Ремонт GPSнавігаторів Львів. Навігатор – потрібний пристрій для кожного автомобіліста.  Не вивчати ж годинами паперову карту?  Навігатори економлять купу часу і бензину.  Їх кількість стрімко зростає, але як і інша техніка, навігатор схильний до поломок!

Навігатор – це незамінний пристрій, як у великому місті, так і у віддалених від цивілізації куточках, тому коли ваш навігатор зламаний, це може привести до непередбачуваних наслідків.  Наш сервісний центр виробляє ремонт GPS навігаторів у Львові  будь-яких виробників.

Типові неполадки GPS навігаторів:

 • не працює дисплей
 • навігатор не включається
 • немає зв’язку з супутниками
 • не працює порт зарядки
 • постійні глюки

Більшість проблем з GPS пов’язані з проблемою контролера живлення або гнізда пристрою зарядки.  Проявом таких поломок може бути те, що навігатор не включається або сам вимикається.  Так само багато навігаторів приносять з несправним програмним забезпеченням.  В такому випадку GPS може не завантажуватися або просто зависати і не реагувати на кнопки.  Рідше доводиться міняти дисплеї.  Варто пам’ятати що в GPS навігаторі вартість дисплея становить приблизно 70% від його вартості.

Увесь комплекс ремонтних послуг:
 • встановлення, перепрошивка програмного забезпечення, карт (від 220 грн)
 • заміна дисплея або сенсора
 • заміна акб
 • відновлення ланцюга заряду
 • ремонт плат і кнопок
 • заміна роз’ємів
 • і багато іншого

Встановлюємо карти iGo і Навітел (Україна і весь світ).  Середня вартість установки карти 250 грн.

Ми не рекомендуємо робити ремонт навігаторів своїми руками, оскільки часто такий ремонт призводить до ще більших проблем.  Особливо це стосується ремонту дисплея навігатора.  Краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які якісно і надійно відремонтують вашу техніку.

Наш сервісний центр  компанії FIXME виконує якісний ремонт GPS навігаторів у Львові.

П’ять факторів за якими GPS відмовляється працювати.

Сучасні GPS-навігатори – це складний тип електротехнічних пристроїв, які, увійшли в самі різні сфери нашого з вами життя.  Ми використовуємо дані пристрої, переміщаючись в автомобілі, плануючи подорож до лісу, гори або на річку.  Не менш запитуваними є прилади для піших прогулянок або занять спортом.  Все це створює якийсь комфорт, з яким важко розлучатися, але іноді доводиться.

Як і будь-яка інша техніка, GPS-навігатор в будь-який момент може зламатися.  Як бути в даному випадку, що робити, коли вірний помічник несподівано вийшов з ладу?  Вихід є – і це своєчасне звернення до центру обслуговування, де ремонт GPS навігаторів Львів виконується досвідченими фахівцями, причому з використанням найсучаснішого обладнання.

А тепер про головне!  Давайте з вами ознайомимося яким несправностям схильні навігатори та що допоможе повернути пристрій до «життя».

Перше – це збої ПО (програмного забезпечення), коли навігатор не включається, перестав завантажуватися, заставка «висить», пристрій постійно перезавантажується, не працюють деякі пункти меню, вимикається, «зависає» при активації, не зберігаються налаштування та інше.  Як правило, у цих випадках, допоможе «перепрошивка», іншими словами – повна зміна платформи Java.  Як показує практика, робота приладу повністю відновлюється.

Друге – проблеми механічного характеру, наприклад, тріснутий сенсор (touch screen), екран, пошкоджений роз’єм зарядки, коли відвалилася кнопка включення і інше.  Тут хорошим рішенням стане заміна несправної деталі.

Третє – поломки, коли на екрані з’явилися видимі «розводи», на платі є сліди корозії, пристрій досить швидко розряджає батарею, коли сенсор візуально цілий, але не функціонує.  В даному випадку, фахівець виконає чистку плати в ультразвуковій ванні, або ж повністю замінить несправну деталь.  Це гарантовано допоможе вирішити проблему.

