Ремонт епіляторів Львів. Епілятор – це прилад, призначення якого полягає в тому, що він позбавляє шкіру від небажаної рослинності. Через те, що епілятор вириває волоски з коренем, вони можуть не з’являтися протягом довгого часу, що не може не радувати. Величезний плюс цього приладу в тому, що він невеликого розміру і доступний практично всім. Багато представниць прекрасної статі вважають за краще саме епілятори завдяки тому, що шкіра залишається гладкою набагато довше, ніж після звичайної бритви. А через те, що найчастіше при вириванні волоска з цибулиною пошкоджується фолікул, через кілька використань приладу небажана рослинність стане набагато тонше і буде повільніше рости. На відміну від відомого воску, епілятор може вискубувати волоски більш короткої довжини, забезпечуючи хороший результат.

Нехай навіть процес епіляції не можна назвати приємним, але дівчата готові терпіти, щоб володіти гладкою шкірою. Адже так приємно йти по вулиці і ловити захоплені погляди чоловіків. Але останнім часом виробники епіляторів все більше і більше вдосконалюють свій товар, що робить епіляцію менш болючою і зручною.

Але ні в якому разі не варто забувати, що епілятор – це звичайна техніка, яка вимагає догляду за собою, а іноді навіть ремонту. Прилад може в будь-який момент підвести свою володарку і вийти з ладу. Погано якщо це сталося в теплу пору року, коли особливо хочеться виглядати привабливо і відчувати себе, максимально впевнено.

Вони відрізняються зручністю і високою якістю, але навіть ці епілятори іноді дають збій, особливо після декількох років використання. Якщо таке сталося, не варто викидати апарат – в більшості випадків його можуть полагодити фахівці.

У цьому вам допоможе наш сервісний центр. У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які в короткі терміни зможуть усунути будь-яку поломку, при цьому якість виконаної роботи, безумовно, порадує вас. Для ремонту епіляторів потрібен великий досвід і спеціальні навички, якими володіють всі наші співробітники.

Можливі проблеми з епілятором

Майстри виділяють кілька випадків виходу з ладу такого приладу. Зазвичай ремонт епіляторів у Львові можливий, якщо:

 • зламався шнур або блок живлення;
 • вийшов з ладу трансформатор напруги;
 • зіпсований мотор або блок кнопок;
 • якщо ваш апарат не включається,
 • не проводитися зарядка пристрою,
 • головка епілятора НЕ рухається,
 • при попаданні води всередину пристрою,
 • гніздо несправне,
 • при роботі апарат видає нехарактерні звуки.
 • зламаний роз’єм дроту.

Зазначені проблеми – ті причини, за якими найбільш часто замовляють ремонт епілятора у Львові. Фахівці також працюють з іншими дефектами і пошкодженнями. Практика показує, що в тих випадках, коли власники готові викинути апарат, його можна відновити, і він прослужить ще роки.

Спочатку необхідна діагностика. Зрідка визначити причину можна за описом проблеми. Найчастіше потрібне поверхневе розбирання приладу.

Багато наших клієнтів переконалися в тому, що ми завжди виконуємо нашу роботу в чітко встановлені терміни, а якість завжди залишається на високому рівні. Адже праця наших колег високо цінуєтьсяся в місті, робота майстрів користується чималим попитом і завжди у всіх на вустах. Багато клієнтів і відвідувачі говорять, що після втручання фахівців нашого сервісу техніка не просто якісно виконує свої обов’язки, а й працює в рази краще, ніж функціонувала до моменту поломки.

Незважаючи на те, що фірма-виробник дає гарантію на свої товари, поломка зазвичай відбувається значно пізніше гарантійного терміну – через два роки, три і більше. А на післягарантійний сервісний ремонт епіляторів Львів ціна навіть вище, ніж в спеціалізованих компаніях. Тому оптимальне рішення – вибрати гарну фірму і звернутися туди.

