Ремонт електронних сигарет Львів можливо здійснити в нашій багатофункціональній і сучасній компанії. Багато людей стали часто користуватися подібними приладами, оскільки вони мають популярність. Вони не такі їдкі і випускають замість диму звичайну пару.

Особливо електронні сигарети популярні для жінок, які часто курять. Дим, який випускають сигарети, не тільки шкодить оточуючим людям, але також шкідливий і для людини, яка палить.

Більшість людей в наш час борються з курінням і тому замість сигарет до нас приходять подібні прилади. Електронні сигарети, вейпи і боксмоди обійдуться курцям набагато дешевше, ніж звичайні сигарети, ще такі пристрої використовують ті, хто хоче зав’язати з цією шкідливою звичкою.

Електронні сигарети досить популярні серед продукції, яка допоможе позбутися від шкідливої ​​звички. Вони мають просту конструкцію і інтуїтивно зрозумілі в застосуванні.

Однак, кожному власнику електронних сигарет, слід враховувати деякі прості правила:

 • Картридж без вмісту, який часто йде в наборі з електронною сигаретою – не призначений для застосування, він використовується виробниками лише для додання товарного вигляду виробу. Його застосування може призвести до поломки парогенератора. Замість нього використовуйте заправлені картриджі, які ви знайдете всередині упаковки.
 • Часті, короткі затяжки, також можуть пошкодити парогенератор. При правильному користуванні, потрібно намагатися робити затягування глибокими і рівномірними.
 • Акумулятор електронної сигарети слід зберігати подалі від металевих речей, оскільки це призводить до його розрядки. Уникайте проникнення вологи на різьбу акумулятора. Якщо це сталося, тоді скористайтеся сухими серветками і протріть різьблення.
 • При заправці картриджа рідиною стежте щоб її кількість була в межах від 5-ти до 80-ти крапель, згідно обсягу картриджа (з розрахунку 20 кап. на 1 мл.). Не варто застосовувати картридж відразу після заправки, потрібен певний час, щоб рідина вбралася в волокно.
 • Намагайтеся утримувати сигарету рівно, не допускаючи її вертикального положення. Це допоможе уникнути проникнення рідини всередину вашого організму.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете значно продовжити термін експлуатації вашої електронної сигарети. Однак, якщо ваша сигарета зламалася або стала протікати, то ви завжди можете звернутися за допомогою в наш сервісний центр, щоб усунути поломку.

Для того щоб обслуговування і ремонт електронних сигарет у Львові принесли користь потрібно мати якісні інструменти і відповідні матеріали на заміну.

Зараз якщо мати при собі необхідні інструменти і матеріали, можливо, здійснити наступне:

 • Повернути електронній сигареті працездатність.
 • Підвищити або знизити рівень випарів.
 • Здійснити необхідну чистку, профілактику або догляд за окремими зонами вейпа.
 • Здійснити профілактичні дії, які зможуть попередити безліч проблем.

У нас ви можете знайти всі необхідні матеріали для ремонту вейпа купити їх від провідних виробників різних країн: Туреччина, Китай, Японія, Франція, а також матеріали вітчизняного виробництва.

Основні причини несправностей електронних сигарет: механічні пошкодження в результаті недбалого використання, вплив рідини на блок батареї, знос деталей, некоректна робота акумулятора. Часто проблеми з польотом виникають при засміччені фільтра (один фільтр еквівалентний 20-50 простим сигаретам), але в цьому випадку потрібно просто замінити його, що можна зробити самостійно.

Якщо ж сигарета відмовляється працювати без явних на те причин і потрібен серйозний ремонт електронної сигарети у Львові, зверніться до професіоналів з сервісного центру компанії FIXME. Усунення несправностей електронних сигарет і кальянів проводиться швидко і якісно. У роботі використовуються тільки оригінальні комплектуючі та аксесуари для ширяння, що є запорукою тривалої безперебійної роботи пристрою.

Переваги нашого сервісного центру:

 • мінімальні терміни виконання робіт;
 • високий професіоналізм наших співробітників;
 • прийнятні ціни;
 • гарантія на всі надані ремонтні послуги.

Сервісний центр компанії FIXME здійснює якісний, швидкий і надійний ремонт електронних сигарет у Львові.  Ремонт такої техніки в нашій сучасній компанії буде швидким і якісним, не кажучи вже про вартість ремонту. Найчастіше у таких приладів ламаються самі використовувані деталі, які можна швидко і дешево замінити, ніж купувати новий пристрій. Всі моделі марки різних виробників цих апаратів ви можете полагодити у нас в майстернях.

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Лагодимо електронну сигарету

Вироби для паріння є не такими простими пристроями, як здаються на перший погляд. Вони є досить якісними, але рано чи пізно приходять в несправність в силу часу або неправильного використання. Найчастіше можна зробити ремонт електронної  сигарети Львів своїми руками. Не варто замислюватися, як полагодити електронну сигарету, якщо в непридатність прийшов парогенератор, так як він найчастіше вимагає просто заміни. Решта методів, як полагодити електронну сигарету, наведені нижче.

Причини поломки електронних сигарет і методи їх усунення

Самою що часто зустрічається проблемою у власників електронних сигарет є недостатній обсяг пари. Можливо, в сигареті ніяких несправностей і немає, а просто власник робить занадто сильні затягування або забув досить зарядити батарею. Якщо проблема з атомайзером, то його потрібно відкрутити і прочистити канали. При повній відсутності диму може бути перенасичення картриджа рідиною: слід відкрутити його і трохи струсити, щоб зайва рідина пішла.

