Ремонт годинників наручних Львів. Радянські годинники прославилися на весь світ своєю практичністю і високою якістю, навіть сьогодні вони мало чим відстають від елітних швейцарських годинників. Багато цінителів донині носять ці раритетні годинники, єдине обмеження полягає в тому, щоб знайти місце, де здійснюють ремонт старих годинників наручних у Львові.

Кращими екземплярами радянського виробництва по праву вважаються Луч, «МЧЗ 1 ім. Кірова »,« Seconda de lux »,« штурманські »,« Зоря »,« Ера »,« Чайка »,« Ракета »,« Політ Хрон »та інші. Всі ці годинники наділені високої якості механізмом і вражаючим дизайном.

Складнощі ремонту радянських годин

Не кожен фахівець візьметься за ремонт радянських годинників, адже механізм досить старий, та й деталі на них відшукати не так уже й легко, їх необхідно відтворювати заново для кожної моделі. Для ремонту вам необхідно знайти годинникову майстерню, яка знає всі особливості радянського механізму і при цьому має необхідне обладнання для ремонту. Дійсно вражаючими стали моделі годин для військових і льотчиків, ремонт командирських годинників вимагає ще більшої ретельності і серйозного подхода.

Переваги нашої майстерні

Наша годинникова майстерня одна з кращих представників, які гідно справляються з ремонтом радянських годинників. У нас є все необхідне обладнання, висококваліфіковані фахівці, які можуть відтворити деталі для будь-якого різновиду таких годинників. Ми виробляємо ремонт годинників марки Схід, Ракета, Луч, Слава і інших виробників так, що ви не відрізните якість від радянських заводів. Ми виробляємо ремонт годинників наручних Львів механічних таким чином, що навіть найвибагливіший клієнт залишається задоволений нашими послугами.

Ремонт елітних годинників наручних

Елітні годинники – аксесуар, який говорить про високий статус, престиж і витончений смак свого власника. Наручний годинник буде доречним доповненням повсякденного способу, ділового та урочистого костюма.

Дорогі елітні годинники від культових брендів служать своїм власникам десятиліття, зберігаючи точність і презентабельний вигляд, але з часом навіть найякісніші екземпляри виходять з ладу. Відбуватися це може з різних причин, ось лише найпоширеніші з них:

 • Деталі годинникового механізму зносилися;
 • Виріб тривалий час не використовувався;
 • Необхідно замінити мастило;
 • З’явилися зовнішні дефекти: потьмяніння корпусу, деформація скла, поява подряпин.

Коли мова йде про такий дорогий аксесуар, як статусні швейцарські годинники, викидати їх у разі поломки чи буде розумно. Багато власників елітних аксесуарів не вирішуються на цей крок і протягом довгих років зберігають годинник без діла. Хоча є і більш раціональне рішення цієї проблеми! Сервіс компанії FIXME спеціалізується на ремонті брендових годинників і здатний відновити їх функціональність і привабливість навіть в разі серйозних поломок.

Ми пропонуємо своїм клієнтам якісний, професійний ремонт, який повністю відновить заводські функціональні характеристики, а також репассаж годинників – послугу, яка повертає свій зовнішній вигляд виробам.

Вартість ремонту елітних годинників буде набагато нижче придбання нового аксесуара.

The disassembled clockwork.

Що включає ремонт наручних годинників?

 • Повноцінне відновлення працездатності.
 • Заміна деформованих або зношених деталей.
 • Очищення від бруду та затверділої мастила.
 • Заміна скла, циферблату, стрілок.
 • Нанесення нового мастила.
 • Заміна ремінця і кріплень.
 • Відновлення точного правильного ходу.

Надійний ремонт швейцарських годинників часто здійснюється разом з оновленням їх корпусу. Репассаж – це можливість повернути початкову привабливість аксесуару, зробити його таким, як в перший день після покупки. Природно, такі результати під силу тільки досвідченим фахівцям!