Четверте – поломки, які виникають з вини користувача.  Так, так, ви не помилилися.  Багато користувачів порушують умови експлуатації, що призводить до різних проблем.  Це може бути переохолодження навігатора, перегрів, застосування несанкціонованих зарядних пристроїв і інше.

П’яте – інші поломки GPS-навігатора, пов’язані з відсутністю зв’язку з супутниками, різними загадковими «глюками», які проявляються час від часу.  Користувач повинен знати, що в даному випадку, навіть найпростіший ремонт не може бути здійснений без попередньо проведеної точної діагностики.  А це означає, що самостійне відновлення працездатності навігатора самим користувачем неможливе.  Кращим рішенням у даній ситуації буде звернення в сервісну майстерню, де і поведуть грамотну діагностику і, при необхідности, ремонт GPS навигатора Львов.

Коли GPS навігатору потрібен ремонт?

Сьогодні GPS-навігатори важко назвати технічною новинкою, так як вони дуже тісно увійшли в повсякденне користування сучасних водіїв.  При цьому варто знати, що навігація штука тонка, що вимагає до себе відповідного, правильного підходу.  Досить часто ремонт навігаторів потрібен через механічні пошкодження або програмні втручання.  До найпоширеніших механічних несправностей можна віднести, коли в пристрої розбитий сенсор, розбитий дисплей, виламаний роз’єм (системний, гарнітури, зарядки), або не працює динамік (дзвінок).

Дуже рідко користувачі примудряються виламати в GPS-навігаторі роз’єм карти пам’яті.  Як показує практика, довіряючи відновлення свого пристрою в невмілі руки, це призводить лише до поглиблення проблеми, коли навігатор вже відремонтувати не можна.  І, якщо вже мова зайшла в дане русло, перейдемо до проблем програмного характеру.

До зовнішніх ознак даних проблем можна віднести наступне:

 • навігатор на включення реагує, загоряється підсвічування екрану, при цьому зображення відсутнє, пристрій зависає в такому стані, не реагуючи на натискання на клавіатуру в подальшому;
 • навігатор на клавішу включення реагує, підсвічування загоряється, з’являється картинка, а також заставка з логотипом фірми-виробника, однак далі немає ніякої реакції пристрою на натискання клавіатури, пристрій зависає;
 • навігатор реагує на клавішу включення, підсвічування загоряється, з’являється картинка і заставка з логотипом фірми-виробника, при цьому далі пристрій ніяк не реагує на натискання на клавіатуру, перезавантажуючись циклічно.

Дані симптоми свідчать про вихід навігатора з ладу через некоректні програмні операції, що на превеликий жаль практично не виліковне.  Це говорить про те, що ремонт gps навігаторів у Львові повинен виконуватися тільки в спеціалізованих майстернях, а не де попало.

Варто також відзначити, що інформація з Інтернету не завжди є однозначною і достовірною.  Дуже часто сам користувач може призводити пристрій в непридатність, використовуючи інформацію з уже перевірених сайтів-джерел.  Цікаво, що не завжди ресурс є винуватцем проблем.  Вся справа в тому, що користувач не завжди може правильно врахувати нюанси, а також особливості Програмного Забезпечення пристрою, сумісність і т.ін.

Відновлюємо GPS навігатор з допомогою програматора.

Трапляється, що навігатор «помер», не подаючи жодних ознак життя, горить лише лампочка заряду, але комп’ютером не визначається.  У багатьох виникне питання – що ж робити в цьому випадку?  Можна звернутися в сервісну майстерню, де  ремонт gps навігаторів  Львів виконується незалежно від складності поломки.

Деякі моделі можна відновити, використовуючи хитрі способи відновлення завантажувача, при цьому деяким навігаторам для відновлення завантажувача потрібен програматор.

