068-292-90-10
VIBER

Ремонт електросамокатів Львів. Всі хто користується електросамокатами рано чи пізно стикаються з певними негараздами. Це може статися як і з технікою високого цінового сегмента, так і низького, так як дуже часто там і там використовуються одні й ті ж деталі. Наш сервісний центр виконує якісний ремонт електросамокатів у Львові. Наша компанія FIXME, одна з небагатьох у Львові, яка надає повний спектр ремонтних послуг електросамокатів. Проводимо ремонт будь-якої складності! Надаємо гарантію на виконані послуги!

Основні несправності електросамокатів пов’язані, як правило, зі збоями в роботі електроніки. Часто виходять з ладу зарядні пристрої і батареї. Зарядні пристрої підлягають ремонту, батареї в більшості випадків можна перепакувати.

Типові несправності електросамокатів:

 • електросамокат не їде
 • електросамокат не тягне, не вистачає потужності
 • електросамокат не заряджається
 • електросамокат швидко розряджається
 • потрапила волога на електроніку
 • і багато іншого

В основному з електричних компонентів з ладу виходить акумулятор, блок управління або електричний мотор. Якщо електросамокат не їде, значить зламався блок управління або електромотор. У разі якщо ваш апарат не тягне, або значно втратив потужність, то потрібно провести повну діагностику оскільки проблема може бути не в електричних, а в механічних компонентах самоката. Якщо електросамокат не заряджається, то швидше за все вийшла з ладу акумуляторна батарея або блок зарядки акумулятора.

У електросамокатів бувають такі поломки, що не продіагностуєш «на око». В такому випадку, майстер проводить повну діагностику, виявляє компонент, що вийшов з ладу, погоджує вартість і терміни з клієнтом, виконує заміну компонента, що вийшов з ладу, проводить повноформатне тестування електросамоката. На всі виконані послуги дається гарантія.

Звертаємо вашу увагу на те, що прийом і ремонт електросамокатів  Львів здійснюється тільки в нашому центральному офісі.

Якщо у вас залишилися питання – зв’яжіться з нами! Послуги ремонту надаються по Львову.

Різновиди ремонту в залежності від типу пристрою

Ремонт самоката в великій мірі залежить від виду пристрою:

Дитячий самокат

Подібні моделі найбільш доступні, обладнані батареєю невеликої ємності, що означає скромні характеристики і меншу надійність пристрою. Ремонт таких електросамокатів  не відрізняється від ремонту іншого дитячого електротранспорту – також, як і найбільш часто зустрічаються проблеми з ними.

Варто підкреслити, що гарантійний ремонт електросамокатів у Львові в будь-якому сервісному центрі забезпечить надійне їх функціонірованіе.

Електросамокати великої потужності

За своїми характеристиками пристрої не поступаються деяким моделям велосипедів або скутерів. Звичайно, ремонт таких самокатів здійснюється набагато рідше у зв’язку з їх якістю.

Основною проблемою, з якою звертається більшість власників таких самокатів (наприклад, Kugoo S2 і S3) в майстерні електросамокатів у Львові – це тюнінг і апгрейд улюбленого пристрою.

Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що надійність моделей для дорослих (і їх ресурс) вище на порядок, а їх конструкція, навпаки, спрощена (відсутні деталі, які зношуються і потребують заміни).

Сервіс ремонту електросамокатів

Якісний ремонт електросамокатів у Львові (незалежно від марки та виду) – це кредо фахівців хорошого сервісного центру.

Сервісний центр нашої компанії має власний склад запчастин, що дозволяє здійснювати ремонт будь-якої складності в досить короткі терміни.

При цьому багато деталей цілком можуть бути взаємозамінні (мова йде про колекторні двигуни, контролери, ланцюги) з запчастинами пристроїв інших марок

Здійснення своєчасної діагностики проблеми дозволяє не запустити неприємність і вчасно усунути її – і для цього у нас є найсучасніше обладнання.

