Ремонт факсів Львів. Факсимільні апарати вже не один десяток років використовуються компаніями і приватними особами з метою оперативного і зручного пересилання копій різних документів адресатам, що  знаходяться на віддаленій відстані.  В межах одного міста, по всій країні або в будь-яку точку світу – куди завгодно, де проведена телефонна лінія та до неї підключено відповідне обладнання!  Звичайно, сьогодні зв’язок факсом потихеньку здає позиції перед інтернет-інструментами передачі даних, проте, швидкий і абсолютний захід їй поки що явно не загрожує.  А раз так, значить хтось повинен здійснювати професійне обслуговування і ремонт факсів Львів.  Цим займаються спеціалізовані сервісні центри, без послуг яких не обійтися жодному власнику такого апарату.  Ремонт факсів Panasonic, Brother і ін. популярних у нас марок – у Львові напевно знайдеться майстер, який оперативно і якісно вирішить вашу проблему!

Наш сервісний центр компанії FIXME виконує ремонт факсів у Львові різних фірм і моделей.  Ми працюємо як з приватними особами, так і з підприємствами.  Співробітники виконують профілактичні, діагностичні та ремонтні роботи по відновленню лазерних, струменевих та інших різновидів факсів.

Ремонт телефонів-факсів: деякі несправності, які передбачають професійне втручання

Здавалося б, в зв’язку з якими такими обставинами взагалі може знадобитися ремонт факсів Львів – апарат адже не схожий на якийсь надскладний пристрій, схильний вередувати і ламатися на рівному місці ?!  Проте, сучасні моделі телефонів-факсів саме такими і є, і зараз ми розповімо вам про основні проблеми, що чекають вас в процесі їх експлуатації.

 • вихід з ладу кареточних вузлів
 • апарат відмовляється передавати і / або відправляти документи. Ймовірними причинами такого явища можуть бути проблеми на телефонній лінії або збій налаштувань самого пристрою.  В останньому випадку грамотний фахівець швидко усуне проблему на місці – ремонт факсу Львів, як такий, не потрібен
 • вихід з ладу телефонного апарату
 • всілякі дефекти зображення. Якщо відправка або виготовлення копій зображення здійснюється з яскраво вираженими темними смужками, швидше за все, проблема криється в скануючому блоці.  Зазвичай весь ремонт факсимільного апарату полягає в ретельному очищенні сканера.  Якщо ж чорні смуги або будь-які інші темні «перешкоди» утворюються під час друку, як варіант, проблему потрібно шукати в картриджі (звичайно, якщо конкретна модель передбачає його використання).  Можливо, закінчується тонер і його необхідно заправити, можливо, картридж несправний технічно
 • кришка факсу не закривається до кінця
 • в процесі експлуатації виникає сильний тріск або будь-які інші сторонні звуки
 • не виходить вставити або ж відрізати папір
 • апарат відтворює тільки половину переданого листа. Тут варіантів розвитку подій досить багато, тому бажано не «мучити» пристрій, а відразу ж звернутися в сервісний центр, де майстри продіагностують його і здійснять грамотний ремонт факсу Львів.  Brother, Panasonic і т.ін.  – у кожного апарату свої особливості, а тому здійснити правильну діагностику зазвичай можна лише в умовах обладнаної майстерні
 • процес прийому документа розпочато, але апарат не друкує зображення зовсім. Проблема може ховатися в електронній частині пристрою і, знову-таки, без втручання професіонала не обійтися

Це лише мала дещиця можливих ситуацій, в результаті яких може знадобитися ремонт телефонів-факсів Панасонік і апаратів інших брендів.  Ну і, звичайно ж, вважаємо своїм обов’язком традиційно попередити, що цілком у ваших силах і зовсім не доводити факсимільний пристрій до такого стану, в якому йому буде потрібно професійний і не завжди дешевий ремонт.  Дотримання правил експлуатації і своєчасне профілактичне обслуговування, яке також можна замовити в будь-якому поважному сервісному центрі, – ось гарантія довгої і безперебійної служби вашого пристрою!

