Ремонт фенів і стайлерів у Львові краще довірити майстрам сервісного центру компанії FIXME, які мають багаторічний досвід відновлення техніки різних марок. Всі навички і знання фахівців підкріплені наявністю запасних деталей і устаткування для високоточної пайки.

Дане обладнання на сьогоднішній день є в кожному будинку як безумовно необхідний домашній предмет побуту. Ці пристрої можуть бути простими по пристрою, виконанню та вартості – будь це бюджетні моделі або більш складні і професійні з електронними системами управління оборотами мотора і нагріванням. У будь-якому випадку техніка для краси вимагає в більшій частині правильної експлуатації і своєчасного обслуговування.

Агрегат різних модифікацій має терморегулятор і крім найпростіших модифікацій є багатофункціональні: сушка з завивкою, завивка з гребінцем. Різноманітність аксесуарів не покращує якість приладу, але значно впливає на його вартість, а також на обсяг і вартість відновлювальних робіт. Безумовно, у кожної красуні існують свої методи догляду за волоссям, але порушувати правила користування плойкою різних модифікацій необачно не слід.

Несправності можуть бути спровоковані різними причинами, може просто надламався провід і усунути це можна запросто заміною вилки, або дроту цілком. Таке відновлення займе 1-2 дні і буде коштувати недорого, але якщо ж поломка в нагрівальному елементі, ремонт фенів і стайлерів Львів може зайняти трохи більше часу, при відсутності необхідних запчастин, але в більшості випадків, все необхідне для ремонту фенів і стайлерів є у нас на складі.

Ознаки, що пристрій пора показати нашим фахівцям:

 • Стайлер не включається
 • Не нагрівається
 • Гріється слабо
 • Не регулюється температура нагріву
 • Перебитий кабель живлення
 • Фен видає сторонні шуми
 • Вибиває автомати (пробки)
 • Присутній запах пластику або проводки
 • Проводи зламалися
 • Пошкодження корпусу

Як правило, більша частина несправностей пов’язана з механічними пошкодженнями або перепадами напруги в мережі. Крім того, недотримання або грубе порушення рекомендацій виробника призводить до поломки обладнання. Фени залишають на підлозі у ванній, їм доводиться падати з туалетних столиків, а в процесі звичайної роботи їх постійно переміщують і трясуть. Заради безпеки кожного разу перед початком використання цього приладу варто хоча б зовні переконатися в цілості його корпусу і шнура.

Іноді поломка носить механічний характер, впала плойка, погнулася або пластик тріснув і відламався шматочок. Подібні неполадки усуваються протягом одного дня – склеюючи професійним клеєм, або зміцнюючи місце зламу, спеціальними стяжками з металу. Завдяки наявності в майстерні величезного вибору спеціальних інструментів і обладнання, інженери виконують ремонт фенів і стайлерів у Львові, не погіршуючи зовнішній вигляд.

Тим, у кого регулярно виникають неприємності через різкі стрибки напруги, рекомендуємо обзавестися джерелом безперебійного живлення, який захистить від згоряння не тільки фен, але і інші цінні електроприлади.

Відштовхуючись від характеристик всіх модифікацій прасок і фенів для волосся, їх відновлення слід довіряти тільки професіоналам. Тим більше, що поломка може бути дрібною і серйозною, тому час, витрачений на усунення неполадок, буде сильно варіювати.

Співробітники нашої компании перш, ніж приступити до ремонтних робіт здійснюють детальну діагностику, за результатами якої робляться прогнози щодо термінів і вартості відновлення. Як правило, це не займає у нас більш одного – двох днів, але якщо якийсь елемент все ж доведеться замовляти окремо, ми говоримо про це відразу.

Ремонт техніки для краси

Якщо говорити про побутову техніку, то ми зазвичай маємо на увазі телевізори, холодильники, пральні машини, міксери та інші потрібні речі в побуті. Але серед них є ще одна дорога серцю річ – фен.

Фен є не просто маленькою побутовою технікою, в руках жінки він стає потужною зброєю боротьби за красу. Щоранку багато жінок не тільки роблять лазневі процедури, а й укладають волосся. І якщо брак часу змушує їх робити вибір між сніданком і укладанням волосся, то багато хто вибирає другий варіант.