На будь-яку дію фахівців сервісного центру надається гарантія, а наявність майстрів, що володіють високою кваліфікацією і мають досвід роботи з усіма видами ремонту (від механіки до акумуляторів), що забезпечує можливість втручання будь-якого рівня.

Конкурентні ціни, завдяки прямим поставкам оригінальних деталей, стануть приємним бонусом

Ремонт електросамокату Xiaomi Mijia Electro Scooter M365

Електросамокат Xiaomi Mijia Electro Scooter M365 випускається в двох кольорах (білий і чорний) і є повноцінним транспортним засобом, оскільки передбачається його експлуатація як на дорогах з бетонним, асфальтовим і гравійним покриттям, так і при відсутності такого. Даний апарат, здатний розвивати швидкість близько 25 км / г, з навантаженням 50-60 кг на відстань до 30 кілометрів.

Будова електросамокату Xiaomi Mijia M365

Як і інші транспортні засоби, даний апарат також володіє вельми складною будовою, що включає в себе наступні комплектуючі:

 • Дискові гальма, забезпечені системою рекуперації.
 • Круїз контроль.
 • Система освітлення, що складається з передньої світлодіодної фари і заднього ліхтаря червоного кольору (за бажанням встановлюються додаткові світлові прилади).
 • Система ABS.
 • Акумуляторна батарея, ємність А / г з 30 окремих елементів.
 • Колеса.
 • Алюмінієва рама.

Використання алюмінію в якості основного матеріалу, дозволило полегшити конструкцію до 12,5 кг ваги. Крім того, самокат забезпечений електронною системою контролю за основними функціями і станом елементів живлення.

Ремонт електросамокатів Xiaomi Mijia M365

Незважаючи на те, що електросамокати лінійки Xiaomi Mijia M365 зарекомендували себе, як надійний транспорт, повністю виключити можливість поломки не вдається навіть на цих апаратах. Наша компанія FIXME протягом солідного часу займається не тільки продажем цих транспортних засобів, а й їх ремонтом і обслуговуванням.

Спеціалісти сервісного центру не втрачали часу даремно, і уважно вивчали як будову самого апарату, так і взаємодію всіх його комплектуючих за цей термін вдалося накопичити солідний досвід і виявити наявність найбільш поширених поломок:

 • проколи і порізи коліс;
 • вихід з ладу вузла складання;
 • протирання камери;
 • вихід з ладу системи dms Xiaomi;
 • поломка рульового вузла;
 • поява люфтів;
 • поломка або втрата ресурсу АКБ;
 • поломка приладів освітлення;
 • поломка передніх і задніх крил;
 • поломка елементів гальмівної системи;
 • перегорання контролерів живлення;
 • поломка елементів ходової частини (підшипники, колісні диски, амортизатори);
 • перетирання проводки і окислення контактів;
 • поломка мотор-колеса.

Важливо відзначити, що наш сервісний центр приймає замовлення на ремонт електросамокатів у Львові з будь-якої точки країни. Ми володіємо власним складом комплектуючих оригінального виробництва. Завдяки цьому, ми робимо ремонт настільки ж якісно, ​​наскільки і швидко, від 1 до 3-х днів, в залежності від складності поломки.

Протирання камери

Однією з частих поломок, є протирання камери колеса. Найчастіше, до цього призводить неправильне накачування камери, оскільки, передбачається оптимальний тиск, що забезпечує комфортні умови для камери. Однак, і це не завжди допомагає, так як, нерідко, внутрішня частина покришки спочатку виготовлена ​​таким чином, це і стає причиною цієї неприємності. Досить часто, вже після перших 100 км пробігу, камера протирається і її доводиться викидати і встановлювати нову.

Деякі ентузіасти, роблять спроби вклеювати всередину додатковий захист у вигляді частини старої камери або інших матеріалів, але від цього мало користі. Завод-виробник пропонує інше рішення – безкамернеі пористе лите колесо. Таке вже не пробити і не порізати, але і тут є ряд своїх недоліків. Перш за все, вони трохи важче, що позначається на підшипниках і на дистанції пробігу на одному заряді.

