Ремонт електровіників Львів. Електровіник – це пристрій, що дозволяє зібрати сміття з будь-якої поверхні. Його можна використовувати і для чищення підлоги, і для боротьби з пилом на килимах. Зазвичай ці пристрої працюють від акумуляторів, а це значить, що для роботи не знадобиться ні розетка, ні шнур. Можна просто включити пристрій, натиснувши на велику, зручно розміщену кнопку, і зайнятися чисткою.

Вбудований акумуляторний пристрій дозволяє вільно переміщати електровіник по великих територіях. В основному, заряду акумулятора вистачає на 25-50 хвилин безперервної роботи. Даного часу цілком достатньо для того, щоб прибрати велику квартиру не заряджаючи акумулятор.

Збір сміття здійснюється за допомогою щітки, що обертається, яка легкодоступна для зняття і подальшої чистки або заміни. Зберігання ж здійснюється в орендованому контейнері, який схожий на звичайний совок. По завершенню збирання його можна легко витягти і позбутися від накопичень. На відміну від дизайнерського пилососа, електровіник не всмоктує пил зі сміттям в себе, а саме, підмітає, отже, йому не потрібні змінні фільтри, які регулярно доводиться міняти в пилососах. При збиранні за допомогою цього приладу не видувається зайвий пил, а значить – повітря в приміщенні не забруднюється.

Електровіники володіють зручною телескопічною ручкою, довжину якої для більш зручної роботи можна налаштовувати самостійно. Рухоме кріплення ручки, а також ролики, розміщені на підошві, перетворюють апарат у вкрай мобільний і маневрений пристрій, до того ж вкрай мало важить.

Відносно маленька висота корпусу електровіника, що рідко перевищує 100 мм, дозволяє використовувати ці пристрої для прибирання підлоги під меблями, а додаткова нерухома щітка, розміщена у пристрої на підошві, дозволяє ефективно боротися зі сміттям і пилом, що залишилися біля самих стін.

У комплект до даного пристрою також входить настінне кріплення, вкрай важливе, якщо ви хочете зберігати його, притуливши його до стіни. У такому положенні він буде займати небагато місця, а при потребі – легко зніматися з держака.

На ринку ви можете знайти велику різноманітність модельного ряду електровіників. Але це пристосування, як і інша техніка може зламатися. Тоді вам на допомогу прийде команда наших досвідчених професіоналів компанії FIXME. Наш сервісний центр приймає до ремонту електровіники у Львові різних брендів.

Поширені несправності електровіника:

 • мимовільне відключення під час роботи;
 • пристрій не реагує при приєднанні до мережі;
 • не вдалося підключитися від акумулятора;
 • швидке розрядження акумулятора;
 • слабке всмоктування;
 • пристрій перегрівається і багато іншого.

Не рекомендується здійснювати ремонт самостійно, так як без наявності певних навичок і інструментів ви можете тільки нашкодити і це потягне за собою великі витрати часу і коштів.

Етапи виконання обслуговування і ремонту:

 1. Щоб скористатися послугами нашого сервісу слід виконати одну з дій: самостійно доставити техніку до нас, залишити заявку на сайті або замовити зворотний дзвінок. Також існує можливість викликати кур’єра або майстра додому (в офіс) по Львову і області.
 2. В найкоротший час наші оператори зв’яжуться з вами для узгодження дати і часу.
 3. По приїзді на місце або в майстерні майстер виконує повну діагностику пристрою.
 4. Встановивши точну причину поломки оголошує вартість ремонту електровіника Львів клієнтові.
 5. Після згоди замовника приступає до ліквідації дефекту, в разі якщо деталі підлягають заміні, на їх місце встановлюються оригінальні.
 6. Тестування техніки.
 7. Виписка гарантійного талону.

Своєчасне проведення профілактичних заходів, дбайливе поводження і дотримання правил експлуатації дозволять вам надовго продовжити термін служби вашого пристрою. Ми приймаємо замовлення з усіх регіонів України, співпрацюємо як з приватними особами, так і з підприємствами. Зв’яжіться з фахівцями нашого сервісного центру і дізнайтеся всі деталі.