Ремонт електричних зубних щіток Львів. Електрична зубна щітка – це сучасна альтернатива звичайним пристосуванням для гігієни ротової порожнини. Такі щітки не тільки забезпечують більш якісне очищення зубів, але і запобігають утворенню каменів і нальоту, а також захищають ротову порожнину від хвороботворних мікроорганізмів. На жаль, як і будь-яка техніка, електричні зубні щітки можуть виходити з ладу. Які ж поломки найчастіше виникають в подібних приладах і де провести ремонт електричної зубної щітки у Львові якісно і недорого?

Полагодити електричну зубну щітку недорого, але якісно Ви зможете в сервісному центрі компанії FIXME. Наші кваліфіковані майстри працюють на професійному обладнанні і використовують оригінальні запчастини для заміни. Тому ми гарантуємо 100% успішний результат при будь-якому типі поломки. Також кожен наш клієнт отримує після ремонту гарантію, яка діє 1 рік.

Поломки зубних щіток мають різну класифікацію. Ремонт електричної зубної щітки у Львові здійснюється в спеціалізованих майстернях, які забезпечують висококваліфікований ремонт з найменшими фінансовими витратами. Ці майстерні мають перелік усіх послуг і тарифи на проведений ремонт, і заміну елементів конструкції, які прийшли в непридатність.

 • Ремонту не підлягають електричні пристрої, на корпусі яких утворилися тріщини або пориви сальника на кнопці вимикача. В результаті таких порушень на пристрої, що очищає зуби, всередину може проникати вода. Ручка зубної щітки замінюється;
 • При встановленні зубної щітки на акумулятор, спрацьовує індикатор пристрою і загоряється зелений вогник. Якщо при виконанні всіх умов, включення зарядного пристрою в мережу, індикатор не світиться, тестером необхідно перевірити наявність напруги в ньому;
 • Зарядний пристрій, що не реагує на безконтактний тестер, вийшло з ладу. Ремонту зарядний пристрій не підлягає, потрібно його заміна;
 • Відсутність роботи індикатора щітки при наявності напруги в зарядному пристрої, свідчить про вихід з ладу акумуляторної батареї, яка підлягає заміні;
 • Не робочій стан зубної щітки при наявності напруги в зарядному пристрої, відсутності видимих ​​дефектів, характеризує вихід з ладу самого пристрою. Ремонту пристрій не підлягає, слід звернутися в сервісну майстерню з проханням його заміни;

 • Поява зайвої зігнутості щетинок зубної щітки виправляють невеликим випрямляючим натиском. Останній модельний ряд зубних щіток виконаний з урахуванням появи цього дефекту. Розробниками зроблене посилення головки для чищення головки пружиною або встановленням переривчастого режиму роботи;
 • Відпрацьовані акумуляторні батареї необхідно повертати в сервісний центр, який організовує їх утилізацію.

Ремонт електричних зубних щіток у Львові – сервісний центр компанії FIXME. Оперативність і якість виконання кожного замовлення на ремонт щітки. Якість послуг вище наших цін.

Принцип роботи і будова електричної зубної щітки

Електричні зубні щітки забезпечують особливо ретельний догляд за порожниною рота. В основі принципу роботи будь-якої електричної зубної щітки технологія звукових коливань, які передаються на щетинки. Частота вібрації і коливань кожної щетинки може досягати 37000 разів на хвилину. Швидкість роботи досягається за рахунок вбудованого електричного двигуна. Електричній зубній щітці не потрібно багато енергії для тривалої безперебійної роботи, деякі моделі можуть працювати на одному заряді до 25 днів. Кожна щітка укомплектована акумулятором на 1000-1500 mAh і зарядним пристроєм.

Різні моделі електричних зубних щіток

Електрична зубна щітка – побутовий прилад, який використовується щодня, тому в разі поломки потрібен терміновий ремонт електричних зубних щіток у Львові.

Ми розуміємо, наскільки важливим є прилад в щоденному догляді за порожниною рота, тому запропонуємо терміновий ремонт. Послуга терміновості є платною, терміновість коштує 150 грн. Оплата терміновості прискорює процес діагностики і ремонту. Термінова діагностика триває від 2-12 годин, в 90% ремонт виконується протягом дня-двох. Звичайна діагностика і ремонт також не відніме багато часу, 1-3 робочих дня і робочий пристрій буде видано замовнику.

Ремонт електричних зубних щіток Львів – з якими поломками звертаються?

 • щітка не включається, хоча заряд акумулятора повний;
 • щітка не включається, індикація відсутня;
 • щітка не заряджається;
 • щітка швидко розряджається;
 • не працює кнопка включення;
 • перелом шнура живлення зарядного пристрою.

