068-292-90-10
VIBER

Ремонт фільтрів для води Львів.  Ситуація, коли потрібно відремонтувати фільтр для води іноді трапляється, хоч і вкрай рідко. У більшості випадків, при своєчасному обслуговуванні і заміні фільтруючих елементів, фільтр служить весь термін експлуатації, а часом і набагато довше. Що може зламатися в фільтрі? Зараз ми не будемо розглядати випадки з «несмачною водою» – велика частина цих випадків відбуваються при несвоєчасній заміні картриджів або при некваліфікованому обслуговуванні. Наприклад, з нашої практики, – часто буває так, що приходить майстер який ніколи і в очі не бачив систему зворотного осмосу і починає діагностувати такі несправності, як підвищена витрата води в каналізацію, при цьому переставляє трубки місцями так, що чиста вода тече в каналізацію , а так званий «розсіл» потрапляє в бак, а потім в Ваш чайник або каструлю! І повірте, таких випадків дуже багато. При такому «обслуговуванні» змінні елементи і складові частини фільтру для води швидко виходять з ладу, попутно шкодячи Вашому здоров’ю, адже Ви п’єте в цьому випадку погану воду.

plumber installing new water filter in bathroom

Побутові фільтри для води умовно розділимо на 2 групи: проточні фільтри і системи зі зворотним осмосом. Отже, що найчастіше можна зустріти з несправностей?

Проточні фільтри

Тут поломок мінімальна кількість: поломка кульового крана, поломка крана чистої води (крана-букси), знос ущільнюючих кілець на колбах.

Системи зворотного осмосу

Можуть зустрічатися все ті ж проблеми, що і з проточними фільтрами: поломка вузла підключення (кульового крана), знос кран букси в крані чистої води, знос ущільнюючих кілець на колбах. До них можуть додатися ще кілька поломок: вихід з ладу бака чистої води (пошкодження мембрани бака), засмічення обмежувача потоку, вихід з ладу автоматичного клапана, крана накопичувальної ємності.

Фахівці компанії FIXME допоможуть Вам повернути Ваш фільтр в робочий стан і грамотно його обслужити. Продіагностуємо роботу фільтра, замінимо картриджі, підкачаємо накопичувальний бак, замовимо необхідні запасні частини до фільтру і запустимо в роботу.

Слабкі місця фільтрів дя води вдома

Конструктивно корпус фільтра складається з трьох послідовно з’єднаних колб з кришками, в яких знаходяться картриджі різного призначення.

Колби з’єднані за допомогою спеціальних перехідників, в кришці є роз’єми для підключення шлангів.

Власне в місцях різьбових з’єднань і підключення шлангів і можливі протікання води через порушення різьблення, неправильно затиснутих або відпрацьованих прокладок – ущільнювачів. У цих ситуаціях, звичайно, необхідний ремонт фільтру для води Львів.

Крім того, можлива поломка від нерозрахованих перепадів тиску, або механічних пошкоджень і без ремонту побутового фільтра для води тоді не обійтися.

В областях розташування філій та відокремлених підрозділів компанії можна отримати безкоштовний гарантійний ремонт і обслуговування побутового фільтра для води. По дзвінку з регіону, де немає філії, покупець отримує точні інструкції, як зробити ремонт і обслуговування побутового фільтра самостійно.

Склад робіт по ремонту побутових фільтрів для води

До обслуговування побутового фільтру для води відноситься:

 1. Складання-розбирання фільтра,
 2. Промивання фільтра,
 3. Заміна і змащування прокладок,
 4. Заміна картриджів,
 5. Регенерація картриджів, для яких вона допустима.

Послуги з ремонту побутових фільтрів для води Львів, обслуговування, а також монтажу та встановлення побутових фільтрів для води виробляють також партнери компанії. Щодо якості послуг, що надаються з ремонту фільтрів, можна сказати наступне – перевіряйте факт заміни картриджів і відсутність протікання води після обслуговування фільтру, цього цілком достатньо. Головне, не допускайте перевищення ресурсів картриджів і тривалого простою фільтра.

Не користуйтеся послугами з ремонту фільтрів для води у Львові від ремонтників-будівельників, особливо в період ремонтно-будівельних робіт квартири або будинку. Ніхто не довіряє лікування зубів кардіологу, так і у випадку з фільтрацією води – краще довірити обслуговування і ремонт фільтрів професіоналам.