Чому варто звертатися до фахівців? Причин багато:

Такий крок дозволяє відремонтувати епілятор, а не викидати його.

Це дешевше, ніж покупка нового.

Самостійні спроби рідко обертаються успіхом. Можна остаточно зламати апарат. До того ж розцінки на оригінальні запчастини досить високі. Наш сервісний центр компанії FIXME по ремонту епіляторів у Львові купує їх безпосередньо у виробника за зниженими цінами, і за рахунок цього заміна у нас виходить прийнятною за вартістю.

Починка відбувається швидко, і вже в найближчі дні можна користуватися знову працюючим апаратом.

Перед виконанням ремонтних робіт в обов’язковому порядку проводиться діагностика приладу, щоб з’ясувати причину поломки. Після цього фахівець нашого сервісного центру обговорює з клієнтом вартість ремонту і план подальшої роботи. Як тільки майстер виконає перевірку пристрою і виявить причину поломки, він в обов’язковому порядку приступає до наступного етапу ремонту – відновлення працездатності пристрою, після чого, закінчивши роботу, професіонал надає гарантію якості, максимально швидке і своєчасне виконання роботи, а також безперебійну експлуатацію техніки в майбутньому . З доставкою виправленого обладнання вам може допомогти наш кур’єр, який завжди радий подбати про комфорт своїх клієнтів.

На сайті можна дізнатися приблизну вартість ремонту епілятора Львів. Щоб назвати точну ціну, майстру потрібно провести діагностику. Зателефонувати і замовити її можна в будь-який день.

Види і принцип роботи епіляторів

Гладка шкіра для жінки є сучасним еталоном краси, тому від непотрібної рослинності на ногах прагнуть позбутися практично всі жінки і дівчата. Існує безліч способів позбавлення від волосся, але найбільш поширеним варіантом є застосування такого пристрою, як епілятор. З його допомогою можна видаляти волосся в домашніх умовах, а вартість цієї періодичної косметичної процедури складається тільки з ціни самого пристрою.

Багато жінок знають, що видалення волосся за допомогою епілятора – хвороблива процедура, після якої шкіра може залишатися гладкою до 1 місяця. На відміну від гоління, епіляція стала більш популярною, тому що вона гарантує тривалу гладкість шкіри за рахунок висмикування волосся разом з коренем і пошкодження цибулин волосся. З кожною процедурою волосся стає більш тонкими, а видалення волосся – менш неприємним і більш рідкісним. За допомогою епілятора можна позбутися від волосся за кілька хвилин. З самого початку епілятори були розроблені для видалення волосяного покриву на ногах, однак в даний час, використовуючи спеціальні насадки, такі пристрої здатні видаляти волосся під пахвами і зоні бікіні.

У торгових центрах з продажу побутової техніки представлені різні моделі. Якщо не знати всіх особливостей цих приладів, то можна зробити неправильний вибір, який не гарантуватиме вам красу вашої шкіри на ногах і інших ділянках шкіри, вкритих волосяним покривом.

Принцип дії

Робота цього пристрою полягає в наступному: металеві диски, з’єднані парами, обертаються з великою швидкістю, і захоплюють волосся подібно щипчикам, вириваючи їх з коренем. Така система видалення волосся називається мультіпінцетною. Вона дозволяє захоплювати навіть дуже короткі волоски довжиною до 0,5 мм.

Такий принцип застосовується практично всіма виробниками, але зі своїми індивідуальними особливостями. Кожен виробник називає цю систему своєю фірмовою назвою. Наприклад, фірма Філіпс цю систему назвала «Satinelle». Вона має 21 пару дисків, що виконують на першій швидкості 600 защипуваннь за одну секунду, а на другій швидкості 733 щипка.

