068-292-90-10
VIBER

Ремонт газових плит Львів. Газова плита є одним з найважливіших приладів на кухні для кожної господині.  З її допомогою можна приготувати смачний обід або зробити консервацію.  Незважаючи на те, що сьогодні в магазинах техніки часто можна зустріти електроплити, газові плити не втрачають своєї актуальності.  Але бувають ситуації, коли і така техніка виходить з ладу.

Це великий удар для господині.  І перша думка: «Все, доведеться купувати нову помічницю на кухню».  Але не варто засмучуватися – і цю проблему допоможе вирішити Сервісний центр нашої компанії.  Ремонт пристроїв проводиться швидко завдяки якісній діагностиці проблеми кваліфікованими фахівцями.

Як зрозуміти, що газова плита потребує ремонту?

У сервісному центрі працюють виключно професіонали, які намагаються максимально швидко вирішити проблему клієнта.  Майстри не перший рік працюють в цій сфері і знають, як відремонтувати газову плиту.  Фахівці володіють необхідними знаннями і мають певний досвід.  Ремонт газових плит у Львові здійснюється на високому рівні і в максимально короткі терміни.

Найчастіше поломка пов’язана з проблемою в подачі газу або якоюсь механічною несправністю.  Визначити, що з газовою плитою сталася поломка можна за наступними критеріями:

 • Під час запалювання конфорки цього не відбувається. Найчастіше це пов’язано з засміченням форсунки або клапаном, що вийшов з ладу.
 • Погано горить конфорка. Вогонь або періодично гасне або слабо горить.
 • З’явився запах кіптяви.
 • Пальник гасне при роботі.
 • Не виходить регулювати потужність вогню.
 • Духовка не функціонує.
 • При використанні з’являється сильний запах газу.

Ремонтні роботи слід проводити виключно професіоналу.  Самодіяльність може призвести до незворотних наслідків.  Тому не варто намагатися почистити або розібрати газову плиту самостійно.  Довірте цю справу майстрам, які знають, як поводитися з такою технікою.  У компанії є фахівці, готові надати подібні послуги на дому.  Сервісний центр нашої компанії допоміг багатьом клієнтам, які залишилися задоволені результатом.

Компанія здійснює ремонт газових плит у Львові будь-якої складності.  Також зовсім не важливо, якої марки або моделі техніка клієнта.  Центр працює абсолютно з усіма виробниками.  У разі необхідності заміни будь-якої деталі використовуються виключно оригінальні складові.  Також, якщо газова плита ще потрапляє під гарантію (гарантійні строки), то її можна доставити в сервісний центр виробника і тоді ремонт обійдеться безкоштовно.

Для того, щоб фахівці сервісного центру здійснили діагностику і ремонт, необхідно оформити заявку.  Зробити це можна за телефоном.  Дуже важливо в заявці вказати марку і модель пристрою.

Фахівці центру надають клієнтам такі послуги, як:

 1. Діагностика причини несправності газової плити.
 2. Заміна на оригінальні складові деталі, які вийшли з ладу.
 3. Перевірка всіх з’єднань, наскільки вони герметичні.
 4. Ремонт пристрою прямо вдома у клієнта.

Тому, якщо людина хоче отримати якісні послуги, їй необхідно звернутися за допомогою до фахівців компанії.  Контакти можна знайти на офіційному сайті центру.

Ремонт газових плит на дому з гарантією

При подачі заявки дуже важливо вказувати марку і модель газової плити.  Також корисно буде описати проблему, з якою зіткнувся клієнт.  Це допоможе фахівцеві взяти всі необхідні інструменти і деталі.  В результаті майстер зможе надати якісні послуги з ремонту та «підлікувати» клієнтське обладнання.

Кожен майстер має певний досвід і знання в складних питаннях, пов’язаних з поломкою газової пліти. Після закінчення ремонту, клієнту надається річна гарантія на те, що дана деталь не вийде з ладу.

Ремонт газових плит власними силами

Ремонт газових плит власними силами практикують переважна кількість власників.  Незважаючи на сувору заборону контролерів і обхідників місцевих міськгазів на втручання в роботу газових приладів, самодіяльний ремонт плити дає непоганий результат і одночасно дозволяє заощадити чималі гроші.  Слюсар, не моргнувши оком, візьме за ремонтні роботи 50-100 дол.

Запасемося інструментом для виконання ремонту

Для ремонту газових плит на дому буде потрібно мінімальна кількість інструментів, в першу чергу:

 • Універсальна викрутка зі змінними насадками – хрестом і стандартним прямим шліцем, пасатижі;
 • Малий розвідний ключик з вильотом бічних губ на 15-20 мм;
 • Фум-стрічка для газових приладів;
 • Тверде газове мастило;
 • М’яка щітка і високоефективне миючий засіб.