Якщо ви хочете отримати кваліфікований ремонт годинників наручних у Львові, наша компанія стане оптимальним вибором. Ми пропонуємо для своїх клієнтів безліч переваг:

 • Якісне та надійне виконання ремонтних робіт;
 • Детальний кошторис, в якій фіксується вартість всіх запчастин, послуг;
 • Приклади фото до і після ремонту, що дозволяють оцінити наші можливості;
 • Гарантійні зобов’язання;
 • Використання оригінальних деталей для відновлення годин.

Сервісна майстерня компанії FIXME гарантує надійний ремонт годинників наручних у Львові, який поверне до життя ваші улюблені аксесуари і відновить їх привабливість. Ми не пропонуємо дешевих і нетривких варіантів ремонту, оскільки цінуємо свою репутацію і поважаємо своїх клієнтів. Ми переконані, що краще зробити ремонт один раз дорого і грунтовно, ніж обходитися напівзаходами.

Ремонт годинників своїми руками. Чи потрібно?

У ряді випадків може виконуватися ремонт годинників наручних Львів своїми руками. Зазвичай такий варіант розвитку події розглядається в тому випадку, якщо власник володіє необхідною кваліфікацією, або готовий вчитися щоб цю кваліфікацію отримати.

Можливість ремонту годинників своїми руками визначається ступенем небезпеки поломки. Чим серйозніше проблема, тим складніше ремонт. Так, наприклад, можна самостійно відполірувати годинник, але практично неможливо замінити деталь механізму. Тому в другому випадку рекомендується звертатися в годинникову майстерню нашої компанії.

Правила ремонту

Некоректно виконаний ремонт годинників наручних Львів своїми руками ризикує обернутися ще більш серйозною поломкою. Саме тому до такої людини пред’являється ряд вимог:

 • Розуміння принципу будови годинника. Звичайно, завжди можна знайти опис проблеми в інтернеті, але без глибокого розуміння принципу роботи ніхто не дасть гарантії, що рішення буде зрозуміле вірно.
 • Наявність схеми саме ваших годинників. Найчастіше така схема в наявності для щодо нових моделей, але антикварні хронометри не можуть похвалитися тим же самим. У цьому випадку найбільш зважене рішення – звернутися безпосередньо до майстра з ремонту годинників.
 • Наявність інструментів для ремонту годинників наручних Львів.

Якщо хоча б одна вимога не виконується, краще замовити обслуговування годин у фахівця.

Небезпека некваліфікованого ремонту

Якщо усуненням неполадок займається людина, яка не може похвалитися глибоким знанням роботи годинникового механізму, можна випадково пошкодити хронометр. Основна причина – неможливість знайти рішення саме вашої проблеми. У будь-якого годинника є свої особливості.

Досвідчений майстер завжди відразу виявить всі можливі особливості конкретних годинників і усуне неполадку. Домашній фахівець схильний до послідовного виконання написаних інструкцій. На жаль, до моменту закінчення ремонту не завжди можна визначити правильно він йде чи ні. Якщо ремонт проходить невдало, не завжди можна визначити момент помилки.

Чищення та полірування своїми руками

Однак, такі прості операції як чищення та полірування годинника завжди може бути виконані самостійно. Для цього рекомендується заздалегідь придбати типовий годинниковий набір, щоб легко розібрати і промити деталі. Потім слід поставити заново.

Інструменти для самостійного ремонту слід купувати виключно в спеціалізованих магазинах. Це гарантує покупку дійсно якісних інструментів.

Гарантійний ремонт годинників

Навіть найякісніші швейцарські хронометри часом ламаються. Годинникова майстерня компанії FIXME пропонує гарантійний ремонт годинників наручних Львів. Згідно з чинним законодавством, право на такий ремонт мають люди, що купили годинник, і зіткнулися з поломкою, яка вказана в гарантійному талоні.

