Ремонт глюкометрів Львів. Глюкометр є електрохімічним приладом, що застосовуються для вимірювання рівня цукру венозної або ж капілярної крові. Вимірювання концентрації цукру (глюкометри) вкрай важливо для діагностування цукрового діабету і різних захворювань, пов’язаних з порушенням обміну речовин, а також для профілактичного лікування гіпоглікемії, викликаної різким зниженням концентрації глюкози в крові.

Сьогодні, особливістю сучасних моделей глюкометрів є досить висока швидкість аналізу даних (від 5 секунд до хвилини), наявність пам’яті для зберігання останніх вимірювань (в залежності від моделі глюкометра записуються вимірювання від пари днів до декількох тижнів) за допомогою чого можна постійно контролювати біохімічні показники та відповідно до них – змінювати необхідну пацієнтові дозу інсуліну.

На жаль, необхідний ремонт глюкометрів у Львові, якщо прилад стане несправним. В цьому випадку допоможе продавець приладу або спеціальний сервісний центр компанії FIXME.

Причина несправності, на які не поширюється гарантійний ремонт:

  • Глюкометр був залишений на відкритому місці і піддався ультрафіолетовому випромінюванню;
  • Прилад має дефекти внаслідок падіння або удару;
  • Прилад розбирався людиною, яка не має відповідної кваліфікації.

Крім зазначених несправностей, можливі проблеми з дисплеєм. Глюкометр може видавати помилкові дані. Зазначений дефект може бути пов’язаний з тест-смужками, а не з приладом, так що це потрібно перевіряти.

Більшість нових моделей глюкометрів сумісні з комп’ютерами, і мають в активі підтримку або USB портів, або бездротового з’єднання, що значною мірою полегшує обробку отриманих даних. Сумісність приладів з комп’ютерною технікою дозволяє швидко аналізувати вимірювання, візуалізувати їх у вигляді діаграм і графіків, а також проводити різні розрахунки на кшталт максимального / мінімального і середнього значення показників вимірювань. Таким чином, при використанні сучасних моделей глюкометрів лікування, що призначається, є більш своєчасним і індивідуалізованим.

Коли необхідний ремонт глюкометрів у Львові, існує і інші причини. Перед зверненням до сервісного центру, потрібно спробувати відновити повну комплектацію приладу. У службі ремонту можуть зажадати оригінальний зарядний пристрій, дроти, які були в комплекті. У сервісному центрі буде проведено тестування глюкометра, оцінка його зовнішнього стану. На підставі цього вирішується питання гарантійного ремонту. Якщо усунення дефектів неможливе, то деякі деталі глюкометра піддаються заміні.

Безліч сучасні моделей глюкометрів мають додаткові функції, як-то – аналіз рівня холестерину, вимірювання тиску, проведення вимірювань в декількох різних режимах. Результати вимірювань найчастіше виводяться на дисплей глюкометра, проте сьогодні існують також моделі з голосовим виведенням даних призначені для користувачів з поганим зором. Глюкометри також оснащуються системою контролю кількості взятої крові, сповіщаючи користувача звуком при недостатній кількості необхідному для проведення вимірювань. За рахунок наявності ланцета з автоматичним проколювачем – неприємні відчуття при процесі взяття крові зводяться до мінімуму.

Сьогодні, на ринку медичного обладнання представлена ​​величезна кількість моделей, різних за розміром, особливостями інтерфейсу, рівнем точності вимірювань, наявністю різних додаткових функцій. Вибираючи глюкометр, важливо пам’ятати, що першу чергу, глюкометр виріб повинен бути надійним, високоточним, а також зручним в експлуатації.

Ремонт глюкометра акку чек актив

Глюкометр являє собою високоточний прилад, який використовується діабетиками для самоконтролю і визначення вмісту глюкози в крові. Він широко використовується в домашніх умовах, завдяки чому можна стежити за своїм здоров’ям, не виходячи з дому. Однак, як і будь-яка інша техніка, пристрій може вийти з ладу. В такому випадку необхідний ремонт глюкометра Львів, який слід довірити фахівцям відповідного сервісного центру.

Самостійний ремонт даної техніки може призвести до того, що вона остаточно вийде з ладу і буде непридатною для подальшого використання.

Основні причини поломки глюкометрів

Які причини поломок існують?

  1. Неправильна експлуатація пристрою, яка веде до його повної або часткової поломки.
  2. Апарат навіть з самим міцним корпусом не зможе витримати удару при падінні з досить великої висоти.
  3. Великий термін експлуатації приладу.