Можна взяти «CIF», «Cleaner» або будь-який інший рідкий гель, який використовується для чищення газових плит з нержавіючої основою від пригорілого жиру.

Іноді, в дуже рідкісних випадках, для ремонту плити доводиться використовувати мультиметр.

І, звичайно, потрібно гарне здоров’я, як мінімум нежиті бути не повинно, інакше вловити витік газу буде складно, а в роботі з газовими приладами головна умова успіху – безпека робіт.  Для найбільш серйозних робіт з муфтовими сполуками в газовій плиті потрібно акварельний пензлик і розведене рідке мило.

Варіанти поломок газової плити

З практики відомо, чим якісніше газова плита, тим менше з’являється приводів розбирати і ремонтувати її.  Прилади, виготовлені на просторах СНД, починають ламатися через 3-4 роки з моменту введення в дію, турецькі газові плити витримують 5-10 років експлуатації, німецькі та італійські вимагають ремонту не раніше 12-15 років служби.

Найбільш поширені випадки відмов:

 • Не працює електрозапалювання пальників, одного або всіх відразу;
 • Не спрацьовує автоматика контролю фронту полум’я пальника;
 • Поява запаху газу;
 • Порушення роботи регулятора рівня полум’я.

З перерахованого набору найбільш серйозною проблемою вважається витік газу.  У тому випадку, якщо при непрацюючій газовій плиті і відкритому центральному крані запах газу не зникає, потрібно зробити обмазку всіх стиків і з’єднань, від підвідного шлангу або патрубка до крана регулятора і форсунки.

Порада!  Якщо немає впевненості в тому, що вказаний вид діагностики і ремонту під силу виконати самостійно, то краще за все звернутися за допомогою до фахівця.

Ремонтуємо газову плиту своїми руками

У ситуації з витоком газу немає нічого екстраординарного, ремонт газових плит Львів можна виконати і своїми силами, але потрібно обов’язково вжити заходів обережності, прибрати відкриті джерела вогню, організувати невеликий протяг на кухні, замість стаціонарних світильників використовувати ручний батарейний ліхтарик.

Ліквідуємо запах газу

Перш за все, для ремонту газової системи необхідно знайти місце витоку.  Найчастіше газ тікає через підмотки на муфтах або накидних гайках шлангу, яким плита підключена до виводу з головного крану.  Якщо плита виробництва країн СНД, то газ може сифонити через гайки на внутрішніх трубках, що йдуть від кранів-регуляторів до пальників.  Третім місцем можливого ​​витоку залишаються самі регулятори подачі газу до пальників.

Щоб визначити місце витікання газу, буде потрібно нанести пензликом водно-мильний розчин на всі без винятку місця різьбових з’єднань труб.  Витік визначається по бульбашках, що повільно піднімаються.  Іншим способом місце ремонту не визначити, хіба що за допомогою спеціального газового тестера.

Для ремонту потрібно перекрити газовий вентиль і переупакувати фум стрічкою і газовим мастилом місце з’єднання.  Всередині плити, на всіх точках з’єднання трубопроводів використовуються паронітові або силіконові прокладки, що забезпечують дуже надійне і якісне ущільнення.

Якщо запах газу виникає в процесі роботи газової плити, то ремонту піддають систему форсунок з повітрозабірником і розсікачем полум’я.  В ході ремонту форсунки необхідно прочистити зрізаним сірником або пластикової голкою.  Повітрозабірники перевіряють на наявність пилу або сторонніх предметів, а розсікачі прочищають від продуктів горіння газу тонким дротом.

Ремонт крана-регулятора

Для газових плит виробництва країн СНД на першому місці найбільш поширених поломок стоять крани-регулятори.  Такий кран виконується у вигляді двох частин – стаціонарного корпусу і рухомого конусоподібного вкладиша з отворами.  Конус підібганий вкладною пружинкою і приводним штоком, на який одягається пластикова рукоятка управління конфоркою.

Деталі виготовляють з латуні, конус за технологією повинен бути притертий до корпусу крану.  Якщо деталі крана працювали без змащення, то утворився природний знос або вироблення на конусі.

Для первинного ремонту необхідно відвернути два кріпильні гвинти і вийняти конус, попередньо зазначивши маркером його положення відносно корпусу.  Далі потрібно видалити бруд, закласти невелику кількість твердого газового мастила і зібрати вузол в зворотному порядку.  Таким нехитрим ремонтом можна продовжити життя газової плити на кілька років.

Ремонт кранів виконують по черзі, щоб не переплутати деталі між собою.  Ніяке інше мастило, крім як спеціальне газове, використовувати не можна, в іншому випадку кран прихопить так, що повернути його можна буде тільки пассатижами з величезним зусиллям.

Для італійських або німецьких плит ремонт кранів взагалі неактуальний, завдяки високій якості металу і мастила пристрій здатний пропрацювати безвідмовно 15-20 років.

