчастини і елементи. Серед них перш за все варто виділити фільтри, компресори, камери, маски, відбійники і т.ін. Якщо правильно встановити причину поломки, а також підібрати відповідні комплектуючі, можна без проблем відновити функціональність небулайзера.

Лагодження своїми руками

При наявності гарантії, а також можливості звернення до спеціалізованого сервісного центру, здійснювати ремонт інгаляторів Львів своїми руками не рекомендується. Самостійний ремонт може призвести до:

 1. повної втрати гарантії, яка була дана виробником на певний термін коректної експлуатації приладу.
 2. серйозного пошкодження апарату, що потребують серйозних фінансових коштів в майбутньому.
 3. повної втрати функціональності пристрою і можливості її відновлення в тій чи іншій мірі.

Серед основних проблем, які виникають з небулайзерами, майстри перш за все виділяють такі:

 • перебивання шнура, за допомогою якого пристрій підключається до мережі;
 • засмічення фільтрів частинками використовуваних препаратів;
 • забруднення тих чи інших елементів внаслідок застосування недостатньо розчинених лікарських засобів;
 • коротке замикання в ланцюзі живлення приладу;
 • знос компресора через надмірне використання пристрою;
 • збій в роботі процесора або іншої електроніки.

Перелік вище зазначених проблем не є остаточним.

Переваги і самостійна заміна деталей апарату для інгаляцій своїми руками полягають в дешевизні даного процесу. Це може бути виправдано лише в тих випадках, коли пристрій потребує замінити ті чи інші комплектуючі деталі. При цьому, чим менше людина розбирає прилад, тим більш безпечною буде для пристрою така маніпуляція.

Замінити своїми руками можна такі елементи, як розпилювач, маска, повітряна трубка, носовий і ротовий мундштук, фільтри для очищення розчину, відбійник, камера і деякі інші. Все це не вимагає значного втручання в конструкцію апарату.

Якщо ж потрібне професійне чищення або ж розбір електричної схеми процесора, найкраще цю роботу довірити професіоналам. Самостійно вирішити такі проблеми без відповідних знань неможливо.

Таким чином, можна зробити висновок, що самостійний ремонт інгалятора можливий лише тоді, коли проблема поломки очевидна і відсутня потреба в проведенні значних маніпуляцій з пристроєм.

Гарантійний ремонт

Ремонт інгаляторів у Львові за гарантійним терміном може бути проведений протягом 1 року після придбання даних приладів. Цей період безпосередньо залежить від виробника – деякі компанії на певні моделі можуть надати менш або більш тривалу гарантію їх експлуатації.

Гарантійний ремонт небулайзера можна отримати тільки в спеціалізованому сервісному центрі, який рекомендує виробник приладу. Всі умови, що стосуються цього, повинні бути вказані в інструкції по застосуванню пристрою. Перш за все, варто звернути увагу на випадки, які не можуть бути гарантійними. Наприклад, умисне або ж ненавмисне пошкодження апарату, що сталося не з вини заводу-виготовлювача, не може бути оплачено ім.

Ремонт інгаляторів Львів по гарантії може бути проведений тільки за умови правильного заповнення відповідного гарантійного талона. Саме тому при покупці на це варто звернути увагу, як і на наявність інструкції, повну комплектність і працездатність приладу.