Будь-яку поломку з перерахованих вище можна усунути, якщо вчасно, звернутися в майстерню.

Ремонт електричних зубних щіток у Львові – переваги сервісного центру компанії FIXME:

 1. Абсолютно безкоштовна діагностика приладу.
 2. Оперативність у виконанні замовлення на ремонт.
 3. Кваліфікований штат майстрів.
 4. Досвід ремонту електричного обладнання з 2011 року.
 5. Гарантія.
 6. Пересилання техніки замовнику в будь-яке місто України через Нову Пошту.

Оплата ремонту можлива як за готівковий розрахунок, так і за безготівковим розрахунком.

Як вибрати електричну зубну щітку

Чищення зубів – один з перших уроків, які викладаються батьками в дитинстві. Але лише подорослішавши, ми можемо оцінити його важливість. Регулярне чищення зубів здатне не тільки запобігти виникненню карієсу, зубного каменю, кровоточивості ясен, позбавити від необхідності екстреного втручання дантиста, але і врятувати від інших проблем зі здоров’ям. Адже захворювання порожнини рота, а точніше шкідливі мікроорганізми, можуть вплинути на роботу інших органів і систем.

Перші зубні щітки з синтетичною щетиною з’явилися ще в кінці 30-х років минулого століття і стали справжньою революцією в догляді за зубами. Таку щетину простіше обробляти і надавати їй необхідну жорсткість і однорідність. Крім того, на відміну від натуральної, штучна щетина довговічніше і не служить благодатним середовищем для розвитку мікробів. За роки, що минули з моменту появи такого потрібного пристосування, асортимент зубних щіток помітно розширився, а приблизно через півстоліття – з’явилися електричні зубні щітки.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі електричних щіток, – на технологію чистки. За принципом дії їх можна умовно розділити на три види: механічні, звукові і ультразвукові.

Механічні електричні щітки

Це найстаріший і найбільш поширений вид. Перші такі щітки винайшли понад 60 років тому для людей з обмеженою моторикою і пацієнтів з ортодонтичними брекет-системами. Поступово такі щітки завоювали популярність і на загальному ринку товарів для гігієни порожнини рота. Принцип їх дії простий – очищувальна насадка з щетинками приводиться в рух електромоторчиком і здійснює обертально-поворотні і пульсуючі рухи щетинок, очищаючи поверхню зубів і масажуючи ясна. Відносно невелика частота коливань – від 2000 до 30000 в хвилину – компенсується більш дбайливому  чищенню і практично повною відсутністю протипоказань до застосування. Так що це, мабуть, найкращий варіант для більшості користувачів, в тому числі і для тих, хто купує електричну зубну щітку в перший раз.

 

 

 

 

 

 

 

Дитячі електричні зубні щітки – просто знахідка! Адже змусити середньостатистичну дитину кілька хвилин поспіль ретельно чистити зуби – непросте завдання. Але ось зацікавити дитя дзижчать гаджетом з яскравим дизайном в стилі улюблених персонажів коміксів або мультиків – інша справа. З одного боку, з такою щіткою простіше захопити дитину процесом, а з іншого – вона робить велику частину роботи за нього.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звукові зубні щітки

Частота їх коливань від 18000 до 40000 тисяч на хвилину. Візуально від механічних щіток з обертально-зворотними рухами їх відрізняє витягнута форма насадки і дзвінкий генератор високих частот замість моторчика. Коливальні рухи щетинок певної амплітуди і частоти призводять до утворення однорідної консистенції суміші пасти, повітря і води і дозволяють їм очищати навіть важкодоступні місця і «незручні» міжзубні проміжки, в яких зазвичай скупчується найбільше нальоту. При цьому щетинки роблять звичні нам вимітаючы руху – від ясен до краю зуба, як і при чищенні будь-якою іншою щіткою.

 

 

 

 

 

 

Ультразвукові зубні щітки

Це найпотужніший різновид – на основі ультразвукової технології. Моторчик і спеціальна пластина з п’єзокераміки в ручці зубної щітки створюють ультразвукові хвилі з частотою коливання в 1,6 МГц. Завдяки цьому щетинки на чистячий голівці щітки рухаються настільки швидко (до 100000000 коливань в хвилину), що неозброєним оком помітити цей рух практично нереально. Такі високочастотні коливання допомагають не тільки позбутися від зубного нальоту, каменя і очистити важкодоступні місця, а й дбайливо масажують ясна і дезінфікують порожнину рота. Але поряд з перевагами такі пристрої мають ряд протипоказань.