Як показує практика, існує безліч причин, через які може знадобитися ремонт факсу Львів.  Частина з них зовнішні: проблеми з електроживленням, порушення правил експлуатації.  Наприклад, скачки напруги можуть призвести до пошкодження блоку живлення пристрою або ж якихось його плат.  А неправильне встановлення рулону в пристрій, що працює з термопапером, може привести до її намотування на вал протягання.

Друга група несправностей пов’язана з внутрішніми проблемами.  Справа в тому, що будь-який факс, незважаючи на свої відносно малі розміри – досить складний пристрій, в якому чимало не тільки електронних компонентів, але і рухомих механізмів, зокрема, підсистема подачі паперу.  Вразливим місцем факсимільних повідомлень є і підсистема друку.  Сьогодні є два класи цих пристроїв.  В одному з них використовується друк на спеціальному термопапері, а в другому – лазерний друк.  І в тому, і в іншому випадку, мова йде про роботу при високих температурах.

Окремо варто відзначити, що факси, як і копіювальні апарати, вимагають періодичного профілактичного обслуговування.  В ході нього здійснюється чищення апарату, проводиться огляд механізмів і виявлення і заміна сильно зношених рухомих частин.  Регулярне обслуговування дозволяє збільшити термін служби пристрою і зменшує ризик його несподіваного виходу з ладу.  На жаль, далеко не у всіх компаніях це усвідомлюють і працюють з факсом до тих пір, поки він не зламається.

Ремонт факсів Львів підрозділяється на:

 • простий ремонт факсів – без заміни деталей і елементів.
 • складний ремонт факсів – ремонт з заміною деталей і елементів факсів.
 • реставрація факсів – відновлення в початковий стан факсу після некваліфікованого ремонту, механічних пошкоджень, корозії.
 • профілактика факсів – чистка, змащення, просте регулювання факсу.
 • експертиза факсів – повна діагностика (при необхідності – прогін), перевірка якості, складання технічного висновку.

У більшості випадків ремонту несправних факсів були зафіксовані механічні поломки.  Деякі поломки факсів ви можете усунути самостійно.  Але завжди краще довіритися професіоналам!

Факси (факсимільні апарати) дуже вимогливі до якості паперу (особливо це стосується факсів на термопапері).  Використання неякісної паперу веде до поломок і відповідно до необхідності скористатися послугою ремонт факсів Львів.

Вживання неякісного паперу для факсів може викликати склеювання листів і пропуски при подачі, а також випуск м’ятих копій, що ускладнює роботу з документами і сприяє спотворенню інформації.

Також слід зауважити, що регулярне використання неякісного паперу для факсів призводить до зносу механізмів, а ремонт факсів у Львові обійдеться в кілька разів дорожче закупівлі якісного паперу.

Ми виконуємо наступні послуги:

 • діагностика;
 • профілактика;
 • відновлення датчика подачі;
 • лагодження пристрою, який обрізає папір;
 • зміна комутаційного реле;
 • ремонт або заміна клавіш клавіатури;
 • заправка або заміна картриджа;
 • відновлення роботи блоку живлення;
 • зміна ламп сканера і багато іншого.

Терміни ремонту факсимільних апаратів

Фактори, що визначають терміни на ремонт факсів Львів:

 • ступінь складності виконуваних робіт (природно, що цілісна заміна окремих вузлів і блоків факсимільного апарату – процес більш швидкий і менш трудомісткий, однак, для клієнта максимально матеріально витратний, ніж ремонт факсу на компонентному рівні);
 • наявність запчастин, що підлягають заміні (в окремих випадках, коли уникнути заміни компонентів неможливо, головним фактором, що визначає термін ремонту факсимільного апарату, є наявність необхідних запчастин на складі сервісного центру).

 Прайс на ремонт факсимільних апаратів

Ремонт телефаксів на термоносітелей   …………… 400

Ремонт телефаксів   …………… 450

Ремонт лазерних факсів   …………… 500

Ремонт лазерних багатофункціональних телефаксів   …………… 550

———————————————————————————————————-

Всі ціни наведені в гривнях

 Догляд за факсимільним апаратом

Щоб продовжити термін служби факсимільного апарату, фірми-виробники рекомендують проводити регулярну профілактику.

