068-292-90-10
VIBER

Ремонт гіроскутерів Львів. Наша компанія FIXME проводить гарантійний ремонт, післягарантійне обслуговування, а також негарантійний сервіс гіроскутеров. У нашому сервісі у Львові в найкоротші терміни визначать причину несправності і максимально швидко усунуть її, попередньо погодивши з Вами.

Крім гарантійного сервісу гіробордів, придбаних в нашому магазині, до нас також звертаються з гіробордами, купленими в інших магазинах, у яких немає авторизованих сервісних центрів. Найчастіше, ремонт гіроскутерів у Львові закінчується заміною будь-яких комплектуючих (наприклад материнської плати і гіроскопів). Після цього на ньому можна продовжувати кататися як на новому.

Ремонт гіроскутера. Детально.

В основному, ремонт гіроскутера Львів розділяється на 3 категорії:

 • усунення заводських браків (гарантійний)
 • усунення поломок, викликаних неправильною експлуатацією гіроборда (негарантійний)
 • косметичний ремонт – тріщини від ударів, відколи на корпусі гіроскутера. (Негарантійний)

У нашому магазині від компанії FIXME у Львові  Ви можете придбати запчастини гіроскутера:

 • Материнка (материнська плата) – основний мозок гірокутера, відповідає повністю за роботу девайса. Вона пов’язана з контролерами – гіроскопами, акумулятором, блютузом, LED- підсвічуванням і іншими вузлами.
 • Контролери – гіроскопи – це мікросхеми, що повідомляють інформацію на материнську плату. Вони отримують її виходячи від сили натискання, рівня нахилу педалей гіроборда.
 • Акумулятор для гіроскутера. Ми використовуємо тільки акумулятори LG або Samsung ємністю 4400мА.
 • Зарядний пристрій. Використовується для зарядки гіроскутера між катаннями. В середньому повного заряду акумулятора вистачає на 2 години.
 • Колеса для міні сігвея оснащені спеціальними електро-двигунами. Бувають (в залежності від моделі 6,5-, 8-, 10-дюймові)
 • Металевий каркас і корпус

Якщо вас цікавить ремонт гіроскутерів у Львові, ціна послуги залежить від причини поломки, складності проблеми, вартості запасних частин та інших факторів. Повідомити точну вартість ремонту наші майстри можуть після огляду гіроскутера.

Ремонт гіроскутерів – лагодимо самі або довіряємо майстрам?

Сьогодні такий транспортний засіб, як гіроскутер перебуває на піку популярності! Багато людей обзавелися модним девайсом і придбали таку обновку для своїх дітей. Разом з тим, все частіше користувачі гіроциклів стали звертатися до сервісних центрів з-за різних несправностей і поломок ТЗ. Вся справа в тому, що через «бум» багато кмітливих підприємців відкрили власні заводики по збірці гіробордів. Але далеко не всі виробники реально пропонують споживачеві дійсно якісний продукт. Абсолютно всі гіроцикли збирають в Китаї. Тому країна-виробник тут ні про що не говорить. Помилитися при виборі електротранспортного засобу може і бувалий користувач. Ось, чому ремонт гіроскутеров у Львові сьогодні для любителів «покатушек» з вітерцем актуальний. Ну і не варто забувати, що в ході експлуатації ламаються навіть «сани». Що вже тут скажеш про розумний пристрій, буквально напханий електронікою.

Ремонт гіроскутеров по гарантії і без

Розглянемо детально, що представляє собою ремонт сучасних гіроскутеров у Львові та інших містах України. На що може розраховувати власник модного транспортного засобу в разі поломки або виходу з ладу девайса.

Діагностика

Перш ніж почати ремонтувати гіроцикл, треба зрозуміти, що ж з ним сталося. Чим раніше звернути увагу на проблему, тим краще.

На характер проблеми вказує дивна «поведінка» ТЗ під час експлуатації. Це може бути писк, сіпання, миготіння індикаторів, некоректне виконання заданих функцій. Також гіроскутер може просто не включатися. У девайса може погано або зовсім не заряджатися батарея. Симптомів багато. Діагнози теж будуть різними. Але не варто відразу ж намагатися зробити ремонт свого зламаного гіроскутера своїми руками. Краще віднести ТЗ на діагностику в сервісний центр. Адже при самостійному лагодженні можна випадково спровокувати погіршення стану гіроборда. А це за собою тягне, як мінімум, настання негарантійного випадку. Тобто якщо користувач втрутився сам, то гарантія вже не діє. Пам’ятайте про це!