В умілих уроках фен і насадки реально можуть створити диво: укласти неслухняні кучері в стильну зачіску, розпрямити заплутане волосся, створити кучерики. Жінки, які мають від природи кучеряве волосся, неодмінно хочуть їх випрямити, а власниці прямого волосся мріють про кучериках. Завдяки фену кожна має можливість виконати свою мрію. Але всі знають, що будь-який термічний вплив на волосся знижує його якість і структуру, і фен може зіграти подвійну роль: з одного боку дозволяє зробити приголомшливу зачіску, з іншого – пошкодити волосся.

Рекомендації

Тому вкрай важливо вибирати фен відповідно до якості і структури волосся, на які негативно впливають забарвлення, хімічна завивка. Вкрай небезпечно використовувати несправний фен. Скільки разів на ранковій суєті користувачі кидають їх на підлогу, на них потрапляє вода, до них добираються руки дітей, які можуть перетворити будь-який механізм на безплідний метал і пластик!

Пам’ятайте – фен є електричним приладом, а удар струмом може викликати смертельні наслідки. Тому, якщо раптом ви виявили в роботі фена якісь несправності, терміново звертайтеся в майстерню компанії FIXME. Наші майстри зроблять якісний ремонт фенів у Львові.

Головні причини поломки фена

Кожний побутовий пристрій має свій робочий термін, який може бути знижений з багатьох причин. Можна відзначити загальні передумови поломок побутових помічників:

 • неправильне використання,
 • неграмотне під’єднання пристрою,
 • деформація при транспортуванні,
 • високі навантаження, не задані виробником,
 • механічний вплив,
 • занадто тривалий термін використання і природний знос компонентів, в результаті яких часто потрібно ремонт щітки фену.

Майстри нашої майстерні визначать точну причину дефекту, усунуть її на дому або в сервісному центрі. Якісний ремонт фена для волосся буде здійснено в стислі терміни.

Ремонт фенів професіоналами

Не потрібно просити некваліфіковану людину виправити поломку. Можливо, механізм фена менш складний, ніж у пральної машини, але є свої особливості, які знає тільки майстер, який спеціалізується на ремонті фенів. Ремонт фенів і стайлерів Львів в нашій компанії дозволить вам повернути до життя улюблену річ, до якої ви встигли звикнути. Відновлена ​​техніка знову повернеться в ваші руки, готова до нових навантажень. Ми ремонтуємо такі марки і моделі, як:

 • Філіпс,
 • Тефаль,
 • Скарлет,
 • Мулинекс,
 • і інші моделі.

Ми оперативно виїжджаємо на будь-яку адресу для ремонту фену. Також ми ремонтуємо стайлери за доступною ціною.

Ремонт стайлерів в нашій компанії

Багато людей під словом стайлер мають на увазі випрямляч волосся, але пристрій призначений не тільки для цього, так як його функціональні можливості набагато ширше. До техніки можна підібрати велике число насадок, за допомогою яких комфортно створювати будь-які укладання або зачіски. Тому стайлер користується попитом не тільки в домашніх умовах, але і в професійних салонах.

Чим частіше експлуатується стайлер, тим швидше він виходить з ладу, тому навіть при дбайливому ставленні техніка рано чи пізно зажадає заміни окремих деталей. Швидкий ремонт стайлера Львів забезпечать наші майстри сервісного центру компанії FIXME. Незалежно від того, чи перестали функціонувати головні функції стайлера або другорядні, 100% якість забезпечується кожному клієнту.

Зламаний кабель або задала кнопка

У нашому сервісному центрі майстри роблять ремонт стайлерів Львів для волосся самих різних брендів. Серед головних поломок можна зустріти не тільки зламаний провід, а й запалу кнопку, через що пристрій не вмикається або не гріє. У нас ви зможете швидко полагодити таку техніку за доступною ціною. Ви не встигнете забути про зламаний стайлер, як тільки майстри повернуть вам його в руки, і ви знову будете користуватися пристроєм, роблячи гарні зачіски. Головне – ви будете знати, куди звертатися в разі поломки.

Для ремонту фенів і стайлерів ми використовуємо інноваційні технології, що дозволяють пропонувати гідне сервісне обслуговування в короткі терміни. Умілі руки майстрів і сучасне обладнання оперативно відновлять техніку. Якщо ви не можете самі полагодити стайлер або фен, не турбуйтеся, тому що є ідеальне рішення. Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте, і ваша техніка буде знову радувати вас якісною роботою.