Профілактика факсимільного апарату включає в себе:

 • очищення зовнішнього корпусу факсу;
 • змащення механічних вузлів факсу;
 • відновлення гумових роликів факсу;
 • відновлення роликів подачі паперу факсу;
 • відновлення гальмівної площадки факсу;
 • чистка факсу від залишків тонера.

Ви можете викликати майстра додому або в офіс.  Наш оператор погодить час, зручний для вас і вам залишиться тільки чекати приїзду нашого співробітника.  У разі того, якщо проблема надто серйозна, тоді ремонт факсу Львів проводиться в стаціонарі.  Для цього ви можете скористатися доставкою кур’єра.

Ми гарантуємо високу якість, оперативність і прийнятні ціни!

Ремонт факсів (питання, що часто задаються)

Питання: Намагаюся відправити факс, однак на тому кінці скаржаться на жахливо низьку якість копії.  Потрібен ремонт факсу?

Відповідь: Зазвичай ця проблема пов’язана з якістю нашого українського зв’язку.  “Народні методи” полягають в тому, щоб одержувач факсу передзвонив вам (з’єднання відбулося в іншу сторону), або відправити факс через деякий час.  Однак на переважній більшості факсів є опція “якості” передачі.  Є три градації якості передачі: standard, fine і super fine.  Виберіть більш високу якість, зазвичай цього достатньо, відповідно ремонт факсу Львів не потрібен.

Питання: Навіть на найкращій якості друку документи погано друкують.  Що робити?  Чи потрібен ремо

Відповідь: Швидше за все, ця проблема пов’язана із забрудненням механізму перенесення факсу.  Для того, щоб полагодити факс в цьому випадку, досить протерти чистячим розчином плату під термоплівкою.  Однак якщо пошкоджена електроніка прийому-передачі, то цей захід не допоможе.  В цьому випадку робити ремонт факсу не розумно.  Простіше і дешевше купити новий апарат.

Питання: На факсі не працює кнопка.  У чому причина і як можна зробити ремонт факсу?

Відповідь: Ймовірно два варіанти.  Може бути забруднений контакт купола кнопки факсу, або пошкоджений безпосередньо сам купол факсу.  Причиною поломки факсу є неакуратне поводження.  Наприклад, на клавіатуру апарату була пролита якась рідина.  А може бути, хто-небудь занадто сильно б’є по клавішах.  Для ремонту факсу зазвичай досить розібрати механізм кнопки і почистити його.  Якщо купол кнопки зламаний, то, звичайно, необхідно його замінити.  Є, звичайно, ймовірність, що зламався механізм сканування або передачі.  В цьому випадку, для проведення ремонту факсимільного апарату необхідно, щоб його продіагностував фахівець.

Питання: У мене папір входить в факс, і там застряє.  Як можна провести ремонт факсу?

Відповідь: Швидше за все, причина неполадки в надто сильному притисненні гумового вала до механізму перенесення.  Ремонт факсу Львів в цьому випадку полягає в заміні направляючої, що знаходиться під термоплівкою.  Є, також, ймовірність, що в апараті використовується невідповідна термоплівка.  Подивіться в описі до апарату інформацію про те, яку плівку слід використовувати в факсі, і замініть її.

close-up of a hand using a fax machine

Ремонт стандартних несправностей факсів можливий на виїзді, тобто у Вас в офісі.  Складний ремонт факсів у Львові проводиться в стаціонарі.  Тривалість ремонту факсу в стаціонарі, як правило, не перевищує двох-трьох робочих днів, за винятком випадків, пов’язаних із заміною запасних частин, відсутніх на нашому складі.  У цьому випадку термін ремонту факсу узгоджується з вами додатково.  У будь-якому випадку після проведення діагностики фахівці сервісного центру оголошують вам терміни і вартість ремонту факсу.  Якщо вартість ремонту факсу невиправдано висока (нерентабельна), ви нічого не платите, а ваше замовлення на ремонт факсу Львів просто анулюється.  Також по телефону Ви можете оформити заявку на ремонт будь-якої оргтехніки.  На всі види проведеного ремонту факсів дається гарантія.

Наші фахівці з радістю допоможуть вам і вашому зламаному факсу (факсимільному апарату) знову приступити до роботи!