Ремонт фрезерів Львів. Ручний фрезер – інструмент, застосовуваний для обробки дерева і деяких інших матеріалів.  Його поломки частіше відбуваються через експлуатацію при екстремальних навантаженнях, падінь, попадання вологи в обладнання.

Найбільш часті несправності

Ремонт ручних фрезерних машину Львові потрібен в наступних випадках:

 • Нагрівання підшипника. Причина – попадання всередину конструкції пилу і бруду.  Підшипник промивають соляркою, закладають в нього мастило або повністю замінюють.
 • Інструмент не включається. Причин може бути кілька – обрив силового кабелю, неякісне електроживлення, поломка вимикача, відсутність контакту колектора зі щітками, знос щіток.
 • Сильний шум при роботі, нагрів корпусу, запах горілої пластмаси. Причиною цього може бути серйозна несправність двигуна.
 • Шум редуктора. Виникає через сильний знос підшипників або зубчастої передачі.

Послуги компанії FIXME

Сервіс-центр компанії FIXME здійснює обслуговування та ремонт фрезерів Львів для дерева різних моделей і брендів, при необхідності ми доставимо обладнання до нас з об’єкта у Львові і області.

Ми забезпечуємо:

 • Визначення несправності інструменту за допомогою діагностичного обладнання та випробувальних стендів.
 • Відновлення технічних параметрів обладнання зі значним експлуатаційним періодом.
 • Надання гарантій на виконані ремонтні роботи.

Ціни на ремонт

 • Діагностика та обслуговування інструменту та обладнання – від 200 грн.
 • Ремонт електроінструменту та обладнання – від 400 грн.
 • Ремонт дизельного, бензинового і газового обладнання – від 600 грн.

Всі професіонали і майстри-аматори знають, що сила-силенна робіт, які пов’язані з обробкою дерева, виконуються за допомогою пристрою з верхньої фрезою.  Назва даного приладу звучить досить переконливо, тому в просторіччі його найчастіше називають просто фрезером.  З його допомогою можна знімати фаску, робити вибір чверті, виконувати шліци і пази в різних дерев’яних деталях, і навіть виробляти декоративні профілі.

Фрезер – це вкрай багатофункціональний і зручний в експлуатації прилад.  Простим рухом він перетворюється в сучасний деревообробний верстат.  Щоб з одного пристрою отримати інший, необхідно закріпити машинку в стійці для електричної дрилі або на верстаті.  Також за допомогою даного інструменту можна ефективно обробляти метал і пластмасу.  Ми спеціалізуємося на ремонті фрезеров Львів від основних виробників.

Як можна зламати фрезер?

Давайте будемо розбиратися, використовуючи наші знання про фрезер і накопичений досвід.  Слід зазначити, що з пристроїв управління може зламатися рукоятка.  Більш складний випадок – вихід з ладу вимикача (який, до слова, найчастіше інтегрується в рукоятку).

Які елементи складають конструкцію фрезера?

В першу чергу варто згадати фіксатор глибини, найчастіше виконаний у вигляді важеля, розташованого поруч з рукояткою.  По-друге, часто ламається упор глибини опускання фрези.  Варто сказати, що за допомогою даного пристрою можна швидко і легко визначити максимальну глибину фрезерування.

Ще одна важлива деталь в конструкції будь-якого інструменту даного типу – це револьверна головка, яка дозволяє змінювати рівень опускання фрези.  Треба пам’ятати і про паралельний упор – вельми зручне пристосування, призначене для ведення машинки вздовж кромки заготовки.

Також не слід забувати про різні технічні характеристики.  Якщо не бажаєте, щоб ремонт постійно слідував за Вами, тоді стежте за тим, щоб параметри інструменту не “стрибали».  Наприклад, не повинна «скакати» потужність інструменту, що відповідає за те, щоб навіть на складних ділянках деталей робота фрезера була стабільна.  Кількість оборотів також має бути стабільною.  Звертаємо увагу, що вона може досягати навіть 30 тисяч обертів на хвилину.  У разі коли зазначене в паспорті число оборотів в хвилину дійсності не відповідає, то прийшов час бити на сполох.

Якщо якась деталь вийде з ладу, не треба впадати у відчай, оскільки рішення цієї проблеми є – просто скористайтеся послугами сервісного центру компанії FIXME, що завоював довіру численних львівських клієнтів.  Ми динамічно розвиваємося, надаємо нашим споживачам можливість сповна оцінити високу якість, а також надійність ремонтованої продукції.