 Важливо: Слід переконатися в тому, що причина поломки полягає в самому пристрої, так як нерідко трапляються випадки, коли людина не може зробити аналіз крові через те, що закінчився термін придатності тест-смужок або просто сіла батарея.

У подібних ситуаціях досить замінити смужки або батарейку, і глюкометр знову запрацює з колишньої точністю.

Ремонт в сервісних центрах

Далі слід розглянути наскільки важливо виробляти ремонт глюкометра Львів  в сервісних центрах, а не займатися самостійним «шаманством». Чому це важливо?

  • Перш за все, сервісні центри працюють безпосередньо від виробників апаратури. Наприклад, ремонт глюкометра Акку-Чек Актив здійснюватимуть фахівці, які знають всі особливості та нюанси роботи саме цього пристрою.
  • Співробітники таких центрів мають багатий досвід роботи по ремонту приладів, що дозволить їм виконати роботу якісно і в найкоротші терміни.
  • Прийнятна вартість. Якщо це застарілий експонат, то працювати над ним не має сенсу, адже набагато вигідніше купити новий прилад. Але якщо ви відносно недавно придбали пристрій, а він вийшло з ладу з якої-небудь причини, варто віддати його в роботу фахівцям, що буде досить дешево і вигідно.

Крім усього іншого, сервісні центри зобов’язані виконати усунення поломки техніки абсолютно безкоштовно, якщо ще не закінчився термін гарантії.

niedriger Blutzuckerwert

Заміна глюкометра

Якщо в поломці приладу немає вашої провини, його завжди можна замінити або в магазині, аптеці , котрий продав їх, або у відповідному сервісному центрі.

Заміна зазвичай відбувається в тому випадку, якщо людина набуває пристрій, приходить додому і починає перевіряти його працездатність за допомогою спеціального контрольного розчину.

Якщо після 2-3 спроб тестування ви отримуєте неправильний результат, слід звернутися в магазин або техпідтримку з проханням замінити апарат, так як він спочатку показує невірні результати.

Ремонт різних моделей глюкометрів

Як проводяться усунення поломок різних моделей?

Всі пристрої цього американського виробника відрізняються високою надійністю і міцністю, однак ніхто не застрахований від їх поломки. Зазвичай несправності виникають після того, як пристрій впав на підлогу або був придавлений зверху важким предметом. При виявленні будь-яких неполадок в роботі приладу необхідно негайно звертатися в спеціалізований центр для сервісного ремонту глюкометру Львів цієї техніки.

Фахівці центру повинні володіти знаннями в цій області і мати відповідну кваліфікацію. Всі глюкометри One Touch мають гарантійний термін експлуатації, тому у вас є можливість безкоштовного ремонту вимірювального апарату.

Важливо: Не тільки усунення поломок, але і налаштування, а також сервісне обслуговування також повинні проводити професійні співробітники таких сервісних центрів. Це дозволить уникнути багатьох несправностей і неполадок в роботі системи.

Глюкометри марки Accu-Chek виробляються в Швейцарії. Вони славляться своєю високою якістю і надійністю. Наявність численних додаткових функцій і точність вимірювань роблять цей прилад одним з найбільш затребуваних апаратів у всьому світі.

У той же час жодна техніка не може працювати вічно, так як трапляються і поломки. Якою б не була причина поломки, ви завжди можете звернутися в сервісний центр, який займається ремонтом глюкометрів Львів Акку-Чек.

Найбільш поширеними моделями вважаються Accu-Chek Active, Accu-Chek Performa Nano і Accu-Check Mobile. Кваліфіковані співробітники центрів добре розбираються в роботі кожного з цих пристроїв, завдяки чому зможуть усунути несправність досить швидко. Можливо, знадобиться заміна кнопки, екрану або внутрішніх деталей. Не виключена і повна заміна приладу по гарантії.

Проте, апарати схильні до поломок в разі недбалого ставлення до них або через вихід з ладу внутрішніх деталей.

В даній ситуації також рекомендується звернутися в сервісний центр, надавши паспорт до приладу і всі необхідні документи. Фахівцями буде здійснено безкоштовний гарантійний ремонт. Якщо термін гарантії закінчився, все одно слід звернутися до співробітників центру, які за помірну ціну зроблять усунення неполадок в роботі пристрою.

Як бачите, ремонт глюкометрів у Львові слід довіряти фахівцям. Тільки справжні професіонали зможуть виявити причину поломки, замінити необхідні деталі і зробити повноцінний спектр робіт над складною технікою.

Порада: Слід нагадати, що самостійний ремонт загрожує негативними наслідками – неточності в результатах аналізів, некоректна робота приладу і т.п.