Ремонт електрогітар Львів. Якщо вам потрібно полагодити електрогітару у Львові, то майстри нашого сервісного центру компанії FIXME допоможу. Ми можемо: налаштувати мензуру, вирівняти гриф, висоту струн, підкрутити звукознімачі і поміняти якісь деталі: кілки, струнотримач, струни, звучки і потенціометри. Ми проведемо ремонт електрогітар у Львові в найкоротші строки.

Якщо ж у вас проблеми з деревинкою електрогітари і потрібно наприклад поміняти лади. Або зняти і заново поставити накладку на гриф, то наші майстри по ремонту деревинок на електрогітарах у Львові радо виконають і цю роботу.

Взагалі-то, ми все ж позиціонуємо себе на ремонті електроніки, електрогітар, і гітарного обладнання і всім, що з цим пов’язано:

  • Екранування електрогітари і розведенням землі – зіркою;
  • Заміна штатної проводки електрогітари на супердроти з безкисневої міді;
  • Заміна стічних звукознімачів у Львові, на фірмову – фірму;
  • Заміна або ремонт потенціометрів, які часто шарудять і крекчуть.

Принципова схема електрогітари

Типове розпаювання 2 хамбакерів на електрогітарі

Якщо не вдаватися в подробиці і перестати читати холівари про звучки | датчики | деревинку корпусу і накладку грифа,  стає, з одного боку, зрозуміло що, звукознімач в більшій частині впливає на звук, ніж сама милиця електрогітари. Хоча звичайно це не 100% твердження і бувають винятки.

Все ж міняти звукознімачі на старих і недорогих палицях (електрогітарах), зроблених з ламінату та МДФ – корисно! А якщо віддавати перевагу «тяжеляку» то і зовсім активні звучки створені для цього. У останніх як відомо є, аж передпідсилювач з живленням від батарейки і стерео джек, за яким йде розмикання живлення звукознімача, коли гітара просто припадає пилом. Шумозаглушення вже вбудовано – Чорт забирай!

У нашому розумінні ремонт електрогітар Львів – це не тільки усунення неприємностей, шо вже трапилися з інструментом, але і поліпшення характеристик звучання і працездатності вашої гітари.

Наприклад, заміна датчиків, установка midi, Bigsby або додаткова екранування електрогітари і т.д.

 Найчастіші несправності електрогітар

Несправностей у електрогітар, бувають лише дві, як і у людей, і будь-якої електроніки:

  • Немає напруги, там де вона повинна бути;
  • Напруга є, там де її бути не повинно.

УСЕ ! Третього не дано. Знаючи цю унікальну методику, ви зможете полагодити абсолютно будь-яку електричну залізяку, навіть центральний процесор – ваного комп’ютера.

Якщо більш детально говорити про несправності електрогітар, то зустрічаються і такі трабли.

Вінтажний CORT і заміна електроніки на 8 струнній електрогітарі

Електрогітара фонить, звуку немає

Ще супроводжується тим що, якщо покласти руки на струни, фон то пропадає, то з’являється. В даному випадку часто буває – відвалився загальний контакт (він же маса, він же земля він же мінус, він же холодний) зазвичай відвалюється як і у звукознімача, так і у гнізда джека. Тестується за засобами тестера і виміру вихідного опору гітари з перемиканням звичів. Гучність повинна бути на максимум. Буває що опір є, але дефект залишається – тут тільки лізти під кришку і продзвонювати електричні ланцюги, від датчиків, в потенціометри, і від них на вихід.

Гітара сильно фонить, якщо покласти руки на струни – то фон зникає

Таке трапляється, коли провід, що йде від машинки (він же струни), відвалився від загальної маси. Ви кладете руки на струни, а зовнішні електромагнітні наведення витікають, через вас на землю. Ще таке зустрічається, коли викручені багато GAIN | DRIVE в підсилювачі, а поруч є джерело перешкод у вигляді трансформаторів або імпульсних зарядок. В останньому випадку допоможе тільки походити по кімнаті і віддалитися від джерела фону | перешкоди.