Ультразвукові щітки протипоказані людям з винирами, пломбами та коронками. Це пов’язано з тим, що щільність таких конструкцій відрізняється від щільності справжніх зубів, і реагувати на високочастотні звукові коливання вони будуть по-різному. Через це зв’язок на кордоні їх кріплень може зруйнуватися і привести до випадання пломби або винира. Крім цього, ультразвук може спровокувати поширення запальних процесів вглиб тканин, тому від ультразвукових щіток варто утриматися пацієнтам з періодонтитом, гінгівітом, пародонтитом і іншими запальними захворюваннями порожнини рота.

Ще одне протипоказання – наявність на зубах ділянок з низькою концентрацією кальцію, які передують появі карієсу. Вплив на них ультразвуку може привести до пошкодження емалі. Також від використання таких щіток варто утриматися під час вагітності, людям з кардіостимуляторами та при наявності будь-яких пухлин.

 

В іншому ультразвукові щітки – безумовний лідер за якістю чищення серед всіх інших технологій, доступних покупцям для щоденного використання. Але перед покупкою вподобаного пристрої настійно рекомендуємо вам проконсультуватися з лікуючим стоматологом – адже тільки він зможе на 100% встановити наявність або відсутність протипоказань до використання конкретної моделі.

 

 

 

 

Як чистити зуби електричною щіткою?

Насамперед перед чищенням необхідно перевірити стан головки що чистить. Щетинки на ній повинні розташовуватися рівномірно, не бути загостреними, поламаними або ж надмірно стертими. Середній термін служби насадки для зубної електрощітки при щоденному використанні, як правило, становить близько трьох місяців. Цей термін може відрізнятися в залежності від виробника. Більшість фірм оснащує насадки індикатором зносу, так що вам не складе особливих труднощів вчасно провести заміну.

Наступний крок – потрібно підготувати щітку. Змочіть щетинки і нанесіть на них невелику кількість пасти (максимум горошини). До вибору пасти також варто поставитися уважно – виходити потрібно не тільки зі своїх «смакових» переваг, але і з того, якого результату ви хочете добитися: освітлити емаль, знизити чутливість зубів, оздоровити ясна або ж комплексно подбати про здоров’я порожнини рота. Після цього умовно розділіть порожнину рота на чотири зони: верхню, нижню, ліву і праву. Почніть з зовнішньої частини однієї з чвертей – прикладіть щітку до лінії ясен і змітаючоми рухами зрушуйте її в сторону жувальноъ поверхні зуба. Головне – уникайте надмірного натиску, це може привести до пошкодження емалі або ясен. Для того щоб цього не сталося, в деяких моделях є сенсор тиску на зуб. Після того, як повністю очистите зовнішню частину, переходите на внутрішню, а потім – на жувальну поверхню зубів. Повторіть весь процес і на інших трьох ділянках, приділяючи кожному не менше 30 секунд.

Насадки

Як правило, вони не надаються в комплекті в залежності від ваших потреб: деякі з них дозволяють більш ефективно видаляти наліт, інші краще освітлюють емаль, треті – дозволяють чистити язик і оздоровлювати ясна. Більшість моделей мають одну насадку. Також є пристрої, які комплектуються двома насадками або трьома. Найбільш дорогі пристрої продаються з чотирма і більше насадками.

Ще вони можуть відрізнятися за жорсткості щетини, є навіть спеціальні насадки для дітей. До речі, одна з переваг електричних зубних щіток в тому, що ви можете придбати один девайс відразу для двох чоловік, наприклад, для себе і для дружини. При використанні вам потрібно буде просто переставляти насадки.

Режими роботи

Найбільш прості моделі мають лише один режим роботи. Більш просунуті моделі мають два режими або три режими роботи. Такі пристрої можуть бути оснащені режимом для делікатного чищення чутливих зубів, для відбілювання емалі, чищення язика. Найбільш технологічні електричні зубні щітки мають чотири і більше режимів роботи. Також пристрої можуть бути обладнані перемиканням швидкості коливання щетинок.

Сенсор тиску

У електричних зубних щіток ще одна корисна функція – сенсор тиску на зуб. Якщо під час чищення ви не розрахуєте зусилля і занадто сильно притиснете очищувальну насадку до зуба, це може привести до пошкодження емалі і ясен. Щоб такого не сталося, в пристрої є спеціальний сенсор, який подасть власнику звуковий або вібросигнал. У деяких моделях при зайвому натисканні в щітці відключаються пульсуючі рухи і в роботі залишаються лише зворотно-поступальні.

Таймер роботи

Ця функція дозволить приділяти чищенню рівно стільки часу, скільки дійсно потрібно. Вам не доведеться з нетерпінням поглядати на годинник. Моделі з таймером видають звуковий або вібросигнал після кожних 30 секунд (саме стільки відводиться на чистку однієї половини щелепи).