Розглядаючи процес завантаження пристрою, виглядає він приблизно таким чином, після запуску процесора починає функціонувати завантажувач, який веде перевірку чи є необхідні умови для прошивки, наприклад, вставлена ​​SD-карта з правильною прошивкою.  Після цього, запускається процес прошивки або ж запускається ОС навігатора.  Це можна вважати нормальною роботою навігатора.  Давайте припустимо, що щось сталося з ОС, тоді пристрій постійно висітиме на стартовому зображенні, яке відображає завантажувач.  Як правило саме це ми бачимо, коли не працює навігатор.  Цей же момент є підтвердженням того, що завантажувач функціонує, а значить пристрій можна прошити ..

Ще один момент!  Коли пошкоджений завантажувач, відповідно стартовою заставки теж не буде.  В даному випадку прошити GPS навігатор з SD-карти не вийде, так як саме завантажувач запускає прошивку з SD карти, значить спочатку необхідно відновити завантажувач.  Тут є кілька способів, які будуть залежати від архітектури моделі.  При цьому є універсальний спосіб, що спрацьовує на всіх навігаторах.  Полягає він у тому, що потрібно випаяти Nand-пам’ять (внутрішня пам’ять навігатора), за допомогою програматора записати туди образ, який знятий з працюючого навігатора, після чого назад запаяти Nand-пам’ять.  Виконавши такі маніпуляції, навігатор включиться, але його необхідно буде прошити прошивкою в штатному режимі.  Ну ось, ми і отримаємо працездатний пристрій.  Прошивка буде потрібна для того, щоб позначити в навігаторі погані сектори пам’яті, адже цей процес здійснюється під час прошивки.

Багато хто скаже – на словах це, звичайно ж, просто.  Але де взяти програматор, паяльну станцію, а також образи працюючої системи?  Крім того, всім цим необхідно вміти користуватися.  Думаю, єдино вірним рішенням у даній ситуації буде звернення в найближчий сервісний центр, де будь-який ремонт GPSавігатора Львів, навіть найскладніший буде виконаний професійно.

Як відновити свій навігатор з «вбитим» завантажувачем?

Щоб коректно виконати прошивку навігатора необхідно слідувати декільком, абсолютно не складними правилами, а саме:

 • робити це вкрай обережно;
 • перед тим як прошивати, повністю зарядити GPS навігатор;
 • ні в якому разі не переривати процес прошивки;
 • не можна прошивати навігатор чужою прошивкою.

Незважаючи на всі ці застереження, багато користувачів роблять все навпаки, не вивчивши правила та інструкції.  Як результат, нічого хорошого не виходить, користувач має «мертвий» пристрій, не знаючи що з ним далі робити.  А все набагато простіше, доведеться спілкуватися в сервіс центрі, де фахівці виконають ремонт GPS навігаторів Львів, відновивши роботу гаджета.  Простою прошивкою в даному випадку обійтися навряд чи вдасться.  Як правило, такі навігатори перестають на що-небудь реагувати, при приєднанні до ПК жодним чином не визначаються.  Крім того, комп’ютер бачить непізнаний прилад.

Давайте розберемося – чому ж «помер» ваш GPS навігатор?

Варто відразу сказати, що в даному випадку самостійно вирішити проблему не вийде.  Справа вся в тому, що при включенні завантаження навігатора відбувається в кілька етапів.  Давайте уявимо собі дані етапи більш спрощено.  Спочатку активується завантажувач, потім він завантажує Операційну Систему або, коли виявляє її на SD-карті, запускає прошивку навігатора.  Якщо ж даний завантажувач пошкоджений в результаті порушень правил, про які ми говорили раніше, значить і не буде завантажуватися операційна система або запускатися прошивка.

Як же відновити свій навігатор?

Тут без знань, навичок і досвіду, а також спеціального обладнання ніяк не обійтися, адже завдання полягає у відновленні пошкодженого або віддаленого завантажувача.  Тільки через деякий час апарат можна буде прошивати звичайним способом.  Тобто, все одно, прошивку необхідно мати, що є однією з проблем під час відновлення навігатора, так як далеко не всі фірми-виробники GPS навігаторів викладають прошивки.  Але варто знати, для різних навігаторів послідовність дій різна.  У деяких випадках вирішити проблему допоможе тільки лише програматор.