Майстрова електрогітара з світлодіодами в грифі, світяться

Електрогітара сильно фонить і ловить радіо

Нууу, це відома тема, нею хворіють все сингли особливо на дешевих електрогітарах. Сенс такий, що кілометри проводу в синглі (датчик з однією котушкою) паралельно з конденсатором тону або ємністю кабелю – вистачає, щоб резонувати на довгих хвилях (ДХ) АМ діапазону і зловити радіо МАЯК, який по кабелю безпосередньо летить в підсилювач. Як не дивно, але так воно і є, гітара може ловити радіо і найпростішого діода в ланцюзі підсилювача, вистачає щоб детектувати сігнал. До речі ремонтом  гітарних підсилювачів у Львові – ми теж займаємося. Якщо походити по кімнаті або повертати гітару уздовж осі, то сигнал буде посилюватися / послаблюватися. Теж саме можна спостерігати з низькочастотною наводкою від розеток і трансформаторів, там правда вже частота нижче, ніж в радіо – 50 ГЦ і це характерне гудіння, ні з чим не сплутати. В цьому випадку допоможе тільки екранування електрогітари або бас гітари, самих датчиків і всіх порожнин гітари, де розпаяна електроніка. Процедуру екранування електрогітари – ми робимо дуже часто тому це ефективно допомагає! Екранувати можна фольгою і клеєм, але останні рази ми перейшли на струмопровідний скотч, адже з ним приємніше працювати і по товщині він, що треба. Хто не в курсі скажемо, що від слабких наведень захищає навіть тонка фольга від шоколадок, аби корпус був цілісний без великих зазорів і дірок в екрануванні. Все ж товста фольга екранує краще і перешкоджає проникненню перешкод у всередину. А якщо відкинути ілюзії і не намагатися зібрати клітки Фарадея для гітари, то сміливо скажемо, що ідеально екранувати електрогітару – не вийде. Але знизити рівень перешкод вийде в рази! А також, не менш важливим елементом є розпаювання “землі зіркою”.

Розпаювання зіркою електрогітари

Як можна поліпшити електрогітару?

Загалом, якщо ваша електрогітара робить ДЖ ДЖ ДЖ ДЖІІІ … Але якось мляво, а ручки GAIN вже закручені до упору, то пора переходити на активні звукознімачі – безумовно, 100% кажемо ми вам я, вони створені для цього, щоб висікати «адский метал» . Ще звичайно варіант купити злу примочку для електрогітари.

Якщо ваша електрогітара фонить, як працює трансформатор і ловить радіо “Маяк”, то саме час зробити ремонт електрогітари Львів, тобто принести її до нас, щоб ми зробили їй якісне екранування і розведення землею.

Якщо електрогітара звучить і гейна вистачає, але як то мляво і мутно звучить, а лампового комбіка немає, то пора викинути стокові звукознімачі і поставити нормальну фірму, навіть дешеві EMG- HZ вже дають читаність і середину в звуці! А після заміни звукознімачів заодно відремонтувати ламповий комбік у Львові.

Екранування Електрогітари COR X11

Якщо вас дістали звуки потенціометрів електрогітари, що хриплятьть і шарудять, то можна зробити їм – «профілактику від грипу», але як показує практика, дефект сторонніх звуків з крутилок повернеться через деякий час, навіть якщо змащувати і чистити потенціометри космічними нано-маслами. Краще рішення – заміна потенціометрів на нові.

Якщо ви витончений естет і відчуваєте всі нотки чаю з бергамотом за 50 гривень / пачка, то 100 відсотків! треба робити відсічення на хамбакер. Це коли одна котушка у хамбакера відсікається і ніби як з’являється сингловий звук. Для особливих випадків, можна розпаяти котушки хамбакера паралельно, як це люблять робити jazz-мени і ловити кайф!

Чому потрібно екранувати бас-гітари?

Справа в тому, що найголовніший шум – це наводка на звукознімач від електромережі, частота наведення 50 гц в підсилювачах після діодного моста буває і 100 гц, але це тільки в самому «дешманскому» сегменті гітарних підсилювачів, такі підсилювачі-комбіки треба ремонтувати або переробляти .

Так, як товста струна бас-гітари налаштована на ноту МІ – 41,20 Гц, а поріг знімання нижніх частот в бас-гітарних звукознімачах дозволяє знімати частоти аж до порога чутності, тобто 20 гц реально, але правда амплітуда мала, навіть при штатних пасивних звукознімачах. Очевидно що наводка від мережі на бас-гітару неминуча, ви навіть можливо це помічали, особливо на одиночних котушках, званих «синглами» або коли обертали гітару по осі стоячи на місці або нахиляючи її під 30-45 градусів до підлоги або стелі – шум наведення то пропадає, то з’являється, ось це і є наводка на бас гітару і щоб цього не було, вам допоможе екранування корпусу бас-гітари або установка активної електроніки або активних звукознімачів для бас-гітари.

Майстрова гітара перед розбиранням

5 струнна “безладова” бас-гітара

Дерев’яна кришка закриває термоблок в бас-гітарі

Нутрощі після перепайки в “ладовій” бас-гітарі

Бас-гітара після ремонту

Ремонт бас гітарного комбіка