Крім того, істотно погіршується амортизація, підвіска стає жорсткішою, в результаті, з’являються сильні вібрації, що призводять до розбовтування вузлів рами і навісного обладнання. Потім доводиться міняти пластмасові та гумові ущільнювачі, кришки і ковпачки. Відчутно швидко розбивається рульове управління. Таким чином, усуваючи одну проблему, здобуваєш відразу кілька.

Порушення контактів живлення АКБ

Проте, навіть і їзда на камерних шинах не гарантує м’якого ходу. З часом, ходова частина електросамоката Xiaomi Mijia M365 стає жорсткіше і більш чутливо реагує на нерівності дороги. В результаті, в процесі руху, наростають вібрація, що призводять до відпадіння контактів елементів живлення. Нерідко з’являється несправність, коли лампа контролера зарядки сигналізує про проблеми в роботі акумулятора.

Як правило, це відбувається в результаті відпадання контактів, посаджених з заводу на точкове зварювання. Від вібрації, жорстке зварювання не витримує, і контакти відпадають. Швидким і перевіреним методом, є пайка, із застосуванням паяльної кислоти. На контакти наноситися кислота, потім вони притискаються пінцетом, і за допомогою олова і паяльника, припаюються. Цей метод показав свою практичність, оскільки, в подальшому, контакти тримаються міцно.

Ремонт контролера

В результаті проблем з акумулятором, може постраждати контролер напруги Xiaomi Mijia M365. Якщо перепрошивка не допомагає, тоді слід його розбирати і досліджувати більш ретельно. Нерідко, вигоряння відбувається тотальне. В першу чергу, страждає процесор плати регулятора. Тут вже доводиться проводити повну діагностику і перегорілі елементи замінювати. Нерідко, ця ж смужка, стає причиною виходу з ладу системи bms, що відповідає за перенаправлення напруги.

Ремонт плати BMS Xiaomi Mijia M365

Коли акумулятор повністю заряджений, система BMS перенаправляє напругу з мотор-генератора на контролер. У разі некоректної роботи BMS, перевантажується мікросхема плати. Це може призвести до перегорання процесора.

Наші майстри, усувають дану несправність, декількома варіантами, в залежності від умов. Іноді, доводиться впоювати додатковий запобіжник або реле, переривають ланцюг, в разі

перевантаження. Або замінюються інші деталі на більш потужні і стійкі.

Ремонт механізму складання Xiaomi Mijia M365

Електросамокати Xiaomi Mijia M365 забезпечуються колесами досить маленького діаметру, крім того, нерідко, власники використовують безкамерні шини. Тому, даний транспортний засіб, досить вимогливо реагує на якість дорожнього покриття. В результаті, виникає вібрація, яка діє руйнівно на багато вузлів і деталей апарату.

Найбільш гостро на це реагує механізм складання корпусу. Як правило, алюмінієві деталі схильні до розтягування, і в кінцевому підсумку, починають недостатньо міцно фіксувати самокат в транспортному положенні. Це може привести до складання під час руху. Відновленню ця комплектуюча не підлягає, і тому, її просто замінюють і регулюють.

Усунення люфту рульового механізму Xiaomi Mijia M365

Навіть уже після декількох сотень кілометрів пробігу, на електросамокаті Xiaomi Mijia M365 починає з’являтися люфт в районі рульового механізму. Ця проблема суттєво ускладнює управління апаратом, і вимагає негайного усунення.

Перше, що необхідно зробити – протяжка всіх болтів. Якщо це не допомагає, варто спробувати замінити підшипники. Однак, нерідко, і це не призводить до усунення несправності, оскільки, з’являється знос чашок підшипників або ущільнювального «метелика». Тут допоможе тільки ретельна підгонка деталей, з якою наші майстри, навчилися повністю справлятися.