Послуги з ремонту та обслуговування побутових фільтрів також необхідні у випадку з магістральними фільтрами, котеджними системами водопідготовки, побутовими та промисловими системами зворотного осмосу. Ці фільтри конструктивно відрізняються від побутових фільтрів, що складаються з трьох ступенів очищення, але відповіді на питання, пов’язані з ремонтом і обслуговуванням цих фільтрів аналогічні вищеописаним.

Ремонт і обслуговування фільтрів для води

Придбання очисної установки для переробки води – рішення відповідальне, тому що обслуговування цього рішення проводиться не одноразово з покупкою, а на всьому терміні експлуатації системи.

Процес очищення води – поняття поточне у всіх сенсах слова.  Фільтр, взаємодіючи з забруднювачами, неминуче приходить в непридатність або принаймні знижує ступінь своєї ефективності, тому потреба періодична заміна фільтруючого матеріала.

Те ж саме відноситься і до комплектуючих систем, що входять до складу обладнання: через неправильну роботу однієї деталі може бути порушена цілісність всієї установки, тому ремонт фільтр-системи часто є необхідністю, обумовленою станом всіх елементів.

Ремонт і обслуговування побутових фільтрів для води у Львові.

Говорячі про побутові фільтри, варто мати на увазі, що не дивлячись на їх порівняно малий обсяг і продуктивність, вони, тим не менш, схильні до зносу не менш більших.  Давайте розберемо, чому.

Вода, що надходить в квартиру або приватний будинок – це часто та ж далека від ідеалу вода, яка подається на підприємства.  Стан сучасного трубопроводу в великих містах не варто окремо розписувати – ми тепер знаємо, що воно залишає бажати кращого: підвищена жорсткість, вміст металів і солей в прикордонних з допустимими концентраціях, технічне сміття у вигляді піску і окалини, а іноді і хімічні реагенти.  Все це проявляється і на стані самих труб, і на стані сантехніки, а так само побутової техніки, яка взаємодіє з водою.  Чайники, пральні машини, посудомийки, каструлі – все має характерний наліт якщо не іржі, то вапна точно.

Ще складніше йдуть справи у приватних власників, що займаються видобутком води в підземних свердловинах: не будучи перевіреною на стан СанПіН, вода з під землі іноді може мати кількість шкідливих показників, що зашкалює, серед яких в перших рядах все те ж залізо, яке на відміну від окисленого в  багатоквартирних будинках має статус неокисленного, тому спочатку може здаватися, що вода цілком чиста, і тільки з появою бурого осаду при відстоюванні стає зрозуміло, що потрібно вживати заходів, таких як ремонт фільтрів для води Львів.

Отже, тепер уявіть, що, встановлюючи фільтр, ви повністю позбавляєте свій будинок від ураження вапняним нальотом, іржі і жорсткості води.  Більшість побутових приладів і систем життєзабезпечення не потребують постійного відмивання, а ви можете не турбуватися за якість води, що випивається з крану.  Звучить прекрасно, чи не так?

Прекрасно тільки до тих пір, поки ви не задумаєтеся про те, куди ж дівається весь той бруд, від якого ви тепер позбавлені.  А він залишається на фільтрах, в системі подачі чистої води, і, якщо своєчасно не здійснювати профілактичні заходи, ви можете знову відчути присмак несмачної, неякісної рідини.

Побутових фільтрів існує чимало, однак ми розберемо найпоширеніші:

 • Зворотній осмос;
 • багатоступенева система;
 • аераційна колона + фільтр від нітратів;
 • іонообмінна смола.

Система зворотного осмосу – дуже технологічний пристрій, в основі якого напівнепроникна мембрана, здатна пропускати тільки молекули води.  Зважаючи на це, всі інші молекули затримуються на поверхні осмотичної мембрани.  З огляду на кількість п рідини, що переробляється, варто врахувати той факт, що сама по собі мембрана, без додаткового захисту, дуже швидко набере баласт, який буде заважати їй нормально функціонувати.  Саме тому в системах зворотного осмосу дуже часто встановлюють фільтри попереднього очищення.  Ці фільтри не настільки щільні, як центральна мембрана, проте вони допомагають їй справлятися з великими забруднювачами, затримуючи їх ще до того, як вони доберуться до безпосередньо зворотного осмосу.  Саме роботою цих фільтрів обумовлюється термін служби мембрани, а якщо врахувати, що їх вартість куди доступніше високотехнологічної пористої структури мембрани, то і оновлення пре-фільтрів обійдеться дешевше, ніж всієї системи.  Саму мембрану потрібно замінювати раз в 2-3 року, тоді як фільтри вимагають поновлення раз в 1-3 місяці.  Ці показники залежать від початкового стану води, тому краще не покладатися на надто довгі терміни, так ви точно збережете якість води на належному рівні та зоощадите на ремонті фільтрів для води Львів.