Часті проблеми

Майже у всіх гіроскутеров останнього покоління (наприклад, smart balance або iBalance т.п.) трапляються однакові або схожі проблеми.

Ось список найпоширеніших поломок:
 • Перекручення шлейфів і проводів;
 • Вихід з ладу мотор-коліс;
 • Збій гіроскопічних датчиків;
 • Поломка плат внутрішньої системи управління;
 • Розбалансування.

Наприклад, виконати калібрування системи балансу на гіроскутерах smart можна і своїми руками, користуючись підказками з керівництва. Але ось, ремонт колеса або заміна внутрішніх плат – це справа не для новачків.

Рідше фіксується несправність у вигляді виходу з ладу прошивки. В такому випадку ТЗ починає голосно пищати і блимати (горить червоне коло). У цій ситуації апарат можна полагодити і доведеться перепрошити систему. Зробити це реально самостійно, але краще звернутися до майстрів.

Центр обслуговування гіроциклів

Якщо електротранспорт захворів, йому знадобиться хороший лікар. Тобто потрібно звернутися до фахівців в області ремонту і відновлення електротранспорту, в сервісний центр. Адреси таких сервісів можна запитати у продавця або пошукати в інтернеті. Скільки коштує і як швидко здійснюється ремонт ТЗ в тому чи іншому випадку можна дізнатися безпосередньо у майстрів. Адже ціна на ці послуги залежна від нюансів: характер поломки, є / немає гарантійне обслуговування, потрібна заміна елементів конструкції / системи чи ні і т.ін.

Якісний ремонт гіроскутеров

Будь-якому технічному пристрою періодично потрібен огляд фахівця. Гіроскутери не виняток, їм теж потрібно ТО, з заміною зношених деталей. Апарат може вийти з ладу, в цьому випадку його доведеться везти на діагностику і ремонт. Тільки в спеціалізованих майстернях можливий якісний сервіс по ремонту.

Клієнти найчастіше звертаються за допомогою до майстрів сервісних центрів через те, що пристрій:

 • Не заводиться. Проблема може бути викликана виходом з ладу кнопки, після затоки цієї деталі водою, або поломкою системної плати.
 • Швидка втрата заряду. Причина неполадки криється в несправності окремих вузлів, комплектуючих частин гіроскутера (зарядного пристрою, контролера, батареї). Розрядка акумулятора відбувається, коли у апарату пошкоджена моторна система або гіродатчик.
 • Вібрація, шум. Ця ознака вказує на несправність двигуна або кріплення.
 • Розгерметизація. Порушення гідроізоляції веде до поломки всіх систем. Після контакту внутрішніх механізмів з водою відбувається окислення металів.

Рідше клієнти спеціалізованих майстерень привозять на ремонт гіроскутери Львів, у яких:

 • після удару на корпусі з’явилися тріщини, вм’ятини;
 • вийшла з ладу електроніка;
 • системний збій.

Навіщо потрібен профілактичний огляд

Технічному пристрою необхідне ТО. Міні-сигвей потребує своєчасної заміни зношених елементів, налаштування електроніки.

Якщо зневажливо ставитися до профілактики транспортного засобу, гіроскутер вийде з ладу. Ремонт серйозної поломки обійдеться дорожче, ніж регулярна перевірка працездатності комплектуючих вузлів апарату.

Несправність може стати причиною незручностей пересування, неможливості експлуатації транспортного засобу.

Майже всі марки гіроскутерів рекомендується направляти на ТО кожні 6 місяців. Про це виробники вказують в технічних інструкціях. Профілактичний огляд проводять в декілька етапів:

 • розбирають пристрій;
 • оглядають деталі;
 • змінюють зношені елементи;
 • здійснюють чищення, змащення вузлів;
 • перевіряють електроніку;
 • налаштовують систему.

Майстер обов’язково перевіряє:

 • дротове з’єднання;
 • надійність затягування кріплень;
 • технічний стан системи;
 • чи здійснена чистка та змащування всіх рухомих частин.