Правильний ремонт системи електророзпалювання

Найчастіше сучасні газові плити відправляються в ремонт в зв’язку з порушенням стабільної роботи вбудованої системи електророзпалювання.  У багатьох випадках повної відмови не відбувається, може не працювати розпал на одній конфорці, або періодично з’являтися і зникати по черзі на декількох пальниках.

Сама система складається з чотирьох основних елементів:

 • Контактної пари, встановленої на рукоятку управління;
 • Системи електроживлення, куди входять блок розпалу, мережевий фільтр і шнур для включення в розетку;
 • Чотири свічки запалювання, по одній на кожну конфорку;
 • Високовольтні дроти.

Останні використовуються для підключення свічок до блоку-генератору високовольтних електричних імпульсів, по одному для кожної свічки.  Корпус газової плити виконує функції другого провідника високовольтного ланцюга.

Ремонт розпалювання починають з розбирання газової плити.  Спочатку видаляють пальники і знімають лицьову верхню кришку газової плити.

Не працює розпалювання на одному пальнику

У переважній більшості випадків ремонт електророзпалювання зводиться до усунення короткого замикання між високовольтним проводом і корпусом.  Технологічна порожнина, розташована під лицьовою кришкою, використовується для прокладки в плиті трубопроводів і проводки.

У процесі приготування їжі вода і частина вмісту каструль і сковорідок потрапляє всередину порожнини і накопичується протягом тривалого часу.  Рідкі субстанції, що володіють найчастіше кислою реакцією, добре проводять струм, тому навіть одна крапля, що потрапила між проводом і корпусом, може стати причиною ремонту авторозпалювання.

Для якісного ремонту всі високовольтні дроти необхідно очистити, висушити, укласти в поліхлорвінілові трубки і зафіксувати на пластикових підставках, без контакту з металевим корпусом газової плити.

Крім того, причиною для ремонту газової плити Львів можуть стати сильно забруднені свічки запалювання.  Жировий нагар, що відкладається, замикає ланцюг, що призводить до блокування роботи високовольтного блоку системи.

Для ремонту необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • Знімаємо контактний роз’єм з свічки;
 • Витягуємо викруткою і пасатижами фіксуючу пластинчату пружинку і виймаємо свічку;
 • Вимиваємо деталь в міцному розчині миючого засобу, чистимо, сушимо і встановлюємо на колишнє місце, одягаємо роз’єм.

До відома!  Незважаючи на запевнення газових слюсарів, приблизно в 95% випадках проблеми з роботою розпалювання не вимагають капітального ремонту із заміною блоку, свічок або проводки.

Ремонт залипання розпалювання на газовій плиті

Трапляється ситуація, коли система автоматичного розпалювання починає спрацьовувати навіть при віджатій або виключеній рукоятці управління пальника.  Причиною виникнення аварійної ситуації є коротке замикання керуючої проводки на корпус газової плити.

Для ремонту в першу чергу необхідно знеструмити газову плиту.  Наступним кроком знімаємо верхню панель і очищаємо всі високовольтні дроти від забруднень.  Якщо блок справний, то виконаних робіт достатньо для первинного ремонту апарату.  В обов’язковому порядку потрібно очистити і висушити всю технологічну нішу плити.

Іноді трапляється, що після відпускання рукоятки конфорки свічка запалювання продовжує клацати досить тривалий час.  Причиною подібної ситуації є сильне забруднення жиром поворотного механізму крану, внаслідок чого зусилля поворотної пружини недостатньо для розмикання контактів.

Для ремонту конфорки необхідно видалити забруднення і змастити механіку сумішшю ВД5.

Порушення в роботі системи контролю роботи пальника

Сучасні газові плити в обов’язковому порядку обладнуються системами контролю фронту полум’я.  На конфорці встановлений язичок термопари, що сприймає тепло від полум’я.  Нагріта термопара видає невелику напругу на контактах.

У момент включення конфорки рукоятку утоплюють на 3-5 мм, що призводить до фіксації крану, що відкриває, на вбудованому в корпус електромагніті.  Поки на магніт приходить напруга з термопари, газовий клапан залишається відкритим.

Ремонт системи контролю повністю аналогічний процедурі відновлення системи розпалювання.  Найчастіше термопара покривається товстим шаром відкладень, що заважають нагріванню датчика.  Весь ремонт зводиться до ретельного очищення термопари та встановлення її в гніздо.

Фахівці рекомендують також почистити контакти на проводці, напруга невелика, тому навіть тонкий шар жирових відкладень на роз’ємах може вивести систему з ладу.

Заключення

Процес ремонту газової плити Львів може здатися на перший погляд надмірно складним і важким.  Сучасні газові прилади проектуються з високим ступенем надійності і захисту від ураження електричним струмом чи обриву контактів, так що весь ремонт зазвичай зводиться до процедури відновлення провідності провідників і усунення точок КЗ.