Ручний фрезер

Фрезер – інструмент з сімейства рубанків, завдяки своїй функціональності, впоралася з недоліками всього свого сімейства, що складається з шпунтубеля, зензубеля і фальцгобелей.  Ручна фрезерувальна машина виконує свою роботу точно і професійно, не вимагаючи витрат часу і фізичних зусиль.  Ручний фрезер має потужний двигун, який дозволяє справлятися з роботою на високому професійному рівні.

Робота фрезера здійснюється потужним двигуном, який здійснює обертальні рухи ріжучого механізму з великою швидкістю.  У ручній фрезерувальній машині сама фреза розташована відразу ж під кожухом рухомого механізму, який в процесі роботи здійснює рухи верх і вниз.  Використання зворотних пружин дозволяє знижувати силові навантаження при русі механізму.  Ця конструкція властива практично всім фрезерувальним інструментам.

Для здійснення фрезерувального процесу, необхідно, щоб хвостовик фрези був закріплений за допомогою запірної гайки в спеціальному цанговому затиску конічної форми.  Передбачені наступні розміри затискачів – звичайні 6, 8 мм, великі – 12 мм.  У деяких моделей ручних фрезерів передбачені взаємозамінні затискачі.

Більш зручною у використанні є електронна фрезерувальна машина.  Вона має можливості регулювання швидкості в межах 5-6 швидкісних режимів за допомогою настройки автоматики.  Всі функції інструменту знаходяться під пильним контролем електронної системи, яка встановлює необхідну швидкість роботи двигуна, обертання фрези і навіть швидкість різання.

Допустима швидкість обертання фрези досягає по максимуму 20-30 тисяч об / хв.  Причому звичайне використання фрезерувальної машини вимагає максимальної швидкості обертання.  Але коли доводиться обробляти тверду деревину, що має в своєму складі “важкі” волокна, тут слід проявити увагу при установці швидкісного режиму.  Встановлювати меншу кількість обертів фрези слід також і при роботі з пластиком і м’якими металами.

Зовнішній вигляд фрезерувальної машини демонструє наявність двох ручок, розташованих з боків.  Ці ручки передбачені для зручності роботи з машиною – для її безпечного утримання і управління.

Слід звернути увагу на місце розташування вимикача.  Він повинен бути розташований таким чином, щоб відключити машину можна було моментально, не знімаючи руки з бічної ручки.

Для здійснення фіксації вертикальної подачі передбачений важіль, який також розташовується поруч з боковою ручкою.  Також є обмежувач глибини.  Завдяки цьому у пристрою є можливість висунення фрези за площину бази.  А також цей пристрій здійснює контроль над глибиною її висунення.

При покупці фрезерувальної машини в комплекті з нею йдуть замок шпинделя і гайковий ключ.  Більш старі версії фрезерувальних машин іноді супроводжують 2 ключи.

Ремонт фрезерів для манікюру в Києві

Ремонт фрезерів Львів для манікюру в місті Львові, успішно виконує наш сервісний центр.  Наші майстри мають довгі роки практики в сфері ремонту обладнання для манікюру.  Ми виконаємо відновлення, як домашнього фрезера, так і професійного (салонного).  В ремонті може потребувати сама ручка або ж блок фрезера.  Обслуговуємо фрезери будь-яких брендів.

Основні несправності фрезеров, з якими звертаються в ремонт:
 • Не вмикається;
 • Не крутиться фреза;
 • Не фіксується фреза;
 • Ручка сильно гріється в процесі роботи;
 • Перебитий шнур живлення;
 • Не працює педаль;
 • Фрезер відключається в процесі роботи, чути запах горілого;
 • Немає індикації при включенні.
Як відбувається ремонт фрезера для манікюру?
 • Для попередньої консультації радимо зателефонувати в наш контакт центр і отримати розгорнуту консультацію оператора;
 • Фрезер оформляється в ремонт на одному з наших приймальних пунктів, менеджер видає замовнику квитанцію на отримання;
 • Далі замовлення передається в руки досвідченого фахівця, який проводить технічну діагностику;
 • Спеціаліст зв’язується із замовником і обговорює всі нюанси ремонту, в тому числі строк та ціну;
 • Виконується сам ремонт фрезера Львів (заміна деталі або компонентне відновлення);
 • Заключний етап – тестування приладу, якщо він успішно проходить тест, видається власнику з гарантією.