Відновлення гальмівної системи Xiaomi Mijia M365

Під час експлуатації на електросамокатах Xiaomi Mijia M365 в міських умовах або при частому русі зі спусків, доводиться часто пригальмовувати. Результатом, є швидкий знос гальмівних колодок. Так само, необхідно перевіряти регулювання натягу троса приводу гальм.

У нашому сервісному центрі, проводиться весь спектр відновлення і регулювання гальмівної системи суміщених з механізмом рекуперації, з використанням професійного устаткування.

Ремонт або заміна крил

Вібрація при русі згубно відбивається на більшості деталей. Особливо чутливі в цьому плані передні і задні крила, виготовлені з пластику для полегшення конструкції. Варто відзначити, що пластикові деталі не підлягають відновленню, в більшості випадків. При появі перших тріщин, можна спробувати їх заклеїти, але це рідко допомагає. Найчастіше крила, просто замінюють. Причин появи вібрації кілька:

 • неякісне дорожнє покриття;
 • вихід з ладу амортизатора;
 • встановлення литих (безкамерних) покришок;
 • удари при зіткненнях.

Наші майстри, можуть відремонтувати або замінити зіпсовані крила, встановивши додаткову підтримку.

Ремонт кнопки включення Xiaomi Mijia M365

Пуск електросамокату здійснюється шляхом натискання кнопки «Старт». Крім цієї функції, вона здійснює і управління іншими операціями і режимами. В процесі експлуатації, можлива поломка кнопки з кількох причин:

 • удар в результаті зіткнення або падіння;
 • попадання вологи;
 • порушення контактів.

Фахівці нашого центру здатні продіагностувати причину поломки, в разі необхідності, здійснити її заміну. В якості спеціальної пропозиції, можна встановити і дублюючу кнопку пуску безпосередньо на кермо апарату.

Обслуговування і заміна підшипників Xiaomi Mijia M365

Власникам електросамоката Xiaomi Mijia M365 необхідно приділяти пильну увагу стану колісних підшипників. Від справності цих деталей, залежить поява люфтів і перевантаження електромотору, що призводить до його поломки.

Несправні підшипники, відчутно гальмують при русі, завдаючи зайвий опір обертанню коліс. Тому, слід регулярно перевіряти їх роботу, прокручуючи колесо у висячому положенні. Щоб підшипник працював справно, необхідно дотримуватися правил установки, які наші майстри знають досконало.

Робота для професіоналів

Електросамокати Xiaomi Mijia M365 славляться своєю надійністю. Однак, і вони іноді ламаються, особливо в разі інтенсивної експлуатації, і особливо на недостатньо хороших дорогах звичайно, можна і самостійно провести ремонт електросамокату Львів. Однак, найкраще, з цим завданням, здатні впоратися професійні майстри, які володіють великим досвідом, обладнанням і оригінальними комплектуючими в достатній кількості.

Скільки коштує ремонт електросамокату?

Ціна ремонту електросамокату залежить в першу чергу від вартості деталей, складності робіт і моделі електросамокату. В ході діагностики наші фахівці визначать ступінь поломки і скажуть вам приблизну вартість ремонту. У деяких випадках немає потреби купувати нові деталі, іноді можна відремонтувати старі і істотно заощадити. Також вам може бути представлений вибір – ставити оригінальні деталі або більш дешеві аналоги.

Наш сервісний центр здатний запропонувати вам найнижчі ціни на ремонт електросамокатів у Львові!

Ціни (без урахування деталей)

 

Аквазащіта – від 1000  грн.

Заміна акумулятора електросамокату – від 120 грн.

Ремонт плат – від 150 грн.

Ремонт колеса – від 150 грн.

Ремонт корпусу – від 240 грн.

Заміна гуми / камери – від 200 грн.

Заміна мотор-колеса – від 300 грн.

Заміна датчиків Холла – від 450 грн.