Після проведених робіт замовник отримує працездатний апарат. Гіроскутер безпечний для пересування, коли він повністю справний.

Ремонт гіроскутеров своїми руками

Що робити якщо у вас сталася поломка гіроскутера? Бігти в найближчий технічний центр, чекати поки по гарантії зроблять ремонт гіроскутера у Львові або оплачувати всю суму зі своєї кишені? А по закінченню ремонту дізнатися що причиною була маленька несправність, яку можна було цілком виправити самому.

Хочемо розповісти, як відремонтувати ваш улюблений апарат самостійно. Увага! Якщо ви не впевнені в своїх силах, тоді не варто вдаватися до самостійного ремонту, так як ви втратите гарантію.

Що робити якщо у вас збився гіроскоп, і платформи зайняли різне положення:

Поширеною причиною такої поломки, може стати сильний удар гіроскутером, або з’їзд з високої перешкоди.

Виглядає така поломка “моторошно” але вилікувати її досить просто, вам необхідно зробити калібрування. Хочете дізнатися як? читайте далі …

Вирівнюємо платформи рівно, після чого утримуємо кнопку близько 10 секунд. Під час цих секунд, гіроскутер може видавати попискування, платформи можуть самостійно рухатися або блимати світло. Не лякайтеся, так і повинно бути. Після чого відключіть його і все, можете знову користуватися.

Включений аварійний режим, горить червона лампочка

Робимо калібрування, калібрування це універсальна штука, як на комп’ютері перевстановлення windows, допомагає від усіх напастей … ну майже від усіх.

Якщо ви зробили калібрування, а лампочка все ще горить червоним. Тут ви задасте питання грецькому богу не розуміння “як же так” це той випадок, коли калібрування не допомогло. Вам необхідно перевернути ваш гіроскутер. перевертаємо пузиком вгору, і розкриваємо його в області відсіку з акумулятором. Далі від’єднуємо і приєднуємо його назад. Відразу обмовимосяся, що на результат кількість від’єднання і під’єднання не впливає.

Тому якщо у вас нічого не вийшло, ставимо знову питання Як так і несемо його в серверний центр, ви зробили що могли.

Заряджаєте вашого коня, а на зарядці горить червона лампочка

Це теж той унікальний випадок, коли калібрування не допоможе, знову звернення до Як таку. Після чого починаємо усувати поломку, тут два варіанти, або акумулятор гіроскутера накрився, або зарядка.

Почнемо з перевірки гіроскутера, беремо, кладемо його на підлогу, притримуємо коліном і включаємо. Необхідно тиснути на нього зверху (тільки без фанатизму) якщо він поїде вперед і не вирубаться, значить проблема не в ньому. Ну а якщо при навантаженні ваш кінь вирубується, тут проблема власне в акумуляторі.

Гіроскутер не включається, це сталося після падіння або потрапляння у водне середовище

Нам треба перевірити що зламалося, це може бути кнопка або щось серйозніше. Знову перевертаємо пузиком вгору, і розкриваємо частину з виходом для зарядки. Справа в тому, що саме в цій частині міститься плата і саме до неї підходить кнопка вмк і вимк.

Після розтину необхідно заглянути в електронні нутрощі, на платі буде вихід, в якому поряд знаходяться два дроти, зазвичай це чорний і червоний.

Вам треба від’єднати їх, це робиться дуже просто, витягуєте їх як штекер інтернету з модему. Далі вам їх треба з’єднати два контакти який ви оголили витягнувши штекер з гнізда. Це робиться за допомогою викрутки, якщо він включився, значить, кнопка у вас справна, вимкнути його можна, так само як і ввімкнути.

Тепер розкриваємо відсік з акумулятором, і виробляємо маніпуляції з від’єднанням і підключенням. Якщо це не допомагає, збираємо все назад і несемо в сервісний центр, ви зробили все що могли.

Ви втопили ваш гіроскутер

Перш за все, витягаємо його з ємності, де він потонув, після чого ні в якому разі не включаємо і не заряджаємо. Повністю його розбираємо, відокремлюємо всі кришки, вам необхідно, що б він просох. Якщо ви щаслива людина, можливо він у вас ввимкнеться, але знову ж таки, це робити після того як ви його добре висушили.

Ці поради не 100% ліки від усіх напастей, але краще спробувати зробити хоч щось ніж нічого.