Багато моделей забезпечено пінцетною системою з двома або трьома швидкостями:

 • Перша швидкість найкраще підходить для тонкого і короткого волосся, і є нижчою. Фахівці-косметологи радять жорсткі волоски видаляти на першій швидкості. Якщо для жорсткого волосся користуватися другою швидкістю, то тонкі волосся не будуть висмикувати, а просто обірвуться. Мала ж швидкість гарантує видалення волосся разом з цибулиною.
 • Друга швидкість використовується для місць шкіри, де волосся жорсткіше і довше. Жорстке волосся не чутливе до сильних ривків. При підвищеній швидкості неприємні почуття знижуються, а час процедури скорочується.

Різновиди

Пружинні

Пристрої для видалення волосся були створені першими з усіх видів, і отримали велику популярність, незважаючи на наявність серйозних недоліків.

Але, так як десять років тому конкурентних пристроїв для них не існувало, то жінки швидко їх розбирали. Сьогодні пружинні моделі вже практично не продаються, їх випускають в основному непопулярні фірми, які намагаються заробити на продажу цих виробів з урахуванням їх низької вартості, а не за допомогою якості. Видалення волосся в цих приладах здійснюється за рахунок особливого вигину пружини, розташованої в голівці.

Переваги: ​​невелика вартість.

Недоліки: хворобливі відчуття при застосуванні, високий ризик подразнення шкіри та інших негативних наслідків, а також швидка поломка робочої пружини, що видаляє волосся.

Дискові

Стали наступним поколінням пристроїв для висмикування волосся на шкірі людини.

Принцип їх роботи чимось схожий на дію пружинних пристроїв, з тією відмінністю, що функцію пружин виконують при цьому диски, розташовані попарно. Сьогодні такий вид приладів вже не вважається сучасним.

Переваги: ​​швидке видалення волосся, надійність конструкції, низька вартість.

Недоліки: негативні наслідки видалення волосся, їх обламування і вростання, значно зменшує ефективність цієї роботи. Застосування дискового епілятора є болючою процедурою.

Пінцетний епілятор

Є найбільш сучасним обладнанням, яке модернізовано, усунуті недоліки, наявні в інших пристроях.

Принцип дії Пінцетного виду пристроїв для видалення волосся полягає в роботі мікро-пінцетів, розташованих у шаховому порядку. Під час обертання головки мікро-пінцети розкриваються, чіпляють волосся, і далі закриваються, в результаті волосся видаляються.

Переваги: ​​найменша ймовірність обламування волосся, менш болюча процедура, висока ефективність видалення.

Недоліки: висока вартість, але можливий вибір оптимальної ціни при правильному обліку критеріїв вибору пристрою.

Восковий епілятор

Епілятор працює за іншим принципом. Цей спосіб придумала цариця Єгипту Нефертіті. У наш час видалення волосся відбувається за допомогою гарячого воску, що дає можливість плавно слідувати вигинам і контурам тіла. Таким методом вдається досягти чистого видалення волосся навіть в найбільш важкодоступних місцях, наприклад, на щиколотках і гомілці.

Переваги: ​​тривалий ефект після видалення, віск здатний м’яко діяти на тіло і може захоплювати будь-яке грубе або тонке волосся. Завдяки хімічному складу воску, волосяні цибулини обробляються таким чином, що волосся постійно освітлюється і стає більш тонким. Спеціальний склад воску, що містить глюкозу, живить і зволожує тіло. Залишки воску можна легко змити, а процедура залишає відчуття м’якості і свіжості шкіри, завдяки різним рослинних екстрактів.

Машинка для бікіні

Це ручний пристрій компактного виконання, служить для видалення волосся в зонах з підвищеною чутливістю шкіри. Робота цього приладу схожа на машинку для стрижки, що часто застосовується для коротких дитячих і дорослих зачісок.

Основною особливістю цієї машинки є поліпшені можливості обрізання волосся, не пошкоджуючи шкіру. Багато жінок вже давно користуються такими приладами для інтимної стрижки.