Також необхідно упевнитися в тому, що поломка сталася в момент, коли діють гарантійні зобов’язання. Існують і інші обмеження. Тому власник елітних швейцарських годинників може зіткнутися з тим, що саме в його випадку гарантійний ремонт годин не відбуватиметься.

Пошкодження з вини власника

Деякі поломки елітних годинників виникають з вини власника. Як правило, вони не відносяться до страхових випадків, а тому повинні усуватися за рахунок клієнта. Серед найбільш поширених причин такої поломки виділяють:

 • Механічні пошкодження. Зазвичай причина – неуважність власника. Найчастіше швейцарські годинники протиударні, тому механічні пошкодження найчастіше наносяться дуже сильні. Поломка усувається за свій рахунок.
 • Попадання усередину агресивних речовин і реагентів. Поломка найчастіше не входить в страховий випадок.

Можуть бути й інші причини серйозної поломки годинників. Більш детальна інформація уточнюється у наших фахівців.

Як проводиться гарантійний ремонт годинників

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно принести чек, гарантійний талон, паспорт годинника, цілу упаковку. Гарантійний ремонт годинника наручного Львів не проводиться в тому випадку, якщо є будь-які було помарки, виправлення або доповнення в документі. В цьому випадку необхідно проводити ремонт за свій рахунок.

Термін виправлення неполадки залежить від особливостей проблем. Деякі поломки можуть бути усунені за годину, інші проблеми ліквідуються протягом декількох днів. Ви можете залишити хронометр в нашій годинниковій майстерні, а після отримати його назад після закінчення ремонту.

Якість ремонту

Обслуговування швейцарських годинників проводять тільки справжні фахівці в області елітних швейцарських хронометрів. Відмінна риса цієї продукції полягає в точності механізму. Отже, для усунення неполадок потрібно мати великий досвід роботи з тонким швейцарським механізмом, а також знати різницю між продукцією різних компаній.

У нашій компанії працюють саме такі фахівці. Більш того: для підвищення якості роботи проводяться заходи щодо підвищення кваліфікації співробітників. Таким чином, швейцарські годинники чиняться професіоналами, які видають гарантію на виконану роботу з усунення неполадок.

Професійний ремонт кишенькових годинників у Львові

Якісний ремонт кишенькових годинників у Львові сьогодні роблять не у всіх чергових майстернях. Це антикварний хронометр швейцарського виготовлення, відновлення якого вимагає від майстра високої кваліфікації і навичок годинникаря-реставратора.

Кишеньковий хронометр з механічним годинниковим ходом на ланцюжку є антикварним видом годинників, які вимагають копіткої ювелірної роботи реставратора-годинникаря. Тому ремонт кишенькових годинників у Львові роблять деякі майстри. Специфіка ремонтних робіт такого типу полягає в тому, що деталі для годинникового механізму давно не випускаються. Їх підбирають або виготовляють вручну. Для цього від годинникаря потрібна висока кваліфікація і знання особливостей виготовлення антикварних кишенькових годинників, які працюють, як правило, на швейцарських деталях.

У сервісному центрі компанії FIXME  допоможуть відновити брегети різних моделей.

Особливості ремонту кишенькових годинників

Відновлення старовинних годинників є складною і багатоетапною роботою. Щоб зробити ремонт кишенькових годинників у Львові, годинникарю доводиться часто самому виготовляти пошкоджені деталі. Це можуть бути:

 • стрілки, які потрібно засинити і підігнати за розміром до циферблату;
 • мінеральне скло, яке виготовляється завжди на замовлення ручним способом;
 • пружини;
 • секундні і анкерні коліщатка;
 • анкерні вилки і ряд інших деталей.

Сам ремонт включає в себе кілька складних етапів;

 • розбирання годинника;
 • чищення і мийку з використанням дорогих швейцарських інструментів;
 • відновлення втрачених деталей;
 • змащення і настройку годинникового ходу.

Це кропітка праця, яка нагадує роботу реставратора, так як ремонтувати доводиться антикварні годинникові механізми штучного виготовлення.