Багатоступенева система схожа на те, що ми описали тільки що, з тією лише різницею, що тут немає осмотичної мембрани.  Замість пре-фільтрів тут встановлюється повноцінна система, що складається з трьох і більше фільтрів різної щільності, кожен з яких обробляє воду на ще більш тонкому рівні, ніж попередній.  Перший фільтр, як правило, затримує технічне сміття.  Другий працює на вилучення з води заліза і його солей, що відповідають за високий рівень жорсткості.  Третій обробляє хімічні сполуки, що містяться не в таких високих концентраціях, як залізо, але все ж здатних впливати на загальний аналіз води.  Четвертий «облагороджує» воду, усуваючи біологічні частки.  Комбінації «ступенів» фільтрів можуть варіюватися в залежності від того, що показав вам тест складу води, але потрібно розуміти, що, змінюючи один із ступенів, вам слід займатися заміною і всіх інших, так як вони працюють тільки в сукупності один з одним і вибіркова  установка новинки не позначиться на цілісному підсумку.

Аераційна колона і фільтр від нітратів – це система, пов’язана сукупністю двох етапів.  На першому етапі в воду, що знаходиться в спеціальному баку, надходить велика кількість кисню.  Кисень змушує окислюватися метали, що містяться в рідині, і випасти в осад, після чого вода надходить на фільтр від нітратів, який пом’якшує і очищає воду за рахунок пропускання через фінальний дренаж у вигляді органічного або неорганічного фільтра, що володіє високим ступенем адсорбції.

В даному випадку заміні підлягає установка, яка «качає» кисень з навколишнього середовища, а так само фінальне фільтруюче завантаження, так як в її складі з часом накопичується велика кількість переробленого матеріалу, що утруднює ремонт фільтрів для води Львів.

Система іонного обміну має на увазі наявність в фільтрі картриджа зі спеціальною неорганічною структурою – іонообмінною смолою, що має здатність відкріплювати свої власні заряди (іони) і приєднувати їх до молекул-забруднювачів, в результаті чого вода в хімічному сенсі слова не стає “чистою”, але вона повністю  змінює свій склад, перетворюючи непотрібні елементи в безпечні для людини сполуки.  Краса цього фільтра в тому, що тут немає ніяких відходів у вигляді осаду, однак є й істотний мінус – виснажуючись в результаті постійної роботи, запас іонів у смоли істотно знижується, і це позначається на якості підсумкової води.  Щоб запобігти повне виснаження, потрібно періодично здійснювати зворотне промивання завантажувального матеріалу, тобто направляти потік води в сторону, протилежну звичайному руху, а після цього насичувати смолу спеціальною регенеруючою сумішшю, яка відновить запас матеріалу.  Так що врахуйте, у випадку з користуванням іонної системою, вам доведеться постійно тримати наповненим додатковий бак з регенератором, придбати який можна тільки в спеціалізованих сервісних центрах.

Зручність перерахованих систем в тому, що вони мають невеликий розмір і прості у використанні: встановити і використовувати їх можна і без додаткової допомоги.  Однак покупка витратних матеріалів повинна проводитися за встановленими стандартами якості води.  Для цього вам потрібно мати на увазі два показника:

 • яка вода у вас є спочатку;
 • який ступінь чистоти ви бажаєте отримати в результаті.

Спираючись на різницю між цими двома показниками, ви зможете зробити вибір.  Якщо розбіжність показників висока, тобто рівень забруднення помітно перевищує допустиму норму – варто застосувати зворотний осмос, так як тільки він дасть 100% гарантію очищення води.  А якщо в змісті води перевищено лише кілька показників, таких як жорсткість і хімічні сполуки, можна зупинитися і на більш простих варіантах, так як вони впевнено впораються з завданням, але за умови постійного контролю.