Переваги

 • Безболісність. Робота епіляторів інших видів заснована на висмикування волосся, що викликає біль навіть на ногах. А машинки для бікіні делікатно видаляють рослинність в цій інтимній зоні, не завдаючи болю.
 • Висока якість видалення волосся.
 • Безпека процедури. Такий пристрій розробляється, щоб не завдавати ушкодження тілу. При його застосуванні немає таких негативних чинників, як врослі волосся.
 • Нмемає роздратування. Видалення волосся шляхом їх висмикування часто викликає роздратування і почервоніння шкіри, що призводить до свербіння, інфікування і утворення прищів. Цих наслідків вдалося уникнути при використанні машинки для бікіні.
 • Зручний корпус.
 • Набір спеціальних насадок для різних інтимних стрижок. Звичайний епілятор має відносно велику ширину робочої поверхні, що не дозволяє йому бути маневреним в зоні бікіні. Насадки для цієї машинки дозволяють створювати різні складні стрижки.
 • Функціональність. Набір функцій залежить від певної моделі, тому при виборі варто звертати на це увагу. Такими функціями можуть бути стрижка зони бікіні, точкове видалення волосся, обробка пахв, брів, бороди і вусів у чоловіків, а також підрівнювання на голові лінії зачіски.
 • Якість гігієни. Крім естетичного моменту, слід розглядати і фактор гігієни оброблюваних ділянок шкіри, що впливає на здоров’я людини.
Лазерний епілятор

У косметичній сфері лазери здатні швидко нагрівати і руйнувати клітини, що мають особливий пігмент – меланін. Промінь лазера проникає в волосяну цибулину і руйнує її за частки секунди. Ця процедура не приносить людині болю, незважаючи на те, що температура в цибулині волоса підвищується дуже швидко. Це забезпечується тим, що охолодження відбувається так само швидко, як і нагрівання. До недавнього часу, здійснити лазерну епіляцію можна було тільки в салоні косметичних процедур. Однак, наука рухається вперед, і розробляються прилади, які дають можливість самостійно виконувати ці прості процедури.

Недоліки: якщо волосся грубе, то можлива його ломка під час видалення, що сприяє відчуттю появи щетини на деяких ділянках.

Як вибрати епілятор

При великій різноманітності різних моделей епіляторів зробити правильний вибір не завжди просто. Зазвичай ми відразу дивимося на вартість, зовнішній дизайн або слухаємо поради друзів. Нормальну консультацію в магазині не завжди можна отримати, так як торгові працівники не зацікавлені в продажу дешевого пристрою хорошої якості. Тому слід звернути увагу на деякі фактори.

 • Зручність користування пристроєм залежить від його ергономічності, тобто, епілятор повинен зручно сидіти в руці. Перед придбанням рекомендується потримати його в руках, якщо він для вас незручний, то краще вибрати інший.
 • Виробник. Найкраще купувати вироби відомих фірм, в іншому випадку є ймовірність купити підробку низької якості. Брендовий виріб буде мати гарантійний талон.
 • Функцію знеболювання епілятор забезпечує за рахунок систем масажу і охолодження. У першому випадку діє механізм спеціальних масажних насадок, а в другому застосовують знімні контейнери з водою, замороженої до стану льоду.
 • Джерело живлення. Багато епіляторів, представлених в торговельній мережі, функціонують тільки від мережі, тому їх можна застосовувати тільки в побутових умовах, де є розетки. Однак існують такі моделі, які працюють від акумуляторних батарей, що дозволяє користуватися виробом в будь-якому місці. Але час дії таких виробів обмежений зарядом акумулятора. Існують вироби, які можуть працювати від двох видів живлення – від мережі або акумулятора.
 • Рівень шуму. Деякі екземпляри епіляторів під час роботи створюють підвищений шум, що створює певні незручності. Тому при придбанні варто порівняти кілька виробів, і вибрати найбільш тихий з них. Існують практично безшумні вироби, які коштують значно дорожче.