Новачки часто помічають, що пара від сигарети гірчить. Спочатку варто перевірити картридж, може бути в нього просто потрібно долити рідину. Також дана проблема може бути пов’язана з випарником, який прийшов в непридатність. Його варто або замінити, або відремонтувати, якщо дозволяє модель, замінивши спіраль. Проблема може полягати в акумуляторі, який потрібно віддати в ремонт або купити новий, так як самостійно розбирати батарею не варто. Якщо батарея не працює, то її слід приєднатися до іншого атомайзера і перевірити, чи в ній проблема. Якщо індикатор батареї горить або постійно блимає, то в цьому випадку просто запала кнопка. По ній потрібно злегка стукнути і переконатися, що індикатор більше не горить. Якщо ж нічого не виходить зробити, краще звернутися в сервіс, але ні в якому разі не бити по кнопці з силою.

Бувають випадки, що протікає атомайзер. Це виробничий брак, що виникає внаслідок поганого з’єднання конструкції. В цьому випадку не потрібно думати, як полагодити електронну сигарету, а варто просто замінити деталь. Часто атомайзер може нагріватися, але це не пов’язано з його несправністю, а лише з тим, що виробляється випадкове натискання кнопки в кишені. Якщо, підключаючи зарядку, індикатор не змінює свій колір, то можливо батарея повністю заряджена, або ж потрібно полагодити роз’єм. Поганий контакт батареї і зарядного пристрою може виникати через забруднення з’єднання між цими частинами. Таким чином, почистивши з’єднання можна усунути проблему.

Якими бувають режими роботи електронної сигарети?

Електронні сигарети завойовують все більше число прихильників по всьому світу. Якщо ви вирішили поповнити ряди вейперів, то перш ніж купити вейпінг-девайс, варто трохи розібратися в його опціях для того, щоб підібрати оптимальну модель.

Коли електронні сигарети тільки з’явилися, виробники оснащували продукцію двома основними режимами – регулювання потужності і регулювання напруги в пристрої. Сам процес пароутворення залежить безпосередньо від заданих користувачем параметрів випаровування рідини. Саме тому, вивчивши основні режими роботи вейпінг-девайса, багато парильників можуть домогтися якісних смакових відчуттів під час паріння, а також розширити функціонал свого вейпінг-пристрою.

Різновиди режимів роботи електронної сигарети

На сьогоднішній день на сучасному ринку вейпінг-девайсів представлена ​​величезна кількість різних моделей пристроїв з набором опцій. Новачкам досить складно зорієнтуватися і підібрати оптимальний варіант. Щоб розібратися в тому, в якому режимі паріння буде найбільш комфортно, потрібно вивчити основні параметри в роботі вейпінг-девайса, серед яких відзначають:

 1. Варіватт – даний режим роботи електронної сигарети дозволяє парильникам підібрати і виставити оптимальну потужність пристрою, при якій по максимуму будуть розкриті смакові якості рідини, а також буде утворюватися потрібна кількість пари. Даний режим досить простий в процесі експлуатації і для нього не потрібно купувати спеціальні випарники і намотування. Одним з плюсів є той факт, що одного разу виставивши потрібну вам потужність, вейпінг-девайс зафіксує її і запам’ятає, щоб в подальшому працювати в заданому режимі.
 2. Варівольт – такий режим роботи вейпінг-пристрою дає можливість виставити змінну напругу. При підвищеному вольтажі ваш пристрій буде видавати більшу кількість пари. Щоб виставити вашу електронну сигарету під себе, варто підкрутити вольтаж за допомогою спеціального кільця для регулювання напруги. Найбільш затребуваний такий режим паріння з тими випарниками, де немає можливості регулювати опір.
 3. Bypass – це спеціальна можливість для парильників перевести свій вейпінг-пристрій в режим роботи механічного мода. В даному режимі високий заряд акумулятора забезпечує максимальну робочу потужність електронної сигарети. Додаткові маніпуляції і налаштування вейпінг-девайсу здійснюються шляхом зменшення або збільшення опору спіралі. Варто зазначити, що такий режим роботи електронної сигарети підходить для вейперів з досвідом.
 4. Контроль температури – такий режим роботи електронної сигарети на сьогоднішній день передбачений виробниками практично в кожному пристрої. Парильник може самостійно підібрати оптимальну температуру пари, що видається пристроєм, а вбудована електроніка вже підганяє всі задані раніше параметри для якісної роботи гаджета. За допомогою даної опції можна виключити виникнення присмаку гару, а також продовжити термін служби вейпінг-девайсу завдяки запобіганню перегріву спіралі. Виділяють три види режиму термоконтролю в залежності від матеріалу виконання намотування, а саме:
 • Режим контролю температури з намотуванням з нікелю TC-Ni
 • Режим контролю температури з намотуванням з титану TC-Ti
 • Режим контролю температури з намотуванням, виконаної з нержавіючої сталі – TC-SS316

Крім того, в сучасних вейпінг-гаджетах передбачений ряд додаткових опцій, які дають можливість парильникам вибудувати в пристрої свої персональні переваги і задати індивідуальний режим роботи. Серед них такі режими, як START, де можна підібрати потужність в автоматичному режимі, а також TCR – виставити певний вид режиму контролю опору.

Так, якщо ви тільки задумали почати парити, то вам неодмінно варто придбати вейпінг-девайс з основним набором функцій. А далі – пробуйте і комбінуйте різні опції, підбирайте параметри роботи електронної сигарети виходячи з індивідуальних переваг і смакових якостей пари.